Varbūt vajag paskatīties motora degvielas filtru, aizdedzi. Izskatās, ka motors kaut kāda iemesla dēļ zaudē jaudu un tāpēc kārba slēdzas uz leju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varbūt vajag paskatīties motora degvielas filtru, aizdedzi. Izskatās, ka motors kaut kāda iemesla dēļ zaudē jaudu un tāpēc kārba slēdzas uz leju.