Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 118 >

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

www.db.lv/zinas/bolt-sak-piedavat-braucienus-ar-tesla-514585?fbclid=IwAR1v2oKmtdpp79b8-AJtD3AdoHmkPgVOPX9PMsBKdDU_bBG0I4yhyIIyU20

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

WALA rakstīja: Nē "biznesa" pusi ražotājiem es labi saprotu, un to kāpēc norullēja, tur labs piķis iekrita kabatā ...

Nu redz kā. A tie lauku nieki pastalnieki bija sapirkušies, nolīzējuši dārgu specifisku tehniku biešu audzēšanai, kura pēkšņi palika nevajadzīga...Bet nu jā, kā te apgalvoja, viņi tikai iesēj un neko nevāc...saņem tik subsīdijas🙈

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

darklight rakstīja: Par izmešiem es sākšu domāt, kad beigsies visi kari, kur nemitīgi viss sprāgst un deg, un piesārņo trakāk nekā jebkurš transports. Kad visas ogļu stacijas būs nomainītas uz atomelektrostacijām vismaz Eiropā. Kad tiks izgudroti reāli strādājoši ekoloģiski risinājumi jūras un aviosatiksmei un kad Masks apzaļumos pārsimts hektārus kāda tuksneša par katru izšauto raķeti. Pagaidām pilnīgi pajāt, jo planētas mērogā nemainītos nekas pat ja visa Latvija sakāptu kokos un sāktu pārtikt tikai no svaigām sēnēm.

Var arī no kaltētām, marinētām un sālītām 🙈

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Jā, jā ātrumā no 37 min 🙈

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Viencexpercs rakstīja:

WALA rakstīja: Tev laikam piemirsies kā beidzās Latvijas cukura ražošanas pārtraukšana ... un cik palecās cena cukuram ... Un tavu gala cenu patiesībā ļoti izteikti veido lielveikalu ķēdes, nevis zemnieks !!!

nedirsnī. Cena uzreiz nokrita. Atnāca lētie poļu, leišu cukuri un tas Dansukers. Es atceros, ka Jelgavas vienmēr maksāja vairāk, kā ievestie. Man atmiņā pat figurē cipars 1,1 lats par kg. Bet varu kļūdīties

To Jelgavas uc cukuru norullēja mūsu pašu papus. Un tas Dansuker ir mans good piederīgs 😃🙈

Tēma: Ceļojums ar prāmi

GB12 rakstīja: Esmu tur bijis. Smuki un iespaidīgi. Foršas atmiņas, skatoties to video. Jāpāpj, ja pareizi atceros, bija kādas 2-3 stundas.

Uz tā akmeņa uzleci 😃 bet godīgi☝️

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Ar ko tie lielpicānijā neapmierināti ? www.facebook.com/stories/104310095952592/UzpfSVNDOjc1OTI5NzkyMDA3MjE0ODU=/?bucket_count=9&source=story_tray

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Viencexpercs rakstīja:

Bradypus rakstīja: Pēdējo reizi, kad biju Norvēģijā, nomāju auto uz diennakti par gandrīz 200Eur, jo tas bija lētāk, nekā braukt ar sabiedrisko.  Pārtika pat veikalā pirktā bija ievērojami dārga un 10Eur vērtais Shell čurūdens kafijas vietā pārliecināja, ka uz Norvēģiju tikai ar savu auto un pārtikas krājumiem - degviela, kā jau naftas zemē tur ir salīdzinoši lēta.  Lidot un tusēt uz vietas var pie Vidusjūras.

jā, nomā lētākie auto uz nedēļu maksā ap 500-600.

Es ņēmu ford focus 1.6 bija lētāk. Jāmeklē cik un pa cik, bet neaizmirsti noskaidrot vai prāmja biļetes ir iekļautas. Tie tur daudz būs nepieciešami, un ir ko redzēt. Pārtika, jā praktiski mūsu šveices cenās.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

imzz rakstīja: Dīķu ielas dīķis tiks slēgts satiksmei, jo nav iela:

Sižets kā no naidnieku kanāla. Un vēl tas uzraksts Turība👍 Ko tur parastu buldozeru pāris reizes turp un atpakaļ nelielu valni vidū uzprofilēt. 1 dienas darbs.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Te pat vietējā kanālā, vakar viens visai ievērojams LV papus stāstīja, ka utinam tas karš izmaksājot vien tikai naftas peļņas%. Un tādu lēnu pata situāciju tie mēsli varot bezgalīgi turpināt ies. Vēl tur daudzas neperspektīvas lietas klāstīja mans good.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

imzz rakstīja: EV un vispār zaļo enerģētiku apdraud zināma nelaime, par kuru jau bija piemirsts, bet ko varēja paredzēt: vara kabeļu zagļi vietās ar pietiekamu "lumpeņu elementu" sabiedrībā. EV uzlādei vajag lielas jaudas, tātad, uzlādes kabeļiem resnas dzīslas, daudz vara. Savukārt, vēja turbīnas mēdz būt nomaļās vietās un arī bez uzraudzības, pats labums, lai nogrieztu un izvilktu kabeļus. Tātad, pilsētu administrācijas ASV dažās pilsētās iesaka "stāvēt klāt" EV uzlādes laikā vai lādēt mājās. Copper thieves are targeting EV Charging Cables (and wind turbines) | MGUY Australia www.youtube.com/watch?v=Vht3nE6gD6U

Nezinu kas tur aiz okeānijas. Tepat laukos mūsu ICE transportu apdraud degvielas zagļi. Viņi sabojā/caurdur bāku un izlaiž degvielu utt. Lielpicānijā tādas problēmas nav? Jeb tas sīkums un netērē resursuss. Varbūt Tu to nezini jo tavai privātajai niek zemei lielā sēta apkārt un novērojamās aces ar sertificēti čipotiem kukāza suņiem?

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

jazzman rakstīja: Nekad mūžā nepirkšu to elektrosūdu un visus,kas tos reklamē un pērk uzskatu par lohiem un nozombētiem vientiešiem.

electrek.co/2024/02/02/it-begins-ethiopia-set-to-become-first-country-to-ban-internal-combustion-cars/?fbclid=IwAR2b6mdlEUutBqM3_AGbqa6Wuf6I6kOlHVasaj0TUnuQXBTkgB4yOXo_NaA

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Kam te var ticēt vispār. Katrs velk uz savu pusi. Reņģēdājs pret pavāru, celtnieks pret zemnieku, ICE cīnās ar EV uc utt Jā URĀ, URĀ 🔔 Šits garš un bēdīgs gals... Interesenti, kam visu nav vēlēšanās skatīties tad nu no 38min.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Kolēģim šorīt gadījās uz A11 novākot savu Merivu melnā ledus dēļ. Domāju ka vienkārši ielicies grāvī - līdz vakarā apskatoties viņa bildes, sapratu ka tur bija tusiņš - veselas trīs mašīnas - un tā kā viņš bija visas trīs nofočējis, tātad visas trīs netālu no otras. Forši.

Lai priecājās, ka tajā tussā vēl neuzssipās kādi kravas fūru tussētāji. Tad viņi iespējams vairs netussētos nekad...Bet mūsu CSDD drošas ziemas braukšanas kakĀKcijā nestāsta kā pareizi rīkoties šādā sipienā?!! Vai tur pastaigāties un taisīt fočenes vai skriet pretī vilcienam ar sarkanu lupatu😡

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Viencexpercs rakstīja: Lūk ko ķīnieši raksta. Sarkanās jūras krīzes dēļ ( hutieši) strauji pieauga dzelceļa kravu apjoms no ķīnas uz ES caur KRIEVIJU. Viela pārdomām tiem, kuri netic, ka hutiešus "izveidoja" krievija. www.chinadaily.com.cn/a/202402/05/WS65c02e65a3104efcbdae9a59.html

Tie dzeltenie cilvēciņi ir gudrāki un viltīgāki par zaļajiem. Iespējams, ka viņiem arī tāds jau tālejošs plāns bija, tos zaļos pamest zem tā vilcina...Tikai ko tālāk viņi darīs, ja tas realizēsies.

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

topinamburs rakstīja: Viņi protestē pret to, ka īsti nav par ko protestēt?

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Uz Norvēģiju. Pārgājieni pa takām kur tur klintis un ir arī naftinieku muzejs utt

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

iAuto rakstīja: Zzzz paprasi, lai zemnieki, kas ir traktoros, lai uzraksta te savu viedokli.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Džūlija- Es patiešām neatceros vai biju tev pirmĀ... arba- labi tad saukšu tevi par 412 😀🙈 un nav svarīgi vai irA androīds vai nē...

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

spainis rakstīja: "Peļņa mūsu, zaudējumi jūsu!" Dodiet vēl naudu jaunam kruzakam!

Jā pastal uc niekiem ZAZ Luaz vai citu analogu spainiS.🙈

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Da viņi brauc, brauc un sadomā, ka vajag apstāties. Tas nekas ka uz tilta vai joslā kur pagadās. Varbūt, ka tā labāk, ka runājot pa telefonu apstājās 🙈

< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti