Vienreiz teicu tak, sētas, skaņas barjeras uc utt. Lēts materiāls kas neprasa krāsu. Kā tādas mušas uz lampiņu...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vienreiz teicu tak, sētas, skaņas barjeras uc utt. Lēts materiāls kas neprasa krāsu. Kā tādas mušas uz lampiņu...
GB12 rakstīja: Šodien izbraucu cauri teju visai Polijai, līdz Krakovai. Bāņa nav tikai īsi pirms un pēc Lomžas (kādi 20-30 km) un īsi pirms Krakovas (arī kādi 20 km). Pārējais pa bāni. Šobrīd Lietuvā daudz ceļa remontu. Waze pat veda cauri Marjampoles pilsētai. BTW, pirmo reizi uzrāvos uz alkohola reidu - kaut kādā miestā pirms Paņevēžas visus meta mierā un lika pūst. Nav tā tikai mūsu bāleliņu īpatnība. Un vēl - Latvijā sen nav redzēts tāds skats kā Varšavā. 'Policis ar kājām stāv zem tilta ar radaru... būtībā tie paši krūmi, kas pie mums deviņdesmitajos.
PL īpaši pilsētās uzmana ātruma pārkāpējus.
650 rakstīja: Jautājums zinātājiem- kam (kā izrādās..) pieder šis (Zis) www.moscowtimes.ru/2024/03/28/finskie-vlasti-mogut-otobrat-glavnuyu-arenu-helsinki-u-rotenberga-i-timchenko-a126108 Vēl kas interessanti (vēl bez tā, ka krokuskomplekss bijis gan trekni apdrošināts, gan turklāt vēl kādā bankā/ieķīllāts)... www.moscowtimes.ru/2024/03/25/chem-izvesten-vladelets-krokusa-araz-agalarov-a125644 Nu unt kā ta šhitā (Mums,Lohiem,Atkal..) sagadījās: США и Великобритания проверяют криптовалютные транзакции более чем на $20 млрд, которые были проведены через российскую виртуальную биржу Garantex, сообщили источники Bloomberg. По их словам, речь может идти об одном из крупнейших нарушений санкций против России, введенных из-за ее вторжения в Украину..Garantex была основана в 2019 году в Эстонии,однако в феврале 2022... www.moscowtimes.ru/2024/03/28/ssha-rassleduyut-kriptovalyutnie-sdelki-rossii-na20-mlrd-a126106 Nu ja kādam no visa šhitā vēl nenāk veeemiens, te reku ssaldaisēdiens: www.moscowtimes.ru/2024/03/28/genprokuratura-potrebovala-natsionalizirovat-kompaniyu-makfa-a126120 ..Генпрокуратура потребовала национализировать крупнейшего в России производителя макарон. Privet,Makaron ;p -oi, ā, nē, reku vēl ko : www.moscowtimes.ru/2024/03/28/gabon-stal-krupneishim-postavschikom-zapchastei-dlya-rossiiskih-samoletov-a125995 ;ppp Oii, nee,arī tas vēl nava viss, reku, "Sļedujuščij! kričit/zavedujuščij"... tsn.ua/ru/exclusive/rf-mozhet-povtorit-krokus-v-kieve-ekspert-o-drg-i-ugroze-terakta-pod-chuzhim-flagom-v-ukraine-2545501.html
Nu Kalvītim tas nepieder. Viņam pieder palikt uz atkārtoti vai uz mūžu amatā. Resp viņš domā.
Tēma: Auto pirkšanas process
darklight rakstīja: Numurus salīdzina, pirmo reizi reģistrējot Latvijā.
Neā, katru gadu/divus pie TA👌
Viencexpercs rakstīja:
imzz rakstīja: Par tēmu viss apdrošināts. Tad jau Japānas Mitsui OSK Lines nesūdzētu tiesā Porsche par Felicity nosvilināšanu, ja ar apdrošināšanu viss nokārtots.
apdrošināšana neizmaksā 100%. Turklāt līgumos ir visādi punkti. Piemēram - drošības tehnikas ievērošana, utt. Jo lielāka apdrošināšanas atlīdzība, jo mazāk % izmaksā. Fakts. Tur labi ka 50% no vērtības izmaksāja.
Nu lūk, domā pats. Vai tad, piem ar tiem 50% nepietiek tam fabrīķim 🙈😂 Tak pārējais cīpars jau uzcenojums.
Tēma: Fotoradaru sodi
Iknakts drags Jelgavā ❤️ Vai adekvāti? Otrdienas pusnaktī Jelgavā policistus, veicot satiksmes uzraudzības patruļu ar netraferēto “Subaru” markas automašīnu Zemgales prospektā, pārsteidza divi tandēmā braucoši spēkrati – BMW un “Volvo”, kuru vadītāji – jaunieši pa vienu no pilsētas centrālajām ielām, kas ved no dzelzceļa stacijas pilsētas centra virzienā bija sarīkojoši pusnakts dragreisu. Abu automobiļu stūrētāji sākotnēji pat neradīja aizdomas, ka viņi vēlas darīt ko pārgalvīgu, bet pēc luksofora zaļās krāsas gaismas signāla iedegšanās transportlīdzekļu vadītāji strauji palielināja braukšanas ātrumu gandrīz līdz 100 kilometriem stundā apdzīvotā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h. Pāris sekunžu laikā policijai priekšā stāvošie spēkrati ar neierasti strauju paātrinājumu sasniedza ātrumu līdz pat 98 km/h. Likumsargi nekavējoties ieslēdza bākugunis, tādā veidā abiem vadītājiem liekot apturēt automobiļus. Par šo pārgalvīgo braukšanas ātruma izvēli abiem vadītājiem piemērots naudas sods. Pārbaudot spēkratu vadītāju identitāti, likumsargi konstatēja, ka pie “Volvo” stūres bija sēdusies kāda 20 gadus veca meitene, savukārt BMW spēkratu vadīja kāds vien 19 gadus vecs jaunietis. Par šo pārkāpumu katram no transportlīdzekļu vadītājiem uzsākts administratīvā pārkāpuma process, par ko draud naudas sods no no 240 līdz 320 eiro. Šajā gadījumā BMW vadītājam tika piemērots lielākais iespējamais naudas sods – 320 eiro. Savukārt “Volvo” vadītājai, kuras braukšanas ātrums bija mazliet mazāks piemērots naudas sods 240 eiro apmērā, ņemot vērā arī atbildību mīkstinošos apstākļus, kas šajā gadījumā bija izdarītā pārkāpuma atzīšana un nožēlošana.
Te Baltijas jūrā riepas nemeta iespējams tā iemesla pēc, ka te pēc ww2 jau piemētāja ar mucām kurās iekšā dažādas cilvēk nāvējamas vielas. Un tā kā ķīmijā ar sāls ūdeni. Nez cik tās vēl veselas tur patreiz tā arī mētājās? Nu un par auto tēmu, kad tie pilnie auto vedējprāmji sadeg un nogrimst. Tur tak viss apdrošināts. Kā smejies nauda nesmird. Labāk zemē ūdenī nekā placī lietū samirkst un saulē sakalst. Ja mode mainās kur to nelikvīdu likt? Kas tur beigu galā ar to nelaimīgo Estonia notikās?
Tēma: Auto piekabes izvēle
core rakstīja: Man arī šobrīd aktuāls piekabes jautājums, esmu meklējumos. Kāds ir braucis ar trīsasīgo piekabi? Nav tā ka tāda baigi sūdīgi stūrējas? Kā piemēram šāda: m.ss.lv/msg/lv/transport/other/trailers/bxekcj.html Vai labāk tomēr divasīgo? Jāvadā ap 2,5 tonnām.
Ar 3 ass ir elegantāk pa mūsu viļņu un bedru ceļu pārvarēt tās lamatas, kurās nespēsi nobremzēt un nāksies iemaukt. Ar garumu nevajag pārcensties, iznesums aizmugurē, jāatceras jārēķina vienmēr līdz. Riepas uz asiem manevriem plēsīs, mazie riteņi šādā gadījumā labāk, mazāka slodze jo R mazāks.