Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 118 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

GB12  Pag kaut kāds PĪ ar jātaisa lai tevi klausās/sadzird. Bet pag pag, Tu esi 100% pārliecināts ka tā nav iespējams izdarīt?

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Skutelis, nē cits  kursors.lv/2024/01/28/cita-labaka-realitate-jeb-stasts-ka-es-bez-dramas-lietoju-hyundai-ioniq-electric-28-kwh-jau-ceturto-gadu/?fbclid=IwAR1KC45fSJQwVVAgHLj4ry2zd4pt8DMyIa1O6KS2inlCR_V1GspAZ0XEwNk

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kam te vēl kaut kas interesē. Te būtu tā kā konspekts bez bla bla  bla. Un atbilde uz daudzu jautājumu būs vai nē...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Par to karu. Arī latvijieši tur cīnījās. Un dvieļu galvas uzskatīja jo vairāk maltā gaļa jo labāk. Tad nu secinājumus izdariet paši. Kas vainīgs, iedzīvotājs nozombētais teritorijā konkrēti tajā, vai režīms. Čimodan vokzal. Dāāā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Kādus trīs gadus nebiju ar mašīnu aizbraucis leišos tālāk par Palangu. Šodien ekspedīcijas pēc izbraucu trīsstūri Klaipēda - Kretinga - Palanga - PIZĢEC cik viņi daudz salikuši fotostabus un vidējā ātruma posmus 😱 Pie viena interesanti pavērot gāzes cenas Lietuvā - ja pie mums kartelis ir salicis apmēram visur vienādas cenas, tad Lietuvā tā nenotiek - to ka Palangas kaplī ir tik mazas cenas tikai dēļ Baltic Petroleum ielas otrā pusē sapratu, iebraucot Kretingā ieraugot viadā cenu kas tikai centu lētāka kā pie mums...

Tak varēji tās cenas konkrēti te pateikt...PIZĢEC🙈 Es pildu te www.autogaz.lv/blogs/post/kur-ir-labaka-autogaze-parbaudam-lpg/

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 rakstīja: Šis ir,jā.Kur tā tik cyka pieķeras, skaidrs ka tieši tur mīt patiesā Taisnība.Beidzamajā laikā kolīdz ieeju jūTupā kko "noskaidrot", tā man uzreiz viss Riebjas.Neskaitāmi sensacionāli virsraksti, bet pašos materiālos tikai kaut kāda suuda laža.Acīmredzot, izvēršas propagandon cīņa no abām (visām) iesaistītajām pusēm.Pie kam, nu jau kādi 90% visu šo tekoši/steidzamo materiālu ir demonstratīvā ukrkraiņu valodā.Kur līķi- viens ukrainiski noskaņotais klāsta, ka taču bijis sprādziens un tie sadeguši kā krematorijā.Cits atkal, ka patiesie gūstekņi sen jau nozūmēti un lidaparātā bijušas raķetes.Savukārt, ukraiņu galv.izlūks nesn rosināja "nesteigties" ar Pirgožina patiesās nāves apstiprinājumu vai noliegumu.Pleskavā krievs pa naktīm slēdzot nost i-netu, esot aizdomas, ka mainot aparatūru.Jautājums- kas ir tās piegādātājs.Nu ka tik ne kāds no dzelteni/draudzīgajiem. Vienīgi drusku iepriecināja VašŠvecČekists- kurš atkārtoja, ka jau pirms gada taču esot Brīdinājis/par!. Ka par ASV nodokļmaksātāju naudas zagšanu vai izšķērdērdēšanu nekāds te noilgums netiks piemērots un vainīgie(iesaistītie?) tikšot noteikti apzināti.Minēja nupat piemēru, kad Lon-donā kāds potenciālais it kā drusku citas jomas "vaininieks" esot izgājis uz blakus veikalu pēc aliņa un te pēkšņi atčohnījies kādā federālajā ķurķī jau ASV teritorijā.Brīnumi notiekot.Gaidām.Ura.

