Bradypus rakstīja:
ZZZZ rakstīja: Nu ja kā tāds kā Bradypus, kuram obligāti katru brīdi/rītu vajag uzspolēt uzdriftēt/uzbremzēt. Jo citādi cilveciņš nesaprot, ja vakar ledus slīdēja, arī šodien viņš slīd. Un pie šķūnīša ja neslīd tad lielpicānijas tur kādā krustā, miera vējos pilnīgi iespējams var atkal slīdēt ☝️Citādi kā tā var mierīgi pabraukt ar jaunajiem ms lipekļiem. Vajag nedaudz skaidu noņemt🙈 Nez cik ta liels tas test algoritma interevāls irA?
Vienīgais, kas neko nesaprot, esi tu. Tev liekas, ka dzīvo pasakā, kurā auto vienmēr būs drošs un stabils. Un tajā mirkī, kad tava pasaka beigsies, atliek tikai cerēt, ka nepaņemsi kādu līdzi. Milzīgā atšķirība starp mums ir tā, ka man ir praktiskas zināšanas un pastāvīgi atsvaidzināta pieredze kā kontrolēt saslīdējušu auto. Tu, savukārt, varēsi tikai čīkstēt, "kā nu tā notika, jo braucu taču tik uzmanīgi un prātīgi..."
Tas ir tikai apsveicami par Tavu pieredzi. Bet pastāsti man, kas pagaidām tpfu,tpfu vēl ir izticis bez crash, kā rīkoties uz ceļa sniegota, puteņa laikā. Velkot 2asu piekabi kurai tās, riteņu ceļi ir platāki kā auto, un piekabē atrodas otrs auto, kas domāts ārpusceļa pasākumiem? Varu TEV uc atbildēt, tev jābrauc tā it kā bremzes vispār nebūtu! Tu tur neko nenobremzēsi, ja kāds priekšā izdomās pārbaudīt pēkšņi savas bremzes. Distance, stūre un b variants kur palikt.
msh rakstīja: Nav obligāti jāspaida bremzes - var arī uzgāzēt 
Tak viņi visi viens kačātāji🙈 spaidītāji😍
www.lsfed.lv/index.php/svarcelsana-latvija/jaunumi/248-pasaules-cepionats-riyadh-2023-rezultati
Redz kurš brauc plūsmā un visu laiku bremzes spaida. To redzu tagad.
Tev jāspēj to novērtēt vizuāli. Pilnīgi bezjēdzīgi veikt testu un konstatēt, ka neslīd, jo pēc 50m jau pie pārejas kur visi piebremzē/pierullē ir melnais ledus.
Nu ja kā tāds kā Bradypus, kuram obligāti katru brīdi/rītu vajag uzspolēt uzdriftēt/uzbremzēt. Jo citādi cilveciņš nesaprot, ja vakar ledus slīdēja, arī šodien viņš slīd. Un pie šķūnīša ja neslīd tad lielpicānijas tur kādā krustā, miera vējos pilnīgi iespējams var atkal slīdēt ☝️Citādi kā tā var mierīgi pabraukt ar jaunajiem ms lipekļiem. Vajag nedaudz skaidu noņemt🙈 Nez cik ta liels tas test algoritma interevāls irA?
1/3 daļa nejēdz patreizējā, tajā tumšākajā un šļurainākakajā periodā ielikt savai grabažai lukturī kreisajā spuldzi tur. Ko jūs te baigos pareizos metājat. CSN palasat/iemācaties.
uupis dēļ šādiem un līdzīgiem krāniem cieš visi. Nožēlojami. Izskatās, ka nav varianti. Max ātrums 80 un +30 tiesības nost. Nākamais solis, datu ieraksts nesējā. Pēc negadījuma paskatās, vai vēl labāk CP reāllaika kontrole. Vai pat automātiska kontrole. Atsevišķos auto valsts NR zīmēs šāds rfid jau ir.
www.rfidhy.com/rfid-is-the-future-for-the-car-license-plate/
Te viens otrs tikai drukā pilnā pārliecībā savā. Bet nedzird ko saka msh un 650...Audi/Vagen vari saprogrammēt kā gribās pašam. PUNKTS. Visādiem citroniem un tamlīdzīgiem strādnieku pārvietošanās līdzekļiem tāda iespēja NAV. Priecājaties ka IR vispār.
Pamodies no letarģiskā miega? Toļi metālā, toļi šrotā.
Jā hyundai tā var izdarīt lai priekšā deg dhl un viss. Es, ja pilsētā ir labi apgaismots, tā arī braucu 😍
topinamburs
...aizpeldēji kā jau te parasti pieņemts. Kaut kādu benzīna laibu ieliki. Runa bija par dīzeli. Un vispār tīri hipotētiski, ka varētu jaunu tādu kā seno izstrādājumu, tagad nopirkt.
topinamburs rakstīja: kādus 'tādus'?
Teici, ka gribi jaunu dīzeli, es paskatījos piemēram mobile.de, tur pilns ar jauniem dīzeļiem, kādo 20 000 gab no kā izvēlēties!
Gribi jaunu 90. gadu auto, vai?
Arī tādus var atrast.
Zinu kur mobile un DE. Bet nemāku tos vecos jaunus, labi vecus bet ar maziņu odo rādījumu ieraudzīt.
Laikam jau neesi aptvēris, ka bīstamas situācijas uz ceļa visvairāk rada tie, kuriem nav ne jausmas, ko darīt ar izslīdējušu auto. Un policisti vēlas, lai tādu, kam izslīdēšana neizbēgami beidzas ar avāriju, būtu pēc iespējas vairāk.
Pārbaudit, kā auto turas uz ceļa ir tas pats, kas pārbaudīt bremzes, uzsākot braukšanu, nevis attapties pilnā ātrumā, ka bremžu nav. Agrāk to mācīja autoskolās. Tagad... Hrenviņzin, ko māca, bet vadīšanas prasmes un sapratne par ceļu satiksmi kopumā ir dramatiski zema.
Bradypus
Īsti negribētu piekrist. Daudzi ņem braukšanas papildstundas. Tad arī tie mierīgie braucēji, kas tomēr vēlas nokļūt mērķī. Un tiem kuriem xvz kas traucē, un pēc pus seksinājumiem arī CP JAU traucē.
Tad beidzam tērēt resursus un daram kā amīši. Kam vajag piemācīties lai ņem instruktoru un brauc tur, kur.
topinamburs
Tādus vairs neražo, un tie vairs nav tie. Kad te ieliku mb A1,7D kā labu/praktisku braucamrīku, te uzradās vesela fanu mīnusu licēju sekotāju plejāde 🙈😍👍
Es neesmu elektro fans. Izvēlos mazāko pretestību. Es pat būtu ar mieru lietot jaunu kādu analogu/autentisku vecā izlaiduma 1.6/1.9/ 2.2/2.5 dīzeļa auto bez visām extrām. Diemžēl tādus vairs negrib ražot. Par freidismu stāsti tiem, kas tic zinātnei un balso PAR.
Bradypus
Jā tā ir, bet iekšā viņiem jābūt lampiņām tādām kā rūpnīca paredzējusi.
Nevis elektrību, bet vadus un īpaši savienojumus. Tiem patīk sāļa vide un temperatūra. Priekš kam dienā dedzināt visus led paneļos uc vietās? Arī ko piemineju tavi stopi būs labāk ieraugāmi bez barjeras led gabarīt iluminācijas.
Ar kuriem viņiem, tiem visiem noteikumu pĀrizinātājiem kas pa lielceļiem mauc?
Redz kā dzīvē notiek, vājākais ķēdes posms sabojā visu pasākumu. Tā ar to dzeršanu kuri jau vairs neko nekontrolē, tāpat ar ātruma pārsniegšanu. Kam negadās, dabūja žagaru un palika mierīgs. Tagad atņem auto un tiesības. Vēl tik ieroči agresīvajiem iztrūkst pilnai laimei.
Bradypus
Pazīstams cilvēks, kas tirgo vairumā mēbeļu furnitūru, pats mocās ar kvalitātes un autentiska ražotāja atšifrēšanu. Tad nu viņš man veselu lekciju nolasīja, kā tur pēc iepakojuma materiāla, kas tiek ražotas daudzās malās pasaulei, kaut cik var līdzi kvalitātei sekot...
iciks
precīzi
< Tu taču ieraudzīji, vai ne? Nu tātad redz >
Bet nu mūsu braucējiem viss slikti 😀 Daudzās vietās ārpus robežām, kur nav šāds obligāts noteikums, daudzi visu nakti pa pilsētu brauc bez gaismām. Nesaku, ka tas pareizi, bet labi apgaismotos ceļa posmos ar tiem lāzeriem arī neredzu jēgu visiem visus apspīdināt. Un ja runājam par tieši to aizmuguri pilsētā, tad pēkšņi bremzējot, tur kur tumšāks iedegoties STOPiem, tie telefonā/displejā bakstošie pēkšņi varbūt ierauga TO brīdi laicīgāk.
UN darklight pats jau te iepriekš čīkstēji kā tā aizmugures barjera spīdošā tevi kaitina...
Lovo fans man ielika - bet tā jau viņiem iet, ups neiet tas 4x4 katram 5😍
Varbūt apskaties vai eļļai nav zila nokrāsa! Varbūt sieva tev pielēja līmeni?