Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Dati "oficiālajā zinātnē" ir pareizi. Jo kaut vai tas pats IPCC pasūta nevis vienkārši pētījumu, bet gan izdala grantus par "pierādījumiem, ka cilvēks ir vainojams globālajā sasilšanā". Ar citādu viedokli šo nodokļu maksātāju naudu saņemt nevar. Un papildus ir "peer review" process, kurā tiek dota iespēja "kancelēt" jebkuru, kas runā pretī naratīvam un liegt iespēju paust savu pētījumu rezultātus, pat ja pie tādiem ir izdevies tikt.  Un ja tomēr kāds kaut kā tiek pie izteikšanās, tad nešaubīgi pretī ir dzelžainais arguments "naftas industrijas apmaksāts", jo visi kviecēji taču nav neviena apmaksāti un strādā par velti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Interesantākais jau tas, ko tad tas Tramps šajā stāstā īsti ir "izkrāpis"... Mazākus aizdevuma procentu no baņkieriem :D Appisa Davosas klubiņu :D Nav jau normāls politiķis - nezog no parastās tautas. Tapēc sodāms ar vislielāko bardzību.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Meli atkal. Inženieri projektē politprojektus no vecām sūdīgām komponentēm, jo labākas neviens vēl nav izdomājis. Vinīgais progress ir pašiem paneļiem, kuri tadēļ ir kļuvuši lēti, kā jau pats minēji.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Meli un puspatiesība. Paneļi ir lēti, jo problēma ir citās komponentēs, tapēc pašiem paneļiem tirgu pavisam elementāri nav pietiekama noieta un ir lēta cena.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nepareizi. Meli un puspatiesība.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Klimats mainās. Bet ar to arī viss, kam var bez ierunām piekrist, alarmistu viedokli beidzas. Bezgalīgā pīšanās argumentācijā, kļudainie apgalvojumi un modeļi un pats fakts, ka politangažēts un apmaksāts "confirmation bias" nemaz netiek slēpts, nerada ticību naratīvam. Tieši tāpat - viss piedāvātais "risinājums" neko nespēj atrisināt, bet dod milzu peļņu uz varu tā bīdītājiem. Mans viedoklis šajā jautājumā tiecas uz to, ko piedāvā Bjorns Lomborgs un alarmistiem būs krietni jāpiedomā pie objektīviem argumentiem, lai to izmainītu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Arī par veselību - tam 80 ģenētikas viedoklim kājas aug deģenerātos, kam negribas pašiem uzņemties vainu par ikdienas XXXL McDonalds pusdienās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu par šādu procentu sadalījumu var runāt Hitlera eigēnikas piekritēji vai sliņķi, kas negrib atzīt, cik smags darbs tiek ieguldīts treniņos. Drīzāk būs otrādi - ģenētikas dēļ tie 20% var pietrūkt, lai vai cik smagi trenētos.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tika pamuļķis nezin, ka imunitāte, tāpat, kā jebkura cita organisma fizioloģiskā funkcija, ir atkarīga no dzīvesveida. Tieši tāpat, kā "vispārējā fiziskā sagatavotība".  Vakcinācija ir kā trenēšanās konkrētā sporta veidā. Profesionāliem sportistiem ir labi rezultāti konkrētā disciplīnā, bet lielas vispārējās veselības problēmas, kas robežojas ar invaliditāti. Vai dažiem pat IR invaliditāte.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nav jau nemaz tik specifiska. Tu esi pat liels meistars šajā disciplīnā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Interesanti. Es "kasos" vispār tikai tad, ja vienīgais pārkāpējs ir policists un par to tu mani uzskati par kašķīgu žultainu ībli. Tu kasies, kad pats atzīsti, ka esi apzināti pārkāpis. Kas esi tu?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Interesantākais jau tas, ka vispār nekas nav rakstīts par savstarpējo cieņu. Var jau vienkārši vainot tos, kas nejēdz apdzīt... Bet tajās reizēs, kad man kaut kādu apsvērumu dēļ nākas braukt lēni, aiz manis nekad neveidojas vilcieniņš. Varbūt tomēr to lēnbraukšanu ir iespējams darīt dažādos veidos un lielākā atbildība par vilcieniņa veidošanu tomēr ir lokomotīvei?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Pareizi. Tev nepareizi. Vēl lielāku haosu un dārgākas ilgtermiņa izmaksas, muļķīgi priecājoties par negatīvu cenu pīķos. Galvenā tēze - uzzini, ko es iedomājos

