"taču tā nekad nav bijusi kaut kāda "problēma" un risinājums ir bijis ar maiņas vecākā ziņu izsniegta atļauja piedalīties satiksmē uz gadu vai vairāk"
Nu lūk tieši tas arī ir tas par ko runāju. Ja tev liekas, ka pati nepieciešamība iesaistīt maiņas vecāko nav problēma un tas, ka tādejādi ar šādu pieeju masveidā tiek nosūtīti uz atkārtotu skati cilvēki, kas nespēj pastāvēt par sevi un eskalēt diskusiju līdz maiņas vecākajam, tad par ko vispār ir diskusija?
Vari elementāri - jo tādu opciju likumdevējs ir iestrādājis normatīvajois aktos, ja esi novilcis biksītes Grētas pielūdzēju priekšā. Protams, tas ir legāli, kā viss, kas sociālismā notiek uz citu rēķina, un, protams katram ir tiesības gūt baudu pēc saviem ieskatiem.
Varu un izeju. Ja vēl nesaprati, tad TA mahinācijām nepakļaujos un ar tehniskā kārtībā esošu auto uz atkārtotu skati nedodos, lai vai kā viņiem to gribētos. Un nekad neesmu sevi pozicionējis kā ekspertu - tik vien, kā to, ka man ir svarīgāk braukt ar manām vajadzībām piemērotu auto un nešķiest naudu pontiem.
Nu re - tu jau savu proletariāta domāšanu skaidri parādi. Tev "nenormāls piķis" ir kaut kāda konkrēta summa. Bet manā izpratnē - nenormāla cenas/kvalitātes attiecība. Par to pašu cenu varēji nopirkt kārtīgu komfortablu auto savām ērtībām, nevis "vidējās klases strādnieku klases auto", lai tik parādītu kāds Grētists un santīmskaitītājs esi - jo viss, ko no tevis par to auto dzird - cik esi iesipis sani, braucot uz citu rēķina.
Vispār nevicinu, klusi paeju maliņā un ļauju izpildīties. Iespējams tieši tādēļ uzskata par lohu, ko var appist - un ļoti aplaužas, kad saliktie divnieki netiek pieņemti ar saprotošu klanīšanos, bet gan mierīgu norādi uz paša izteikto prasību parakstīties par to, ka visas konsatētās problēmas ir izskaidrotas. Diemžēl tieši šī prasība izskaidrot automātiski pārvēršas pirkstu vicināšanā un agresijā no TA darbinieku puses, kas pašiem neizbēgami beidzas slikti.
Pēdējais gadījums - 2 par to, ka rokasbremze nefiksējas pievilktā stāvoklī. Pēc prasības nodemonstrēt man šo problēmu, pusstundu kopā ar maiņas vecāko pisās, mēģinot pierādīt neiespējamo - ka tā rocene nefiksējas arī tad, ja netur īkšķi uz pogas - kā to centās parādīt man sākotnēji.
Kādu vēl pilošu karteri? Nu nav visiem piloši auto, pie kādiem acīmredzot esi pieradis un savā domāšanā nespēj tikt ārā pat nopērkot elektrokasti. Un tieši to jau saku - ka gribi pontus, bet esi ieberzies ar "vidējās klases strādnieku klases auto" par nenormālu piķi, kurā neviens tavus cerētos pontus nespēj ieraudzīt :D
Nevajag rakstīt google, bet elementāri zināt valodas. "Širpotrebs" ir žargonvārds, ar ko PSRS "jaunrunā" tika aizstāts oficiālais plāneveida ekonomikas termins "товар широкого потребления" - t.i. plašam patērētāju lokam pieejama prece. Rietumu autobūvē ikoniskākie šī koncepta pārstāvji ir pirmkārt jau pirmsākumos Ford T. Un pēc tam VolksWagen kā zīmols kura vistiešākais "tulkojums" žargonā būtu "Širpotrebtačka".
Attiecībā uz Phaeton, kuru tu acīmredzot dzīvē neeesi redzējis - savu funkciju tas nepildīja ne vien tādēļ, ka ir grūti tautas vāģim iegūt tautas acīs premium tēlu, bet gan tādēļ, ka tieši tas arī bija, kā pareizi saki - "kaut kāds lēts un nekvalitatīvs sūds". Iekājot tajā auto neapšaubāmi bija skaidrs, ka esi iekāpis tajā pat ar lētajām plastmasām apdarītajā tautas vāģī, nevis BMW, Audi vai MB, lai gan cenu paprasīja tādu pat...
Vienīgais ko tu gribi, ir lai tavus pontus novērtē, bet to nekādi nopirkt nevari. Tāpēc saukā citus par bomāriem, jo neko citu savā izmisumā nespēj :D
No Vācijas jau sen neviens negaida neko vairāk, kā vien tik daudz, lai pārstāj finansēt Putinu.
Domāju, ka aiz laipnā uzaicinājuma gaida skarbs ultimāts, jo bedre Šrēderam un Merkelei jau ir izrakta. Jautājums ir tikai par to, cik lielu daļu Vācijas tajā bedrē iegāzt kopā ar viņiem.
Kāds noguruma faktors liek ielikt 2, nespējot paskaidrot, par ko tieši? Un dusmu izvirdumu, kad tiek norādīts uz izskaidrošanas pienākumu?
Nē nu protams, bomārs ir katrs, kas 100k nevar/negrib "nolikt" uzreiz skaidrā naudā :D
Ak jā - iespējams būsi pārsteigts, bet tieši bagātiem cilvēkiem nemaz tā brīva nauda "tubočkā" neturas un tie izmanto operatīvā līzinga pakalpojumus.
Izskatās, ka tav pat nav ne tuva nojausma par to, ko nozīmē turīgums - dzīvo kaut kādās pasaku filmu iedomās, kur sīkstulis peldas naudā.
"Pieklājības pēc"?! Kas tas tāds? Man diemžēl jau vairākkārt ir nācies pārliecināties, cik viegli ieliktie divnieki atceļas, tiklīdz tiek pieprasīta vainas izskaidrošana maiņas vecākā klātbūtnē. Un ir arī audioieraksts, kur tas pats maiņas vecākais skaidrā tekstā pasaka - "neiziesi apskati, ja nepatiksi inspektoram", atbildot uz jautājumu par objektīvu izmērāmu vērtējumu un atzīstot, ka tāds neeksistē, ir tikai "kompetenta inspektora" subjektīva izpratne. Konfliktu, protams, turpat uz vietas atrisināja minētā ieraksta esksistence un 2 kļuva par 0, neizbraucot no boksa.
Principā CSDD "soda" lohus par to, ka tie atļaujas nemaksāt nodevas līzinga kompānijām. Un ir ļoti pārsteigti, kad kāds izrādās spējīgs viņu shēmu atmaskot.
Ak tu nabadziņš... Kaut kā mēģini izlocīties lai tik neatzītu, ka esi panikā par sev tik mīļā Putina atbalstītāju režīma sagrāvi.
Es ar līzingu varētu viegli atļauties to auto, kas itkā patīk. Bet tad rodas nākamais jautājums - ko es iegūšu? Satraukumu par to, ka kāds to auto noskrāpēs vai nozags? Iespēju maksāt par jaunvērtības straujo kritumu? Attiekšanos no iebraukšanas tur, kur pašreizējo auto nav žēl lauzt?
Divniekus krāmē par to, kas pašiem ienāk prātā - un ja auto nav jauns, tad ir uzdots pienākums kaut kam piesieties, jo vajag pareizo statistiku - lai jaunu auto jūsmiņus iedzītu līzingu atkarībā.
Bet laiku tu tērē dēļ šavas izmisīgās nepieciešamības visiem pierādīt savu krutumu, kas ir kļuvis par ārkārtīgi grūtu uzdevumu, jo esi aplauzies, ka tavu pontuvāģi neviens nenovērtē, jo par maz to Grētas un sastrēgumsēdēšanas fanu.
Kopš kura laika? Dzimšanas. Iztulko nosaukumu un palasi par VW vēsturi. Ar Golfu, kā pašu širpotrbiskāko modeli no visiem. Un pilnīgu izgāšanos vārdā Phaeton ar mēģinājumu ielīst premimum segmentā.
GB12 rakstīja: Es vienmēr esmu uzmanīgs. Īpaši apdzīvotās vietās.
Izcils apgalvojums, ko izteikt pēc iepriekš izklāstītā :D
Cita? Tu tak pats te publiski savus santīmus skaiti. Un vēl piedevām esi resns un briļļains? Neiet tev...
Teica propagandas melītis, kas "aizmirsa", piemēram, par īpaši utilizējamo bīstamo atkritumu daudzumu, ko šie enerģijas veidi ietver un to ietelmi uz vidi.
Un par tām "vienīgajām" problēma ar jau piebilda veidā, kas "parastajam džo" liek domāt, ka tās ir tādas niecīgas problēmiņas, nevis milzīga piesārņojoša industrija, kas netiek ieskaitīta attiecīgās enerģijas ieguves nodarītajā kaitējumā.
"Es uzskatu, ka auto lietošanas izdevumiem nevajadzētu pārsniegt 10% no ienākumiem!"
Ar šito tu pasludināji par nejēgām (un, iespējams, pelnīti) visu Rīgas viesstrādnieku kastu. Pieņemot kaut kādus 1500eur "uz rokas" mēnesī, pēc tava aprēķina ir jāspēj sēdēt korķos par ~150Eur mēnesī, kuros jāietilpina auto iegādes un uzturēšanas izdevumi un vēl degviela. Neizklausās baigi reāli, vai ne?
Un rekur viens elektroauto fans ir acīmredzami gan a), gan b) pārstāvošs, tādēļ izmisīgi cenšas savus auto tēriņus attaisnot sev pašam, saucot citus par bomžiem par to, ka tie iekļaujas tajos 10% 
Esi pārliecināts, ka tāda tur vispār ir?
Kā tur palika? Vienkārši - tieši tāpat, kā ar gripas A H1N1 variantu, oriģinālais C19 izraisīja minēto komplikāciju. Abas mutācijas ir aizgājušas nebūtībā un citokīnu vētra nav aktuāla endēmiskajām mutācijām.
Domā, ka samācījušies no Igauņiem un Somiem nespēju normāli braukt?
Turēt tautu bailēs un sodos. Nez, kurā kaimiņvalstī šāda mentalitāte ir dominējošā un pie kā tas ir novedis?
Nav jau neko jāiebīda. Bet satraukums par to, ka to ķēmu var izbīdīt, nesagaidot pat termiņa beigas, ir nevājš.
Ģeniāli. Kam ir jābūt galvā, lai izdomātu, ka Švābs savas pārmaiņas domājot, rūpējās lai Latviju tās neskartu?!
Bet tik un tā - nē, šīs nav "Švāba pārmaiņas" - tieši otrādi Švāba pasaule brūk kopā ar Putinu.