Detaļās nezinu vai sanāk lētāk vest no CH, bet toč zinu, ka šitam pasākumam klāt parādās ievedmuita, jo Šveice nav EU, tikai Šengene. Vēl (tas gan vairāk runu līmenī) pastāv risks ar automātisko kārbu problēmām, jo ir daudz kalnu un kārbām sanāk lielāka slodze ekspluatācijas laikā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















