Debiliķi, ironija par to, ka no tiem nepazīstamajiem cilvēkiem nākas dzirdēt visādas izdomas, kas dzīvē neeksistē, tev laikam nepieleca.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Debiliķi, ironija par to, ka no tiem nepazīstamajiem cilvēkiem nākas dzirdēt visādas izdomas, kas dzīvē neeksistē, tev laikam nepieleca.
Kāsis montāžā, ko veicis sertificēts speciālists, var draudēt augstākais ar regresu pret šo speciālistu. Tieši tāpat, kā KASKO apmaksā kāšus, kas ko izdara vadītāji ar tiesībām, bet neapmaksā bez.
Slikti, ka nelasi. Jo tieši tas tev dod iespēju iegrimt savās filosofijās. Padomāt vajag tev - jā viss ir tieši tik slikti, kā apraksti, paneļiem jābūt apsegtiem. Tas ir ķēpīgi un to attiecīgi montieri bieži pārkāpj. Parasti vienkārši cenšas izvairīties no montāžas saulainā laikā un degradācija nav momentāna - ja montāžas laikā paspēj izdegt 1%, saimnieks nepamanīs. Nomainit invertoru... Nu cik ilgi to darīsi, ja neesi pavisam tizls. Un jā - tieši tā, kad elektrība pazūd (t.i. tavs saules parks tiek atslēgts no tīkla balansa) tas degradējas, tieši tādēļ šis tīkla balanss tiek nodrošināts un saules parku atslēgšana NAV vieds, kā pa lēto "balansēt" sistēmu, bet gan tiek celti tarifi. Panelis ir "melnāks" par parastu melnu objektu, jo tas ir speciāli konstruēts cita garuma elektromagnētisko viļņu absorbēšanai, ne tikai redzamās gaismas diapazona, ko tu redzu un sauc par melnu. Enerģijas daudzums, ko panelis māk absorbēt, vienmēr ir lielāks par tā spēju ražot elektrību, jo tā efektivitāte ir patālu no 100%. Enerģijas daudzums, ko tas saņem no saules tiek aizvadīts prom divos veidos - kā siltuma starojums un kā elektrība, "uzkrāt" panelis var tikai tik daudz, kā sasilt - un tieši to tas dara, lai attiecībā pret apkārtējo vidi būtu pietiekami karsts enerģijas atdošanas līdzsvaram. Jo mazāk aizvadi prom elektrību, jo vairāk saņemtā enerģija pārvēršas siltumā. Saukt par "manu teoriju" elementāru fiziku ir stulbi. Ne akumulatoram, ne ģeneratoram ārēja enerģija netiek pievadīta no paša akumulatora vai ģeneratora neatkarīgā veidā. Ar akumulatoru, cerams, pats saproti. Ar ģeneratoru - tukšgaitā tas neslogo motoru un neko vairāk, kā savas rites pretestības pārvarēšanai (un tik daudz arī silst) tam nepievada. Neslogojot ģeneratoru gluži vienkārši attiecīgi samazinās degvielas patēriņš - t.i. tā ķīmiskā enerģija, kas ir degvielā, netiek pārvērstā nekādā citā enerģijas veidā. Saules panelis savukārt VIENMĒR saņem tieši tik daudz enerģijas, cik tajā brīdī nodrošina saule.
Nu tak vēlreiz. Raķešu zinātne nav, bet ir kategorijas. Birokrātijā iecirstas. Tieši tāpat, kā braucot ar B kategoriju ar to pašu VW Crafteri "smagajā" versijā tapsi bargi sodīts par braukšanu bez tiesībām - lai gan mašīna precīzi tā pati, tikai ar mazliet pastiprinātu piekari. Un nevienu neinteresēs pat tas, ka faktiski ved vati un nemaz neesi pārsniedzis 3.5 tonnas.
Jā, bļin sapinos... Vienā terminā nepareizu vārdu uzrakstīju... Bet to, ka ir spēkā enerģijas nezūdamības likums un no saules saņemtā enerģija neizbēgami pārvēršas siltumā, jo nekur nevar aizplūst, aptvert nespēj. Tā vietā tupi salīdzini ar līdzstrāvas ķīmisko bateriju, kas nekādu ārēju enerģiju nesaņem. Izlasi vismaz to rakstu, kuru Raimonds te iekopēja - tur ir skaidri un gaiši aprakstīta gan neslogotu paneļu karšana, gan to degradēšanās šī karstuma ietekmē.
ZZZZ rakstīja: Bradypus visas nianses par savu sievu uzzināsi pats beidzamais, bet te ir tavs sertificēti gudro kantoris darbībā
Pamuļķi, ne mans kantoris, ne es ko par gudrību teicu. Grābstīties bez sertifikāta ap lieljaudas vadiem ir tāpat, kā braukt bez tiesībām. Pokuj - māki, vai nemāki.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
eidis rakstīja:
Bradypus rakstīja: "ieskrieties stingri virs atļautā pa kalnu uz leju, ja priekšā gaidām kāpums" - tā jau pauguru, ne kalnu braukšana. Kalnos slīpumi ir kilometros mērāmi un tur nekāda ieskriešanās nepalīdz. Tad, kad pamēģināsi ar to uti nobraukt kādu serpentīnu 40km garumā, tad paskatīsies degvielas patēriņu un varēsi runāt par kalnu pieredzi.
Nu pļa. Pie Bergenas ir ceļš 17% ar kritumu 25km garumā. .Tā, ka pašam vien būs jāpamēģina Protams, ka ieskriešanās 25km neko nedod. Jaudas gan tai utij mums diviem pietika. Bija gana veikls. Un jau teicu - ņemot vērā, ka nejūti saķeres atšķirību SUV un sedanam, kalnu pieredze ir jāapgūst tev.
25km * 17% = .... Jopt. Gandrīz Monblānu esi uz Norvēģiju aizvedis grabažniekā! 4,250 km kalniņu izdomājis, daiļdirsējs!!! Tad jau nav skaidrs, ka jādaiļdirš tālāk, melojot, ka es nejūtu saķeres atšķirību SUV un sedanam :D
P.S. rekur palasi pavisam publiski pieejamu informāciju, nevajadzēs domāt vai jātic tādiem lohiem, kā man. en.wikipedia.org/wiki/Alimentation_Couche-Tard ised-isde.canada.ca/site/corporations-canada/en/business-corporations/diversity-boards-directors-and-senior-management
topinamburs rakstīja: par to, no kurienes ziņas, ka persona, kuru apraksti, savā amatā 6 gadu laikā bijusi, pateicoties kaut kādām 'voke' kvotām, lūdzu.
Rekur, prasi GB, vinš pat pat par manu sievu zina to, par ko man nav ne jausmas. Bet tā vispār - par kaplīša aizkulisēm ir šāda tāda informācija zināma - par to, kā progrresīvā māte dzimumu kvotas uzspiež un ne tikai.
topinamburs rakstīja: šitam kašķukulem bradīpusim vajag lai viņa priekšā 3 x saka kū, sertificētu kū
Sauc tak mani kā gribi, ne jau man to sertifikātu vajag. Tikai es nebāžu galvu smiltīs, izliekoties, ka nezinu, kā pasaules birokrātijas kārtība ir uzbūvēta.
core rakstīja: Ir kāds reāls citāts no apdrošināšanas līguma? Vai tik tā, pieņēmums? Par veļas mašīnas pieslēgšanu, spuldzītes maiņu arī jābūt kvītiņai?
Pieņēmums. Balstīts zināšanas par to, kādas kvalifikācijas prasības ir elektriķim pie katra jaudas sliekšņa. Tikai stulbenis neatšķir spuldzīti no padsmit kW.
"Uzstādīšana ir elementāra, nav jāsauc maksas vīri." Uzmini, cik daudz tev apdrošinātāji izmaksās, kas tas EV nodegs kopā ar visu būdu, bet tev nebūs "maksas vīru" kvītiņa, ko uzrādīt. Ir lietas, ko labāk pašam nedarīt - un ne jau tādēļ, ka sarēžģiti vai nemāki.
Interesanti, ko vajadzēja "atbildēt pēc būtības", ja pats neko vairāk par šķidriem buļļa mēsliem izspiest nespēji.
Bez seguma ir TAVI spriedelējumi. Pirmkārt jau nespējā aptvert, ka Latvijā vispār nav tāda kalibra privāto uzņēmju - vietējā CircleK "vadība", pat ja tu apgalvo, ka Jēkabsone bija lieliska, joprojām ir tikai salīdzinoši maza uzņēmuma lokālā pārvaldība - izpildot mātes uzņēmuma stratēģiju un norādījumus, kas pat ne tuvu nav tas pats kalibrs, kā vadīt AST. Iespējams būsu pamanījis, ka daži uz pirkstiem skaitāmie Latvijas "lieluzņēmēji" neraujas ne politikā ne vadīt valsts kapitālsabiedrības. Pīlēns tik izlēmis iet pensijā un pievērsties politikas hobijam.
spainis rakstīja: Nu, nu. Tie tagadējie, jaunie "kalibra" cilvēki, tak atnāca no privāto kantoru vadošiem amatiem, nesalasīja viņus uzielas un nevienu parasto elektriķi tur neiecēla. Un neba jau nu šie nāca patriotisma vadīti. Gan jau tas atalgojums nav nemaz tik sūdīgs. Jebšu tad tajos privātajos kantorors ir vēl sūdīgāks priekš tāda "kalibra" cilvēkiem.
Paņem par piemēru AST jauko vadītāju. Tipiska woke madāma, kas privātā biznesa augsto amatu ir nopelnījusi ar dzimumu kvotām, nevis prasmēm. No CircleK par faktiski savārītajiem sūdiem tika pa kluso izmesta, jo tā kompānija jau nevar atļauties atzīt, ka dzimumamati ir biznesa katastrofa. Politiski ielikta AST un arī no turienes izmesta, jo ne vien nespēja izpildīt ielicēju vēlmes, bet savārīja vēl lielākus sūdus. Bet īsts spējīgs un kompetents vadītājs tur ne tuvu netaisījās pievienoties un arī tagad netaisās.
