Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 118 >

Tēma: Ceļojums gar Kurzemes jūras malu

Kur mans CyberTruck?  www.facebook.com/photo?fbid=992454322547840&set=pcb.992454355881170

Tēma: Disku iznesumi un riepu platums

Kā mainās auto un uzvedība🙈 www.facebook.com/reel/420591890740096

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

BET, ja sāktu ievērot zolīdu distanci, arī tad tā braukšana paliek mierīgāka. Man nav nekas pret tiem, kam patīk ātri braukt. Bet tāpēc jau nevajag sēdēt aizmugurē, puskorpusu pretējā joslā. Tādi neredz priekšā ne sūdu, ne velo kas tur var pa maliņu mētāties. Tak ieturi distanci, ieskrienies, un ātri apdzen.

Tēma: Ceļojums gar Kurzemes jūras malu

darklight rakstīja: Tev vēl paveicās, ka "no available". Es dabūju skatīties, kā kaut kādas mazas meitenītes mēģina slidot ar skrituļslidām 😂

A Tu gribēji redzēt lielās meitenes no Kurzemes jūras malas😜 Tad tak mani izbanos🙈 Galvenais lai ir klikšķi😍

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

650 rakstīja: Apdzīšanai (būtu) jāsākas (un jābeidzas) tur, kur tā ir atļauta (nav aizliegta)! Ja kāds nespēj savaldīt savu Krānu un attiecīgā situācijā vai plūsmas blīvumā nevar noturēties/neapdzinis,nu tad tas ir prasts pirdars! Nav vairs nekādi 90tie, būtu tak 1reiz jāierobežo gan liekulība, gan nekaunība.Šis ir acīmredzams "satiksmi uzraugošo institūciju" (un itin jo īpaši to trekno Pr-nieku..) nopelns- ka alkatības un demagoģijas aizsegā reālā satiksmes kontrole ir īstenībā nolaista pilnīgā podā. Daudzmaz godīgie,lohi/regulārie un tādi daudzmaz sevicienošie- tie pa lielam ir samierinājušies un uzvedas relatīvi pieklājīgi un daudzmaz laikmetam atbilstoši.Taču atlikušie nekauņas savu to nekaunību arvien izvērš plašumā.Jo reāli nav kas viņus izp/istu no likuma viedokļa, nedz arī vairs kāda tāda "tautas policista"- kurš pēkšņi tagad izlektu ārā no savas "pieklājīgās" ādas un viņiem spētu pierādīt, ka katrai nekaunībai var uzlikt/virsū vēl lielāku nekaunību.

Nē nē viss notiek, arī bērnu pasākumā jauns.lv/raksts/sports/606829-video-marupe-jauniesu-basketbola-speles-laika-sakaujas-audzeknu-vecaki

Tēma: Ceļojums gar Kurzemes jūras malu

Vakar jautri bija, principā es uzskatu, ka mums noveicās. www.facebook.com/stories/857142131077372/UzpfSVNDOjE2NTA4NDE3OTIzODQ5MDA=/?bucket_count=9&source=story_tray www.facebook.com/TomsBricisLTVLaikaZinas

Tēma: Ceļojums gar Kurzemes jūras malu

darklight rakstīja: Kāds nah... šim sakars ar ceļojumu pa Kurzemi? Kas tev vainas?

x.com/boms_tricis/status/1794380288874938506?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1794380288874938506%7Ctwgr%5E4e54582960da730d485d0f7bab18d8e4d6d64db2%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fjauns.lv%2Fraksts%2Fzinas%2F606774-video-pec-sestdienas-svelmes-marupi-plosa-krusa-specigs-vejs-un-lietusgazes Utt uc. Aizmirsies jau laikam.

Tēma: Ceļojums gar Kurzemes jūras malu

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja: Interesanti jau paliek, kur šamējam tā iedomu pasaule ir radusies.

www.facebook.com/reel/306397718817529

Tēma: Dacia Duster 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Auto praktiskais. Nav ne vainas, kam vajag kaut kur aizbraukt. Nezinu par to no kalna braukšanas ekstru, bet jau labus dažus gadus senāk tiku izbaudījis Stepway kalnā uzsākšanas palīgu. Tā gan ikdienā noderīga lieta, ja atrodies vietās kur krustojumi uc slīpumā pret.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Nesapratu, ko man vajadzeja darīt - tā vietā lai izmainītos, nemainīt trajektoriju bet izmisīgi bremzēt lai saliktos ar to leiti purnā?! Jā, tiešām pietika ar vienu lohu - tu laikam gribēji divus un avāriju. Nedomāju arī ka tajā vietā kāds varēja "neaprēķināt savas mašīnas spējas" - ātruma ierobežojums 70 km/h, ceļš taisns un labi pārredzams.

