Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Montēju apsegtus. Neienāca prātā, ka ražotāja instrukcijas izpilde ir jāfotografē, lai gudrākiem par ražotāju kaut ko pierādītu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tiem datiem un pētījumiem, kurus pats šeit posto, netici?  Es ticu, jo tie sakrīt ar fizikas pamatprincieiem. Ja gribi pats apstrīdēt informāciju, kuru izplati - karogs (termokamera) tev rokā un uz priekšu.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Rekur interesanti par to, kas jādara, ja neaizvelk līdz tai uzlādei...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tu par tā paneļa izdedzināšanu un termokameru maksāsi?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nu ja lido tur, kur lētas biļetes, nevis tur kur ir vēlme nokļūt, tad jau neko. Man pēdējais garais brauciens, kurā tika apsvērta lidošana, sanāca ar 2000 Eur starpību (aprēķinot lidojums + nomas auto - "tranzīta" degviela savam) Piedevām - ar auto sanāca interesantāks, jo daudz kas tika iekļauts "pa ceļam".

Tēma: Autogāzes cenu kāpums?

Par pusi jau nu stipri piepušķots. Aftermarket balona esamība kaut kur arī ir mīnuss un piedevām modernie benzīni ir kļuvuši visnotaļ ekonomiski. Stāvokli skatīties nav nemaz tik vienkārši, bet LPG iekārtas esamība ir netiešs rādītājs, ka iepriekšējais īpašnieks ir bijis taupīgs un ļoti iespējams, taupījis arī uz citām auto uzturēšanas izmaksām.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Diskomforts ar visiem bagāžas ierobežojumiem, transfēriem, auto nomāšanu un mocīšanos nekomfortablā nomas auto noteikti atsver "panu kurvu", lai vai kas ar to domāts. Par lidojumu un nomas auto ietaupītā nauda ir patīkams bonuss. Patiesi tāliem galamērķiem, protams, nav izvēles, bet 3000 km rādiusā nav vērts.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nu tie +0.20 šogad Austrijā novēroti - tur ātrākā un labākā alternatīva ir Diskont tīkls, kas ir bieži sastopams lielajos iepirkšanās kompleksos visnotaļ bāņa malā. Polijā reizēm pat uz bāņa mēdz būt labas cenas un Waze ļoti efektīvi rāda labākās. Vācijā nav iecienīta tīkla, bet ļoti labi strādā kaut kādas mazpilsētiņas noskatīšana un pie viena paēšana - bāņa atpūtas plačos ēdināšana gan Austrijā, gan Vācijā ir kļuvusi vienlaikus briesmīga kvalitātē un dārga. Interesanti, ka visādi citādi dārgajā Šveicē degviela ir lēta. Itālijā dārga un cenas "staigā" pēc man nesaprotama principa - dārgi vai lēti var būt jebkur. Pa lielam jau tā cenas starpība tiek skatīta tikai brauciena "tranzīta" daļā - pat 0.20 uz litru jau veido tikai ~12Eur uz uzpildi, kas nekādi nav īpašas iespringšanas vērts - tikai tad, ja ietaupāms bez lielas piepūles un laika patēriņa.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Eh, kā skaudība parāva, ka citiem nav jājājas ar EV un nav sajūsmas spiedzienu par to, ka tev tāda "laime" ir uzsmaidījusi :D

Tēma: Pārcentušies ar "satiksmes mierināšanu" Jaunciemā

Tēma: Pārcentušies ar "satiksmes mierināšanu" Jaunciemā

Nortel rakstīja: Tas ir rezultāts hroniskai "50" un nepārtrauktās līnijas neievērošanai. Nākamais solis, gulošie policisti. Mans bijušais rajons, pilnīgi atbalstu. Un NĒ tranzītam arī atbalstu.

Nē, tas ir rezultāts debilai satiksmes organizācijai un patiesās problēmas "tam tranzītam nav alternatīvu" noliegšanai. Daugavas labā krasta ostas zonām NAV citas piekļuves no Vidzemes puses, kā vien šis lieliskais ceļš. "Mierināt" plūsmu, kas pašos pamatos ir debila, ir debili. Pastāsti, kā tieši to atbalsti to "NĒ tranzītam" un kā to iedomājies. Kur jābrauc fūrei vai kaut vai vieglajam maršrutā Sigulda - Mīlgrāvis tā, lai nebūtu "tranzīts"?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nu tak skaidrs jau bija no paša sākuma, ka tu pat nejēdz, ko pats muldi. Tupi apsaukājies, jo neko intelektuālāku nespēj. Paradoksāli, protams, ka pats tagad sevi kvalificē kā interneta mediķi, kas attālinātas diagnozes spēj noteikt, bet antivakseriem stāsti, ka jāklausa tikai speciālistus :D

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Jā. Sen gan. Kopš jūnija. Pēc 800 km bezapstājas novilkšanas naktī, uzpilde 3-5min Orlen automātā un var braukt tālāk. 200-300 vispār ir nekas. Ļotaka ātrums ir ļoti pārspīlēts, jo tas ir liels tikai starp lidostām un ārkārtīgi ierobežojošs laikā un telpā - nemaz jau tā tie reisi nelido tad un tur, kadu un kur vajag un bagāžas ierobežojumi ir pilnīgi nesalīdzināmi.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

"bez problēmām un vispār droši ka 150km robežās būs" - ja tas, ka puse no nobraukuma ir jārezervē braukšanai uzlādēties, tad kas paliek ceļošanai? Tā nav problēma? "bānis turot 120km/h, ātrāk nav ekonomiski pamats braukt" - tikai tiem, kas laiku nevērtē un vispār ar šādu ātrumu uz bāņa ir ļoti grūti - visu laiku jālavierē starp fūrēm un bieži jābremzē līdz to 90, jo šāds ātrums ir par mazu, lai turētos otrajā joslā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

topinamburs rakstīja:

Bradypus rakstīja: Nu jā... Vissirslikti. Tad jau tomēr tas panelis, atslēdzot slodzi, sāk pats (at) spīdēt un nemaz nesilst :D  Galvanis jau kaut kā novirzīties no pamattēmas, vai ne?

Karsts viņš būs jebkurā gadījumā

Pamēģini kādreiz ielīst 2x karstā vannā. Vienreiz ar 40 grādu karstumu. Otrreiz ar 80. Varbūt pieleks, ka "karsts" nav pietiekami specifisks jēdziens karstuma definēšanai.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Uz to pusi. Un iekš auto ar ko pat prātā nenāca doties tālos braucienos - tepat pa Latviju jau izbesīja. Pietiek jau, ka dīzeli par normālu cenu jāmeklē "kādās kriminālās nomalēs" :D Pēdējā laikā bāņa cenas vispār ir kriminālākas par tām nomalēm - brīžiem par vairāk kā +0.20 par litru.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Man, kad izmēģināju, kā ir braukt ar gāzi, balona pietika uz 300-350km - nu gluži kā elektromobīlim. Un arī uzpilde lēnaka un retāka, nekā normālai degvielai. Un jau tas, neskatoties, ka nekritiski, jo var jau turpināt "pa dārgo" ar benzīnu, izbesīja līdz "nekad vairs" lēmumam.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nu jau paliek interesanti. Kura pazīme nepiemīt?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Oho... Tikai mani. Bet nē... nē... tā nav apsēstība. tas ir pagodinājums :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu jā... Vissirslikti. Tad jau tomēr tas panelis, atslēdzot slodzi, sāk pats (at) spīdēt un nemaz nesilst :D  Galvanis jau kaut kā novirzīties no pamattēmas, vai ne?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Protams, ka muldēšana - tikai no tavas puses. Jo tu pat nesaprati, kādēļ es vārdu "melns" apzināti ieliku pēdiņās. Un to nekādi nav iespējams saprast, ja turpina domāt tikai redzamās gaismas kategorijās, nesaprotot, ka saules panelis pamatā darbojas tieši ārpus tās.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Ja neko nejēdz no fizikas, tad nekas cits neatliek, kā saukt citus par sociopātiem.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Tas, kas tev izmisīgi nepielec, ir elemetārais - dažu cilvēku (tai skaitā tevis) apsēstība ar personālijām tikai norāda, ka pēc būtības jau neko nejēdzat un esat tupi zābaki. Pieņemsim, ka esmu tas tavs čoms, ar kura sievu tev tuvas attiecības. Ko tas maina? Kāda ir tava interese to nemitīgi apspriest, nevis tēmu, par kuru ir diskusija?

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Debiliķi, ironija par to, ka no tiem nepazīstamajiem cilvēkiem nākas dzirdēt visādas izdomas, kas dzīvē neeksistē, tev laikam nepieleca.

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Kāsis montāžā, ko veicis sertificēts speciālists, var draudēt augstākais ar regresu pret šo speciālistu. Tieši tāpat, kā KASKO apmaksā kāšus, kas ko izdara vadītāji ar tiesībām, bet neapmaksā bez.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti