Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 118 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus Man visiem auto ir cauru gadu m+s un visi var iet D. Arī EV ja kas. Un ir ok. Tie zēniņi, kas vēlos vakaros pilsētā izklaidējās un trokšņo, līdzi nekādīgi netiek 🙈 Varbūt vaina nav riepās? Arī Mokka uzbrauca kalnā neceļos ar vasarenēm, tur kur vietējie principā ar 4x4 pickup brauc. Un jā tā PL ir viena liela slāviska bēdu leja. Paskaties vairāk dienvidu un āzijas valstu virzienā. Tur karstasinīgāki vadītāji bet tā agresija ar mīlestību 😃

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nūja ka gribēji 20/30g vecu pa 2/3K un prasības kā jaunam auto no salona 🙈 Rēķinies tādam ar svaigu skati 1-2g ekspluatācija un nākamais. Vai gribēji vēl 10g braukt?😃

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

opelis rakstīja: Novērojums piektdienā Cirklē Jēkabpilī. Trīs uzpildes stabi, katram abās pusēs, tātad seši uzpildes punkti. Kamēr pildos, skatos - četros punktos stāv auto, kuri nepildās, vienkārši aizgājuši pēc kafijas vai pačurāt. Trim no stāvošajiem degvielas uzpildes tvertnes lūka vispār otrā pusē... Ceturtais vispār elektro auto... Tajā pašā laikā stāv rinda un gaida, kad visi pačurās...

Nu tak EV grupējums atriebjās ICE ka viņu charge P liek 😝

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus rakstīja: "ar vienu M+S setu dzīvot mierīgāk un arī lētāk gala ziņā, nekā piedalīties pavasara/rudens maratonos" Nu tas tāds relatīvs mierīgums. Drošāk ir braukt ar sezonai piemērotām riepām, bet ja brauc tā mierīgi sēņojot, var mierīgi besīt visus, kam nav laika sēņot, un mierīgi taisīt vilcieniņus izvēloties "drošu ātrumu" ar pavisam likumīgi braukšanas apstākļiem nepiemērotām riepām. Man tīri labi patīk droša braukšana un divi disku komplekti, ko pats varu pārskrūvēt un pēc vajadzības ārpus maratona aizbraukt pārbalansēt vai nomainīt, ja prasās.

Pus vēl sliku komplekts ja tā riktīgi jāgāzē kā ssdd liek jaunajiem lohiem braukt! Tad gaidām pirmo ledu un būs jauni vilcieniņi, tak jābrauc dinamiski iekļaujoties satiksmē🙈 nevis izvērtējot savas vadīt pieredzes prasmes/ne? Kā dabūtas permītes tā uz lielpicānijas F1 par pole position gatavs cīnīties pilots😃 Un tad jūs te brīnaties kur tik agresīva satiksme mums😡

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Hyundai ir vismaz viena neliela, bet vāja vieta. Dīlerseviss tēlo muļķi un saka ka tāda vaina izņēmums. Detaļa plastmasas s.ds kas maksā gandrīz K. Bet dzīvē reāli plīst kā jau visas āzijas valstu auto izstrādājumu plastmasas detaļas. Tās kuras ikdienā kustini netur slodzi. OM neadekvātas cenas...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.facebook.com/100000622294982/videos/2646954775482596/

Tēma: Par un pret saules paneļiem, atsauksmes. Cik maksā?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Novērtējat cik īsti vērt ir mūsu zemītes viens kvadrātmetrs ☝️

