Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 118 >

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

raimondsm Vēl sarēķini cik velo sanāk nobraukt ar 13kWh bateriju un 50km range 🙈

Tēma: Brīvdabas jaunu auto izstāde "PIELAKO SAVU AUTO" at testa braucieniem notiks 26.augustā Molā

Pēc kādiem kritērijiem vai kā tiek izvēlēts auto veiklības braucieniem īpašā trasē?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Bradypus  Tu mums tāds gudrs esi 🙈 Pastāsti cik mans 11kW mikroģenerātors ielaidīs reāli atpakaļ tīklā aiz ST transformatora 😄

Tēma: Espace V

Nezinu kāds tam tavam renim tas trbreg varsts, bet bieži tieši tas arī kopā ar līdzīgu egr reg vārstu taisa pirms nosprāgšanas līdīzgus jokus. Tad strādā tad nē...Pamaini viņu un paskaties kā ies. Iespējams viņš der arī no citiem auto zīmoliem.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Tu kā muša pret lampu. MĀJĀS lādējās. 🙈

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Kur problēma 15 min, pamosties un kafiju iestrēbt?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

iciks rakstīja: Domāju, ka uzlādes punkta projektētāji gan to ļoti labi saprot, bet lai vairākiem eksemplāriem nodrošinātu max uzlādi vienlaicīgi - tur vajag pamatīgu pieslēgumu (kas noteikti nemaksā lēti), ja tas vispār iespējams. Tad nu droši vien par piemērotāko atzīts šāds variants - kamēr viens, tikmeŗ izbaudi to ātrumu, kamēr vairāk - nu tad nebūs tik ātri, toties var parunāties...

Kā jau sen te rakstīju, ka ceļa malās vajag būvēt saules parkus. Patreiz jau tie ir un top vēl daudzi klāt. Kāda problēma ar jaudu? Tur tieši dienā tie nolādētie lai noņem slodzi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

90 tajos zemessargiem mājās bija pat ložmetēji. Miers un kārtība. Pats piedalījos laupītāju aizturēšanā. Pietika uzlikt zirga ecešas pāri ceļam un blakus nostāties ar AK75. Tā atskaņa un reklāma pa klusajiem telefoniem labi strādāja un kārtību nodrošināja.  Šveicē laikam pat šodien tā ir. Vismaz Alpos redzēju nodaļu ekipējumā uz takas. Cik ilgi pēc kara piem Īles bunkurs noturējās!

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Bieži, tur pie elektro auto ir arī jaukas fanenes 😉 nomiks jau to arī zin 😝

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nu jā aplietās sasvīdušās apenes tā vairāk vajag līdz. Man pietiek ar cabin bag. Nez ko ietaupi ja biļete turp apakaļ 30juri 🙈

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Skaudība? Te jau ICE cepiens, man līdzjūtība, kā jāčakarē sava dārgā veselība. Lidoju ar ļotaku, skaisti skati vīns uzkodas jautras sarunas, nevis panu kurva nakts dragreisā. Pa kalniem un bāņiem laužu nomas auto ❤️

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Mīļie cilvēki 5min lejat un pūšat tos 800km pa nakti nezināmā ceļā aiz laimes apmīzuojušies. Ēdat ar vienu roku kāju starpā kafiju iespieduši vilcieniņā, jā urā. Laimīgu ceļu, no visas sirds novēlu nākamajā dienā turpināt savu brīnišķīgo braucienu.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Izskatās, ka sen neesi nekur bijis. Arī ICE neuzpildīsi ātrāk kā 15/20 min kas supercharger ekvivalenti. Gribētos redzēt kā pēc 200/300km novilkšanas tu pēc uzpildes momentā drāzies tālāk ar to savu dārgo laiku. Un tad, ja tiešām viņš Tev tik dārgs ir ļotaks...

Tēma: Nissan Xtrail - bluetooth

Dzird to skaņu ir visai nosacīti un salīdzinoši. Lomu spēlē jā skaļruņi un kur tie novietoti, kā. Piemēram testējot Ioniq 6 ievēroju, ka durvju kartēs skaļruņi ir izvietotie stipri augstu salīdzinoši ar klasisko zemo novietojumu. Bija tāds skaņas spiediens pa ceļa galiem. Bet nu jā viņa izplatās vairāk salonā, pretstatā pie grīdas novietotajiem. Ātrais risinājums arī man tādā nesvaigā auto būtu JBL tumba. Viņu vispār var sinhronizēt un līdzi ņemt, pat uz citu auto. Kas grib augstās skaņas klausīties nepietiks tikai ar galvas vai skaļruņu nomaiņu, vajadzēs arī pašu auto stipri modificēt. Tas pats attiecas uz mājas labu kinozāles  iekārtu. Sabojāsiet tur daudz ko, plaisas ir mazākais kas izveidosies pēc kārtīga bass klausīšanās. Ne pa velti, kas to var atļauties, ierīko atsevišķu speciālu kino telpu, betonētā pagraba stāvā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jā tā ir xtv.lv/rigatv24/video/M5GnB9nRGoz-16_08_2023_preses_klubs_1_dala

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Jaunākie jaunumi no el auto lietotājiem un lādētājiem. Vakar sanāca pabūt jaunajā Olaines super lādētāja atklāšanā. Jauki dzirdēt, ka plānā tiem atklājējiem ir norēķins kasē par uzlādēto enerģiju. Īpaši tas priecēs garām iebraucējus tūristus. Nebūs jādomā ko tur instalēt, rezervēt uut 👍 Bet nu it tur strādā pie šitā un ātri tas nebūšot... Tad par to ceļošanu ar EV. Kamēr tur tusējāmies, apjautājos atsevišķiem EV auto īpašniekiem par to PL tīklu. Teica bez problēmām un vispār droši ka 150km robežās būs! Jā bānis turot 120km/h, ātrāk nav ekonomiski pamats braukt. Tad vēl par korejas autobūvetāju debesu mannas uzlādes stāstu dzirdēju un redzēju. Pamēģināšu arī es to dabūt. Ja izdosies te padalīšos pieredzē. Teorijā viņi dara pareizi, kaut kā tie klienti ir japiesaista. Līdzīgi kā LT ar to bezmaksas uzlādi bez aplikācijām utt, kas stipri paātrina pāreju uz.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

jauns.lv/raksts/zinas/572782-uz-autoceliem-100-vietas-izvietos-aprikojumu-transportlidzeklu-valsts-numura-zimju-atpazisanai

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Kāpēc? Tērvetē un citur sava biogāze.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Mierīgs, kur tie ātrie tikuši, bet godīgs lādējamo iespēju apskats ceļojot ar el auto. Ps mazo range modelīti. Vispār pozitīvs kanāls.

Tēma: Nissan Xtrail - bluetooth

Visu iespējams ir iespējams izdarīt. Bet Nissan ir kodējums, tu pat identisku maģi no cita neieliksi jo katrs ir ar konkrēto vāģi sasaistīts.

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Te nu mēs nonākam pie mazas bet atklāsmes. Nekas labāks par gāzes caurplūdes sildītāju nav. Boileri, spiedieni, nogulsnes, kaļķi, baktērijas, apkopes, telpas m2, sazemējumi el aizsardzības dažādi izpildījumi/ne?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Bradypus visas nianses par savu sievu uzzināsi pats beidzamais, bet te ir tavs sertificēti gudro kantoris darbībā 

Tēma: Par un pret saules paneļiem, atsauksmes. Cik maksā?

Kur vasarā liec pārpalikumu no kolektoriem? Ko viņi dara ja ārā piem -10C? Bet principā jā pareizi un jauki. Tikai ja visu pats spēj saprast un kontrolēt/apkalpot/uzturēt.

Tēma: Par un pret saules paneļiem, atsauksmes. Cik maksā?

www.facebook.com/watch?v=763304588927954

Tēma: Vai apsildei izmantot granulu katlu? Plusi un mīnusi

Jā el auto, kādreiz pirmajiem ar mazu range, lika autonomo sildītāju. Vai dīzeļa, vai bendžas. Tas īstenībā bija labs variants. Visa el enerģija palika tikai transmisijas vajadzībām. Neredzu kas tur tāds īpašs vai smieklīgs. Pat patreiz labi nopakotiem iekšdedzes auto ir arī autonomā ar atsevišķi savu degvielu darbināma krāsniņa.

< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti