Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 118 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu jā, piem vakar vispasaules muzeja dienu sakarā Rundāles pils dārzs bija brīvi apmeklējams. Blakus arī Rundāles ūdensdzirnavas. Vispār arī patreiz ļoti vērts aizbraukt, jo viss sakopts, silts un zied ābeles pilnas ar bitēm un saldu smaržu, ceriņi utt. Ir ļoti jauki. Pils sakārtota, jumta remonts pabeigts. Kā pretstatu var apmeklēt netālu, vēl esošo, Kaucmindes muižu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Varbūt ir vēl kāds kurš ir bijis vai grasās iet uz JRT :  ŽIŽEKS. PĪTERSONS. GADSIMTA DUELIS. www.jrt.lv/izrades/zizeks-pitersons-gadsimta-duelis/ Lai arī "psiholoģiskais un iformatīvais fons" ne katram būs "sagremojams" tomēr teiktu ka pasākums ir tā vērts ... un tēlojums iepriecina, lai arī protams Džordana Pītersona tēls ir tieši tikpat intersants un reizē kaitinošs cik orģināls ... P.S. bet kā vienkārša izklaide un "prāta atpūtināšana" - ši izrāde gan nederēs, lai arī tajā ir izklaidējoši momenti!!!

Dalamies👍 un labāk ar vēl nenotikušiem pasākumiem... Šis būs pasakains un garšīgs pasākums! Šo svētdien, 21. maijā, Jelgavas provincē notiks pasākums "La primavera italian", kurā varēs izbaudīt autentisku itāļu atmosfēru. Abgunstes muiža iekšpagalmā tiks izstādīti gan vēsturiski, gan moderni itāļu auto. Latvijas Antīko auto klubs sadarbībā ar klubu Alfa Romeo noslēgs pasākuma "Itāļu pavasaris" gaitu "Abgunstes muiža". Šeit būs gaidīti ne tikai pasākuma dalībnieki, bet arī visi itāļu auto cienītāji. Ieeja ir bez maksas ar labdarības ieguldījumu "Agendum", uzņēmumā, kas nodrošina medicīnisko transportu un SUV Ukrainai. Būs iespēja apmeklēt meistaru māju "Abgunstes muiža" un, par samaksu, baudīt tipiskus itāļu ēdienus un dzērienus. Gaidīsim jūs 21. maijā plkst. 15:00 uz autentisku pieredzi! Abgunste aicina visus Latvijā dzīvojošos itāļus izdzīvot svētdienas pēcpusdienu, lai ieelpotu mājas atmosfēru. Ja būs grupa itāļu viesu, organizēsim ekskursiju dzimtajā valodā.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

tow 18.maijs 2023 14:20 0 0Atbildēt sapratām jau tavi tekstu "caur puķēm". Vai tiešām tu domā, ka tad, kad atnāks "atbrīvotāji" viņi tevi, tavus radus un tavu īpašumu pasaudzēs? Šis arī visur tika nez kāpēc likts. Dzēst ah ārā!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ko sen jau teicu ka labi strādā. Esti jau ieviesuši 👍 rus.postimees.ee/7774583/foto-policiya-usilivaet-nadzor-za-dorozhnym-dvizheniem-narushiteley-teper-lovyat-i-velopatruli

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Jā wāgenam ir tā, BET viss nav tik viennozīmīgi. Tur tiek ņemts vērā braukšanas ātrums, ātruma starpība līdz šķērslim uc. Piem pilsētā ja lēna satiksme un auto bremzējās, tad uzspiežot uz pedal vari paātrināties un apdzīt. Šeit iespējams stūres leņķa devējs pieslēdzās. Tās kombinācijas dažādas un dažādiem ražotājiem iespējams nedaudz atšķirīgi izpildās. Teorijā jau vajadzētu būt muļķu drošai lai neiebrauc veikala skatlogā, kad sajauc vietām pedāļus. Piem stāvot pie sienas, ieliekot D vai R kas nu tur pretim sanāk, auto nebrauks...sienā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Freijers rakstīja: Kas tā ir par huiņu maukt no ieskrējiena joslas priekšā braucošajam un vēl dirsināties, tas nekas ka divas joslas, neviens nav paģērējis obligāti pirms katras pārkārtoties uz kreiso. Kontekstam, runa ir par A6 posmu no Salapils līdz Ogrei. Šodien Volvo izleca, ja pirmajam vēl nedaudz būtu jāpiebremzē (t.i.tā jau ir ceļa nedošana), tad otrais naturāli nočakarēja un vēl lūr kā auns, kad es, nekaunīgais atļāvos ar taures signālu un tālam gaismām pateikt ka tas īsti nav OK. Laikam visur laišana, raiferi satiksmè un tas, ka nedod pa dirsu (ja vien smagajam neizlec priekšā) par ceļa nedošanu, sāk darīt savu….

Tev gan grūti...ne stūre grozās, ne pedāļi kustās.... Es ap tām vietām laicīgi ieņemu kreiso joslu. Lai tak tie uzbraucēji tur uzbrauc un nebremzē nākamos.

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Ar Teslu un tās darbību nav pieredze. Bet Korejas un Vācu tā darbība ir tīri ok. Ja blīvējās kustība, tur pats viss notiek un nav jāčikājās līdz. Bet, kā saki , vari pārņemt vadību jebkurā brīdī kad tas nepieciešams. Bremzē pedālis, paātrināties pedālis. Viss.

Tēma: Taisos pirkt Sebring, atrunājiet mani! :D

Atļaušos iekakāt. Audi Allroad vai Volvo XC70? Dīzels automāts, raudi pneima?

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Bieži vien labot dzinēju/kārbu nav ekonomiski izdevīgi. Nomainīt ar citu vienkāršāk.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tikmēr Lietuvā kontrolē telefonu izmantotājus braukšanas laikā  jauns.lv/raksts/bizness/558539-butiski-jaunumi-tiem-kuri-ar-auto-brauc-uz-lietuvu-no-1-maija-ir-izmainas-satiksmes-noteikumos

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Par 2,4 konkrēti no 15min

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GTD2 Ar 2,7tdi ! Vēl labāks variants. Īstens Latvieša sapnis 😝 www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/egpfp.html

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Volx Esi izkritis no aprites. Audi arī ir tādās pat cenās... www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/fglbd.html#photo-17

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

feciic Ko tad gribēji pateikt? www.ss.com/msg/lv/transport/cars/citroen/c4picasso/bfdjff.html Patreiz neko nevar saprast.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bradypus Jā precīzi. Nelieliem attālumiem tikai elektro un nav tā sauktā daktera cikla iekšdedzes dzinējam, kuru it kā vajadzētu 2-3min pasildīt. Francijā arī šāda tipa auto lieto elekriskā statusa privilēģijas.

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Var ļoti labi redzēt tos kuri tikko tikuši pie tāda 3-7sek 100kmh auto stūrēšanas. Viņi tak mētājās pa joslām visiem garām un driftē kur tik var 😜 Tad vēl tāda lieta, ātrums adrenalīns aizrauj bet fizika ir nežēlīga. Apstāties ceļu vajag tik cik vajag un ja tas nelaimīgais tur redz OFF vai kā saka pārņēma vadību pār asistentu tad notiek šādi. Jo auto brauc droši ar pietiekamu distanci, tik pipari traucē mierīgi braukt.

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

msh rakstīja: "Tas auto bieži neļauj principā nonākt līdz avārijas pat situācijai..." Kā velosipēdistam man ir vairāk bail no teslām nekā no fūrēm, lasīt - no fūrēm es nebaidos, bet labi zinu ka teslas gan var būt neprognozējamas - vai nu mazums, pie stūres sēdošais indivīds, autopilotu ieslēdzis, rauj kulakā, bet gļukainais autopilots izdomā ka es esmu tukša vieta un mani notriec nah... Attiecībā par tevis piesauktajiem sūdiem, tos vajadzētu aizliegt ar likumu, nevis slavēt. Visi tie mēsli pilda vienu funkciju - iemidzina vadītāja modrību. Vai esi pamanījis ka visa tā virzība uz ahūni drošām tačkām pēdējo 30 gadu laikā nav praktiski devusi nekādu uzlabojumu? Kaut kāds purnagrāmatas lietotājs bija izrēķinājis cik dzīvības tikušas izglābtas, skaitlis bija mazs, neatceros tik cik, man liekas ka ar četriem vai pieciem cipariem. Nu lūk, tāpēc tas arī notiek - nepieciešamība pēc prasmēm kas nepieciešamas lai vadītu mašīnu visu laiku krītas, un visādas megadrošības sistēmas iemidzina uzmanību.

Negribu te būt lielais eksperts, bet Tu pats pamēģini dzīvē šīs sistēmas darbības. Varbūt Tev domas mainīsies. Daudzi profiņi viņas nelieto, atslēdz. To es nekomentēšu. Bet skatoties kā viņa darbojās dzīvē, tas algoritms ir ar rezervi ielikts. Ja priekšā gājējs, velobraucējs auto tiek laicīgi bremzēts. Un garām pabraukt, bez iejaukšanās, praktiski tikai pa pretējo joslu. Tā būtu pareizi darīt arī manuālā vadīšanas manierē. Tā kā labāk nedzen sviestu 30 gadus vecu. Tieši fūres un visādi sportisti slinko piebremzēt un spiež, spraucās garām uz cm mazāk aizsargātiem cs dalībniekiem. Neievēro distanci...Tikko Vācijā piemērs smagai avārijai uz bāņa. Būtu tur distroniks vai lidars bijis, nekastāds nenotiktu ar to nezko darījušo fūres profiņu. AAE šitie dvieļu galvas brauc 60kmh un visur paspēj.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nepajautāja mūsu spečukiem par nejēgu, bet enerģiju ko iztērē paātrinoties atgriež daļēji bremzējot. Vēl nebūs disku un kluču problēmas. Un citās valstīs jau ar elektro statusa auto priekšrocībām 👍

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Redz dīlers Tev gribēs pārdot jebko...Cits jautājums uz kurieni mums liek virzīties partija. Un neskatoties šo filmiņu raudi bremzes žāvē pat slapjā laikā no lietus sensora signāla un kluči/diski dilst...Bet ja viņš/sensors/ sāks jokoties, tad tu vari palikt mierā ar to raudi jebklurā nekurienē... Nekad, nekur neesmu apgalvojis ka nevajag to pedāli. Es tikai saku ka tie lēnie braucēji nekur nav nokavējuši. Kļūdīties var ik katrs no mums. Dzīvo tikai vienreiz. Baudi to dzīvi tagad.

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

MMX Vēlreiz atkārtošu, bremžu sistēma tur pēdējā kas palīdz izvairīties no bēru procesijas. Tie vairāku parasto pedāļu spiedēji biežāk tur visu ko jauc un nezin kad ko jādara atrodoties ceļu satiksmē😡 Tas auto bieži neļauj principā nonākt līdz avārijas pat situācijai...Kas Tev ir dārgāks bleķu/vadu/plastmasas kaudze vai sava cita dzīvība??? Neraksti muļķības ja deķi nezini.  1. Tikai joslas noturēšanas funkcija vien jau izglābs kādu iesnaudušos vadītāju un ne tikai...  2. Aktīvā kamera un radars uc līdzīgas iekārtas paglābs kādu kļūdu pieļāvušu ceļu satiksmes dalībnieku un nobremzēs bez tava pedāļa  3. tas viss attiecās ne tikai uz tesla ir arī ne sliktāki citu ražotāju braucamrīki.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Vispār šis ir auto portāls ne politikas p. Kādam vajag klikšķus...Man nav žēl lai jau klabina un klikšķina tik tā zupa šķidra paliek.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus Viss ir saistīts, bet var jau būt ne tik slikti kā liekas. Vienkārši kad mēs augām tā negāja. Modernās izklaides..Kas zin???

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

jauns.lv/raksts/zinas/558127-policija-noskaidrojusi-personas-kuras-aicinaja-pulceties-imantas-mikrorajona

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Tēma: Vai atgriešanās pie slēdžiem un pogām ir sākusies ?

Praktiski jau teslai stūre ir līdzīgs joystick un praktiski tik pilsētā tur kas jāgroza. Pārejais notiek pats. Pat Āzijas autobūves izstrādājumiem vari bremzi ar pedāli aizmirst. Bet kas nezin tas tik drukā 🙈

< 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti