Vai kādam ir izdevies sazvanīt šo CSDD drošas braukšanas nodarbības ziemas apstākļos tālr? Vairākas dienas pagaidām nesekmīgi 🔔 Kur nu vēl operatīvi...
Svarīga informācija dalībniekiem
Vienas nodarbības laiks – 1 stunda un 30 minūtes. Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta – viens zvans – viena rezervācija vienai personai.
Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteikto nodarbību, lūgums informēt par to, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem pretendentiem - zvanot pa tālruni 26553336.
Apmācības šogad plānots vēl aizvadīt Madonā, Jelgavā un Rīgā. Lūgums sekot līdzi informācijai par pieteikšanos uz šo reģionu ziemas braukšanas konsultācijām
eidis biju domājis par kamerām, kas lassa apstāties aizliegts, pie luksafora signāla iefilmē. Vinjetes zonas sākums. Volviķim rādāja bet tiem nē. Gan nevaru te apgalvot kā tur tas strādā jā. Un par to zīmju atpazīšanu ir traki, ka šādi bremzē. Te redz ir tās nianses dažādiem izpildījumiem...
Jaunajiem volviķiem, kam ir kameras un atiecīgas progas, ļoti labi tās lassa visādas ātruma ierobežojošas zīmes un dažādas kameras kuras var tevi sodīt par kaut ko. Kā arī par maksas ceļiem. Tās pagaidām ir pārākas par vācu 3 nieka izstrādājumiem. Bet nu pārvietojamos neredz...Varbūt skata leņķis vērsts uz augšu?
krokodils tad jākļūst par katras valsts, kuru šķērso/atrodies juristu. Tur daudz un dažādi likumi katrā ar savu specifiku 🙈 sat noteikumi mazākais kur vari iekrist 😀
Kad pārsēžos uz citu auto, kuram nav tie visi ekrāni, vienkārši baudu braukšanu kā tādu. Paliek vairāk laika uzmanīt ceļu un apkārtni. Vēl šito pielikt? Es varu piebremzēt un palaist kādu kam galīgi deg vienā vietā. Varbūt tas strādā, bet ja es kur steidzos, mani arī stūres dievs sargā.
WALA rakstīja: Nē aizmugures durvīm nekā tāda nav, parasti ir tikai 1 durvīm, retāk 2 priekšējām tāda iespēja.
P.S. Bet auto rokasgrāmata principā tiek rakstīta priekš kaķiem ...
Tur gramatā nav rakstīts par experimentiem ar bojātu auto 😀 Ja nu vienīgi kā rīkoties gadījumā, ja atslēgas pultī baterija nosēdusies. Bet nu autorītei veiksmi! Marim, tam piezvanīji?
imzz rakstīja: ASV pēc aptaujām tikai mazāk kā puse elektroauto lietotāju kā nākošo atkal izvēlēšoties elektrisko. Tas visai uztraucot EV ražotājus:HUGE NEWS! EV Owners Had Enough & DEMAND Gas Cars Back!
www.youtube.com/watch?v=_YR1AQ8bExQ
Tur tajā rikā ir citādi attālumi. Un ir pat ceļa zīmītes, kas atgādina lai ielej petrol te, citādi vari palikt uz sauso. Un pie vainas iespējams, tāpat kā te, ir uzlādes infrastruktūra ar visu to apkārt saistīto S. Še pat blakus ģļuku tēmas ka biezs ar elementārām problēmām, kas vienam špicka bet citam ķīnas ābece. Noskaties te cik liela problēma var būt riepu spiediena nekontrolēšana ekstremālākos apstākļos. Visi pieraduši tik ielekt car pagriezt atslēgu un čau...
MapleG rakstīja: Man arī šķiet, ka gļuks no šitā aukstuma varētu būt... Neliela iespēja varbūt ir sarunāt uz kādu stundu siltu garažu....jā, bet ne šodien
Jā, papildus jautājums, kurš ir tas pipuks, kas reaģē uz to - durvis vaļā vai ciet? Kāds no tiem kas durvju malā?
Nesadari muļķības. Kamēr vēl durvis vaļā, brauc kur labo uzstāda signalizācijas. Tu no kurienes esi? Patreiz to durvju rokturi var noņemt viegli, un iespējams maza vaina. Ja viņas izdosies nobloķēt, varēsi lauzt.
Šoreiz bija iespēja šo e-4orce izmēģināt pilsētas intensīvā satiksmē. E pedal funkcija darbojās labi. Pietiekoši adekvāti samazina braukšanas ātrumu un atdod enerģiju ko izmantot uzsākot kustību. Sajūtas ļoti līdzīgas elektro auto vadīšanas un braukšanas īpatnībām. Tās, ja nepieciešams,ir pietiekoši dinamiskas un reizē mierīgas. Tas pateicoties elekriskajai transmisijai. Tieši riteņus griež elekto dzinējs, iekšdedzes tikai ģenerātoru. Šo transmisijas īpatnību ļoti velējos pamēģināt kādā sliktākā ceļā. Jā, attiecīgais riepu profils šoreiz piemērots labam ceļa segumam.. Kam saprotams, pozicionēts šāds auto salikums, kā 4force pilnpiedziņas transmisija. Labs braucamais pa labu segumu, bet slikti ceļi gaitu tomēr padara nekomfortablu. Taču stūrēšana ir gana precīza un auto saprotami turās arī uz meža celiņa ledus muguras. Kas priecē. Manā sapratnē tā ir arī vide kam šāds auto domāts. Labi piebraukt tuvāk dabai, pēc eglītes vai slēpošanas trases, ezera krasta malā izjust mieru. Jā tas ir gana kluss dabā, pat konspiratīvajā poligonā kārtīgi ieminot akselerācijas pedālī, skaņa praktiski tik no peļķu šalts saceltā trokšņa. Tad kvadru izklaides tur vairāk traucēs citus ar savu rūkoņu. Bet liels pārsteigum, ka šis, ne mazais auto, varēja izbraukt šo kvadristu izveidoto trasi. Jā tā bija šaura un stāviem kalniņiem un straujām ielejām. Konstruktīvi X-trail labi izveidoti uzbraucamie/nobraucamie leņķi. Jāsaprot šis ir tikai tā saucamais parketa braucējs, bet nu mitra smilts ir pietiekama pretestība lai saprastu kā strādā pilnās piedziņās algoritmi. Un jā tie ir elektroniski vadāmi lai nepaliktu saprātīgā neceļā, tumšā vakarā, kur pat nez vai tāds evakuātors klasiskais iebrauktu. Vai šādu auto ieteiktu citam? Grūts jautājums. Braucēji un prasības dažādas. Auto vairāk praktiskajam vadītājam, kas nav tik prasīgs komforta mīlis. Īpaši labi ja esi kādas nodaļas vai firmas vadītājs.