Nu kā tad tā!???
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu kā tad tā!???
Un kas ir šits? Kāpēc mūsu bē bē ē-krānos klusums?
Nu jau 650 x te par to ūdu runājam. Kam tā strīpa uz ceļa, starp ceļiem, bet jā sēž tev pie. Neko jau tur īsti neredz, varbūt grib tavā, spogulī ieraudzīt ar, ko!? Nebūšu te populārs, kad šhitie tirekļi apnīk, nometu nedaudz vēl paņemu pa labi paskatos kolon t ur priekšā. Ielieku sport, un aizmaucu visiem garām. Žēl bet, speed ommetrā neskatos. P no tieku vaļā, kādu laiku var atkal mierīgi 90 ripināt ies.
Un kas, ar BIS!? Būvniecības informācijas sistēmā līdzīga situācija. Priecīgu Jauno Gadu. D.
Atvainojos, nolohojos 🙈 Turpinām balsot ar īkšķi 1.Jā, tad 👍 2. Nē, attiecīgi 👎
650 rakstīja: Šajās trauksmainajās pirmsdirssvētku dienās ir iezīmējusies modīga tendence. Ka pēcpuzdienas tumsiņā un daudzmaz intensīvas kustības apsstākļos ārpus pilsētas pa divjoslu šosejām garārindā/braucošie Lohi to dara ar "ātrumu" apm no 52 līdz 69 (km/h) , atsevišķās vietās attīstot kādus 77-78 (pēc kā parasti seko "savākšanās" uz 49. Un tas/tā notiek posmos kuros "atļauts" 90. Itin jo īpaši tādās vietās, kur ir garie V/vid posmi.Piem., smārdesķemeru lohmežā,jūrmalasloh apvedceļā,bauskasloh šosessejā un uttt.
Nu ka 650 reiž radār ir savu satiksmes mierinājumu panākuši! BET ja ir intensīvi, slikti utt ceļu un ne ceļu apstākļi ar sekojošiem neredzamiem lopiem, logu aizziepētiem un Ē-lamiņu apspīdinātiem lohauto vadītājiem, kuriem dažāda nesaturēšana!? Vai tas ir labi? 1. Jā 2. Nē 3. Man vienalga...arī man! Slēdzu inteliģento kruīzu uz lielāko distanci un klausos, klausos nu kas tur patreiz aktuāli. Pārdziedi mani 😅 Aiziet balsojam.
Manštein, ja pārbrauktu tikai un vienīgi Tev, vai tavam beibim! Tas būtu kaitīgi vai nē? 1. Jā 2. Nē
to imzz Tur pie T upes lielpilsētā ir pa pilno EV un nevajag te mocīties ar. Pat keb abi šortos sēž iekšā un nekas nekūp! Skaties labāk kā te atkal tepat deg. jauns.lv/raksts/zinas/632893-foto-video-vienibas-gatve-dumu-mutuli-sadeg-automasina
Arī Vācijā šādi skati patreiz redzēti jauns.lv/raksts/zinas/631714-foto-uzava-noverota-reta-dabas-paradiba-miglas-varaviksne
650 rakstīja: Normāli ir kāpt/ārā un dot pa purnu.Jau labu laiku tas TĀ ir normāli.Jo NEviens te glumaiss Pr-nieks nava atradis laiku un gribAsspēku šīs (daudzskaitlīgās!) situācijas "pakomentēt". Kur nu vēl ka izrādījis gatavību kādu to papurnudabūjušo ierindas Lohu "aizstāvēt".Vai ieteikt ko vispār "darīt", lai šādus gadījumus izskaustu principā un saknē. Aizslēdziet visas durvis un objektīvi izvērtējiet savu fizisko sagatavotību un spēju pārliecinoši vest/bazaru.Uzturiet sevi formā,iespēju robežās atjaunojiet (sen jau aizmirstās/padrirstās/nodzertās) tuvcīņas iemaņas, vadājiet līdzi visus iespējamos (daudzmaz likumīgos) pašaizsardzības līdzekļus.
Nav laiks...A jauns.lv/raksts/izklaide/631648-policijas-sefs-armands-ruks-skiries-no-sievas-blakus-jau-cita
taaneko rakstīja: Vērā ņemama autuvadītāju daļa, kuru sēdpozīcija ir tāda, ka rokas uz stūres atrodas 90⁰ un vēl lielākā leņķī. Šādā pozīcijā izdarīt asu manevru lai izvairītos no avārijas situācijas ir praktiski neiespējami. Un ja vēl zods izvirzīts vairāk uz priekšu kā deguns- tad vispār vari sagaidīt dajebko.
Kāda man daļa, kur Tu nepaspēsi. Varbūt man patīk vērot taaneko zaķus un lapsas ceļmalā. Un arī pižikĀ braukt, iespējams spējams kažokā iebraukt iĀ ziemā. īP aši mežūū. Kam man karsēt to grabažu, lai vēlāk tur viss kondensējās un aizsalst logi uc ūdi.
ZZZZ rakstīja: Kā brauc? Kur brauc? Ar ko brauc? Kā braucām agrāk, vairs nestrādā iĀ!
Vagen gēna vecie jaunie grābekļi!? 40K un metam ārā ir ok??? Man nē! Cita lietotāja pieredze...Pirms kāda laiciņa saskāros ar ne visai patīkamu pārsteigumu sava Enyaq IV Kupejas 80 ekspluatācijā. Proti, veicot vasaras/ziemas riepu nomaiņu, man Škoda servisā paziņoja, ka pakaļējās vasaras riepas Bridgestone Turanza ir metamas ārā, jo esot nodilusi riepas iekšmala un diemžēl šai problēmai Škodas pārstāvji nezinot risinājumu, vien mierināja mani sakot, ka Enyaq`iem šī ir zināma problēma - taču man tas kaut kā nepalīdz 🙂 Jāatzīst, ka protektors arī bija visai padilis, taču man bija plāns vēl vienu vasaru ar tām nobraukt. Tā kā riepas man ir R20 un aizmugurējais izmērs ir 255/45, tad izmaksas to iegādei ir visai augstas - lieki piebilst ka riepas pa divām vasarām bija nobraukušas aptuveni 40`000 km un ar šādām papildus auto ekspluatācijas izmaksām nebiju rēķinājies. Gribēju lūgt citu Enyaq, vai EV auto īpašnieku pieredzi vai kādu zinošu cilvēku padomu, kā pareizāk rīkoties šādā situācijā? Pašreiz es plānoju tomēr Škoda servisa pārbaudīt savērsumu (kaut gan saka, ka tas esot lieki) un izvēlēties riepas ar lielāku noturību pret nodilumu un augstāku slodzes indeksu (104 vai 105) - no tā ko man ir izdevies izpētīt, tad apskatnieki saka, ka Pirelli Scorpion ir vienas no izturīgākajām. OTrs variants ir pirkt lētākās iespējamās rīepas un nesatraukties par to, ka riepu iekšmala pastiprināti nodils.
Dzelzītis arī ,,aizbrauca,, sivēnam pa pēdām...
Jā vajag vēl VISU saputrot! Tā kārtīgi lai neviens neko nesaprot iA. Bet mūsu lielā brāļa zemē ASV tie noteikumi ir pamatā nosacīti lohu saprotami. Pat ar uzrakstiem daudz kur uzrakstīts. Un ja ir incidents starp truck 95kodu un vieglo auto, tad tiesa parasti ir vieglā pusē! Tā teikt ko profiņ nevarēji savaldīt ies... Vajadzētu varbūt paņemt priekšā tā kārtīgāk tos noteikumu teicējus un zīmju izpildītājus/ne?!!!
Kā brauc? Kur brauc? Ar ko brauc? Kā braucām agrāk, vairs nestrādā iĀ!
Tēma: BMW Gran Turismo 3 (GT3)
Ja neskatās uz vājajām vietām, labo, 200K dzinējam kapitālo un remontē ir ļoti labs, EV jūs ko nopietni?
Lietoju Matador MP93 Nordicca, kas ir zem Continental. Esmu apmierināts. Norullēta arī vasara, un bija ok. Braukšu vēl šoziem, iespējams līdz pat nākamajai.
darklight rakstīja: Nesaprotu tavu sāpi. Dzirdot trauksmi, ir jāieslēdz radio vai tv. Ja tur neko nestāsta, tad viss kārtībā. Un vismaz pa SWH tieši tajā laikā arī stāstīja, ka notiek pārbaude. P.S. Ja cilvēks atrodas WC, tad ir jānāk ārā, bet ja mežā, tad jāierokas sūnās un stundu jānogaida. Pēc tam jāsameklē pamatīgs sitamais un jādodas aci pret aci satikties ar zombiju apokalipsi.
Tu neiebrauci...Visi nav iAr pils vai sētā! TV krānā neskatās non stop! Telefons GAN iAr katram kabatā, rokā, vai vai kur citur WC! Ne visiem ir absOOlūtā dzirde uc. Samaksāt gan var ar trubu, par trubu, par visu iA.
Tur citi vēl labāk iAr D.
Jūs un jūs, Trauksmi dzirdat/redzat!? 26.11.2024 plkst 10.00 ??? Es nesaprotu kad un kāpēc vēl nav tas ē-krānos redzams un dzirdams!?? Ja cilvēks parastākai atrodas P mežū uc utt WC kā viņš zinās? Ko iAuto arī nedzird?
Nu labi, ja jau aizbrauca beztēmā, tad mana pieredze arī. Jā tas pats vecais Nissan X-Trails! Ļoti labi izvietotas dzērienu novietošanas vietas. Katram braucējam savā pusē. Tur varēja ievietot arī citas lietas. Piedevām aizverams ar vāciņu. Ļoti praktiski ievietot telefonu bez turētāja navigācijas izmantošanai. Nav priekšā skatam. Laba ekstra, ka tur tāda klapīte, vasarā dzesējās, ziemā apsilde! Žēl ka no tāda izvietojuma atteicās jaunākajos modeļos. Iespējams dēļ ražošanas izmaksām.

Te jāskatās, tas msh, vālē kā traks 😍👍 https://www.facebook.com/reel/529272406640290