Bet Jūs tak ar Uupi te visus mācat.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Tad pastāsti,kāpēc tagad pagriezienus slēdz retais,īpaši tādi izceļas Jelgavas un Akmeņu ielas krustojumā,taisot labo pagriezienu no kreisā malējā stāvokļa.
Viss pareizi, nav ko lidot pa Valdeķu ielu, tur tādu lidotāju pietiek.
Cik viegli un ātri var Rīgu izbraukāt svētku rītos, Jāņos, Ziemassvētkos.
Visiem vajadzētu strādāt savās dzīves vietās, tad Rīga uz pusi, ja ne vairāk, tukšāka paliktu.
Ja čupiņa skaidu, tad viņš ir strādājis pa sauso, laicīgi bija jāveic profilakses darbi.
Tēma: Ziemas riepas
Tas viss nāk no leišu bāzēm,kaut kā nav viņiem ticības,kamēr pats neesi pataustījis.
Tēma: Ziemas riepas
k442 rakstīja: Nu, ja jau reiz te ir sākušies jautājumi par ieteikumiem, tad es arī savu pievienošu. Vai kādam ir pieredze vai viedoklis par šīm riepām: jaunasriepas.lv/lv/fulda-kristall-montero-3/12252/ ?
Normālas,klusas.
Jo vairāk pričendālu, jo lielāks svars. Kāds CSDD, teh. talonā viss rakstīts.
Vispār visu nosaka pilnais svars, universāļiem tas ir lielāks.
VIN kods visu pasaka,detaļas tu arī pasūti pēc VIN, piem .hečbeka aizmugurējās durvis.
Vienkārši painteresējos, man darba kolēğis ar Lagunu mocījās, kamēr neatrada elektriķi, kas ar frančiem ņemās, pārejie bēgot no viņiem.
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Tāpēc nevajag komentēt tirgus tenkas, ja tu konkrēti neko nevari pateikt.
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Tu pareizi domā, viss, kā F1, ātrāk iebrauksi pitstopā, ātrāk izbrauksi.
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Tu konkrētus piemērus vari minēt vai tikai gar svecēm grābsties.Kādam Nordeka parādā palikusi? Visi redz tikai Nordeku un RS,jūs sevi no malas kādreiz pavērojat,lielie CSN ievērotāji.