Neinteresē, bet tavu uzbāzīgo vēlmi to staipīt ir grūti nepamanīt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neinteresē, bet tavu uzbāzīgo vēlmi to staipīt ir grūti nepamanīt.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vienkārši interesanti, cik izmisušam par krāna nepagarināšanos un zudumiem stāvot ir jābūt, lai sāktu dzejot absurdos murgus par "Benzīnniekam ziemā piedarbinot un brsucot pirmos 5km izztvaiko visi 50procenti un vairāk." :D Un pavisam interesanti būtu beidzot dzirdet no kāda EV lietotāja stāstu, ko vēl tā kaste spēj, izņemot stāvēt sastrēgumos un ļaut apiet ierobežojumus. Pieņemsim ka es esmu bomzis, bet rekur stulbie vācieši arī pērk un tura pie sētas normālu auto braukšanai, bet EV lieto tikai sēdēšanai korķos.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jā, ieslēdzas. Nezinu, kā tur tiek menedžētas gaisa plūsmas, bet doma ir tieši žāvēšanai un nekas nekad nav aizsalis. Ja ir kāda robeža neslēgties, tad tā notiekti ir zem, nevis virs nulles, kad āra gaiss tiešām jau ir sauss. Visvairāk jau tā žāvēšana tieši ap nulli ir vajadzīga.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jā, jā... Zinām visi, kā lepnie EV mauc garām pa sabtransa joslām. Bet tas diezko nepalīdz - tikai mazliet samazina nēērtības un pastiepj krānu. EV jau nekam citam neder, tādēļ tas, ka sēdi korķos ir pašsaprotami. To pierāda arī tas, ka nekādu citu EV priekšrocību nosaukt neesi spējis un tik ļoti uzvelcies, kad piemin tavu lielāko sāpi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pēc Volvo uzvedības (t.i. klimata Auto režīms AC ziemā mēdz pie vienādas temperatūras gan slēgt, gan neslēgt) es teiktu, ka ir, bet tehniski objektīvi - nav ne jausmas.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu re - uzrakstīji tieši to, uz ko norādīju. Tajā katalizatorā tiek sadedzināts niecīgs daudzums, ka nekādi nav samērojams ar elektroauto zudumu apmēru.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neesmu pagaidām nevienu auto ar tādu grādu ierobežojumu redzējis, bet var jau būt, ka tev tā īpaši nav paveicies. Un jā - par tām gaisa atverēm, protams, taisnība.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Lai vai kā gribētos tos pedāļus ikdienā mīt savas fiziskās formas uzturēšanai, tas diemžēl notiek tikai tavās iedomās vai uz trenažiera. Un neko daudz jau dzīvot nemācu - tikai saku, ka sēdēt korķos ir nožēlojami. Pat tad, ja to dara, sēžot Teslā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jautājums jau par vārda "normāli" definīciju. Francūžiem tas IR normali - tie spēj eksistēt bez elektronikas problēmām tikai savā bezziemas klimatā. No Landrover es sagaidītu vairāk, bet acīmredzot arī nav ziemai domāts.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Šī ziemā reāli ir problēma - sīču un ekipējuma spēja sanest sniegu mašīnā pat pie puslīdz gariem braucieniem, kuros tiek dzenāts max ventilators + kondicionieris, nespēj auto izžāvēt līdz galam.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Sēdi vien savos korķos un smejies. Tikai atceries, ka tu vari mani saukt kā vien vēlies, bet tas nemanīs faktu, ka tu savu laiku pazaudēsi tajos korķos, mierinot sevi ar Teslu, un besoties, ka citi var atļauties laiku pavadīt vērtīgāk. Pats jau labi zini, ka nekur tālāk par abidas treniņbiksēm sešsimtajā savā attīstībā neesi ticis.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Uzsilšanu... Nu jā, tu gribi diskutēt "melnbalti". Jautājums jau nav par to, vai tajā katalizatorā kaut kas sadeg. Bet par to, cik var sadedzināt nelielā bundulītī, kas pat turbīnas karstumu nesasniedz.
"CO2 es speciāli nepieminēju" - precīzi, tieši to tu visu laiku centies, noliegt problēmas cēloni
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Manas vaimanas?! Tu tak te izmisis vaimanā, ka tavu krāna pagarinātaju neviens neņem nopietni, un atkal jāsēž korķos ka parastam loham. Bet tā gribējās lai apbrīno...
"Pilsoņiem vajadzētu aktīvāk ierosināt idejas" - kā tas notiek, kur tās ierosinātās idejas var iesniegt? "Pirmdien "puteņa biļetes" Rīgas sabiedriskajā transportā izmantojuši aptuveni 11 000 autovadītāju" - es arī starp tiem. Parasti maksāju par biļeti, tajās dienās braucu par velti. Auto izmantošana nemainījās. Kāds ieguvums?
"jaunajai ministrijai vajadzētu no sabiedrības saņemt ierosinājumus un spiedienu" - kā piedāvā to darīt? "Lēta, pieejama elektroauto noma" - kas par to maksās? "spiediens uz ražotājiem ražot lētus elektroauto bez nevajadzīgiem "uzlabojumiem" un ar maināmiem akumulatoriem." - kā piedāvā atspēkot politiķu diktatūru tādus ne vien liegt ražot, bet arī importēt? "noliegt, ka tās daļiņas vispār ir un, ja ir, ka būtu jāņem vērā" - tupa demagoģija, ņemot vērā, ka NEVIENS šeit neko tādu nav teicis.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Malacis, tā turpināt. Aizskātu sāpīgo - apzinies, ka esi lohs, kas savā dzīvē pat no sēdēšanas korķos nespēj tikt vaļā, kur nu vēl ko vairāk sasniegt.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ok, ej tālāk - cik daudz degvielas var tajā izplūdē sadedzināt tā, lai tas izpūtējs nesāktu kvēlot sarkans?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jā nesaprati, tad tieši uz to pārspīlējumu jau arī mērķēju - pastāsti, kur tieši un kā tā liekā degviela paliek. Nu kaut mazākā apjomā nekā 50% 5km garumā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pirmais jautājums - KUR? UN CIK ILGI? Bez agresīvas izpaušanas man nav kur likt jau to pašu gana gauso veca dīzeļa paātrinājumu, jo braucot nepārtraukti nepamet sajūta, ka apkārtējie vispār nezin, kā nospiest gāzes pedāli.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Iedomājies, jā. Es nepērku auto, lai katru dienu sēdētu korķos un par taksi arī nestrādāju.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Iautofans rakstīja: Un? Kas ir 2 procenti? Pāķis tu esi ar savu heitu. Benzīnniekam ziemā piedarbinot un brsucot pirmos 5km izztvaiko visi 50procenti un vairāk. Es arī šoavakr uzlādēju teslu 80% un ak vai, no rīta rādīja 79%. Papisu veselus 10 centus ak vaii ak vaii.
Kur un kā tas benzīns iztvaiko? Lejot bākā smaciņu var just. Bet tās tavas "iztvaikošanas" laikā nemaz. Kā tas darbojas?
"Par savu diskutēšanas stilu varu pateikt, ka es mēģināju jau no sākuma vienoties par vismaz vienu kopēju jautājumu, par kuru NAV DOMSTARPĪBU." Nevis vienoties, bet uzstāt, ka visiem bez ierunām jāpieņem tavi pasludinātie absolūtās patiesības pieņēmumi. Piemēram dažas tavas idejas, kam es nepiekrītu tavos "NAV DOMSTARPĪBU" uzstādījumos un tu to spītīgai atsakies pieņemt: - visiem obligāti ir jābrauc uz darbu Rīgas centrā un tajā nevajag neko mainīt; - elektrību var uzglabāt maisos / to nevajag tērēt tad, kad ir auksts un tumšs; - augstākā pasaules līmeņa politiķi ir tik tupi, ka kļūdās elementārās lietās.
Malacis. Tikai tava versija kaut kā nemaz neizskaidro pūles tādu vispār piedāvāt... :D
Un ko diplomātiskajā pasaulē nozīmē gudru cilvēku piedāvāti smieklīgi un bezjēdzīgi plāni?
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3