Būs jāpievērš uzmanība benzīnam. Mana braukāšana būs pārsvarā pa Rīgu, ikdienā īsi gabali, principā līdz darbam un atpakaļ, īss ceļa gabals, brauciens max. 15-20 min. Vasarā vairāk garie gabali, bet domāju braukāšana lielākoties pa pilsētu atsvērs benzīna auto iegādi. Paldies par ieteikumiem! Vienīgais vēl jāatrod auto ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