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bradypus Jā arī man ir 20+ vecu auto marku favorītu ar kurām es joprojām brauktu. Bet mūsu klimatam tas nedraud. Viņas, tās mašīnas te ātrāk sapūs kā nolietosies...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un tas viss kopā ir smagāks, sarežģītāka uzbūve un arī jārēķinās ar ekspluatācijas īpatnībām /apkope, remonti/ vai tā starpība $ to atsver? Ja būtu kā citur kad šādi auto klasificējas kā elektriskie ar tā priekšrocībām, tad to varētu saprast.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

nomiks vai tas 1-2l starpība uz 100km ir tik aktuāli? Ņemties ar visām šit dīzeļ geitām. Vispār tikko ar Mokku 1,2T 100KW, izminu vienu kalnainu valstiņu 1680km pašā eiropas vidū. Bāņi 130/150, pilsētas intensīva satiksme un serpentīni pa kalniem 40/90. Un patēriņš 6,8l bendža. It kā daudz, bet 4 cilvēki un grabažnieks ar cabin bag pilns. Un ir neliels patīkams šoks par ādamu. Jo kad tur viņš iznāca 2021? izmetu nelielu līkumu un tikai dizains nedaudz paķēra. Tagad ir arī auto sapaticies. Izbraucu izskalotus ceļus, kas ar lielo CATterpilaru biku atjaunoti un nekur neiesēdos. Principā vietējie tur ar pickup 4x4 braukā. Kalnā velk tā ka izpūtējā dūc pat skaņa patīkama. Uz bāņa 150 negurst kruīzā pat pacēlumā...Tā lūk gadās. Navajag man vairs dīzeli, paldies.

Tēma: Matemātikas tēma

Tad tā lode apvelsies vai nē 😄 tur tak arī vidū kaut kas šķidrs, un visu laiku tecina to sulu ārā!

Tēma: Matemātikas tēma

Kāda X pēc Džanibekova efekts tika 10 gadus noslepenots?

Tēma: Vai tagad ir vai nav oficiāli paziņots, ka citplanētieši un NLO pastāv?

650 ir ir 2 sērija

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kļūdījās 2x. Formu mugurā un uz priekšējām pozīcijām.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

2taktniekam dīzelim nav karstuma problēma. Bendža var tur tvaikot un detonēt, dīzelim tas patiks. Vienīgi masas jaudas attiecība bendža atbilstošam mocītim ir izdevīgaka.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

2takterim nepietikt? Neesi ko sajaucis?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA  Varēja jau vienkāršot un taisīt kā 2takteri ar gaisa dzesi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tev nepareizās tiesības. Tu nemāki braukt. Redz šite lasa arī csdd. Paņem mopēdauto un brauc ar mopēda tiesībām. Bet nu ja tev IR mopēdauto liktās tiesības ar mopēdu Tu nedrīksti braukt 😡 Nez, vai ar 3 riteni ir atsevišķa kategorija?😄

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Ar šo jautājumu jāiet uz sajmu un jāuzmeklē Štirlics. Varbūt viņš zinās.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

To WALA fāterlande jau gatavojās uz robežu ar Pl un CZ domā.

Tēma: Eiroparlamentāriete grib ieviest B+ tiesības SUV

Bet šitie pie plastikāta gabaliņa tiek no 16g un 1/2h laikā un brauc 

Tēma: Eiroparlamentāriete grib ieviest B+ tiesības SUV

Un ko ar šiem? Bojā visu un kaklus lauž arī

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nē nu gan jau kaut kādas nianses ir tajās eļļās. Kā te 650 pieminēja, katalizatoru sastāvi ir niansēti atšķirīgi. Nebūs jau tā, ka uzreiz uzsprāgs, bet ilgtermiņā viņu, to izplūdes gāzu katalizatoru nokaus ātrāk. Par otrreizējo izmantošanu, pat tās savienības laikā Olaines naftasbāzē bija centrifūga kas veco eļļu attīrīja un sūtīja uz Somiju. Un jau te agrāk teicu, ka ja atstrādātā eļļa pastāv vairākus gadus mierā, tie piemaisījumi nosēžas un eļļa paliek tīrāka. Nav tāda melna kā izlejot no dzinēja.

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

Cirvis skalda un met/transportē kravas kastē. Parasti viņa ir kantaina m x m Labi var jau skaisti krāmēt bet tas dubults darbs. Kas par to maksās. Ir tak koeficients.

< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti