WALA te mums pašiem, daudzas smadzenes, pārdzīvojušas/pārstaigājušas mikroinsultus uc ūdus. Kas izpaužas kā slikta pašsajūta, reiboņi, īslaicīgi atmiņas traucējumi un dusmu lēkmes! Tad pārciestie slēptie infarkti utt. Bet mēs tik trakojam un sportojam, arī ielās…
Pirms dažiem gadiem, braucot perifērijā ar tačku, klausījos LRādio. Citi tur labi neskanēja. Tad nu kaut kāda žurnāliste tur sarunājās ar mūsu vadošo banku Pseciālistiem par pensiju fondu utt. Kā viņi tur nolika igauniešus, ka viņi to penšu naudu iegulda nekustamajos īpašumos. Esot iespējams burbuļsprādziens utt. Bet nu mums cik lābi ir ka tā usa visu pasargās…un no droši nAs. Ka tur viņus tag pieliktu pie tv krāna un pajautātu ko par, un šhito te kaku iedotu paklausīties…Gan jau tādiem speciālistiem, kas caurām naktīm grūti sūri sviedriem vaigā strādāja, 13. un citas naudas saņēma 90 un/vai cik 650 % kaudzēs, speciālisti P.
DK 40.000kroner !!! Cena no DKK 314 995. Apmēram 42,200eur
BYD Seal Design ir sākot ar 82,5 kWh akumulatoru, 313 zirgspēkiem uz aizmugurējās ass un darbības rādiusu līdz 570 kilometriem. Tagad tā ir samazināta no DKK 349 995. uz pievilcīgāku DKK 314 995. Ietaupījums 35 000 DKK.
Pag pag, kāpēc neiet turbīna? Kas ar viņu ir? Gadījums no dzīve, vag 2,0tdi 2007.gads. Noklājās turbīna un sīkumi sagāja vārstu starpās. Akurāti šitādas pazīmes bija. Un liels gudrinieks kas tur visu ar ciet acēm dara, ļoti ilgi noņēmās…Kamēr atrada vainu. Kompis neko, ok. Pielec it kā un pēc brītiņa čušs.
Par konkrēto BYD neko nezinu pateikt. Dizains, jā. Katra gaumes lieta, bet tehniskos sīkumos slēpjas kaut kas, kas varētu kaitināt, neiepatikties. Vairāk vai mazāk. Un te nu katram pašam jāsaprot vai tas ilgtermiņā būs pieņemams.
Nu tikai piemēram, asa saraustīta stūrēšana joslu noturēšanas funkcijai. Labi atslēdzam…bet tas savukārt pavelk līdz jau citu palīg asistentu nekorektu darbību. Neērta durvju atvēršana, praktiski bērns nevar atvērt durvis…Jākāpj pašam ārā palīdzēt!? Samierināties? jo ir tak skaista led strīpa priekšā, pakaļā!? Tā varētu paturpināt vēl. Nu jā cena karsē.
Lietuvā var Teslu nopirkt. Par online vēsturēm - tādas, kuras redz visu Eiropu, cik zinu, ir tikai VAG grupai un premium zīmoliem, vismaz pirms 3 gadiem tā bija, varbūt tagad kaut kas ir mainījies. Hyundai, piemēram, var redzēt tikai Baltiju un Somiju. Līdz ar to, lai atvērtu šeit garantiju, ir jābūt korekti aizpildītai servisa grāmatai, ko, piemēram, vācieši bieži nedara. KIA, ja nemaldos, tas pats bija.
Kam pārdot? Pēc šādas loģikas kāpēc vispār pārdod jebkuru mašīnu, arī ar iekšdedzes dzinēju?
Tāds tas redzējums ir savdabīgs. Piem Korejai redz eiropu gan. Un par Vācijas prēmiumu, ko tā atskaite uc dod? Tev autosalonā oficiāli notirgos visu čiki piki, 30K uz pulksteņa un visos blokos, kaut gan īstenībā tačkā pabijis odo stop pētājs. Un oriģinālās reifes jau nodilušas gandrīz līdz indikatoram, sēdeklis žopera arī ar d pazīmēm utt uc…
Dzīz EKII atbalsta nauda EV un PHEV pirkumiem beigsies. Nav skaidrs vai piešķirs vēl finansējumu vai beigsies pasākums. Pašam ir doma kaut ko paķert, bet tajā budžeta, ko var nesāpīgi atļauties tas piedāvājums ir neliels vai jau ar beigušos garantiju.
Jā tā ir. EV pieprasījums pārāk liels pret finansējuma apjomu. Veidojas neliela rinda.
Izklausas pēc mērena īssavienojuma, pārbaudi vai atbilstošais drošinātājs ir veiksmīgi “nosvilis”, un tad ir jāņem jājauc viduskonsole un jāskatas kas tur tai elektronikai daras un vai var līdzēt ar vienkāršām elektriķa zināšanām …
LaPs padoms, bet ja owners pats nav ticis līdz tik elementāram seksinājumam, labāk lai viss tur paliek kā ir. Jo gala beigās var eksperimentējot, tas kārklu vācietis, to tačku galīgi dead nosvilināt.
Jā, liēliski.Passaules vēsturē lielākās krāpšanas gandrīz visas tiek atspoguļotas dziesmās.Apdzied gan pirms,gan pēc.Vienīgi par 9/11 laikam iztrūkst,to laikam vēl nava tā pilnvērtīgi apssmadzeņojuši.
Jau teicu- Mandela efekts.Ne visi un ne visu atceras "pareizi".
Atcerēsimies vēl vienu apdziesmoto slimības vēstures versiju.Par ko īsti bija šī dziesma- to neviens tā cieti nezin vēl šodien.Ko ar to domāja pats Mākslinieks,ta hvvz.Pats "tiesību glabātājs" vevo pat nav spējis to sākotnēji uz LP nodrukāto skaņdarbu tā īsti kvalitatīvi priekš publiskajiem you-lohiem saglabāt.
Un reti kurš vairs "atceras", kā "mums" to saturu (caur tā dēvēto dz.priekškaru) passniedza pirms 40g.Pats dziedonis gāja bojā 40 g vecumā autokatastrofā- bet arī par to te ilgi skanēja melīga versija.Kā arī par to, vai un cik viņš bij ierējēbis un ko todien lietojis.
Lohus viņš pamatīgi sašūmoja.Ssacēlās gaisā visi redzamākie siev.ties. aizstāvji un euroProkurori,bet sākotnējā "psrs" izplātītā versija bija vēl citādāka,tāda krietni petriotiskāka..Beigās parādījās pārt2 (kaming/houm...) jau ar modelēm srakanarmiešu formasstērpos, pēc kā sekoja arī pārt3. Kura galēji apstiprināja 2jā pārtā iekļauto cerību, ka mistiskā Ženija ir dzīva/vesela un (pie kam) savu to iespējamo "apspiedēju" atceras teju ar labu prātu... ;p
Lai cik stulba tēma un komentāri, problēma ir vairāk, kā nopietna! Iespējams šādi auto braukā te starp un ap mums! Klusā nāve, piezogas nemanot. Teiksiet, ko es te muldu un liekat 👎
Diemžēl pats biju klāt csn kur dēļ šāda līdzīga bremžu sistēmas defekta aizgāja bojā velobraucējs. Laika apstākļi akurāt kā šodien, saulaini skaista diena. Asfalts sauss un nekas neliecināja par nelaimi. Lēzens kreisais pagrieziens, ne īsti līdz beigām pārredzams…Audi b4, brauc ne pārāk pieredzējis vadītājs uz to kreiso pusi. Pretim pa apmali velo braucējs. Tavu skādi līkumā lielāka tehnika no malas rises uzmetusi slapjumu, nedaudz. Īsti nesaprotamu iemeslu vadīts A piebremzē. Tā bremžu nevienmērīgas darbības rezultātā, auto sametĀSS pa 180 un atmuguriski tiek pilnīgi pārbraukts pāri velobraucējam. Velo RIP 10min laikā…