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izskatās jau, ka tu pats nezini. Un paranoidāla ir tieši tava domāšana. Es tikai uzskatu, ka varas pozīcijas tiecas ieņemt varaskāri cilveki pavisam loģiskā un dabiskā veidā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Lai piesegtu? Izskatās, ka gribi izlikties, ka nesaproti, kas IR BigPharma.  Kādā veidā? Ar tiesībām regulēt, kas jebkurai regulatorajai iestadei ir dotas - izlemt kam un ko būs tirgot. Un tev atliek vienīgi naivi ticēt, ka visi cilvēki, kas strādā varas iestādes ir kristālīri ideālisti, kas nesavtīgi pūlas tavā labā, bet visi "kapitālisti" grib tevi nogalināt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kas tev liek akli ticēt, ka EMA darbojas tavās interesēs, nevis ir BigPharma  "jumts"? Vai EMA nav tā iestāde, kas novāc nevēlamos konkurentus medikamentu Eiropas tirgū?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Diskusijas būtībā ir ļoti vienkārša - tu izmisīgi gribi panelim pa tiešo pielikt tējkannas spirāli. Darīt tā var. Tieši tāpat, ka var naglas rozetēs bāzt. Ieguvums nekāds, bīstams eksperiments un kādam noteikti beigsies bēdīgi. Pārbaudīt tā neko nevar, Iznemot to, ka panelis puslīdz bināri strādā - cik liels būs brāķa procents, nepatieksi, tāpat kā par to, kāds būs tā paneļa mūžs.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tagad? Skola sen apgūta legalizēta un visi "jevroparki" ir laba un lēta izvēle salīdzinājumā ar RS, kas apsaimnieko manai dzīvesvietai pieguļošo teritoriju.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Ak jā - šo lielisko "pastāsti ko es iedomājos" murgu, ko tu sauc par "diskusiju", tagad atceros. Diskusijas būtība - uzminēt, ko Raimonds ir iedomājies.  Ja pilsonis ir "nupat izlasījis portālā", tad norausies pa nagiem ar simtiem voltu vai arī izkausēs vadiņus ar pāris "liekiem" ampēriem. Tu tā arī nepatieci ne kā un pie kā īsti tos 3kW tavuprāt būtu jāslēdz, kas būtu spējīgs gan šobrīd tos "apgūt", gan neuzsprāgt pavasarī, kad tie pārvērtīsies par 30kW.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

MPPT@110VDC rated. LiFePO4. Nepatīk? Sauc savus parametrus. Bet tos jau nevari, jo esi tukšmuldētājs. Ko esi iedomājies par hibrīda un EV akumlatoriem?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

3kW siltumā pārvērsta jauda ziemā bez kontroliera un balansa tev būs ugunsgrēks pavasarī. Tik vienkārši.  Tīri tehniski... jā, būs silti. Vismaz uz brīdi...

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Tu gribi parunāt par hobijprojektiem vai enerģētiku? Vai vienkārši kaut ko putroties, lai jauktu gaisu?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Precīzi - uzmanības novēršanas pasākums.  Šāda saules baterija ir bezvērtīga bez dārga invertora un bīstamas baterijas.  Melot, ka par 90 eiro iegūsi tos 400w, vajag tikai uzmanības novērsējiem, kas grib noliegt ka pats panelis ir tikai lētākā un vismazāk problemātiskā komponente saules enerģētikā.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Protams, ka negribi ieslīgt neauglīgā argumentētā diskusijā, tādēļ ķeries pie ad hominem, nosaucot oponentus par "pašpārliecinātiem jaunā noliedzējiem".  Tikai atceries, ka ar šo attiecībā uz mani būsi turpat, kur tie, kas vakcinētu cilvēku sauc par antivakseri. Ar EV iepazinos mežaparkā, RAF izpildījumā un kopš tā laika esmu kaut kādā veidā gaidījis EV ieviešanos, sekojis attīstībai un vīlies, kurp tā ir aizgājusi.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Nevienu. Uz jautājumiem jau tu vispār neatbildi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti