Tad jau laikam nummura zīmi arī nemazgā,nahren kam jāredz.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tad jau laikam nummura zīmi arī nemazgā,nahren kam jāredz.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kas tad ir Mondeo, ja tie divi ir celmi?
Var jau brīvdienās kādi 5 km pa rajonu apmest līkumu, vai uz mežu aizbraukt.
Griķus aizmirsuši esat?
Paskaties kādreiz Mx vai Rlmi augļiem un dārzeņiem izcelsmes valsti, Polija, Itālīja, Spānija, Grieķija, Ķīna...
Tas viss ir skaidrs, bet kas to visu spējīgs izkontrolēt, ne visi to ievēro.
Man nav īsti skaidrs, ko drīkst vai nedrīkst darīt pašizolācījā. Vakar Degpunktā rāda, leitis pa Bolderāju ķēmā braukā ar busiņu, līdzbraucēji tādi paši, protams tiesību nav.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Pareizi izlasīji, dažas dienas atpakaļ "Bez tabu" bija par līdzīgu gadījumu Liepājā, cietušo pašu par vainīgo uztaisīja.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Uz Graudeni,kur tas laiks,kā aizliedza kreisos aiz pārbrauktuves abos viezienos,nekas nemainās,kā saka,ja cilvēkam vajag,tad drīkst.
Tanī līkumā pirms Anneniekiem kādus gadus atpakaļ viens dušmanis ar mikriņu galu ņēma,pie Šukteriem smagais arī mājas pagalmā iebrauca.
Kuri tad ir tie līkumi, pie pīļu dīķa un pirms vēja ğenerātoriem, varbūt Annenieku līkumā?
Bija man vecais Skorpis D.,ilgāk par 15 min. ar cimdiem nebraucu, kad vēl sāli bija pie - 20, par siltumu nežēlojos, nepatīk ar cimdiem braukt, uz sēdekļa aitas ādiņa, nekāda vaina. Ar fīčām ir labi, tikai, kā no rītiem kādreiz noskatos, kā dāmītes meklē SOS lai pielaistu tās fīčas.
Ja nav apsildāmā stūre, tad visu dienu ar cimdiem jābrauc? Kā vēl nav izdomāti apsildāmie pedāļi.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tie ir, kas nevar x5 atļauties, tik vien līdzi paskriet. Vēl ir tādi, kas ātrajiem 113 astē iesēžas, kad tie ar zilajiem skrien.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu jā, savāc darbinieki pa lēto un sit gaisā, bet ne pa sviestmaizi. Bet tie, kas ievesti no Francijas vai Vācijas, tie arī no uzņēmumiem vai mācītājiem.?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Te nesen vienā komentā tā nolika Citronus, ka jābrīnās, kas viņus pērk, pārsvarā kritizēja elektrību un remontu izmaksas. Cik pazīstu franču auto īpašniekus, visi par to smejas. Varbūt cilvēkam vienkārši nepaveicās.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Šodien rīta pusē viens CP ar pistoli bija noslēpies krūmos uz A7 pirms Rimi, izbraucot no Rīgas.