iciks rakstīja: Nu pa daļai jau tas, ka tomēr laiks iet, paaudzes mainās un mūsdienās jau mazākai daļai ir tik būtiski, lai auto būtu dārgāks nekā kaimiņam un vai ar tādu var braukt uz laukiem (ko radi padomās?).
Auto no pārticības indikatora pārvēršas par pārvietošanās līdzekli.
Noteikti nav jau slikti dzīvot ar visām premiumu ekstrām, vien ne visiem tie stāsti tik priecīgi, tā teikt, samaksā, iesēdies un brauc bēdas nezinādams. Tāpat uzpeld dārgi remonti un gadās arī nolocīt pamatīgu summiņu uzreiz.
Tas, ka kāds nejēdz, ka lietotam auto ir jāparūpējas par kārtīgu diagnostiku pērkot, nemaina faktu, ka "uzpeldējušie dārgie remonti", ja patiešām nepaveicas, tik un tā būs lētāki par garantēto naudas maksāšānu par jaunvērtības kritumu, bankas procentiem un KASKO izmaksām, kas ir jāmaksā tikai par statusu. Jā - tieši statusu - tieši tagad, kā nekad auto ir kļuvis par "pārticības indikatoru" - tieši tas, ka statusa dēļ cilvēki ir gatavi raut kredītus un maksāt vairāk, kā patiesībā var atļauties, par "jaunvērtību" vai EV izmaksām un saukt par muļķiem tos, kas šādi naudu netērē, skaidri parāda, cik tālu esi no patiesības par "pārvietošanās līdzekli".
Kā var būt tik debils. Jā veselības nozarē problēmu nebūtu, jo visi atgrieztos laimīgajos laikos, kad mūža vidējais ilgums bija 35 gadi un zīdaiņu mirstība tur, kur tā bija laikos, kad lielākajai daļai sabiedrības bija jāstrādā uz lauka visu mūžu bez brīvdienām, lai nenomirtu bada un vajadzēja taisit 10 bērnus, lai 3 izdzīvojušie būtu lētais darbaspēks tajā pat laukā.
Tātad tomēr modifikācijas, nevis mutācijas. Tā jau tā patiesība izlaužas pat no rūdītiem propagandoniem.
Sponsoru muldēšanu atgremot spēj pats. Bet sarēķināt, cik sver riepas nodilums par dažiem milimetriem, kas nevienam nav noslēpums un pievienot savā prātā faktu, ka propaganda par to gaisā izkūpējušo gumijas daudzumu klusē, tu gan nespēj. Atsauci tikai vajag... Kāda jēga no atsauces? Tikai, lai izdomātu kārtējo ad hominem, ka atsauce nepareizā... Sūdīgāk ir apstrīdēt acīmredzamu faktu, kuram nekādu atsauci nevajag.
ZZZZ rakstīja: Bradypus
ST darbinieks un bremžu kluču nodilums EV 😂 ko tik vēl neizdomās lai sanaidotu pastalniekus. Riepu nodilums EV tikai pirmais komplekts 👌 nākošais jau mierīgā režīmā dils mazāk kā naftas auto. Te jau daudzi smeļās idejas saviem gara darbiem. Kur P.Timrots ar to distances sižetu savā raidījumā pierādīja, ka distronic brauc pareizāk nekā 95. kods. Ko sen agrāk te rakstīju.
Vai piedod... Piemirsās, ka EV aprīko ar nedilstošām levitācijas riepām. Un tā jau nav, ka papildus baterijas svars pakļaujas fizikas likumiem un deldē tās vairāk.
Interesants apgalvojums. Atceļot CO2 kā problēmu zūd nepieciešamība pēc dīzeļiem un augsti forsētiem dzinējiem, kas ražo NOx. Tajā pat laikā neviens nav atcēlis riepu un bremžu nodilumu EV, kas ir lielāks sīkdaļiņu piesārņotājs, nekā dīzeļa kvēpi.
Sāc ar sevi sirdsmīļotāj - tieši tev nav nekādu argumentu, tādēļ uzreiz ķēries pie apvainojumiem un propagandas.
Tupeni - tieši tu jau sāki ar apvainojumiem papildus savam tupumam. Un viss, kas nav tava propaganda, ir mēsli. Vienkārša un skaidra pieeja. Tas nekas, ka cipari neiet kopā un tu pat nepajēdz, kāda ir tavā video minēto subsīdiju patiesā jēga - tik vien, kā uz vārda notici, ka noraujot to naudu saules vai vēja podā, iestātos debesmanna.
Nu ja tu esi tik tups, ka domā, ka norvēģu labklājība ir ar lašiem iegūta, bet naftas iueguve sponsorēta, un saūdu zelta podi ir no kamieļu piena, tad vari vien dzīvot savā iedomu pasaulē un kviekt par "sirdsmīļo", kad kāds vienkārši pasaka patiesību, kas nepatīk. Ā nu jā - Krievija jau ar Ukrainā pelna, lai gāzes un naftas ieguvi sponsorētu...
Viss, kas tev izdevās, ir pierādīt, cik tupi ir cilvēki, kas fano par EV.
ZZZZ rakstīja: Varbūt jā, bet ja rēķina rez detaļu ražošanas un uzstādīšanas pēdas vidē. Vai tā tabula tad būs objektīva. Un arī braukšanas process, pēc izspēlēšanās ar elektro jaudu, ir mierīgāks un klusāks. Vai tik naftas baroni, kā te tas ST prātu jauc kad monopols slīd ārā no grožiem 😂
Nekas nekur neslīd. Tieši otrādi, EV, kā pareizi raksti, ir tikai "izspēlēšanās ar elektro jaudu" - rotaļlieta, kas patīk entuziastiem, kamēr to sponsorē pārējie nodokļu maksātāju.
Perfekti demonstrē sajēgu par policiju - tikai "ātrums" un "uzrauties"...
Uzdod pats sev jautājumu, kādēļ mana saskarsme ar policiju radikāli mainījās mirklī, kad viņi pārgāja no pseidoreidiem uz netrafarētajiem? Ja policijas darba metodēm mainoties un man nemainot braukšanas paradumus, es viņus pēkšņi pārstāju interesēt, tad varbūt tomēr problēma ir viņu pusē.
Un man "patīk" saskarsme ar jebkuru kretīnu, kas ir iedomājies sevi par visvarenu kaut kādā varas režīma amatā, lai izpaustu savu savādāk nepiepildāmo varaskāri. Policija šobrīd man galīgi vairs nav "topā" - bet ir aktivizējušās citas iestādes.
Kas vēl interesanti - ņemot vērā, ka mans nobraukums Latvijā un ārpus tās ir visnotaļ salīdzināms, radikālā atšķirība starp "tikšanās" reižu skaitu ar Latvijas un citu valstu policiju jau pati par sevi ir rādītājs, ka tajā prokrieviskajā mentenē IR problēmas.
atrabotka rakstīja: Ja tas skaitās krustojums, tad teorētiski arī jebkurš grants ceļš, kurš pienāk pie šosejas ir ar tādu pašu statusu. Iedomājies braucot naktī un visu laiku lūrot pa malu vai ir kāds pienākošais ceļš, līdz kuram ātruma zīme ir spēkā! Pilnīgs idiotisms! Ja vēl pilsētā tas ir ok, tad ārpus pilsētas to vajag atcelt. Braukšanas ātrumu lai nosaka atbilstošas zīmes.
"Iedomājies braucot naktī un visu laiku lūrot pa malu vai ir kāds pienākošais ceļš"
Ja naktī nespēj pat krustojumus pamanīt, tad labāk sēdi mājās - ko ar stirnu, vai vēl sliktāk, alni darīsi?
Un atšķirt krustojumu no kaut kādas stigas vai lauka nobrauktuves ir visnotaļ elementāri - krustojumos uz sānceļa vienmēr ir zīme "Dodiet ceļu".
Interesantāk ir ar situācijām, kurās par krustojumu neuzskatīta piekļuve ceļam tev dod iespēju izbraukt uz tā, neuzzinot par ierobežojumu. Vai vēl interesantāk - neinformējot, ka izbraukšana ir uz vienvirziena ielas (Europark starp p.Brieža un Rūpniecības).
Jāsāk ar to, ka vispirms policistiem teorijas eksāmenu derētu nokārtot kaut reizi, jo vēl neesmu sastapis tādu, kurš zinātu CSN. Bet daudz sliktāki par neatsvaidzinātām teorijas zināšanām ir mudaki, kas vispār uz zīmēm neskatās, jo brauc taču pa savu ikdienas maršrutu. Man, vairāk kā nedēļu pēc satiksmes organizācijas maiņas (zinātājiem - E.Melngaiļa ielā) no vienvirziena uz divvirzienu ar atbilstošām lielajām dzeltenajām zīmēm par izmaiņāsm, viens "vietējais" mierīgi mauca pretī, leca ārā lamāties un draudēja saukt policiju, jo viņš te braucot katru dienu un zinot, ka šī ir vienvirziena iela.
Nu tas diskutabli. Dāvanu karte dod iespēju uzdāvināt kaut ko tādu, ko saņēmējs grib, bet laužas - t.i. naudu tam iztērēt nesaņemsies. Un tāds uzraksts uz aploksnes neko nepalīdzēs.
Interesanti, ka odiozi, bet neko neietekmējoši vārdi liekas svarīgāki kā Eiropas vadošie Putina draugi, kas ar Makronu priekšgalā un Vācijas politmafiju atbalstā joprojām būtiski ietekmē Eiropas politiku Putina labā.
Atkarīgs no auto, bet jā - nav jādarbojas visu laiku.
Varbūt neuzpildīja pietiekami, varbūt kompresors izdilis un nevelk, varbūt devējs nomiris vai ar zaļuma slimību saslimis - man zināmajām mašīnām ventilatoru no "kondicioniera puses" ieslēdz spiediena devējs - t.i. pieaugot gāzes temperatūrai, pieaug tās spiediens, kas var būt nepietiekams vai neizmērīts iepriekšmineto iemeslu dēļ.
Dumiķīt, man ļoti patīk ko ieliki, tikai nevajag melot un apgalvot, ka esi ielicis to, ko neesi ielicis.
Malacis ka ieliki, kā tas maina to, ka lohs lasa uz pistoles un tic? Bet ko var gribēt no lohubrāļa, kuram "reklāma uz pistoles ir ticamāka"... Reklāma "Panorāmā" arī ir ticamāka par reklāmu autobusa pieturā, vai ne?
P.S. Tas tavs lohubralis tak kliedza, ka jāpērk 98, jo tas bez piedevām... Un tu paņem šo un iegāz, pasakot, ka 95 jau ar bez...
Jūs ko darat fantazējot par kaut kā nolikšanu pie vietas? Un kopā to darat, vai kā?
Viens metas tupi melot, otrs vienkārši gānās. Bet lohs, kuru Kaplītis appis kā mazu ezi tic visām reklāmām uz pistoles un sauc citus par lohiem.
Iautofans rakstīja:
Bradypus rakstīja:
Iautofans rakstīja: Ar džimbuli braucot ir jaskatas kas majaslapās jā. Es skatos kas ir uz pistoles. Cirkulis tas kurš uz milgravja ielas laikam sanak, virzirna uz vecmilgravi satkandaugavā. Brauc un parliecinies pats, 11 autobuss ja kas.
Nu kas tad tur uz tās pistoles ir? Tas pats, kas mājas lapā? Un kas tad tas īsti ir?
Eu mudak. Ja uz sienas būs uzzimets pinpis, bet blakus uzrakatīts ka taa nav pinpis, bet gan gurķis, tu reāli taču noticēsi vai ne?
Skaisti uzrakstīji. Par cilvēku, kas skatās uz pistoles un tic - t.i. sevi saskaņā ar paša apgalvojumu.
Un savā tupumā nepamanīji, ka manis rakstītais bija sarkasms par tevi un uz pistoles rakstīto.
Kaut ko galīgi neesi sapratis. Konsevatīvās idejas GOP pārstavēt taisās Maiks Penss www.nytimes.com/2023/05/15/us/politics/pence-2024-preparations.html
Kanibaals rakstīja: Kur un kad to esi teicis? Kaut ko murgo par sporta degvielām, bet nekādu mērījumu par tanka degvielām tev nav. Es jau ieliku, ka 98E (E5) sadeg ātrāk par 95E (E10), tā kā tavi uzskati ir vēl iestrēguši PSRS laikā.
Klau, patalogiskais meli, tajā ko ieliki NAV 95E10, bet IR 98E10. Un tur nav nekādas informācijas (un loģiski, ka nav), kas tieši tiek izmantots minēto degvielu oktanskaitļa sasniegšanai.