Precīzi, blakustēmā jau šo faktu pieminēju kā masu dezorientējošu problēmu, pat mierīgā laikā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus rakstīja: Tu esi lielisks klients. To, ka tas ir amatieru līmeņa zaļā fona komēdijvideo var redzēt nešaubīgi, bet tu tomēr šaubies. Ko darīsi ar kvalitatīvu propagandas rullīti, ja šādu nespēj atpazīt?

Precīzi teikts. BET problēma ir pat bīstamāka jo runājoties ar nopietnākiem oponentiem, kas pat pasniedz LV augtākajās skolās sabiedrisko attiecību priekšmetu, atdzīst šo kā ļoti komplicētu un sarežģītu problēmu. Piemēram LV cilvēku grupas darba vizīte ĶTR.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nedaudz atslodzei 🍋 Viens no svarīgākajiem auto parametriem ir degvielas tvertnes tilpums, kas pamatā ir 10-15 litri. Par lielāku tilpumu jāpiemaksā vairāki tūkstoši eiro par katru litru, turklāt, ja tā sarūsē vai tiek bojāta, jāmeklē cits auto, jo degvielas tvertnes nomaiņa maksā pārāk dārgi. Auto degvielas tvertnes neizskaidrojami iemeslu dēļ ar laiku sarūk… Benzīntanki tiek speciāli maskēti, lai tos grūtāk atrast. Lai atrastu benzīntanku, nepieciešams pabeigt orientieristu kursus, un telefonā turēt dučiem aplikāciju, kas palīdz tos atrast un norēķināties par degvielu, jo skaidrā nauda un kartes vairs nedarbojas. Var gadīties, ka degvielas uzpildes šļauka benzīntankā nav pieejama, tāpēc ieteicams vadāt to līdzi salonā. Jo pilnāka degvielas tvertne, jo lēnāk tā pildās. Cilvēki regulāri atstāj auto pie benzīntanka un iet prom, jo uzpilde ir pārāk lēna. Ziemā cilvēki papildus auto aprīko ar elektrisko sildītāju, jo tā var tālāk nobraukt ar vienu degvielas uzpildes reizi. Veči pie alus glāzes piektdienas vakaros apspriež nevis auto jaudu, bet cik liela katram auto ir degvielas tvertne.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

WALA draugs es saprotu, ka esam mazā Šveice. Es balsoju par sūdīgi braukt/aizbraukt nekā labi iet/nest/pienest. Neko nevienam neuzspiežu. Kas var ar RR laipni lūdzu, bet ne pa manu piķi.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jā tā ir. Ko darīt? Atbilde ir gaužām vienkāršā bet te LV nepopulāra. Diferencētu el uzlādes maksu pie katra tās brīvvalsts uzlādes staba. Varētu pat pīķa stundās būt bezmaksas. Jo izskatās ka mēs te ienaidnieka aizmugurē atrodamies ar visiem 3 HES un lieliem saules parkiem visās malās, arī ceļa. Un nevajag jau laukos katram pastalam ar Bentey vai RR braukt. Vai LV šādu nespētu izgatavot, nē birokrātija. Gara tā filma bet ideja, ja vajag, ir pareiza.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Man patīk, kur divi latvieši, tur tur trīs pārtijas 🙈 Citu reizi viens latvietis no fraņču leģiona izdara vairāk kā 100 pļāpas no tribīnes. Un kas bija liniņu valdis? 1917.g? Kas tur viņu nosargāja ar tām 3līnijniecēm? Apstākļu sakritība? No kurienes un kas viņu to lieniņu tur ielika? Var jau paskatīties m/f Sarkanais mežs. Tu nekad nezini ar ko esi kopā mežā. Tas ir tavs draugs vai ienaidnieks. Retorisks jautājums, kurš nolaida podā patreizējo situāciju šeit?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

650 rakstīja: Pag, tak vēl bez Obra'āna ir daži.Es lūk šhito nevaru iebraukt- vai nu tas vecais infuflenceris ir (beidzot) sajucis/prātā,vai nu ko.Vai neko.Kkur tur apm no/pēc 20tās min der paklausīties, lai labāk "miegsnāk" ;p 

par miegsnenāk 

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nevaru saprast, varbūt kāds paskaidros? Tajā nelaimes zemē kur nafta nāk, kāpēc viņiem tos elektro sūdus vajag? Kāpēc viņi tur salikuši bezmaksas lādētājus gar ielas malu kur P...?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Slinkais rakstīja: Vakar mainiju apliecību csdd. Biju apstulbis no migrantu viļņiem. Jamie plēš iekšā milzīgos baros. Dažbrīd puse no rindas. Bailīgi palika)))

Kur probļema čemodāns stacija!

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā EU Marsa proga kuru 20 gadus gatavoja arī dēļ Ukrainas un sankcijām pajuka. Baikonūra kanceļējās...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus rakstīja: Nebrīnies. Ir cilvēki, kam patiesība nav demokrātija. Dēļ tā vien, ka "visi apkārtējie skaudri saredz", ka 2+2=5, savu viedokli nemainīs.

Kaut kur bija pat video kur elementārā experimentā kur 1 notic 5 kuri apgalvo, ka redzamais baltais priekšmets IR melns🙈

Tēma: Kas notiek ar elektroauto Latvijas ziemā?

Šveicē irA skaists rīts, unA ziemā spīd saule. Relax muzons skaisti uzspēlē, tāteikt lai atdziest akumulatori😜 1945. tajā pazaudējušajā blakus un visapkārt reģionā tāpatām slēpoja🍋

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus piem Krotow galvenais, ka filmiņa 8 mēn veca🙈 secinājumus izdari pats.

Tēma: Kas notiek ar elektroauto Latvijas ziemā?

Tēma: Kas notiek ar elektroauto Latvijas ziemā?

650 nu kas ar tādu mopeli uz Alpiem brauc? Tas tak dvēseli atvilkt...Es vēl saprastu tur to paņemt nomā līdz krogam nobraukt. Bet ja nopietni tad te arī lien tie īleni no maisa ārā. Cepums GK1968 👍 un tur jau arī parādās tā realitāte. Nedaudz vajag vai nevajag tas ir jautājums ko vajag. Jāskatās un jāizskata ko vajag. Ja nevajag tad nevajag. Lieki salmus kuļam biedri.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tēma: Samsung Galaxy S24 Ultra atsauksmes. Plusi un mīnusi

Attīstība un tehnoloģija ir tālu tikusi. Jautājums cik daudzi to var noslogot un cik daudziem vajag šādu ierīci. Reklāma ko tv kastē ar to suni rāda vienkārši iespārda, maigi sakot.

Tēma: Kas notiek ar elektroauto Latvijas ziemā?

Norvēģijas statistika liecina, ka elektriskajiem transportlīdzekļiem ir būtiski mazāk problēmu ar startēšanu ziemā, nekā mašīnām ar iekšdedzes dzinējiem. Pēc vienas no Norvēģijas ceļu palīdzības organizācijas datiem, aukstā klimatā tradicionālajām automašīnām ar iekšdedzes dzinējiem, kuras izmanto parastās akumulatorbaterijas, biežāk rodas problēmas ar startēšanu. Norvēģijas ceļos jau katrā ceturta automašīna ir elektriskais transportlīdzekļis, tāpēc jau ir pieejama konkrēta statistika. Par pirmajām deviņām šī gada dienām Norvēģijā jau reģistrēti 34 000 pieprasījumi ceļu palīdzības pakalpojumiem, un no tiem tikai 13% attiecas uz elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuriem bija problēmas ar startēšanu. Ņemot vērā elektrotransporta proporciju Norvēģijas autoparkā, kas sasniedz 23%, elektriskie transportlīdzekļi šajā ziņā ir gandrīz divreiz uzticamāki, novērtējot spēju sākt kustēties aukstumā, salīdzinot ar automašīnām ar iekšdedzes dzinējiem.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Es nebūtu tik pārliecinoši mierīgs. Var izdomāt visādus normatīvus un TA tevi noņems no trases. Igaunija arī kā piemērs kur padomā naudas slogs.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti