WALA rakstīja: Prikolīga RU stratēģijas sastāvdaļa:
Kaut kā tak ir savu sabiedroto politiskos pretiniekus janomelno.
WALA rakstīja: Prikolīga RU stratēģijas sastāvdaļa:
Kaut kā tak ir savu sabiedroto politiskos pretiniekus janomelno.
Man? Tak tavējiem komunistiem ar Baidenu priekšgalā. Kviec, kā aizkauti, ka nu ir pasaules gals klāt, jo Muskis cenzūru atcels :D
Putins izbeidza Covid. Muskis izbeidza Putinu. Pasaulē ir jauna krīze... www.cnbc.com/2022/04/25/musks-twitter-takeover-biden-officials-worry-trump-will-return-to-platform.html
precīzāk būtu teikt par visvecEiropas... Un varēs kopā ar kaimiņzemi lūgties pie jaunās Eiropas vārtiem.
Nebrīnos, sen esmu pārstājis brīnīties par tupumu. Par vatņiku mani sauc tie, kuru iedomātajā pasaulē Putins ir varonis, kas no nekā ir radījis Krievijas varenību, nevis Vācijas u.c. rietumu atbalstītāju finansēts bubulis, kas vajadzīgas pašu ekonomiskajām un politiskajām interesēm.
Runā par būtību - par vienas monētas divām pusēm: Putinu un woke pasauli, nevis novērsies uz ad hominem pret konkrētu cilvēku, kam ar šo ir mazs sakars.
Turpini vien aizstāvēt savus komunistus un izlikties, ka nesaprati, ka es domāju, ka ES un NATO ir ļaunums. Viņi paši ir Putina finansētāji savas esksitences attaisnošanai, nevis labdari, kas cīnās ar ļaunumu. Ziemeļkoreja un ISIS nepavilks viņu eksistences attaisnošanu.
Jā, jā... Tieši viņu jāpiebremzē, nevis tevis atbalstītos komunistus.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
feciic rakstīja: Ja auto nācis no FR, BE, NL vai Vācijas D tad visticamāk ka fēna nav, bet viņš, cik redzēts, stāstu kardināli nemaina, jā, kapeiku ātrāk logi atkūst bet salonu piesildīt līdz patīkamai temperatūrai viņš nevar
Ir lietošanā "vācietis ar fēnu" - atšķirība ir radikāla. Tieši bez fēna (bija nomiris) tas auto vispār ne logu spēj atkausēt, ne saprātīgā laikā līdz patīkamai temperatūrai iesilt.
Tik nesarežģīts, ka absolūtajam vairākumam viss ir melnbalts ar nespēju iedomāties, ka Putins ir vajadzīgs gan ES, gan NATO un šīs organizācijas ir kļuvušas atkarīgas no Putina eksistences, kas nozīmē, ka ies bojā kopā ar Putinu. Bet tu visticamāk nepamanīji par to, ka tevis citētā frāze nav par godu kaut kādam vairākumam, bet atbilde uz konkrētu uzbraucienu par to, kā es varu klausīties Arestoviču, ja jau man tik ļoti nepatīk Rietumu pasaule.
Tiem, kuri vēl nav sapratuši, kā ir iespējams, ka es nicinu woke vērtības, nekļūstot par Putina atbalstītāju, bet varu klausīties Arestoviču. www.youtube.com/watch?v=5GOC6W5n9ys P.S. nešaubos, ka vienlīmeņa "domātājiem" šis materiāls ir par sarežģītu.
Dumji tad liekas tikai tādiem, kā tev, kas grib saglabāt līdzšinējo pasaules kārtību ar visu Putinu un viņa draugiem.
Ne tikai var, bet vajag. Vācijā procesi izmeklēt varnešu draudzību ar Krieviju ir jau iekustējušies - sākot ar Krievijas enerģētikas biznesu magnātu Šrēderu un turpinot ar Merkeli. To, ka pats Šteinmeiers deviņdesmitajos ienāca politikā kā Šrēdera pakalpiņš un pēc tam ir uzticami kalpojis Merkeles valdībā, nedrīkst aizmirst, neskatoties uz to, ka tagad met kažoku otrādi.
Izklausās jau labi, tikai tās tviterbaumas saukt par ziņu ir krietni pārspīlēti - vai arī tev ir kāds reālāks avots, kas šo apstiprinātu, ko kaut kādu iemeslu dēļ esi noklusējis?
Viens nu mums brīvo laiku pavada kabeļa galā skaitot santīmus, otrs brauc kur pašam patīk. Pareizi saki - summa jau diži nemainās - atšķirība ir rezultātā, vienam brīviba, otram štepselis un nepieciešamība citiem savus bomža dzīves apstākļus un apeņu režīmu "pierakstīt", jo ir smagi aplauzies ar sava krāna pagarinātaja "pačota" trūkumu.
Ja ar to gribi teikt, ka tam krievu uzņēmumam ir ražotnes arī Ukrainā un Kazahstānā, tad neblamējies vien pats. Uzņēmums ir krievu. Būs vien tam santīmskaititājam jāmaina ēdienkarte. Bet varbūt arī ne... Krievijas elektrību jau lepojas pirkt.
Kā tu vari būt tik debils, ka pat nepamani tieši Arestoviča teikto un klipa virsrakstu - par to, ka tā pasaules kārtība būs pēc kara jāpārbūvē, jo Putins to eliti paraugs līdzi.
Kāpēc domā, ka GB12 paziņu loks ir interneta troļļi? :D
Ironizē, cik gribi, bet par problēmām pēc omikrona sūdzas tikai mRNA upuri.
Klau, bet ko tu tagad pusdienās ēd? Rolltonus tak Krievijā ražo. Jeb tomēr kaut kā zem letes pērc?
Jā vēl neesi apjautis, neeksistēs vairs nekāda krievu flote.
Nu tur visticamāk būs autonomija Turcijas kontrolē, kuras ietvaros Krimas tatāri varēs izlemt, ko darīt ar okupantiem - nekāda medusmaize kremlistiem tur nespīd.
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Tev tiešām nepielec? Tak saules kolektoram uz jumta ar pašcirkulāciju un malkas krāsnij tev jābūt!
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6