Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Zāles pļāvējs

Tikai tavi murgi, jo es vistiešākajā tekstā esmu teicis, ka tā NAV universāla sakarība, bet to jau tu atkal esi "aizmirsis".

Tēma: Zāles pļāvējs

Kanibaals rakstīja: Te salīdzinājums daļēji kontrolētā vidē, ka Bradypus fantāzijas lidojums dzīvē nestrādā. Nav novērojamas ne atšķirības temperatūrā, ne liesmas ātrumā, bet "augsta oktānskaitļa"(lasīt biopiedeva, Bradypus šos jēdzienus patvaļīgi jauc vienā katlā) degviela tiek patērēta vairāk. Tiesa tas pirmais benzīna elektroģenerators ir ar iesmidzi. Uzmanību, video diemžēl sarežģītajā angļu mēlē:   Tātad lejam mazajos 2T vai 4T karbūža trokšnotājos degvielu, kur mazāk bioetanols vienalga vai 95 vai 98 un iegūstam degvielas patēriņu kādu paredzējis ražotājs un mazāk risku degvielu uzglabājot, kā arī mazāk agresīva degviela pret karburatora blīvēm un membrānām. Nekas slikts arī ielejot E10, strādās ar nedaudz liesāku maisījumu, bet atšķirība nepamanāma(dažam strādās karstāk un kodīs dūmi kaklā 😂).

Kaķu, kretīn, tieši tu esi tas, kas oktānskaitli un biopiedrvas sajauca vienā katlā. Vari nepiekris maniem uzskatiem, bet nevajag atkal ķerties pie tupiem meliem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

ZZZZ rakstīja:

ezis71 rakstīja:

ZZZZ rakstīja: Man, kad saule jau norietējusi vēl ražo. Vienu reizi jau te skaidroju par leņķiem stāviem. Es negribu te kaut ko apgalvot un pierādīt tas strādā. Un karstumā kāds patreiz nav nekāda lielā jēga no tiešajiem stariem, karsē tikai paneļus un zaudē jaudu.

Nu nu,saule tev norietēja kad uzstādīji,sto pudov tu tāpat paliksi mīnusos,nekad neatgūsi to naudu ko iegūldīji šinī afērā un protams tu to nekad neatdzīsi jo tas tevi pazemos.Lai tu būtu plusos tad tev jābūt neatkarīgām,visa tava elektrība ko tu pa dienu saražoji paliek pie tevis un vakarā kad atgriezies mājās tērē savām vajadzībām.

Uzliekot mikroģenerātoru, kā es un citi indivīdi, tev par prieku un laimi ir 0 tarifs biržā. Latvijas energo var tirgot prom, pāri robežām, liekos kW.  Iemet bračka granapiķi un priecājies kā man neatmaksāsies. Ja vari, tad drīksti vēl uzdziedāt.

Nez ko priecāties, redzot kā cilvēki nedomā, bet iekrīt uz propagandas saukļiem. Ne man prieks, ka tev neatmaksāsies (kas ir tava personīgā bēda), ne prieks par tavām balsstiesībām mūsu demokrātijā (kas jau ir arī mana bēda).

Tēma: Zāles pļāvējs

Kādēļ izlaidi frāzi: "At the 2000 rev/min, 200kPa (2 bar) BMEP operating point the boosted DI engine showed that..." Saskaiti intereses pēc, cik reizes es tev esmu norādijis uz problēmu primitīvos atmosfēriskos karburatordzinējos, skaidri pasakot, ka "boosted DI" ar to tiek galā bez problēmām, jo spēj kontrolēt degvielas sadegšanu un attiecīgi pielāgot gan sadegšanas spiedienu, gan precīzu degvielas padeves daudzumu.

Tēma: Zāles pļāvējs

Iautofans rakstīja: Ar džimbuli braucot ir jaskatas kas majaslapās jā. Es skatos kas ir uz pistoles. Cirkulis tas kurš uz milgravja ielas laikam sanak, virzirna uz vecmilgravi satkandaugavā. Brauc un parliecinies pats, 11 autobuss ja kas.

Nu kas tad tur uz tās pistoles ir? Tas pats, kas mājas lapā? Un kas tad tas īsti ir?

Tēma: Kvēpu filtrs

Kanibaals rakstīja: Auto nav pirmā nepieciešamības prece it sevišķi vieglie dīzeļauto. Ir alternatīva LPG degviela. Tā kā šķidrs tas arguments. Zagt arī nevajag aizliegt, citiem tā ir ikdienas nepieciešamība.

Turpini vien dzīvot savā elitārās taisnības burbulī un izlikties, ka par nenojaut, cik cilvēkiem auto IR nepieciešamība. Tikai pierādi, kāds kretīns esi.  P.S. Man auto NAV nepieciešamība un varu atļauties braukāt ar dīzeli, kuram pretēji tavai sāpei ir pat uzstādīts sertificēts DPF, kuru ražotājs nav paredzējis - nu tas tā uzreiz skaidrībai, lai tu nesāktu bezjēdzīgu argumentāciju.

Tēma: Zāles pļāvējs

Tev tak vienā dimensijā jau ir problēmas domāt, bet jau trešo gribi ievilkt. Oktānskaitļa piedevas ir oksidēšanās inhibitori. Spiediens un temperatūra savukārt palielina oksidēšanās ātrumu. LPG, kam ir augstāka degšanas temperatūra uzrāda tādu pat degšanas ātrumu, jo deg karstākos apstākļos - un attiecīgi spēj nodarīt līdzīgu pārkaršanas kaitējumu. Tāpat augstas kompresijas dzinējos augstā oktānskaitļa degviela sadeg ātrāk, nekā zema oktānskaitļa pie zemas kompresijas.

Tēma: Zāles pļāvējs

Un vēl un vēlreiz... Nebāzies ar sacīkšu degvielām tur, kur nevajag: paša citētais "bringing combustion closer to the pump grade fuel" tikai atkal apliecina, ka "pump grade fuel" neviens neiepringst par to, lai tā degviela degtu ātri.

Tēma: Zāles pļāvējs

Rakstā, atšķirībā no taviem meliem, ir salīdzinātas vienāda oktānskaitļa E5 un E10, ko tu manipulatīvi nodali no pilnā degvielas rakturojuma. Lūk bilde no tava raksta - tikai tu "neesi pamanījis", ka pilnais salīdzīnamāis komplekts rakstās norādot gan oktānskaitli, gan etanola procentus.  Pastāsti jau tad arī pārējiem, kā esi nonācis līdz tam, ka zāles pļāvējam vajag gan augstāku oktānskaitli, gan lielāku etanola piejaukumu?! 

Tēma: Zāles pļāvējs

Jā, jā... Tavs arguments ir dzelžains. Man nav taisnība... jo to nevar izmērīt.

Tēma: Zāles pļāvējs

To, ka tavs pētījums ir par "high performance engines" un to ka es jau iepriekš teicu, ka eksistē dārgas sacīkšu degvielas, kurās izmantotās piedevas paaugstina oktānskaitli, nezaudējot degšanas ātrumu, jau kopā salikt nespēj. Tā vietā pats izdomā degvielas veidu, kas pētījumā nemaz nav minēts.

Tēma: Zāles pļāvējs

Nu jau pie tiešiem meliem ķeries? Tavā raksta vispār tevis piesauktā 98 E5 nebija. Trīs tur apskatītās degvielas bija 95 E5, 95 E10 un 98 E10. Kas apstiprina manu taisnību? Tavs apgalvojums, ka augstāka oktanskaitļa degviela deg lēnāk - un etanols ar saviem 110 tieši tā arī palēnina degšanu - jo vairāk piejaukts, jo lēnāk deg.

Tēma: Zāles pļāvējs

No kurienes rasties? No zemākā lietderības koeficienta, pamuļķi. Jebkas, kas netiek pārvērsts enerģijā, pārvēršas siltumā.

Tēma: Zāles pļāvējs

PN. Oktānskaitlis neapzīmē degšanas ātrumu, ja ar to domā tiešu sakarību. Un pavisam labi apzīmē tiešu sakarību ar iespēju nobeigt dārza tehniku.  Pēc tik debila piemēra, kas apstiprina manu taisnību, tev apgalvojot pretējo, nav pat interesanti tālāk diskutēt.

Tēma: Zāles pļāvējs

msh rakstīja: Kāds sakars tēmā par izdegošiem vārstiem dzesei, pat ja pieņem ka viss pārējais ko tu teici atbilst patiesībai? Vārsti jau sadeg tāpēc ka tie saņem vairāk karstuma nekā spēj novadīt pa kātu un ar kontaktu ar sēžu nekā tie saņem - un tas kas notiek izplūdniekā dzesēts ar dzeses sistēmu netiek.

Nu re, tuvu patiesībai esi. Kas notiek ar dzinēju kopumā, ja tas saņem vairāk karstuma? Vai tavuprāt tikai vārsta kāts saņem visu papildus siltumu, vai arī tā vienkārši ir vājā vieta dzinejam, ko citāts daļās ūdens spēj nodzēsēt pietiekami efektīvi. Kas notiek dzinējā ar vispārēji sūdigu dzesēšanu, saņemot to papildus karstumu?

Tēma: Zāles pļāvējs

Kanibaals rakstīja: Tas viss būtu tiesa, ja joprojām degvielu etilētu ar svinu, jo rādās ka tiešām svins palēnināja degšanu līdz ar to uzvedās kā augstāka oktānskaitļa degviela. No tā arī mīts ka augstāka oktānskaitļa degviela sadeg lēnāk. Bet tas vairs nav tiesa degvielai ar biopiedevām.

Iepriekšejā lappusē pats tieši rakstīji, ka biodegvielas deg lēnāk :D Tagad jāmet kažoku uz otru pusi, jo esi sapinies... Degvielas oktānskaitli joprojām nodrošina ar piedevām. var ar dārgām - kas nepalēnina degšanu. Un tad ir dārgas sacīkšu degvielas. Var ar lētām - un tad ir parasts tankā nopērkam 98, kas rezultātā deg lēnāk.  Oi... Tu tak aizmirsi, ka visa diskusija jau sākās ar to, ka 98 jālej, jo... TAM NAV BIOPIEDEVU :D Bet nu jau tas "tas vairs nav tiesa degvielai ar biopiedevām."

Tēma: Zāles pļāvējs

P.S. laikam jau arī esi tik "zinošs", ka tikai "piemirsi", ka tiem žiķeļiem bija šķidruma dzesēšana, kas mēdz būt mazliet efektīvāka par pieputējušām zāles pļāvēja gaisa ribām.

Tēma: Kvēpu filtrs

topinamburs rakstīja:

Bradypus rakstīja: Nu jā, ja neskaita to sīkumu, ka lielākā daļa izgriezto DPF ir cilvēkiem, kam auto ir nepieciešamība un rocība neļauj paraut jaunu auto oplīzē, tad viss ir ok. Akli maukt ar aizliegumiem, radot vēl lielākas sociālās problēmas, ir dikti viegli sēžot siltā ierēdņa krēslā vai eksperta dīvānā.

lielākā daļa izgriezto dpf ir cilvēkiem, kas par visu vairāk grib braukt ar (pa)veciem premium klases vāģiem, bet nesaprot, ka (pa)vecus premium klases vāģus pa lēto uzturēt ir dārgi!

Ko nu gvelz - sagrabējis pasāts un golfs viņam esot premium klases vāģis :D

Tēma: Zāles pļāvējs

Dabūt jau varēja, tikai to privātajam bija jāpērk par relatīvi dārgo cenu un talonu laikos ļoti ierobežota apjomā arī pilsētās. 76 varēja noliet no katra gazika un ziliņa lielos apjomos, kamēr 93 tikai no partijnieku volgām.

Tēma: Zāles pļāvējs

msh rakstīja:

Bradypus rakstīja:

msh rakstīja: Kas notiek motorā kas nespēj izmantot šo oktānskaitli? Kripatu grūtāk iedarbināt aukstu, jo degviela vairāk pretojas aizdedzināšanai Karsti darbojošies motori noteikti būs tie, kuriem kāds uz ausi noregulējis liesu degmaisījumu.

Kas notiek? Tas dēļ kā automašīnām ir lambda. Visi šie mazmotorīši nespēj kontrolēt degvielas pilnīgu sadegšanu. Un visa degviela, kas nepaspēj sadegt efektīvā virzuļa gājiens laikā, turpina degt takts beigās un vēl izplūdē. Attiecīgi lēnāk degoša degviela neizbēgami palielina degvielas daudzumu, kas rada tikai karstumu, jo jaudu vairs "nocelt" nespēj.

Muļķības. Var redzēt ka neesi saskāries ar astoņdesmito gadu motoru vadībām - kur diezgan bieži degvielu padeva viens vadības bloks, bet dzirksteles šķīla cits. Lambda ir lai precīzāk kontrolētu degvielas padevi, bet nekāda sakara ar oktānskaitli. Priekš tā ir detonācijas devējs. Bet tagad kad mēs esam nonākuši pie piemēra par deforsētajiem žiķeļiem un sadegšanu izplūdē, beidzot ir saprotams par ko tu runā, un kādas muļķības kur tu runā. Sadegšana izplūdē nav "papildus karstums" - tās vienkārši ir sekas pārāk vēlai aizdedzei. Un tam ir ļoti elementārs risinājums - momentu paātrināt. Tevis piesauktajiem deforsētajiem žiķeļiem vienkārši vajadzēja pagriezt sadalītāju agrākai aizdedzei. Tieši tāpat kā pilnvērtīgai gāzes plīts darbībai vajag aizdedzes korektoru vai vadības blokam divus regulējumus ar jūtami agrāku aizdedzes karti.

Muļķības runā tu. Jā - aizdedzes moments ir daļa no kontroles un to "augšgalā" atkarībā no oktanskaitļa kontrolē detonācijas devējs. Savukārt degvielas pilnīgu sadegšanu kontrole lambda, ko izmanto degvielas padeves vadības bloks. Jā, "žiķeļiem" to teorētiski darīt varēja, bet tikai reti meistari spēja ar visu to regulēšanu tikt galā tā, lai motors patiešām labi strādātu. Un nonākam pie tā, ko tu neesi aptvēris - visai dārza tehnikai šīs regulācijas iespējas NAV. Tā ir konstruēta vēl primitīvākāk un nav paredzēta pieregulesanai citai degvielai. Sadegšana izpūtēja IR papildus karstums, neatkarīgi no cēloņa - tava teikuma konstrukcija tikai parāda, ka vispār nespēj atšķirt vārdu cēlonis un sekas jēgu.

Tēma: Kvēpu filtrs

Nu jā, ja neskaita to sīkumu, ka lielākā daļa izgriezto DPF ir cilvēkiem, kam auto ir nepieciešamība un rocība neļauj paraut jaunu auto oplīzē, tad viss ir ok. Akli maukt ar aizliegumiem, radot vēl lielākas sociālās problēmas, ir dikti viegli sēžot siltā ierēdņa krēslā vai eksperta dīvānā.

Tēma: Zāles pļāvējs

Kanibaals rakstīja: E5(98E) deg ātrāk par E10(95E), bet praktiski atšķirība nav: coryton.com/lab/articles/the-opportunity-for-sustainable-fuels-in-high-performance-engines/

Malacis, savu kļūdu tomēr atzini. Tagad izlasi gan manis teikto, gan savu citātu uzmanīgāk un padomā vēl: "Both engines were run with the Cosworth engine management system".  Atkartošu, kādēļ piemineju lambdu - tā nav problēma dzinējiem, kas spēj kontrolēt sadegšanu. Bet primitīviem karburatoriem un jo īpaši divtaktniekiem nesadegusi degviela izplūdē ir norma. Un tur tā praktiskā atšķirība parādās un ir visnotaļ būtiska. P.S. praktiskā pieredze no PSRS laikiem - 93 dzinējus garāžās ierasti "deforsēja" uz 76, samazinot kompresiju ar divu galvas blīvju uzlikšanu. Ja šādam dzinējam tomēr pēc tam lēja 93, vārstu ligzdu izdegšana bija neizbēgams rezultāts.

Tēma: Zāles pļāvējs

Kanibaals rakstīja: Mīts, ka augstākas oktānskaitļa degviela sadeg lēnāk ir no tā ka var griezt ātrāku aizdedzi, jo nedetonē, bet secinājums tiek izdarīts nepareizs, ka lēnāk sadeg tāpēc var griezt ātrāku. Bet laiks iepazīties, kas ir detonācija un kā vispār darbojas ieksdedzes motors, jo nupat vēl lielākās auzās iebrauci.

Mīts, kurā esi iekritis tu, ir tas, ka oktanskaitļa pacelšanas piedevas parastajai degvielai neietekmē degšanas ātrumu. Painteresējies, kādēļ eksistē sacīkšu degvielas un cik tās maksā - jā, oktānskaitli VAR pacelt, nezaudējot degšanas ātrumu, bet tas ir dārgi un bezjēdzīgi parastai ielas mašīnai, tādēļ parastais benzīntankā nopērkamais 98 būs lēnāk degošs atšķirībā no tāda pat oktanskaitļa sacīkšu degvielas vai 95.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pis taisni slepkavniek. Norādīt uz tavu dabu nav par to runāt.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pis taisni, slepkavniek.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti