Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 118 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

650 rakstīja: Labdien, cien.,,,,kam te bij tā dēvētais Džips? ;p 19:38,3. bebruāris 2024. www.la.lv/daudzam-automasinam-rigas-centra-pagajusa-nakti-no-riepam-izlaists-gaiss-aktivisti-neslepj-sadi-parsteigumi-soferus-gaida-ari-nakotne  LA.LV saņēma ziņu e-pastā no sūtītāja TX.LV, kas, izskatās, ir akcijas organizētājs. Vakar naktī aktīvisti izlaiduši gaisu no 16 SUV automašīnām Rīgas centrā un apkārtnē, jo šīs automašīnas esot bīstamas un piesārņojošas... Daudzām automašīnām Rīgas centrā pagājušā naktī no riepām izlaists gaiss. Aktīvisti neslēpj – šādi pārsteigumi šoferus gaida arī nākotnē...  -patiesā cieņā, Jūsu (ātrās reaģēšanas) Pr-nieks

Tur uzdarbojās Zorro

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

1984 Pirms 1.PK bankas izdeva ukazu, ka mainot cara zelta rubuļus uz to garantēto papīra naudu, būs ļooti labs maiņas kurss. Tad nu vecāsmammas onkulis aizstiepa tos zelta rubļus un samainīja. Viņa vienmēr to pieminēja, kāds smuks ķemērtiņš bijis, viss izlīmēts ar Katrīnes 100 niekiem. Tautā sauktajiem palagiem 😀

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

www.tv3.lv/auto/inflacija-nezelo-ari-jaunos-soferus-cik-maksa-autovaditaja-apliecibas-iegusana/?utm_medium=social&utm_campaign=owned&utm_content=TV3++Zinas&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1ia6E_sTNiTJhJtldRCwfB3zv1PxmzoPL2AFep2nvnLpj4XhyN7F6_bR4

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vēl EU ir izgudrojuši ierobežot auto izmērus, tā sauktajiem džipiem uc tādiem līdzīga izmēra drapakiem. EU esot jāekonomē vieta pilsētās. Redz kā ar motoru litriem vairs nevar tagad mērīs kastes.

Tēma: DPF filtri un tehniskā apskate no 2025.gada

650 rakstīja: Un šam visam LOHI tik piedzied klāt.Kaut gan, pēc idejas te būtu jātaisa vispasaules mega paraug Tiesa pret ražotājiem un (itin jo īpaši!) jātiesā melīgi pretīgi glumos Dīlerus un visus iespējamos PTAC un pārējo mazāksvarīgo cilvēktiesību "uzraugus".Kuru glumi demagoģiskajiem izgājieniem un dažādvariējamajiem formulējumiem nudien nupat vairs nav itin nekādu saprāta robežu! Nekur pasaulē nav "aizliegts" lietot (oficiāli iegādātu!) lietotu iekārtu, kura ir ražotāja paredzētajā komplektācijā un kurai joprojām darbojas visas ražotāja paredzētās sastāvdaļas! Tas ir absurds (viltīgu demagogu tīšām inspirēts!), ka ar jaunākās paaudzes digitālajām ierīcēm tagad nu braši molekulāri/atomārajā līmenī "pārbaudīsim" pirms 16gadiem ražotos hlamus! Neviens autoražotājs nav devis konkrētu atsauci, pēc cik gadiem kārtībā esošu auto būtu obligāti jānoraksta.Ja kāds ražotājs (vai viņa tas tur Dīleris/sapņuPārdevējs) mums (lohiem) ir kko samelojis- tad tos visus/korī būtu steidzīgi jāsūdz Tiesā!

Jā exselisti ātri vien visu ko var izdomāt un pieņemt. Tu vari skriet kā pliks pa nātrēm. Bet tas viss sīkums, ja tev tas bankas Gumball 3000 līzingotais ar % šitā pat uzkarās uz lauka tajā ražas karstumā. Tu nevari to kā vieglo uz servi aizvest ar evakuātoru. Domā tur tas gurū čuru gaida zemajā startā lai F1 atrumā ķibeli likvidētu?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas notiek? 

Tēma: Volvo kravas vilcējs elektroauto Volvo FH Electric Aero

DJ40 rakstīja: Ir darbā Fh elektro  paņemts nomā.  2x jau apsilde uzkārusies,  atpakaļgaitas kamera gļuko un vēl kkādi El.gļuki, ķipa rāda, ka kkas nedarbojas,  bet reāli viss funkcionē.  Velk kravu kalnā  labi, bez paguruma pazīmēm,  jo pašā pīķī 800zs pieejami. Distance laikam ap 300km, pagaidām testē ar klientiem, dažādos reisos, lai saprastu optimālāko izmantošanu.

Kuram komplicētam auto kaut kas negļuko? Tam pašam ICE auto, tā automātiskā kārba viena bēdu leja. Tajā pat laikā tie ar ķtr komunālo kravinieku strādā un priecājās. Mola dienās pat līkumu varēja pamēģināt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Varb iesp tie pāriet grib uz kādu savu netu, kā draugiem ĶTR. Nez kas tur ar tiem ĶTR ar EU bet sen jau sadarbība ar RU, ieroči gan arī savi kopypast ir toč.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Precīzi, 650 reizes! Par ko stāsts. Tieši par TO.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Toreiz, lopus dzina līdz. Tā bija vērtība. Liepājā bija visiem gals. Citi nemaz neaizgāja. Esmu ar maizītēm un situ tēju tur pagājis. Vietām ceļa malā ir piemiņas akmeņi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Zin cik Kurzemes piejūras pusē netālu no jūras malas joprojām tie Nikolaja uc vērīgā metāla naudas depozīti atrodas? Uzmeta dzels gabalu no augšas un viss pajuka uz visām pusēm...Varbūt Fidži tā drošāk. Bet cik ilgi? Vērtība ir tikai mieram, sūdīgi sūdīgam bet jā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 zin cik maksā brīvās īstās Latvijas 5 Lati?! Zincik jau elektroniski no mīļajām mūsu bankām ir izkrāpti miera laikā konti? Kāpēc kaut kādi tur revaulti neņem komisiju par to ko? Zinkā viens te stāstīja ka tiem kontiem/datiem ļooti sarežģīti piekļūt JĀ penšiem īpaši. Bet nu par starpvalstu tiem tīkliem neko nevar sazināt JĀ tā irA!?

Tēma: Q5 stūres pastiprinātājs

Iespējams pārplūdes vārsts, vai zobstieņa cilindrā gredzens nobeidzies laiž.

Tēma: Q5 stūres pastiprinātājs

Kādreiz citam auto atrestaurēja stūres stieni Jūrmalas g 33. sia Eskada serviss. Viņi tur buksē, virpo, maina detaļas. Izskatījās pieredzējuši. Man patika.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Man favorīt raidījums. Īpaši šī sērija. Daudz pozitīva 👍 un reāli tas ielu muzikants ar salmu cepuri un dzeltensvītrotajā ancukā🙈 tādi nu mēs esam. Aktuāli arī šis sižets patreiz. replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/295568/lv-jaunatklasanas-raidijums-te

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

imzz rakstīja: Jau ceturto, jeb "tikai" ceturto. Četri gadi auto tāds pusaudža vecums ;) Bez drāmas tāpec, ka kadrs, acīmredzot, nobrauc no asfalta reti vai nekad: Auto ir zems, ziemā pa Pļavnieku iekšpagalmiem ar izbrauktām risēm ir uzmanīgi jābrauc, Auto piekare ir domāta gludiem ceļiem, noregulēta diezgan cieta, bruģis vai grants ceļi nav īsti piemēroti, Uz slapja vai slidena ceļa auto daudz spolē, vienreiz paliku pie Āgenskalna tirgus nelielā slīpumā bedrē uz ledus, pats nevarēju tikt ārā, kamēr viens garāmgājējs nedaudz iestūma.

Ņem i Pace tur 4x4 ar kustīgu pneimo. Mīksta braukāšana. Virsbūve PET un AL nerūsēs... ru.autoplius.lt/objavlenija/jaguar-i-pace-90-kvt-ch-vnedorozhnik-krossover-2018-elyektrichyestvo-24949235.html

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus rakstīja: Izklausās pēc pārlieta adBlue. Kā izpaudās tā riktīgā saindēšanās? Vai gadījumā tā nevarētu būt psihosomatiska? Tās gāzes, ar ko var saindēties, lielākoties ir bez smakas.

Jā tur pa trubu nāk vitaminizēti ozonēts skābeklis, viņš nabags aiz pilnas laimes apreiba🙈 vakarā nemaz uz 0,5 neskatījās😰

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šitam čimodānam kārtīgu rokturi un uz LV leģionu prom.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

[c]Bradypus  Jauns citrons  no 24,490 eināri www.ss.com/msg/lv/transport/cars/citroen/c3/hndxg.html#photo-4

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

No visas sirds novēlu lai tādā X stundas gadījumā, Tev tas izdotos. Pamest pilsētu. Ja nu Tev IR? jahta, kuteris, vai cits peldamais dēlis tikt pāri dīķim?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Ko ar to kannu darīsi? Iztiksi/izvilksi 1ned ilgāk kā es bez tās...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Mēs te matus skaldam 🙈 ko ar šo lai dara??? earlnelson.top/products/m5159r-cargo-ripstop-trouser-espresso?utm_content=SWZc7sI09UXA3nKeempaaj&adset_name=New%20Sales%20ad%20set%20%E2%80%93%20Copy&fbclid=IwAR18V6QistCA2Bk6xTdJlQQUGCadZ4fNX9UeQKNKGUZWut_4l-cnsnjvXYE

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Bradypus rakstīja: Dažādi nodokļu režīmi ilgtermiņā neizbēgami beidzas slikti un pavisam ne tā, kā nodokļu manipulatori un noderīgie idioti ir iedomājušies. Tieši ar nodokļiem un CO2 demonizēšanu ir panākts dīzeļu un kvēpu uzvaras gājiens vieglajos auto.  Un sajūsmina ideja "apkāst sistēmu", uzlādējot auto ar kuru... nevar nokļūt tur un tad, kur un kad vajag. Piedevām par naudu, par kuru varētu ilgi un dikti liet dārgo akcizēto degvielu. Nez kurš ir tas apkāstais, ja sistēma ir tevi pārliecinājusi, ka ir jēga tai samaksāt tūkstošus, lai ietaupītu simtus.

Jā un nē. Atceros ļoti labi tos laikus kad bija krīze un deva 50l taloniņu uz dienu katram kravas auto. Tad tā rinda uz Skaistkalnes ielas kur Valdo tag,  matoru varēja nedarbināt un ripināties no kalna lejā. Elektrība bija gan. Tā kā nevar zināt kas labāk.

< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti