Var, bet nav izdevīgi. Iekārta maksā 600 ērikus un uz augšu. Un vēl gāzi piejauc saļarkai 70 % saļaras un 30% gāzes
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Var, bet nav izdevīgi. Iekārta maksā 600 ērikus un uz augšu. Un vēl gāzi piejauc saļarkai 70 % saļaras un 30% gāzes