Mazaizsargātos nobraukt nedrīkst.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Man vienreiz pirms Blīdenes šitā gulēja labajā pusē lielais kaukāzietis, nācās apstāties un "palūgt" paiet nost, nebija garantījas par fūristiem.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Starp citu, arī Latvijā kādreiz tådus mietiņus sprauda, jo paši ceļinieki ar kaisītājiem ir grāvjos gulējuši.
Cik tāda piekrauta fūre vispār var tanī īsajā posmā ieskrieties, piedevām atļautais ir 80km/h.Tad jau kādu papildus ZĪMI, ka priekšā galvenais.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Protams, nabaga dīzeļi, ja es kādreiz nebūtu ar tādu nobraucis 17g.tad es varbūt noticētu, ka nav lietojams.
Par jauniešiem pareizi, vienu dienu Vienības g. Mx staigā četri itāļi, diviem maskas zem deguna, diviem zem zoda...
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ja palasa MMK mājaslapu, nevienas riepas aprakstā nav rakstīts, ka šī riepa ir sūdīga, visas atbilst mūsu laika apstākļiem, izcila veiktspēja...
Tēma: Probēmas ar bremzēm.
Ja bremžu pedālis iet grīdā, tad parasti uzmet aci klučiem un šķidruma līmenim, pēc tam meklē tālāk.
Pilnīgi pareizi, visiem ir ABS, ESP, kas tur ko nenobremzēt.
Es varbūt ari sargājos, bet kāpēc Covidnieki pārvietojas sabiedriskajā uz Rūjienu, Ainažiem, D-pili, bet pārējiem pēc tam jānovēro veselības stāvoklis.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
Haskiji nav sargi, viņi vienkārši ir lojāli pret cilvēkiem, kā jau augstāk rakstīja, viņi vienā brīdī var paņemt pēdu.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
Bomārs piemīž un piedirš arī kāpņu telpas, atbrauc PP, savāc viņu, pat satīrīt neliek, ko no viņiem vispār var paņemt, baigā likuma bardzība.
Es arī nē, Purčikā arī dzirdēts,blieziens labs bijis.
Sprādzienu naktī ne dzirdēji?
Ja vilks paēdis, viņš arī nevienu neaiztiek.
Tevi var saprast, esi palicis bez ūdens maisītāja un apakšbiksēm.
Vispār šodien ir Ziemassvētku vakars, varētu iztikt bez gānīšanos.