Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 118 >

Tēma: Dārza sēdekļi no vecām riepām

Kāpēc vecās riepas, par kurām es esmu samaksājis drn varu nodot tikai akcijas laikā? Kamdēļ to nevar darīt, kad tas ir pa ceļam, kad es varu, sava rajona komunālā dienesta vai vides apsaimniekotāju vietā P?

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

45m2 - 65 000e 👍  zalienami.lv/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2wzTjXZW3KoXPJNqjGBdPz7qOTpEiSLF0vhpaGXWser7Km63Gvq1Hf9HE_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

www.delfi.ee/artikkel/120301339/video-ja-fotod-tallinna-tartu-maanteel-hukkus-veokile-tagant-sisse-soitnud-tesla-juht?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3wAjs6wUb2L1QunC5X6Ho5fheQyEyS66INrRJevZ59rDDgwDDXkpPETTQ_aem_we-G8bbM-kFeqXQop7Zfcg

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Uz pašas stūres rata. Visas sviras viras uc garām. PunkC.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja: Raimond, vari neliet visu garo čugunu, jo pats centīgi apstiprināji, ka tavas idejas ir derīgas tikai hobijprojektu līmenī. Un vai zini, kā visvairāk tajos hobijprojektos var ietaupīt enerģiju? Ar tiem nenodarbojoties VISPĀR.

Negribu te reklamēt ko, bet Biķernieku ielā lej čuguna detaļas RR automobīļiem. Patreiz vēl to dara/ne.zinu. Pirms dažiem gadiem vēl lēja, elektriski kausējot.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Viss iespējams, kā reiz šodien Rīgā. Vari paspēt piedalīties!

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

Berģu skati pāri visam😍  https://www.facebook.com/photo/?fbid=8515767645117210&set=pcb.8495922123765060

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Lienam kādā alā un tur lejam čugunu 😜 bet nu var vēl kādu vēja propelleri pielikt, pie cepures...

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

Pat jumtu siltināt nevajag 😊

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

Krotow izveic experimentu, esmu vairāk kā pārliecināts, ka nekas ar to cauri izskriešanu tev neizdosies. Un skalu karkasa būdiņas ko, nedeg? Vēl labāk deg ja mājas, kas izmanto šādu bet līdzīgu, lētāku materiālu zem sienas fasādes kā siltinājumu. Tur, lai dzēstu ko vispār, klāt nevar tikt. Tad SIP dažādos izpildījumos, kas? Bet nu te tikai labi, ja visiem viss slikti 😂🙈👍

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

WALA rakstīja: Nu zin - kādreiz, tagad tak tāpat ir skaidrs ka mēģina nokopēt kaut ko no attīstītu valstu tehnikas, bet ne jau nu "aizsargstieņi" no plākšņu tērauda ... Ta jopcik sametini šitādu savā garažā ... un tad vēl noteikti drošāks sanāks ...

Kas, nedaudz izolentu un bambusa kociņus pietin. Mājai pie katra stūra sanāks nolikt par attiecīgo analogu no.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

darklight rakstīja: Vakar sanāca kārtīgi izbraukāties ar Škoda Kamiq. Principā normāls autiņš, iet neslikti, bet mulsināja pāris lietas. Nekādi nesanāca ērti atbalstīt elkoņus, vidējais elkoņu balsts ir par zemu, durvju pusē arī īsti nav kur. Tas nu tā. Bet trakākais - visu laiku čakarējos ar pagriezienu rādīšanu. Pagriezienu slēdzis uzlikts netipiski augstu, nevar ērti aizķert ar pirkstu, bet speciāli jāceļ roka. Un zemāk, nez kāpēc atsevišķa svira kruīzam, aiz kura visu laiku ķerās roka, traucējot ieslēgt pagriezienus. Pašā sākumā vairākas reizes kā mudaks rādīju pagriezienus ar nokavēšanos, jo sāku raustīt to kruīza sviru. Kāda hera pēc šāds risinājums? Vai īstenībā tur viss ir labi, un problēma ir tikai manā roku leņķī? P.S. Vēl biju pārsteigts, ka šādam tīri normāla izmēra autiņam praktiski nav bagāžnieka.

Vecās tehnoloģijas pilni plaukti, viņas tad te ieliek. Tas sviriņas kruīzam, mūzikas bakstīšanai utt. Zemāka cena un visu pacieš, maksā P.ar 😜

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

imzz tas nav nekas salīdzinot ar šo 

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

WALA rakstīja: Te lūk var labi redzēt kādas ir Ķīnas preces (traktori/ekskavatori utml.) kas domātas pašai Ķīnai (no ASV izsoles, tas kur komentē par "japāņu valodu" - 100% nekāda sakara ar japāņiem): 

Kadreiz amīši paši tādus cepa

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

darklight rakstīja: Cilvēks kaut kur brauc ar Sandero. Un? Man arī uztaisīt video, kā es ar T4 braucu uz Skulti? 100 punkti, ka Sandero ir krietni ērtāks.

Un. Bija domātas izmaksas. Salīdzinoši tiem kam viss tik dārgs.  Un kur lādēt 👌

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Redz kā brauc D.  www.facebook.com/kristians.rozenvalds/videos/753694473506274/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

msh rakstīja: Nu un priekš kam tie ir vajadzīgi, ja esi aizbraucis izklaidēties?

🙈😂👌👍 Precīzi. Laikam nemāk, nevar?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

iA tādu parādīšu, tad Tu apēdīsi savu cepuri? Jā vai nē. Rādīt vai nē?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Zin kā, ir cilvēki, kas dzīvo bez TEC, AST, ST un Latvenergo. Viņiem te ir gan elektrība, gan ledusskapis uc laicīgie labumi. Un jūtās laimīgi. Cauru gadu!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

www.1188.lv/zinas/vai-ikviens-kurs-dzivo-pie-upes-vai-ezera-var-izvietot-udeni-savu-peldoso-majinu/31883

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

www.facebook.com/360TVHD/videos/386152727225948/😂

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

www.instagram.com/reel/C7yiCSUiKOg/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0RwlaJev3kCBNztyjhWcjljdl9VTQliI1914lL_e3APXK19-DK0ejd3bw_aem_AZDIRCmYC2wVQZFxcXzSIqg3qVGREfkgEHlhSsv5WsYWmi2bACy1LR4sRRDN5l-2PE-1fKL2FAVAbmTSP20RaTJ0

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

WALA rakstīja: Par to ka Eiropa ko zaudē utml. - viss atkarīgs no tā, kā uz to skatās ( tas pie tam abu rakstu kontekstā). UN pēdējā rakstā par ķīniešu tehnoloģijas brīnumiem - piedod, bet ja šadi tiek vērtēta ķīniešu prasta miskaste, tad mans viedoklis ir ka konkrētai ASV kompānijai ir labi samaksāts par šādu viedokli, lai tie savu degunu nebāztu tur, kur tā attīstība ir skrējusi ar lielu līkumu ... Kaut protams amerikāņu autobūve ar nav nekāds attīstības paraugs, kopš Ford ieviesa konvejeru ...

Pag, pag viņi tak tikko nolaidās Mēnesim otrajā, tajā tumšajā pusē!!! Tas neko neizsaka?

Tēma: Degvielas patēriņš

Pa šo tēmu mierīgi disertāciju var uzrakstit 🙈 Kari ritentiņi bija piem 1 golfam? Un arī patēriņš maziņš attiecīgi. Šos faktorus ļoti labi uz EV var redzēt. i3 kādi riepiņi maziņi un ko, brauc jau labi tāpat. Atliek izvēle komforts, vizuālais vs ekonomija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu kā CERN hadron piedalās tak. Gan jau kāds Higsa bozons atleks...

< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti