Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kādi? Negribu pat uzzināt, kādus argumentus Lukstiņa juristi izdomās. Neesi tā vērts, lai tavas troļļošanas pēc iesaistītos šādā cīņa. Man ieraksts ir savu tiesisko interešu aizstāvībai, nevis tavu iegribu apmierināšanai.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Paņem un izlasi - jau iepriekš uzrakstīju.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Apsēsts esi ar savu PVE. Gribētu jau daudz ko atstāt un daudz kas joprojām IR atstāts, bet Ukraina ļoti daudz ko atcēla kopā ar zibensakaru un taviem Putina finānsētājiem PVE.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu re... Tieši uz to likšanu internetā režīma trollis aicina. Izmantošanas mērķis ir skaidrs - tiesisko interešu aizstāvība.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Shiirs rakstīja: Nav tāda panta, beidz dirst čali

Saki, ka nav? Kas nez ir šis? "Ceļu satiksmē iegūtos ierakstus aizliegts izpaust citām personām un institūcijām" 36. pants. Videonovērošanas nosacījumi (1) Šā likuma un datu regulas prasības neattiecas uz datu apstrādi, ko fiziskās personas veic, izmantojot automatizētas datu ieraksta ierīces ceļu satiksmē, personiskajām vai mājsaimniecības vajadzībām. Ceļu satiksmē iegūtos ierakstus aizliegts izpaust citām personām un institūcijām, izņemot gadījumus, kad ir konstatējams kāds no datu regulā noteiktajiem datu apstrādes pamatiem. likumi.lv/ta/id/300099-fizisko-personu-datu-apstrades-likums#p-660418

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Izgāzies es būtu tad, ja izbrauktu no skates ar to divnieku, kā tas ir pieņemts tādiem kā tev, kam patīk klanīties ar nolaistām biksītēm un vēl tos drāzējus pēc tam aizstāvēt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cik prognozējami... Rīkojies precīzi kā uzrakstīju, pierādot, ka mans teiktais par tevi ir patiesība. Kādas privātpersonas? Tieši tās - ārpusē gaidošās. Tev taču pat laikam nav nojausmas, kas ir redzams videoreģistratora kadrā, kad ir ierakstīta saruna par rokas bremzi auto salonā, uz nolaista kratītāja stāvošam auto pie atvērtiem vārtiem. Savu stulbumu pierādīji, neko vairāk.

Tēma: Tūrisms 2022 Kā izbraukt cauri Polijai?

Interes pēc samērīju Google kartē. S61 posmā, kuru var apbraukt caur Belostoku, ir jānobrauc 85km pa vecajiem ceļiem. Pats brauciens uz Belostoku ārpus "lielceļiem" ir... 111km :D

Tēma: Tūrisms 2022 Kā izbraukt cauri Polijai?

Klausīt Waze. Polijā tas ir efektīvs labākā ceļa atrašanai konkrētajā brīdī un arī labākas degvielas cenas piemeklēšanā. Martā principā Waze gan turp gan izveda tā, kā paredzēts zīmēs - visur izmantojot jau gatavos jaunā maršruta bāņa posmus, bet jāņem vērā, ka tas bija naktī. Un pats galvenais - Polija nav Latvija - tur jautāt par maršrutu pusgadu iepriekš ir bezjēdzīgi, jo ceļu būve notiek nopietnā ātrumā un tieši šobrīd S61 "Via Baltica" ir aktīvā izbūvē ar lielu daļu jau pabeigtu. Tam, kurš te "caur belastoku" saredz vairāk lielceļu, ieteiktu iemest acis 6.maija kartē, vai tiešām. Jau tagad, salīdzinot ar martu, kad braucu, ir nācis klāt ievērojams jaunatklāta ceļa posms. en.wikipedia.org/wiki/Highways_in_Poland

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pārāk jau naivs esi visus Putina finasētājus saucot par nedomājošiem. Esi drošs, ka visa Davosas elite ne vien ir domājoša, bet arī intensīvi domā, kā glābt Putinu un situāciju, jo viņi bez Putina savus plānus izbīdīt nevarēs. Bet arvien reālāk izskatās, ka viņiem draud kopīgs zaudējums.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kuri? Tie paši, kas vēsturē. Komunisti ar fašistiem sākumā bija sabiedrotie. Tagad notiek vēstures atkārtošanās, tikai ģeogrāfija ir inversa - fašisms Maskavā un komunisms Berlīnē (Briselē). Un atkal komunisti ir metušies uz vienu roku ar visu pasauli lai sakautu fašismu un kļūtu par uzvarētājiem. Tapēc arī pieminekli vajadzēja līdz šim, bet tagad jānojauc, jo tas var kādam atgādināt, ko nes komunisma uzvara, kas maskēta kā fašisma sagrāve.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas nebija iespējams? Tai kolonnai kas brauca uz Kijevu, nebij aiespējams aizbraukt līdz galam? Tas, ka tai bija pārtika 3-4 dienām un Rosgvardija (kas ir trenēta pārvaldīt okupētas pilsētas, nevis karot) avangardā nekādi neliecina par to, ka ne jau Kijevas ilgstoša aplenkšana un Bučas izklaides bija sākotnējais plāns? Pārliecība bija par to, ka Ukraiņi nepretosies - tāpat kā Krimā un valdība paklausīs Baidenonkulim doties emigrācijā. Visi lielie onkuļi jau visu sarunāja, tikai savā pārprastajā varenībā piemirsa paprasīt ukraiņiem, vai viņi tam piekrīt. Tas, ka kāds atsevišķs nodevējs ukraiņu pusē šajās sarunās piedalījās arī ir diezgan skaidrs, jo nav nekāds noslēpums, ka īpaši pirmajās dienās ukraiņiem nācās izķert visāda līmeņa iekšējos atbalstītājus. Un pat pēc kara uzsākšanas pirmajā sarunu kārtā piedalījās iekšējais nodevējs - www.la.lv/nosauts-ukrainas-sarunu-delegacijas-loceklis-kurs-ticis-turets-aizdomas-par-valsts-nodevibu

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kadrā, protams ir arī privātpersonas - TA nenotiek kaut kāda izolēta 1:1 tikšanās ar inspektoru. Bet tev jau vienalga - tev kā varas pakalpiņam ir win-win. Vai nu notroļļosi viedokli tā, ka parastais džo noticēs, ka valsts iestādēs viss ir kārtībā vai panāksi, ka oponents pārkāpj likumu. Izdevīga tev tā situācija... Tālāk jau atkal meli un puspatiesības - pirmkārt lietas IR ierosinātas, otrkārt tev šausmīgi gribas jaukt filmēšanu, kas ir konkrētas personas konkrēta rīcība konkrētā brīdī, ar novērošanas kameru video, kas fiksē visu apkārt notiekošo nepārtraukti. Lai arī abu rezultāts izskatās ļoti līdzīgs, normatīvie akti nosaka būtisku atšķirību, ko ar šo materiālu drīkst darīt. Jā, var nopamatot ar sabiedrības interesēm šī video publicēšanu, attiecīgi izrediģējot - t.i. izpludinot visas aizsargātās lietas (sejas u.tml.). Diezgan nopietna noņemšanās, kam vajag programmatūru, kas nav pie rokas. Un tas viss tadēļ, lai tu varētu pateikt, ka tas video ir viltojums, jo rediģēts. Līdz ar to - PN režīma trolli - esi pierādījis savas pārstāvētās sistēmas pašaizsardzības mehānismus un netaisos ieguldīties, lai izpatiktu tavām iegribām.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Sarunāts bija zibenskarš - pilnībā pārņemt varu 3-4 dienās. Loģiski, ka atbilstoši NATO 5. panta naratīvam idināties gar robežu tikmēr vajadzēja. Patin atpakaļ to dienu notikumus un paskaties, kad ASV sāka no solījuma neiejaukties, ja būs "minor incursion", lēni manīt nostāju uz atbalstu Ukrainai. Tas notikai tikai pēc tam, kad Ukraiņi, daudziem par pārsteigumu, spēja apturēt plānoto zibenskaru. Gan Vācija, gan ASV to pat ir nekautrējoties atzinusi, ka šādu pavērsienu nebija gaidījušas. Un pareizi mini Taivānas situāciju - ASV gatavojās Ķīnas iebrukumam Taivānā, jo tas būtu loģisks nākamais solis, Rieutmu pasaulei pieļaujot Krievijas varas pārņemšanu Ukrainā. Arī to Ukraina ar nedaudzajiem atbalstītājiem izbojāja un Ķīna ļoti ātri saprata, ka vairs nevar cerēt uz Taivānu, bet ir laicīgi jāgatavojas Sibīrijai - kā ir teikuši gudri cilvēki - Ķīnai nav draugu, bet tikai politekonomiskās intereses. Ja Krievija ir zaudētējos, tad Ķīna palīdzēs atspārdīt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Protams, ka viss tiek filmēts. Abpusēji. Un novērošanas kameru ierakstus publicēt bez nofilmēto personu atļaujas ir aizliegts. Panta numuru meklē pats.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

"parasti šādus jautājumus sarunā arī ar iekarojamās puses vadību, lai nesanāk kā ar Zeļenski, kuram neviens nepateica, ka jātinās." Sarunāja ar Baidenu. Un Baidens publiskajā telpā skaidri tieši to arī pateica - Krievija uzbruks, mēs palīgā nenāksim, bet Zeļenskim piedāvājam evakuāciju un patvērumu. Aplauzās, jo vienkāršoti uzskatīja Zeļenski par "ASV marioneti", piemirstot ASV pašas iekšējo šķelšanos. Realitātē Baidena personīgi klātienē ieliktā ASV demokrātu marionete Porošenko jau sen zaudēja varu Trampa biznesa partnera finansētajam Zelenskim. Te jāpiezīmē vēl, ka viena no izcilākajām prezidenta reklāmas kampaņām ar nosaukumu "Tautas kalps" noteikti nebija klasiskā pieeja prastajām politiķu priekšvēlēšanu kampaņām. Un jā man ir naids pret komunistiskām savienībām. Jo man ir skaidrs, ar ko atšķiras 8. no 9. maija. Un tieši šī atšķirība ir tā, kuru mūsdienu Staļina pēcnācēji grib noslēpt, nojaucot komunisma uzvaras pieminekli! Jā, Putins tiks uzvarēts - mūsdienu Hitlera idejisko mantinieku atkal sakaus sabiedrotie - bet vai atkal nacisma sagrāves (8. maijs) vārdā pieļausim komunisma uzvaru (9.maijs)? Pašlaik komunisti ir uzmetuši savu līdzšinējo draugu nacistu un pievienojušies sabiedrotajiem. Tik tālu vēsture atkārtojas. Un diemžēl izskatās, ka daudziem jauns 9. maijs ir sirdij tuvs.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nemuldi, ASV pastāvošā vara līdz pēdējam cerēja, ka Krievijai izdosies sarunātais zibenskarš. Protams, kad tas izgāzās, ātri kažoku apmeta uz otru pusi, bet tāpat - izrādot skaidru vilcināšanos. Vācija mēģina līdz šai dienai mēģināt kaut kā izlocīties. Un jā - jo ļoti labi saprot, ka Nordstream slēgšana ir vēl viens un milzīgs solis Polijas ietekmes palielināšanā. "ES sistēma" šajā kontekstā ir mirstoša. Un Polijas-Vācijas eksporta bilance nozīmē tikai to, ka Polija izlems vai vācu veikalos un pakalpojumus iestāsies vai neiestāsies deficīts, nevis otrādi. Un tas, ko saku par Poliju, nekādi nemazina Ukrainas sasniegumus - tikai norādu, ka Polija būs Ukrainas sabiedrotais jaunas Eiropas veidošanā - kā vecās Briseles sistēmas, kas neizbēgami rezultātā sabruks, pašreizējā dalībvalsts. Bet nu turpini savu komunisma atbalstītāja ego mierināt ar Briseles EPSRS ilgmūžības sapņiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

VDAR. Izliksies, ka par tādu neko nezini?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

"Vēl dažus mēnešus atpakaļ arī Krievija domāja, ka viņi visu varot paši, nospiedīšot Eiropu uz ceļiem, utt., bet šobrīd jau var dzirdēt komentārus no tās puses, ka laikam tomēr viss slikti." Žēl, ka neesi sapratis, ka tieši Polija bija tā, kas sagrāva Eiropas vēlmi turpināt draudzēties ar Krieviju. Tāpat, kā laikam neesi pamanījis Polijas ciešās saites ar Brexitiešiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Turpini vien mēģināt sevi mierināt, ka līdz tava eirokomunisma sabrukumam vēl daudz laika. "poļi tāpat nevar tā vienkārši atraut savu ekonomiku no Vācijas" - nevar gan, nešaubīgi. Poļi ir ilgi pildījuši mājasdarbu, lai šobrīd būtu gatavi nospiest Vāciju uz ceļiem. Jā Polija pat netaisās neko atraut - tikai Polija būs tā, kas izlems vai Vācijai būs apkure un elektrība vai tomēr nē.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Malacis, aicini pārkāpt likumu?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

GB12 rakstīja: Manējais sākotnēji 9-gadīgais (kas arī nav jauns īsti) bembelāts visas 3 apskates ir izgājis pa nullēm. Arī cikturpadsmitgadīgais 9-5 Aero... Bet tas jau laikam tāds trends - ja par kaut ko neizlaiž vai ieliek viennieku, tad viennozīmīgi nepamatoti piesienas, tas tak tikai sīkums bija, bet "ir uzdots statistikas veidošanai".

Kadēļ atkal melo? Runa ir nevis par "neizlaiž vai ieliek vieninieku", bet "vainām", kas pārvēšas par 0, tiklīdz tās pieprasa izskaidrot un objektīvi pamatot.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Makrons pateica pat ļoti nepareizi. Pēc kara beigām Ukraina un Polija būvēs jaunu Eiropu, kurā, kā šobrīd izskatās, Vācijai vieta nebūs, bet Francijai būs ļoti jāpalūdzas, lai nepaliktu ārpus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nemuldi. Vācija aizliedza publiski izmantot Ukrainas karogus, lai "neradītu provokācijas", bet nekādi nereaģēja uz izbraukumiem ar Krievijas karogiem. Tavi pielūgtie Putina finansētāji jau ir parādījuši pasaulei savu īsto seju.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, tieši tā, manām vajadzībām atbilst. Auto, kurš maksā mana viena mēneša ienākumus Un tev nav nekā vairāk, ko pateikt, kādēļ man būtu priekš auto jātērē vairāk naudas, nevis to jāiegulda jēdzigāk, nekā elektropontos, kas piedevām vēl ierobežotu manu dzīvi ar tupu nabassaiti.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti