Izskatās, ka pēc pakalpojuma apraksta tev taisnība. Būs japajautā pie iespējas, kādēļ tiem lauku pensionāriem ir savādāks viedoklis.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Izskatās, ka pēc pakalpojuma apraksta tev taisnība. Būs japajautā pie iespējas, kādēļ tiem lauku pensionāriem ir savādāks viedoklis.
Dumjš kā zābaks... Nez tajā piedziņas paziņojumā nav pamatsummas? Un kas tieši "neiet krastā"? Iespēja pasūtīt tirst piedzinējus, ja pasts ir oriģinālu pazaudējis?
Nu tad, kad tiesu izpildītājs sūta, samaksā pamatsummu un pasūti izpildītāju, lai piedziņu noraksta zaudējumos.
Ej pūt pats. Likumā to ir ierakstījuši, bet izdarīt neko nevar - nav paraksta, nav saņēmēja. Tos pašus FR sodus ar šo "paziņošanu" piedziņai atdot nesanāk, ja vien adresāts nav lohs, kā tu.
Pamēģini noskaidrot, kā VID izturēsies pret darba devēju, kurš atļausies izmaksāt algu skaidrā naudā vai to, ko nozīmē lauku pensionāram nokļūt pasta nodaļā pareizajā laikā un kādu komisiju par to jāmaksā. Bet tev jau pokuj, jo formāli aizliegts nav un tavi personīgi neskar.
Un tev liekas, ka varnešus tas satrauc? Tie, kam nav interneta, pamatā ar arī nespējīgi sevi aizstāvēt. Vai kādam jautāja vai ir konts bankā, pirms aizliedza algas izmaksāt skaidrā naudā? Vai par pensionāra iespējam norēķiāties ar karti painteresējās, kad pensijas pārstāja naudā izmaksāt?
Tēma: SUV dīzelis
msh rakstīja: Jā, es to esmu lasījis. Bet es arī esmu lasījis, piemēram, to kā BMW tiešā iesmidze darbojas, un kāpēc tur ir ļoti kritiski izmantot pareizās sveces... Viennozīmīgi tiešās iesmidzes mērķis nav tāds, kā tur aprakstīts, tā vienkārši sanāk, jo kompresijas takts laikā gaiss virpuļo un tāpēc nevar padot degvielu tikai vienā punktā - tas ir stipri savādāk nekā septiņdesmito un astoņdesmito gadu liesdedzes motoros, kur cilindrus tiešām arī piepildīja ar liesu degmaisījumu, tikai ap sveci padeva treknāku.
Jā, rekur manā pedāļauto pasaulē ir tāds kā enerģijas nezūdamības likums un ar oktānskaitli nav iespējams panākt vairāk enerģijas izspiešanu no degvielas, ja ir sanācis iemācīties kā to izdarīt bez oktānskaitļa pat tad, ja to kaut kādu iemeslu dēļ nedrīkst saukt par "liesdedzi", lai vai ko tas vienīgajā un pareizajā formulējumā nozīmē bezpedāļu pasaulē.
"Kur pretenzijas, ka pa baložpastu izsūtīta vēstule skaitās piegādāta 7 dienā neatkarīgi vai saņēmi vai nē." Rakstiskas, iestādē un ar skaidru atzinumu, ka neskaitās. Ja neesi parakstījies par saņemšanu, var iet iepūst. Bet tēmu jaukt ir labi - vispār jau rakstīju par to, ka mūsu propaganda vienlaikus šausminās par krievu rīcību un nokusē, ka mūsu vara paralēli dara to pašu.
Nu to jau topinamburs, kā vecu ziņu rakstīja, ka e-adrese ir obligāta. Ne viens, ne otrs lasīt neprotat - es rakstīju "obligātais dienests", kurš ir ieviest pavisam klusiņām. Bet tavu bēdu, ka tā adrese ir brīvprātīga var ātri labot. Un pavisam nevainīgā vietā - ar vienu pantiņu papildinot e-adreses likumu. Nepamanīsi? Pats vainīgs - kriminālatbildībā jau taču nekādu jaunumu nebūs, tā vienāršī iestāsies. P.S. Par to, ka tikai sagadīšanās pēc vēl nav obligāta, saki paldies PMLP, kas safisa obligāto eID ieviešanu, bez kura e-adrese nav pieejama.
imzz rakstīja: Bij. gaisa spēku pulkvedis Svitans, ko bieži intervē ukraiņu kanāli, piefiksējis, ka ģenerālis Millejs beidzot preses konferencē pateicis iemeslu, kāpēc Ukrainai nedod F-16, un tas ir politisks, šī vieta no intervijas pēc pēdējās Ramšteinas tikšanās: GEN. MILLEY: So on the F-16 or any other fourth generation aircraft from any other country, I would — you know, first of all, those are policy questions that'll be made by political leaders, but from a military perspective, the task is to control the airspace. Un jautājums tūlīt, kas tie par politiskiem iemesliem, viens diezgan ticams esot sakarā ar Izraēlas drošību, proti, krievi varot šantažēt ar to, ka draud piegādāt Irānai savus jaunākos iznīcinātājus kā atbildi uz F-16 piegādi Ukrainai.
Jautājums par politiskajiem iemesliem ir vienkāršs ar ārkārtīgi sarežģītu atbildi. Kāda izskatās Ukrainas uzvara? Nu tā, kas uzvara, nevis "nezaudēšana", kuru izmisīgi Rietumi, t.sk. ASV vēlas panākt.
msh rakstīja: Šitas vispār lielajos mēdītājos bija publicēts? Man telefonā androīda jaunumu pārlūks vienīgi uzmeta kaut kādu klikšķu lapu kurā bija kaut kas par šito...
Nebija. Par to jau runa. Levits parakstīja un klusiņam stājās spēkā.
topinamburs rakstīja:
Bradypus rakstīja: Un cik cilvēki nez ir lietas kursā, ka tepat pie mums Latvijā kopš 19. aprīļa ir spēkā e-pavēstes ar kriminālatbildību par nepakļaušanos?
Jā? Nav gadu veca ziņa par to, ka rezerves karavīriem obligāta e adrese?
Nē, nav. Tik ļoti esi palaidis garām to, ka mums tagad ir obligātais dienests ar elektroniskām pavēstēm "sročņikiem" - tāpat, kā Krievijā. likumi.lv/ta/id/341210-valsts-aizsardzibas-dienesta-likums
Un cik cilvēki nez ir lietas kursā, ka tepat pie mums Latvijā kopš 19. aprīļa ir spēkā e-pavēstes ar kriminālatbildību par nepakļaušanos?
Tēma: SUV dīzelis
Lieliska atbilde. Tad jau sanāk, ka tie SUV nīdēji ir iedomājušies, ka tos viņu piesauktos 300kg nes rokās un auto tādēļ lido pa gaisu.
Tēma: SUV dīzelis
Kad es ko tamlīdzīgu atļāvos uzraktīt, kāds viszinis teica "Nevajag izrādīt sajēgas trūkumu par motora darbības princiem. "
Tēma: SUV dīzelis
Es tak jau teicu, es tik ar pedāļauto esmu braucis. Un vispār neko nesaprotu, kā motors darbojas. Oktānskaitlī ir spēks!
Tēma: SUV dīzelis
Pats pat nepamanīji, kā apstiprināji savu lūžnu statusu. Mūsdienās 98 lieto tikai lūžņi un ekskluzīvie auto - un ir skaidrs, ka otrais tev nav un nebūs. Liet 98 mašīnai, kuras ECU ir optimizēts uz 95, neko labu nedos.
raimondsm rakstīja: Un Ķīna? Ir kādas iespējas to ietekmēt? Kaut ko nepirkt? Tā riktīgi daudz nepirkt! Tā kā nemaz!
Izslēdz savu ķīnā ražoto datoru un ej gulēt savā ķiniešu gultā, murgojot par ķīniešu vīrusu! Teorētiski jau var viskautko. Un teorijas tev patīk!
Tēma: SUV dīzelis
Bet tad jau tas jārēķina no visa auto svara, nevis no tiem visnotaļ aiz ausīm pievilktajiem 300kg, kurus vēl neviens nav varējis parādīt kaut vienā reālā specifikācijā un spējis objektīvi pierādīt, kā bezjēdzīgākus par citām auto sastāvdaļām.
kursors.lv/2023/04/17/circle-k-stacijas-par-degvielu-vares-norekinaties-ar-auto-numurzimi/ Kādas prognozes numuru zādzībās?
Pavisam citi rēķini, kā tādā Vācijā. Precīzāk pateikt nevar. Ja mums būtu tāda vēja un saules paneļu paradīze, rēķini būtu kā Vācijā.
Biljonus ziljonu nesubsidē? Iedod atsauci uz Saūdu un Krievijas subsīdijām apkārtējai pasaulei. Vai tomēr - subsīdijas ir... lai tiktu pie dārgākas, nevis lētākas, bet no minētajiem neatkarīgas fosilās enerģijas? Ja izlemsi domāt, sāc ar Norvēģiju un padomā kādēl ar elektroauto masveidā var atļauties braukt tikai valsts ar ienākumiem no naftas.
Uz āķa esu uzķēries tikai tu - ticot, ka "enerģiju var lētāk un vairāk iegūt, nededzinot neko lieku". Nespēj pat aptvert elementāro - pat vardarbīgi nekādi nesanāk cilvēkus piespiest lietot to "lētāk un vairāk", bet miljardi cilvēku pasaulē joprojām dzīvo vispār bez elektrības. Nez kādēļ tie cilvēki tik ļoti vēlas maksāt "dārgāk un mazāk"... Es esmu ar visām 4 par to, ka ir nepieciešama lēta un efektīva enerģētika un ar prieku pieņemšu jebko, kas tāds patiešām būs. Bet tev nekas cits neatliek kviekt, ka manu viedokli kāds finansē, jo pats neko citu neproti - kā atgremot kāda finansēto.
Tēma: SUV dīzelis
Nu jau attēlu pievienošana arī vairs nestrādā... i.etsystatic.com/17291595/r/il/9f52f2/3782088173/il_fullxfull.3782088173_7368.jpg
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2