jauns.lv/raksts/zinas/605918-video-smaga-avarija-rigas-centra-gajis-boja-autovaditajs

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Vakardien, braucot mājās no Palangas [ar golfu], pret lidostu gadījās redzēt kādu ļoti mierīgu leiti - šis bija tik mierīgs, ka ar savu B5 passātu koda nost autobusu, mierīgi man lienot purnā - es tikpat mierīgi, bez jebkāda satraukuma, turpinot braukt uz ~75, norāvu ar labās puses riteņiem uz zāles.Laikam vajadzēja no blakus esošās ķeseles šim ielaist logā piena paku... 😂

msh te redzi pietika ar vienu lohu. Kam, ko gribēji pierādīt? Nu cirvis neaprēķināja sava drapaka iespējas, tak varēji piebremzēt!? Šādi līdzīgi ar passat B5 viena kundzīte vilkās uz 80...kad sāku dzīt garām sadomāja? pamodās? un sāka spiest āš 110 !??? Saprotams mans ceļa posms pagarinājās, nebiju tik agresīvu manevru no tantes ar to lūzni gaidījis. Arī kompleksi laikam... www.facebook.com/sadursme?ref=embed_page

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kam interesē rīt var  autotraks.lv/dienas-programma/

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja: Nešaubies ne mirkli, ka ari ar XC60 var "ielīst" zem 7 litriem ekobraukšanas režīmā. Bet normāli braucot, XC patērēs savus 8-9, kamēr tas nemotors uzleks uz visiem 14.

Normāli? Gāzi grīdā. Bremzi grīdā🙈 Šādi normālie pilni ceļi😡 Jā X5 3,0d ap 6l...😜 Tāpēc pārējie patreiz sūkā. Stāsts nav par otrabotkām...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

www.facebook.com/reel/1853456375153879

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Šim murgam punktu pielika 0,9 Fords vidēji 14l. Nu neteiktu, ka F ir tas ekonomiskākais dzinējs, bet nu šie Stelantis 0,9-1,3 man kaut kā nomājot tikai līdz 7l. Es piekrītu vienīgi tam, ka pagaidām nav izdevies radīt perpetuum mobile, taču masām tiešām EV nevajag. Īpaši šādi līdzīgi domājošām.

Tēma: Motora pārsegs Volkswagen Passat

imzz precīzi. Tamdēļ es priecājos kad 2 tādi. Pašam gadījums izz dzīves. Drošības āķis iestāvējies, jo to tak nevajag pāŗbaudīt. Pretim braucošā fūre ar gaisa vilni parāva vaļā, iespējams, slikti nofiksējušos slēdzeni. Rezultātā vāks, stikls pilnīgi izmetams, jumtā bojājumi... Blakus sēdētājai šoks jo blīkšķis pamatīgs. Mācība uz visiem laikiem😡

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nesekojiet aitām un zināt, niekiem arī.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu ko naftinieki lēnām sāk padoties? PriecājAties 😜 www.virsi.lv/lv/privatpersonam

Tēma: Peugeot 208 (modernizācija) 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Man patīk, ka par auto kuram tika atvēlēta vieta...nu labi ir arī šis, ir vis garākais apraksts ar pozitīvu pieskaņu. Pārsteigums? Es domāju nē. Mēs, daudzi, vienkārši godīgi nevaram atdzīties. Ka mums varbūt daudz jau nevajag. Un ir gūstamas braukšanas baudas.

Tēma: Volkswagen Passat 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Kas tur atkal sapinies pats savos izstrādājumos, ja skatās/izvēlās Arteon un Passat?

Tēma: Kur var mēģināt ievietot cilvēku pēc insulta?

Agaga jā robotizēti. Nekas personīgs, tikai Auto. Tikai paskaties uz foruma virsrakstiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šitas arī labais CSDD prikols.  replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/325305/kapec-kravas-transportlidzekla-vadisanas-tiesibas-latvija-var-iegut-no-18-gadu-vecuma-tacu-tik-un-ta-jagaida-21-gads

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Par piekabēm replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/324725/4-studija-skirsanas-un-nestradajosi-pacelaji

< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti