Nē nu... Nav man tādi avotu, kas spēj izgvelzt kaut ko līdzīgu šai izcilajai frāzei: "neradās dēļ "zaļā kursa", bet gan dēļ negatīvas attieksmes pret kodoleneģētiku"
Iespējams būsi ārkārtīgi pārsteigts, bet manā stulbo ziņu pienesēju lokā ir radies kaut kāds iespaids, ka pret to kodolenerģētiku protestēja zaļie... :D
Tieši tā. Un man tas viss ir ;) Bet tas nekādi nemaina attieksmi pret to, kā rīkoties šodien - ir jābūt gatavam izdzīvot un taupīt, nevis tas jādara jau tagad, kad vienīgais rezultāts no tā ir IKP (t.i. visu kopējās labklājības) samazināšanās.
Ak tu nabadziņš... Cik izmisis esi, lai tik pierādītu, ka kādam skauž tava nožēlojamā santīmskaitīšana.
Jā, biedri, turi vien stingri partijas līniju... Tas, ka maskējoties ar "zaļo kursu" ASV un Brisele intensīvi un merķtiecīgi attīstīja fosilo energoresursu tirgus atkarību no Krievijas, jau ir "absolūti nesaistīta figņa". Tas, ka pašreizējā cena jau ir nevis patiesā pieejamo resursu cena, bet pīķis, kuru rada nepieciešamība pārbūvēt loģistiku pēc jauna modeļa, kad tavi komunisti ir piespiesti atkāpties no ieriekšējā kursa, arī ir "pilnīgi nesaistīta figņa".
Bet protams, ka "absolūti saistīta figņa" ir muļķīgs ad hominem pielīdzinot mana auto eiropeiski "lielo" patēriņu pie Eiropas akcizētajām cenām, amerikāņu izpratnei par lielu patēriņu un viņu degvielas cenām.
Polija ar ASV un Franciju koalīcijā? Izkstās, ka tu pats kaut ko esi nogulējis.
Atmet šo vienotās rietumu pasaules ilūziju - par vienotību gvelž tikai tie, kas patiesībā gribētu turpināt atbalstīt ierasto kārtību un Putinu, tikai ir piespiesti izlikties, ka ir savādāki, nekā patiesībā. Bet viņu laiks pēc kara vēl pienāks.
Vienīgā problēma tam "ēdelīgajam auto" ir ar tavu "Green New Deal" - un tā sistēma, kuru tu gribi turpināt ir tieši šis "zaļais" totalitārisms, kuru tu aizstāvi.
Man nav problēmas braukt ar norvēģu naftu, bet tieši tu gribi mani piespiest pārsēsties uz krievu gāzi/elektrību! Ar sistēmu, kuru tu gribi turpināt bezgalīgi es domāju to polāro pasauli, kuras ietvaros notiek bezgalīgs Krievijas un t.s. Rietumu pasaules aukstais karš, kurā pelna militāristi un politiķi var audzēt varu abpusēji rādot uz ārējo ienaidnieku.
Varu tev pilnībā piekrist - tavā komunistu pasaule jau tikai eksistē kolektīvā bezatbildība, jo nav neviena uz ko parādīt ar pirkstu. Vienmēr jau paši esam vainīgi. Ne korumpēti ierēdņi. Ne totalitārisma varneši. Bet paši. Jo pie varas taču ir tauta...
Pareizi esmu tevi novērtējis - tieši tāds tu esi - gribi visu šo sitēmu bezgalīgi turpināt.
Mainīsies pavisam drīz - rekur tavu mīļumiņu propagandas mašīnā arī neuzpērkams ienaidnieks jau iefiltrējies :D
Sāc mest kažoku otrādi tāpat kā Lukašenko? Tu tak aizstāvēji Putina finasētājus... :D
Bet kuru gan ES interesē kautkāds britu filosofs... Daudz svarīgāk ir tas, ka šo pašu nu jau ir tieši pateicis Guy Verhofstadt www.facebook.com/100008017604746/videos/3060290044211616
Domāšanu ir jāmaina... Nevis proletāriski gribēt, lai nepieaug izdevumi un taupīt uz smalkumiem, bet domāt par to, ko izdarīt labāk/vairāk, lai nebūtu par to jāuztraucas.
Un? Paši vainīgi, ja ir tik tupi, ka vēl nav aptvēruši, ka ir par vēlu.
Piedod, bet minētā informācija nāk no Alekseja Arestoviča, nevis taviem slapjajiem sapnīšiem.
Zemnieki jau te nestaipa krānu, mēģinot visiem iestāstīt savu krutumu iesipot sani uz citu rēķina.
Tālāk par aveņkrāsas žaketi neesi no bomža domāšanas ticis - tāpēc visu laiku tev ir nepieciešams noniecināt citus
Tak saskaiti šeit pat kaut vienā lappusē, cik reizes esi izlielījies ar savu taupīgumu. Msh , atšķirībā no tevis , vismaz nav iemainijis brīvību pret pontiem un vējā plīvojošiem pirkstiem.
Jā, tā jau ir... Ja balsojumā atbalsta Polijas prasību, tad viss ir štokos. Klausīt Polijai drīkstēs. Bet tas jau nenozīmē, ka kāds klausīs Baltiju :D
Vienīgais patīkamais tajā visā ir tikai tas, ka Polija ienīst komunistus un visu woke tuftu.
Nu nu... Kur tev tas dabasgāzes vakuums radīsies? Un ja tiešām radīsies, tad notiekti pie tās propāna gāzes kāds cits tiks pirms tevis.
Kāda Baltija? Ko tu tur murgo? Baltijai neviens neko neprasīs tieši tāpat, kā neprasīja iepriekš.
Krima beigs kā autonomija Turcijas protekcijā. Netieši šis jau ir izskanējis sarunās. Donbasa atdošana savukārt būtu sakāve, kas nozīmētu paša režīma krišanu, tādēļ sarunas ir strupceļā un turpinās karot līdz Krievija sagrūs.
Afigenna piedraudēji... Izmest no organizācijas, kas tāpat tūlīt sabruks.
Lūgties brīvu preču kustību jaunajā savienībā kas aizstās ES, pirmkārt varēs vecās ES tupeļvaroņi - eiropas islamizācijas un Putina režima liedraugi - Vācija un Francija. Ar pārējiem visticāmāk būs jauna EEZ (ekonimiska), nevis ES (politiska) formāta savienība ar Poliju kā vadošo spēku. Un šī savienība tieši ar to atškirsies no līdzšinējās ES, ka nedraudzēsies ar krieviem.
Subsidētā idille ir lietot bezakcīzes degvielu, sabiedriskā transporta joslas un bezmaksas stāvvietas, kas tiek nodrošinātas, lai tādi šaurpieri, kā tu, kam patīk zīmēties ar šādu pārākumu pār "lohiem", par to atsakoties no pārvietošanās brīvības.
Tikai sūdīgi, ka citi to "pacaniskumu" nenovērtē un tad lien ārā tav patiesā daba - viss, ko tu vari atļauties ir rēķināt cik lēti tev tas viss maksā, cenšoties saukt par nabagiem tos, kas neknapinās uz sava komforta rēķina.
Nav stresa. Stress būs tev, tad kā tava subsidētā idille sabruks.
Mani apmierina iespēja braukt kad vien un cik tālu vēlo, neskaitot santīmus un neskatoties pulkstenī.
Pateikšu priekšā - kad ir "ļoti pieklājīgi", tad visādu bonusu izspiešana vairs neliekas interesanta, jo par saņemto naudu tāpat vari nopirkt visu ko pats vēlies, kad vēlies un kā vēlies - t.sk. degvielu. Bet ja ir par maz un negrib maksāt vairāk - tad gan gribas vēl kaut ko izpiest, vai kaut vai tualetes papīru mājās stiept.
Esi kādreiz padomājis, cik labi ir, ja darba devējs maksā pieklājīgu algu, lai var nopirkt degvielu tik, cik vajag, nevis jādomā vai jāvienojas par limitiem?
Tieši otrādi - "zaļais kurss" politiski attaisnoja fosilo izrakteņu ieguves slēgšanu un darbavietu likvidēšanu valstīs, kuru politiķi pa kluso savu ieguvi aizvietoja ar to pašu resursu iepirkumu no Krievijas, "Pokazuhai" un "otkatiem" vienlaikus bīdot enerģētiski maznozīmīgus vai pat kaitnieciskus "zaļās enerģijas" projektus. Tagad maisam ir gals vaļā - pat Vācija apsver iespēju atgriezties pie oglēm.
Ļoti liela nozīme, jo tā zupa nav nemaz tik veca - tūlīt ir ASV midterms vēlēšanas, kas sola interesantus pārsteigumus ASV politikā. Pilnai laimei tikko Masks vēl ir iespēris zem jostasvietas demokrātu propagandas mašīnai. Un kriminālatbildības draudi Baidenu klanam turpina pieaugt pa dienām - no viņiem jau sāk novērsties pat kvēlākie propagandas mediji.