Nu labi, ja jau aizbrauca beztēmā, tad mana pieredze arī. Jā tas pats vecais Nissan X-Trails! Ļoti labi izvietotas dzērienu novietošanas vietas. Katram braucējam savā pusē. Tur varēja ievietot arī citas lietas. Piedevām aizverams ar vāciņu. Ļoti praktiski ievietot telefonu bez turētāja navigācijas izmantošanai. Nav priekšā skatam. Laba ekstra, ka tur tāda klapīte, vasarā dzesējās, ziemā apsilde! Žēl ka no tāda izvietojuma atteicās jaunākajos modeļos. Iespējams dēļ ražošanas izmaksām.
Tā fluktuācija jau 650 reizes ir bijusi cik tur milonos gadu. Kas gan to precīzi pateiks? Zin kā ziemeļu pola pols pārvietojās, stipri haotiski 65km gadā uz to sibērijas pussi...Iespējams te nebūs vairs nepieciešamas tās viss sezonas riepas. Tikai ziemeļpolam piemērotās. Bet ripas apaļās noderēs. iĀuto utt. Hadrona paātrinātājs to paātrinās? Jā? Nē?
650 rakstīja: Nu lai tas CAKs tagad liek tajā jūtupā atvainošanās sižetu un publiski atzīst sevi par Lohu.Ko nozīmē nomelnot un atsaukt- tipa es tev iesitu pa tavu (kaut nekaunīgo/rižo) purnu,bet tagad es tomēr pārdomāju un "atsaucu" to uzdauzīto Fingāli?
Nomelnot uzņēmumu- bet tas taču ir vieglāk kā 2pirkstus.. Kam tad galvenokārt interesē šāda informācija, ja ne kādam tādam, kurš (iespējams) gatavojās kļūt par šī (nomelnotā) uzņēmuma klientu? Ar kaut kādu kompensācijā passniegtu brūnas suslas pudeli te būtu pārāk par maz priekš pilnvērtīga izlīguma.
No otras puses- ko nozīmē "atpirkt" pārdotu mašīnu- tak jau nezcik reižu ir pacēlies "atgādīnājums pat TO, ka jebkurai (pat lietotai) mašīnai formāli ir kāda "garantija".Vienkārši ir ļoti maz precedentu, kad apjāātais pircējs savas tiesības izmanto un kad "uzraugi" vispār par to interesētos.Piem, aizsūtīt kādu "neatkārīgo" inspekciju pie kāda Pārdevēja. Ja šis būtu massveidā- vispār nevienu lietotu auto nevarētu pārdot.Kur nu vēl ja bojātu.Ar ko te lielākā daļa lepojas- cik izmanīgi un laicīgi ir tikuši vaļā "no tā hlama".
Es nemaz nebūtu izbrīnīts ja šie abi fluenceri ir savstarpēji sarunājušies viens otru aplikt 😂 Tak antireklāma ir viss efektīgākā pār visām reklāmām. 👍👌
GTD2 ja tavā zemē, tautas valodā ir pelēkā smilšu pļava, tad jā. Vari man neticēt, bet pilnīgi līdzenā mālā ar ilggadīgu zālāju lietus laikā pat ar 4x4 būs ļoti jāuzmanās lai neziepētos uz vietas.
Vakar sporta pēc apjautājos menedžerim kas Duster lieto jau paaudzēs. Firma, gan solīds cilvēks un ticu, ka attieksme ir atbildīga pret uzticēto transporta līdzekli. Nav viņam iemesla tur ko lielīt un noklusēt, bet ir pietiekami apmierināts un par remontiem nesūdzējās. Vienīgi pie maksimāli atļautajiem ātrumiem ir jāseko uzmanīgāk auto trajektorijai. Tur iespējams nodeva riepu augstumam un paaugstinātās piekares uzbūves īpatnības.
Atbildi vienreiz konkrēti, kurš IR tas bezceļu auto?
Ar mušām cīnīties nav jēga. Viņas tik un tā atsitās pret lampu vai izšķīst pret stiklu. Nevajag braukt jau purvā iekšā. Tam nav domāts transports, kas tērē 5-6l uz 100km. Ņemat Land Rover, LC vai koĀ tad tur? iA.
Volx rakstīja: Raitis tas ir ar to Teslu? Tur jau nekā krimināla nebija, iedeva Jurčikam izbraukt ar svaigu mašīnu un tas nokomentēja kas viņam nepatīk. Slēdziens - jāperk vecs mersis, tas labāks. Nu, tagad mēs redzam kur Jurka ir iepinies ar to veco mersi
T āha hā nebija svaiga. Un Jurka nekur nav iepinies, jo tapat kā moble D. nedeva nekam garantiju. Kļijents no kameras tika brīdināts! Bet stāsts jau par citu iAuto.
GTD2 ja this nepārliecina, tad iemet grabažniekā pilnākai pārliecībai nelielu el viņču ( ieteicams ar pulti ) un kādu lāpstu lai rezerves ratu varētu norakt!
GTD2 rakstīja: Tiešām tika testēts bezceļā? parasti ar šiem auto apietās ar baltiem cimdiem, ka tik kaut ko nenosmērē vai nenoskrāpē, žēl, ka nav video no bezceļa testiem. Cik mežinieki stāstījuši par iepriekšējo modeli, nav diez ko izturīgs bezceļa apstākļos, netur ritošais, kardāna krustiņi , bet remonts vienkāršun nav dārgs,ja protams pats skrūvē., bet jaskrūvē eso bieži
Obligāti nav ik katrs auto jātestē īpašos neceļos. Smiltis pietiekams rādītājs 4x4 varēšanai. Purvs neskaitās! Piem Nissan X-trail jaunais ar elektrisko piedziņu ļoti labi sevi pierādīja slepenajā smilšainajā poligonā! Biju nedaudz pat pārsteigts. Šim gēni nāk no II ģenerācijas trailA!
Volx rakstīja: Ko eksperti saka par divu LV autoblogeru cīņu youtubes plašumos?
Jurka pat 1 naktī ierakstījis video par šo fightu. Šams pārdevis 2001.gada mersi un pircējs tagad stāsta ka vizinās ar autoevakuatoru. Un te vēl daži turpina uzturēt mītu par Āfriku un miljonu nobraukušiem meršiem
Cilvēks ar kameru vs Juris Popovs.
Ūds par to mērci, tak reklāma un pī ar ir. Jurčiks Raitim Raiderim ar kādu reizi senāk stāstīja, ka ev ir kā ka. Kur Raitis un kur Jurčiks? Zin kā viņš ar to mērci un vēl ūber krutie mehi nosipās UN neko neatrada. EV kas? Tad ir ar koA?
imzz vismaz 1 piemēru, kas neatmaksāsies! Cik maksā jau tikai tādam 2.0d renim ķedes maiņa? kakalizātoru un to egrr ar kolektoru apvienoto lovo un automātisko kārbu remonti utt uc?