WALA rakstīja: Vienīgais pašpārliecinātais āksts izskatas ka tiko pieteicās pats, jo Arba sacītais lielā mērā attiecas arí uz mani, un arī uz jebkuru citu personāžu kurš šeit izteicies ... Bet nu "man prieks" ka tu tāds "paškritisks" !
Pis taisni slepkavniek. Nešaubos, ka esi izrēķinājis, ka esi pat 374x ne tikvien 100x gudrāks par visiem.
Tas vien jau, ka spēj "precīzi aprēķināt" savu zināšanu daudzuma koeficientu pret citiem, liecina, ka esi pašpārliecinats åksts, nevis patiess zinātājs.
Pis taisni slepkavniek. Ne jau es esmu tas uzvilktais, kas nespēj neuzbāzties tik ļoti, ka klaji jāmelo par vienaldzību.
WALA rakstīja: Vari droši nedemonstrēt savu nekompetenci un ignoranci - tā sen jau ir zināma. Un kā pierāda jebkura iepriekšējā diskusija ar tevi, tad tev nav ne mazäkās sajēgas kas ir komunisms, sociālisms, demokrātija vai kapitālisms. Nav nekādas vajadzības TEV pīties savās muļķīgajās iedomās par medicīnu un vīrusiem, tāpat vienīgais rezultāts ar lielu varbūtību būs, ka varbūt esi daudz lasījis, bet sapratis neesi absolūti neko !
Pis taisni slepkavniek. Šoreiz tu pat savā apsēstībā nevari atrunāties ar vēlmi "komentēt viedokli", jo tikai spēj gvelzt savus izdomājumus par manu personu.
Cik vienkārši ir atkal patieso problēmu paslaucīt zem tepiķīša un kārtīgā komunistu stilā skaitīt naudu citu cilvēku maciņos. Tās algas patiesībā ir mazas priekš attiecīgā "kalibra" cilvēkiem, un pat ja būtu politiskā griba, ar tādām nav iespējams piesaistīt atbilstošus nozares speciālistus, bet lumpeņiem to nesaprast. Tieši tāpat, kā to, kas tās dažas augstās algas patiesībā uz tarifu atstāj niecīgu iespaidu, salīdzinājumā ar pietieso problēmu - "zaļās" politikas izmaksām. Tapēc var maukt šādus rakstus, kas ļauj tautai šausmināties, ziedot kādu neveiksmīgu ielikteni pūļa saplosīšanai, un mierīgi virzīt politiku un izmaksas tālāk pa iecerēto taciņu.
Pis taisni slepkavniek. Neko vairāk par komunistu klasisko "kas nav ar mums, tas ir pret mums" tu no sevis izpsiest nespēj. "Tas virziens, ko es atbalstu" ir vienīgi tavos nepārtrauktos melos, jo tu nespēj neko argumentēt pret mani - tādēļ tev nākas man piemelot savas infotelpas ienaidnieka tēlus, kurus pēc tam pats veiksmīgi "apkaro".
Priekšā: "Despite the fact that animal host of SARS‐CoV2 has not yet been identified, zoonotic origin is supported by a substantial body of research. Even though laboratory accidents cannot entirely be ruled out, it can be deduced from the current research that the emergence of SARS‐CoV‐2 likely stemmed from natural adaptation. It is imperative to conduct comprehensive investigations on the source of COVID‐19 by tight international collaborations. Otherwise, the world remains vulnerable to future pandemic of serious infectious diseases." www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9874793/ Mana prognoze - visticamāk nenoskaidros, ja pats NIH raksta "by tight international collaborations", kas, protams, ietver sadarbību ar Ķīnas komunistisko partiju patiesības noskaidrošanā.
WALA rakstīja: Arba šķiet bija ar medicīnu saistīts, anesteziologs vai ?!? Tāpēc "vesels ēdis" stumt savu tuftu ... Gribētu redzēt kā jums "anti- Big-farma" patiktu teiksim labot zobus bez atbilstošas narkozes. Pie kam es lielu daļu zobu procedūru ieskaitot raušanu spēju izturēt bez anestēzijas, bet tas ir liels, liels retums. ;)
Pis taisni, slepkavniek. Neko vairāk, kā stumt prastus melus tu nespēj - "Big pharma" ir tavu komunistu politmafija, kas darbojas medicīnas jomā, nevis medicīna, kā tāda.
Tavā prātā divas iespējas. Abas trakomājas cienīgas - tur ar (vismaz filmās tā rāda) pacienti vai nu dauza galvu pret sienu vai neadekvāti smejas bez iemesla. "Tur ārā" ir visi pārējie, kam bez šīm divām ir vēl bezgalīgi daudz iespēju.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6