Nu ar to lauku radu būšanu uz tu lielākoties ir tā kā ar msh - sapratne lieliska, tikai par kādiem 10-20 gadiem atpalikusi no realitātes - kaut vai par savu nu jau padsmitgadīgo Stihl FS90 četrtaktnieku, kam jālej divtaktu eļļas maisījums, nevis tīra degviela, izbrīnītus komentārus no tiem, kas "uz tu" dzirdu līdz pat šim laikam.
Nu tas nav nemaz tik viennozīmīgi. 98 no piedevu viedokļa būs labāks, bet vairāk karsēs dzinēju. Un šīm mazajām tehnikām dzesēšana mēdz būt problemātiska - skaties, ka ilgtermiņā skāde nav lielāka, kā no piedevām. Laivu motora gadījumā tā nav problēma, jo tas tomēr efektīvi dzesējas ar ūdeni. Tad jau tiešām labāk nopirkt to Aspenu, nekā 98, ja šķiet, ka degviela ir problēma.
Jāpiekrīt - daudz un dažādas tehnikas, nekad nav ieziemotas, vienmēr izņemot vienu reizi, tieši tā, ka saki. Bet vienu reizi bija gadījusies kaut kāda ekodegviela, kas tiešām pa ziemu izbeidzās. Kanna kopēja, attiecīgi visām ierīcēm nācās iztukšot bākas un piešķilšanai pa tiešo cilindrā ieliet svaigu degvielu - kamēr izdega raustoties tas, kas degvielas sistēmas palicis iespaidīgi eļļainu dūmu makoņi. Bet nekādas ultraskaņas vai citu problēmu - ar jauno degvielu strādāja lieliski tālāk un strādā līdz šai dienai.
Reiz nedēļā nopļaut zāli manā pieredzē ir relaksējošs uzdevums uz kuru ir vienmēr ir vairāk kandidāti, nekā darāmā. Siltumnīcu, ja tāda būtu, laistītu automātika, tāpat kā tagad zāli un puķu dobes. Laistīšanas sistēmas mūsdienās ir ievērojami lētākas par zāles pļāvējiem ;)
Slinkais rakstīja: 4 taktis vajag, un miers. slēdzam tēmu)))
4taktnieks ir lielisks, bet tāpat liels un smags un ērtāk ir lietot mazo regulārajiem sīkdarbiem.
Ka reiz ar maziņo 3* nedēļā (kas, protams, ir ārkārtīgi pārspīlēts) var paskraidīt, nevis katru reizi lielo stiept
wons rakstīja: Viss atkarīgs no sasniedzamā rezultāta un pļaujamās platības. Viss estētiskāk izskatīsies ar robotu nopļautais, otrā vietā stumjamais/pašgājēja pļaunamais, trešā raideris, tad traktorīts. Lielajām platībām, mauriņa (ne pļavas) pļaušanai laikam vislabāk ir raideris, vai roboti. Un vienmēr ass asmens.
Nu pastāsti jau nu kā ar to raideri appļauj maliņas un kokus? Elektriskais trimmeris ir tieši šim nolūkam, ne lai aizstātu benzīnnieku grāvmalās vai pļautu pļavas.
Rekur Makita sāka, ka tiem akumulatoriem der 325 instrumenti:
www.makitatools.com/products/lxt
ezis71 rakstīja: Un ko tavi aķi pa ziemu darīs,kā tu viņus nodarbināsi?
Skruvēšu, zāģēšu u.t.t. Vēlreiz - domāju par 18V instrumentu sistēmas iegādi, kurai papildus piepirkt klāt trimeri nav neko dārgi.
Slinkais rakstīja:
Bradypus rakstīja:
Slinkais rakstīja:
Bradypus rakstīja:
Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter. hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska
Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? :D Pats pat neaptver ko raksti?
P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)
Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos)))) kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis
Ko nu muldi - tu tak uzrakstīji, ka bez startera. Pēc tam, ka tomēr ar starteri, tikai sper duper jaunumu, ko gūglē jāmeklē. Un cepies, ka tāds bija jau padomju skudrai.
Neaptēsts piekašķis. Man tas nav nekāds jaununs. Jaunums bija jautājuma uzdēvējam.
Dumš esi vai izliecies? Jautājumu tev uzdeva par tavu tupo apgalvojumu "bez startera", nevis "ar cita veida starteri".
Nu man laikam briest plāns pāriet uz Makitas 18V sēriju, ieskaitot trimeri. Aķi koplietošanas, attiecīgi nav nekāds "paugadu nepļausi", bet vada stiepšana reāli besī. Tik ļoti, ka pat gribas ņemt lielo smago benzīnnieku.
Slinkais rakstīja:
Bradypus rakstīja:
Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter. hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska
Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? :D Pats pat neaptver ko raksti?
P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)
Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos)))) kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis
Ko nu muldi - tu tak uzrakstīji, ka bez startera. Pēc tam, ka tomēr ar starteri, tikai sper duper jaunumu, ko gūglē jāmeklē. Un cepies, ka tāds bija jau padomju skudrai.
Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter. hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska
Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? :D Pats pat neaptver ko raksti?
P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)
Nekas cits jau neatliek, ja esi padzirdējis burtu salikumu VPN un iedomājies, ka uzrakstīsi kaut ko modernu, tikai nejēdz pat kas tas ir.
Vispār jau ir tāda speciāla zīme, kas aizliedz caurbraukšanu nepiederošām personām - 302., agrāk saucās pat tieši "Caurbraukt aizliegts". Dzīvojamā zona ir tikai teritorija ar samazinātu ātrumu un aizliegumu tukšgaitā motoru darbināt. Varbūt vajag lietot zīmes tā, kā tās paredzētas, nevis čīkstēt, ka tiek neievēroti iedomāti noteikumi?
Volvo XC60 - viena mehāniska poga, kuras stāvoklis elektroniski saglabājas. Ir pastāvīgi ieslēgta, jo nemaz netrucē (manuālim kreisā pagrieziena problēma vispār nav aktuāla, citādi darbojas ļoti sakarīgi).
"ir jāreaģē uz situāciju, nevis jāgrābstas gar pogām"
Citus par cietpauriem sauc cilvēks, kas par normu uzskata ceļa nedošanu un citu satiksmes dalībnieku iedomātu pienākumu šo situāciju glābt.
Stulbs esi vai principā negribi atbildēt? Kur tādu saturu atradi?
topinamburs rakstīja: Ieslēdzu VPN. Pameklēju Google ukraine news. Pirmajā rindā visādi sviesti a la "ukraiņi drish, patiesībā kinzhal rullē, un patriot ir mēsls"
VPN uz kurieni?
Ļoti atkarīgs no konkrētās realizācijas. Ir bijuši auto, kam tas darbojas reāli kaitinoši un neloģiski, bet ar Volvo nemaz netraucē. Vienīgi ja ir ieslēgts kondicionieris, tad pats praktiski pēc dažām sekundēm pastāvēšanas jau slēdzas atpakaļ iekšā.
Apbrīnojama spameru pieeja - uzrakstīt jēdzīgu virsrakstu latviešu valodā un saturā nesalasāmus hieroglifus. Kāds nez vispār ir mērķis šādai spamošanai, kura nesasniedz NEKO 
Nu tur kaut kāda laika loģika - iAuto pats gudri izlemj, kad citēt un kad nē. Ja tu gribi iespringt un pētīt, kur tas ķeksis ielikts un strīdēties pretī portāla loģikai - karogu rokās un uz priekšu.
0pis rakstīja: Kas tas par stilu - citēt 5 rindkopas un apakšā pierakstīt 3 teikumus? Na*j vajag tos garumgaros palagus pārpublicēt? Tā kā tādi penši kas atklājuši internetu un tik dragā 😂
IAuto stils. Tā tas foruma "dzinējs" ir uztaisīts.
Iautofans rakstīja: Es nezinu kas tie par tomātiem, tomātus gādā sieva, viņa zina labāk. Pasakiet vēl ka jūs lūzeri ejat veikalā paši produktus pirkt. Psc. :DDDD ak dievs kādi lūzeri
Nosauc jau nu tās slavenās sievietes pavāres, pirms gvelz par "viņa zina labāk". Tā jau vien būs, ka viss ko vari atļauties, ir līzings. Ēšanā jāiztiek ar omītes konserviem pēc Masiļūnes receptes.
Getliņu? Nu ne tak - gan jau reiz mēnesī Holandes plastmasu var atļauties.