Kādēļ melo?

Apstrīdēšana pēc izvēles ir rakstveida process un tika pavisam liels tupenis nezin, kas ir pārskaitījums uz tiesas norādīto kontu.
Sāksim ar to, ka administratīvās atbildības likums, kas nodalīts no APL, ir pieņemts tikai 2018. gadā. Un pats jau šeit ieliki Satversmes tiesas spriedumu, kas apstiprina ne vien nodevas esamību, bet arī tas atbilstību Satversmei Bez virzības var atstāt lietu tas izskatīšanas procesā. Bez nodevas tā nemaz netiek pieņemta izskatīšanai.
Nu jā... Nez kā to tavā melu pasaulē iekasētu... Zīmogmarkas neesot... tiesas.lv/informacija-par-tiesu-kontiem Valsts nodeva par pieteikumu: Konta Nr. LV87TREL1060190911400 Saņēmēja banka: Valsts kase
Tik stulbs esi, ka neredzi treknu sarkanu pasvītorojumu? To ka tu melo, ka TIESVEDĪBA ir bez maksas.
Bet... Joprojām administratīvais process ir spēkā, lai vispār pārkāpumu varētu konstatēt. Kā, piemēram, autovadītāja apturēšana IR administratīvais akts.
O... Melīts klāt. Es tikai pieķēru tevi melos par to, ka pārsūdzēšana TIESĀ ir bez maksas. Tagad nākas melot tālāk.

Nu kā var tirst... Administratīvās atbildības likums: Pieņemts: 25.10.2018. Stājas spēkā: 01.07.2020. Lai tiktu līdz administratīvajai atbildībai un vispār pārkāpuma konstatēšanai, ir jāievēro administratīvā procesa likums.
Nu re, ar norādītāja palīdzību kaut ko spēj arī izdarīt :D Vajadzēja uzreiz. KBJ
Kā es to varētu zināt? Neesmu pētījis. Tikai norādīju uz to, cik apšaubāmi ir jūsu abu diskusijas paņēmieni, no kuras cilvēks, kam nav sava viedokļa, nevar pamatoti izsecināt NEKO.
Nevis brīvdomātāji, bet tevis aizstāvētā BigPharma politmafijas vardarbība, kas iznīcina ticību medicīnai, kā zinātnei un ārstiem, kā pacienta labā strādājošiem. Jo vairāk tu un tava politmafija degradēs medicīnas nozari BigPharma interesēs, jo vairāk būs sastopama šāda pretreakcija. Problēm ir īsta, tikai īstais vaininieks rāda ar pirkstu uz citiem!
PN pats - tviterpļāpa ir tikpat spēcīga, kā tavas pēdiņas. Es norādu tikai uz abpusēju līdzvērtīgu diskusijas "argumentāciju", kas ir visiem redzama, man nekā vairāk, ko parādīt, nav.
Ar kādiem datiem tu esi gatavs apstiprināt savu pārliecību, ka vārds "fakts" ir jāliek pēdiņās?
Diemžēl paklusēs. Jo tādu kretīnu dēļ, kā tu, nav iespējams argumentēt, kadēļ vakcīna pret garo klepu ir laba, ja tā paša ražotāja un apstiprinātāja cita vakcīna ir atzīta par kaitniecisku, kas ir bērniem sabojājusi veselību.
Nu ja - tāds kā lohs. Sakot "vakcīnas nav", tu apstiprini konceptu, ka vakcīna ir laba un pareiza, ja reiz tā eksistē. Vakcīna nepārtāj sksistēt tikai tādēļ, ka ir apturēta tās izmantošana - tieši otrādi tā joprojām IR un IR pierādījums BigPharma kaitniecībai - ar BigPharma saprotot ne vien šīs vakcīnas radītāju, bet arī apstiprinātāju. Tu ar savu "NAV" atbalsti visus tos, kas ir gatavi aizstāvēt jebko, ko šajā brīdī BigPharma ir izdevies izstumt cauri un apstiprināt - ja vēlies runāt par rūpīgu izvērtēšanu, tad būtiski ir uzsvērt tieši to, ka IR kaitīgas vakcīnas.
Vai pēc publiskas apstiprinatu un pielietotu kaitīgo vakcīnu izņemšanas no apgrozības, ticība pārējām palielinās vai samazinās? www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2094741/ www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2870557/
Rekur raksts par to, kā vakcīnu tieši bērniem, kas tika licencēta un atļauta, tomēr vēlāk izņēma no apgrozības, jo izrādījās, ka tā ir kaitīga. Kā komentēsi šādu lēmumu bērnus tomēr nevakcinēt? Ar vakcīnu, kas atbilst visiem taviem ideāluma kritērijiem - t.i. BigPharma radīta un iestāžu pārbaudīta un apstiprināta? www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2094741/
Atkal jau tipiski vaksera meli - arī linkā, kuru komentē, vakcīna ir minēta: "No 1998. gada līdz 2002. gadam Amerikā cilvēkiem, kuriem bija bieža saskare ar mežu, vecumā no 15 līdz 70 gadiem profilaktiski ordinēja LYMErix vakcīnu. Vakcīnas inducētās specifiskās antivielas inaktivēja piesūkušās ērces borēlijas jau asiņu sūkšanas laikā. 2002. gadā vakcīnu izņēma no apgrozības tās ierobežoto indikāciju, dārdzības un atkārtotu injekciju nepieciešamības dēļ " Kāpēc tev jāmelo? Lai nenorādītu uz acīmredzamu piemēru, ka vakcīna var būt tik sūdīga, ka pat BigPharma to nespēj noturēt apritē?
Kā tur palika ar vakcīnu, kas radīja "tīfa mērijas" PALIELINĀJA vīrusa izplatību?
Vakcīnai ir jābūt recepšu medikamantam, kuras konkrēto piemērotību jebkuram indivīdam nosaka uzticams un kompetents ģimenes ārsts, izskaidrojot pacientam (bērna gadījumā vecākiem vai aizbildnim) visus ieguvumus un riskus un kā balstoties pacients pieņem lēmumu par konkrēto vakcinācijas gadījumu. Nekādā gadījumā, neatkarīgi no vecuma, nav pieļaujama tevis aizstāvētā pieeja BigPharma vakcīnām, tās izplatot lielveikalos vai vardarbīgi pēc attiecīgi korumpētu politiķu lēmuma.
Nākamreiz, kad brauksi, paskaties uzmanīgāk - tur šosejas malā ir manītas vairākas lauku skolas tieši ar 70 ierobežojumu uz šosejas ![]()
Nevis brīvdomības, bet tevis aizstāvētās vardarbības, kas iznīcina ticību medicīnai, kā zinātnei un ārstiem, kā pacienta labā strādājošiem. Jo vairāk tu un tava politmafija degradēs medicīnas nozari BigPharma interesēs, jo vairāk būs sastopama šāda pretreakcija.
Igaunijā gan jau, ka pie skolas uzrāvies, kur FR ir kopā ar bērnu brīdinājuma zīmi - nekāda vispārīga "sodīšana no pirmā km" tur nav un plūsma kustas ar +10. Piedevām daudz masveidīgāk - ir mazāk gan ātro, gan lēno "izlecēju". Austrieši centīgi sūta vēstules pat par relatīvi maziem (ir saņemti sākot no +10) pārkāpumiem, bet atkal jau - ir "jāiekrīt" specifiskā vietā. +20 uz šosejas vai bāņa neinteresē nevienu. Savukārt lielākais sods, kas man no Austrijas ir pienācis, ir kretīniskāks, nekā pat mūsējie spēj izdomāt. Piebraucu pie liela bērnu rotaļļietu veikala īsi pirms slēgšanas un steigā neuzliku "pulkstenīti" 3h bezmaksas ierobežotai stāvvietai. Tā nu par to 1/2h, ko tur nostāvēju, pierēķināja 50EUR - un ne jau kaut kādam Europarkam, bet oficiāli uz valsts kasi policijas kontā, par ko paspēja pat atsūtīt arī vēstuli, jo uz loga uzlikto nebiju apmaksājis 3 dienu laikā.
Esmu sēdējis pie ugunskura liedagā, pašvaldības policijas drona uzraudzībā.... Tas ir aizliegts? Nezināju un arī neuzzināju ![]()
Nu YouTube jau piemeklē piedāvājumus katram pēc viņa interesēm.