Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

"Stacionāri darbinātam dzinējam var uzlikt daudz labākus filtrus". Var. Bet tagad, lūdzu precīzos ciparos - cik liela atškirība ir filtru spējā un kā tā atsver bateriju ražosanas radīto piesārņojumu.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Ko nu atkal melo? Pat "Zaļā" Vācija ir spiesta restartēt ogļu stacijas un nemaz jau nerunāsim par Ķīnas elektrības ieguvi. Kamēr vien jebkur pasaulē elektrību ir jāražo ar oglēm un kamēr miljardi cilvēku dzīvo vispār bez elektrības, visas bagāto zaļās iniciatīvas ir tīrs politbizness un enerģētikas sadārdzināšana tikai arvien vairāk attālinot nabadzībā dzīvojošo attīstības iespējas. Un nabadzība rada vienlaikus gan nenormālu vairošanos, gan nenormālu piesārņojumu.  Izlasi vēlreiz rakstu par siltuma vākšanu - dēļ zaļajām idejām par TEC atlikumsiltums NETIEK izmantots, jo tas redz ir par lētu un rada zaudējumus "zaļajiem" sildītājiem.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Jauki dzīvot iedomu pasaulē, kura var attaisnot sapņus, kam nav sakara ar realitāti. TEC siltums diemžēl IR zudums - tieši zaļās politikas shēmu rezultātā radies. ir.lv/2023/09/29/atlikumsiltums-nepratiga-izskerdiba-krizes-laika/

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Un tev, kā vienmēr, skauž, ka pašam sava viedokļa nav un pat manējo nespēj saprast. Ja nespēj argumentēt, tad nekas cits neatliek, kā mēdities par "vienīgo pareizo".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Palasi, padomā, varbūt sapratīsi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nenovirzies no tēmas - ir vai nav OK iekasēt nomas maksu par teritoriju, kurā par šo maksu atļauj tikai staigāt, bet par auto stāvvietu (vai jebkuru citu pakalpojumu) jāmaksā atsevišķi, ja vien iznomātãjs to vispār atļauj? Diskusija jau sākas ar čīkstesanu, ka īrējot dzīvokli automātiski pienākas bezmaksas autostāvvieta un dažs labs vēl izteicās, ka ietu un lauztu zīmes, ja viņam liktu maksāt.  Bet - atbildot uz jautājumu - normālai piebraukšanai pietiktu ar vienu joslu ar 1h ierobežojumu gar māju, kā tas bija agrāk - pirms "pilsētu cilvēkiem" optimizēja tranzita ērtibam. Lai gan, ja ielu pārkārtotu tikai iedzīvotājiem, varētu pietikt visiem pat stāvēšanai, viesus ieskaitot.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ar "piebraukt" bija domāts apstāties - kaut tik daudz, lai kaut ko pievestu. Un kādēļ citur? Kādēļ pie mājas nevarētu būt stāvvieta iedzīvotājiem, nevis tranzīta maģistrāle viesstrādnieku ērtībām? Bet vispār jau runa bija par konceptu. Nav ko čīkstēt par situāciju, kurā maksājot nomas maksu par dzīvesvietai pieguļošu teritoriju, par šo nomas maksu ir atļauts tikai pārvietoties ar kājām. Piebraukšana ar auto un stāavieta ir atsevišķi maksas pakalpojumi - valsts varas līmenī leģitimizēta pieeja.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Ko tad murgo par aliansi, ka pats skaidri pasaki, ka lielie "aliansētāji" ASV un ES ir Krievijas, nevis tās potenciālo dalītāju pusē? Kuru teritoriju ASV grābs? Sibīriju ar desantu no Aļaskas? Vai kā esi to iedomājies?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu esi debils analfabēts. Izlasi mērgli, vēlreiz, ka mans bērns ir vakcinēts!!! Pirms liec bildes un kretīniski attiecini tas uz manu bērnu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš melo? Tu vai infektoloģe? www.delfi.lv/life/56017194/attiecibas/46502691/vai-vakcinacija-pret-vejbakam-pasarga-no-saslimsanas-ar-jostas-rozi-atbild-infektologe

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Sūdīga alegorija. Jāpieliek klāt, ka tas, kuru slepkavo, vēl ar lepnumu pastāsta policistam, kā ir pats pēc savas iniciatīvas piegādājis slepkavam ieroci ar ko tiek slepkavots un vispār rūpējies par slepkavas labklājību. Kāda velna pēc tam policistam ir jāriskē ar savu dzīvību, ja tas cilvēks pats ir tādu slepkavu izvēlējies un izaudzinājis?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tev ir ļoti lielas problēmas ar sarkasma uztveršanu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nepatīkami, bet patiesi. Jāpiekrīt, ka ASV nodokļu maksātājiem vieniem maksāt par NATO izdevumiem, kamēr Vācija, Francija u.c. mērķtiecīgi stiprina Putina varu, ir diezgan negodīgi - šo tēmu Tramps pacēla jau tad, kad bija prezidents un Merkele būvēja gāzes vadus un Vācijas energoatkarību no Krievijas.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kapēc tā domā? Tāpēc, ka dzīvo ideālistiskā iedomu pasaulē, kuru realitāte neietekmē. Pilnīgi visas Raimonda idejas (kuras ārpus konteksta pat varētu būt labas idejas) ir "laboratorijas" apstākļos veicami eksperimenti ar "tīrām" formulām - jebkuru jautājumu par to, kā tas iet kopā ar reālo pasauli sauc par diskusijas sačakarēšanu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vecas ziņas, tagad Teslas braukšot ar malku. chargedevs.com/newswire/a-wood-burning-ev-charger/

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu es tā daru, kad labākas vietas par mašīnu, kur gaidīt līdzbrauceju, nav.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un vispār? Kādēļ transports ir tas ļaunums? Vistrākāk taču ir ar apkuri - izdalam co2 lai ražotu siltumu - ļaunums dubultā. Varbūt vajag aizliegt apkuri? Un ja kādam par aukstu, lai pārvācas uz siltākām zemēm. Kāds tur būtu ieguvums?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tā gluži tas nestrādās - piekarei ir tad jābūt vai nu ūberdārgai, adaptīvai, vai tomēr katram baterijas izmēram savādākai. Baterijas svars ir būtiski liels.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es maksāju gan nekustamā īpašuma, gan ienākuma nodokli Rīgā un par to saņemu liegumu piebraukt pie savas mājas, lai varētu nodrošināt ērtības viesstrādniekiem un tranzītam, kas nodokļus maksā citur. PN.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

www.tvnet.lv/7956738/video-darzciema-pie-daudzdzivoklu-majam-ieriko-maksas-stavvietas-kapec-ta Ko nu? Centrā vispār maksas stāvvieta pie mājas ir veiksme. Lielai daļai pie mājas ir aizliegts pat apstāties.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Rekur Depo tagad tirgos feinus Ukrainā ražotus elektroģeneratorus. Ko ražo Latvijā, kur kara nav?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Tagad pastāsti sīkāk, kādu karti tu zīmētu un no kā veidotu aliansi. Nu tā - ignorējot realitāti, ka tāda karte jau eksistē, tikai alianses veidošana nesokas, jo lielākie dalītāji būtu Sji un Erdogans, kas nemaz neiepriecina sejas glābēju aliansi, kura jau ir izveidota un tiekas Ramšteinā. Arī būtu interesanti uzzināt par kuru "mistisko" tu un tavi pamuļķi sapņo.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kā tagad sanāk...? Visi varonīgie Putina sejas glābēji ir nu jau gadiem pūlim stāstījuši kā vajag palīdzēt ukraiņiem turēties pretī varenajai Krievijai un diženajam Putinam, bet prātīgi, jo Krievija tomēr ir varena un Putins dižs. Ar tepat vietējo exeprcu priekšgalā. Un tad atnāk krievmīlis Takers un viena mierā parāda visai pasaulei iedomu valstībā  dzīvojošu večuku, kas acīmredzami ir pazaudējis saikni ar realitāti.  Pilnībā piekrītot tavam citātam, tikai ar pavisam savādāku uztveri - jā, Takers lieliski izpildīja mikrofona lomu, lai ļautu trakam maniakam parādīt pasaulei savu īsto seju, nevis to, ko cenšas uzzīmēt viņa sejas glābēji.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Zajebis... Mans viedoklis par to, cik ir 2+2, arī visticamāk sakrīt ar Takera viedokli. Iespējams, pat ar tavējo un vēl kāda. Nekā neskaidrošu.  Par Krieviju melo - tur mans viedoklis pavisam noteikti nesakrīt ar Takera. Par pārējo būtu jāiet detaļās - virspusēji paskatieties jau var apgalvot, ka "sakrīt", lai arī tā nav gluži patiesība.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti