Sveces un svečvadi nav pie vainas. Trūkst zupa nomaini filtru un sukni.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: braucot noslāpst
Sveces un svečvadi nav pie vainas. Trūkst zupa nomaini filtru un sukni.
Tēma: Volvo iegāde:
Es ieteiktu S80 ar D5 motoru viņš ir ļoti erts un ekanomisks autiņš. manam koleģim ir tads volvo un viņš tikai priecājas ka tādu nopircis. Man pašam ir s80 ar 2.9 benzins/gaze dinējs. ļoti laba mašīna.
Turbīna nav pie vainas. jo turbīna vai nu iet vai neit vispār. Vis ticamāk ka suknis iet dēlē. tapēc pazūd jauda.
Tēma: Turbīnas
Man īstenībā neintresē visas tās gudrības ko jus te rakstat. man intrese vai kads ir licis tubīnas 2.9volvo dzinējam un pārējās detaļas.
Tēma: Turbīnas
Kopresija jasamazina tapēc lai palielinātu degkameru un neizkustu virzuļi.
Tēma: Turbīnas
Motors turēs illgi jo illgi ja tik es pareizi visu izdarīšu. cik atmosfērām jabūt turbo motoram?
Tēma: Turbīnas
To visu es zinu viekārši gribu zināt ka pareizāk samazinātu kompresiju. Un pādot netaisos jo nav 2.9tvinturbo ar manualo kārbu.