Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Neesmu sapratis un nesapratīšu - jo labi zinu cik ļoti ES baidās no reformām, kas ved jebkurā citā virzienā, kā vien uz Eiropas federalizāciju un komunismu. Bet šis process neizbēgami noved pie sabrukuma, kā to jau vēsture ir pierādījusi. Labā ziņa šajā situācijā, kas ir izveidojusies - Ukrainas karš tos sabrukuma procesus paātrinās tik ļoti, ka nebūs jāpiedzīvo tik dziļš ekonomiskais sabrukums, kādu piedzīvojām ar iepriekšējo kolektivizācijas eksperimentu - PSRS. Un UK izstāšanās ir sabrukuma sākums. Gan ES, gan NATO. Pamēģini pats izdomāt, kādēļ šobrīd Polijā atrodas UK tanki, kas ir ievesti trīspusēja Polijas, UK un Ukrainas aizsardzības līguma ietvaros un nav NATO.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nav tur vairs, ko "skatīties", izņemot izspēli. Polija ir uzņēmusi kursu iznīcināt Briseli un to arī panāks. Jautājums ir tikai par to, kāds izskatīsies jaunais veidojums, kas nāks vietā un vai tur vispār atradīsies vieta dažām krievu sabiedrotajām rietumeiropas valstīm. Poļi nepakautrēsies vēl pie saņemtajiem ES miljardiem klāt paprasīt reparācijas no Vācijas, neskaitot Królewiec, uz kuru kaut kādas Vācijas pretenzijas vispār nepieļaus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Situācija ir kardināli mainījusies. Polija jau vairs nekādu finansējumu tāpat negaida, jo jau sen nemaksā un netaisās maksāt Eiropas uzliktos sodus. Un Ungārija šobrīd ar Orbāna rīcību ir izpelnījusies vietu Polijas melnajā sarakstā, kas visticamāk nozīmē, ka atdos Orbānu Eiropai saplosīšanai uz atvadām pirms pašas Eiropas saplosīšanas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Interesanta gan tā "ierobežotā pieeja" bija. Eiropa darīja visu ko vien mācēja, lai nostiprinātu Krievijas režīmu un armiju, bet novērtēja par zemu krievu spēju visu izzagt un par to tagad maksās kopā ar krieviem, ja neizdosies panākt iesaldēto konfliktu. www.db.lv/zinas/desmit-es-valstis-pardevusas-brunojumu-krievijai-neskatoties-uz-2014gada-embargo-506887

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Fufelīgs apgalvojums, kas neņem vērā apstākūs. Kamēr gāzes sistēma visur ir prognozējama efektivitātē un pieļauj iespēju izveidot rezerves - ja gribas var uzstādīt lielo mājas cisternu visai sezonai, tikmēr siltumsūkņa efektivitāte ir ļoti plaši staigājošs jēdziens. Ja māja ir purvā ar pietiekamu platību - siltumsūknis strādās lieliski. Ja mazā zemes pleķītī sausās kāpu smiltiņās - būs sliktāk kā ar gaisa siltumsūkni un daudz neatšķirsies no vienkāršas kurināšanas ar elektrību.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Nav iemesla domāt, ka LPG tev būs pieejamāka par dabasgāzi. Ne viens, ne otrs tuvākajā laikā no tirgus pazust netaisās un nav arī iztrūkstošs ieguves līmenī. Problēmas pamatā ir loģistikā un tā kā tie ir relatīvi tuvi un aizstājoši produkti, kā pats norādi, lielas atšķirības to pieejamībā nebūs - ja trūks, tad abi reizē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

"Kad atnāca Baidens pie varas, pirmais ko šis izdarīja - SAMAZINĀJA palīdzību Ukrainai." Nebūs taisnība. Pirmie divi darbi bija atjaunot Nordstream 2 būvniecību, atceļot Krievijai uzliktās sankcijas un apturēt pašas ASV naftas vada būvniecību, lai varētu pirkt naftu no Krievijas, nevis Kanādas. Un tikai pēc tam pievērsās arī Ukrainai...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu tur vēl jāskatās, kurš kuram priekšpostenis. Nav tādu vienotu amerikāņu. Polija nemaz nav draugos ar Briseles komunismam draudzīgajiem ASV demokrātiem - tas, ka Baidens pekšņi ir apmetis kažoku otrādi un gvelž kaut ko uz savu galvu tā, ka "gosdepam" pēc tam jātaisnojas, liecina tikai par viņa personīgajiem mēsliem, kas draud viņa klanam, nevis ASV valstisko pozīciju. Ja nu kāds gadījumā ir palaidis garām - Polija visnotaļ draudzējās ar Trampu un Zelenska priekšvēlēsanu kampaņu pamatā finansēja Trampa biznesa partneris. Un rudens vēlēšanās ar vislielāko iespējamību demokrāti savu šī brīža varu samazinās līdz minimāli iespējamajai, kas vien šajās vēlēšanās ir iespējams.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Orbāns dēļ personīgās intereses iegūt vēl vienu termiņu pakāsa valsts nākotni. Elektorāts (tāds, kā msh) pavilkās uz viņa "rūpēm" par lētu gāzi tautai šodien. Polija, kas būs nākotnes noteicējs pār ļoti lielu reģionu, šo nepiedos.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas jums ir ar to personības kultu? Nevēlēšanās atzīt, ka viens pats "vadonis" nevar izdarīt neko, bet ir atkarīgs no sistēmas un tautas atbalsta?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tieši otrādi, ja jau 2014 gadā Putina finasētāji būtu apturēti, nekāda kara nebūtu. Bet arī viņi ir vīlušies - nebija domājuši, ka viņu doto finasējumu, kas bija vairāk kā pietiekams solīti spēcīgās armijas izveidei, izzags tik lielā mērā. Tagad ir jācīnās par to, lai arī viņi nonāk uz apsūdzēto sola kopā ar Putinu. Un, spriežot pēc pēdējo dienu notikumiem Vācijā, izskatās, ka tas notiks - pašreizējie pie varas jau sāk norobežoties un norādīt uz vainīgajiem.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Labi, ka vismaz apzinies, kas esi. Malacis! Bet par Krimas saulīti mazliet kļūdies, līdz tam, kad tur varēs aizbraukt uz Turku all-inclusive, vēl pāris gadiņi jāpagaida. Bet nākamvasar, kamēr tu tupēsi pie vada skumstot par sava režīma un Gretas kulta beigām, varēs aizšaut uz Królewiec.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Nuja... visi, kas netup mājās pie lādētāja, ir lohi. Pie tādas definīcijas priecājos, ka esmu lohs, kuram dzīvē ir interesantākas lietas, ko darīt, nekā tupēt mājās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Uh, cik tu esi pārliecināts, ka nesāks... Rekur tas pats Girkins jau saprot, ka zāģēs gan. Jā - NATO jau to negribētu, jo tā zāģēšana iznīcinās pašu NATO, bet vispār jau tikai divas NATO valstis grib kaut ko zāģēt - un tās nemaz nav tās paklausīgākās. Visi pārējie "zāģētāji" ir ārpus NATO - t.sk. Somija un Japāna. bet nu tava viedokļa kavlitāti jau parāda vien tas, ka spēj uzrakstīt, ka NATO nesāks, bet turki gan... :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Iedomas par Fox. Ak nē, ne iedomas - vienkārši tepat izlasīts melīgs ad hominem. Par paumpēšanu pats atzīsti, ka tev ir tikai kaut kāds pieņēmums, bet patiesībā nemaz nezini par ko runā. Apbēdināšu - gāzes krātuve ir visai tukša - ātrā iepumpēšana ir valdības lēmums, ko īstenoja Latvenergo ar Kataras gāzi caur Būtiņģi - tikai, lai pietiktu līdz rudenim. Kremlis tev ir mīļš, jo tu uzvelcies, sāc gānīties un mēģini par katru cenu agresīvi noliegt viedokli, kas tavam mīļajam Kremlim varētu būt par sliktu. Es nepiedēveju ASV un Vācijai "nez kādus ļaunumus", bet gan ļoti konkrētu un mērķtiecīgu ilgstošu Krievijas finansēšanu, vienlaikus investējot "aizdsardzībā" - pirmais šo jautājumu tiešā veidā Stoltenergam atļāvās uzdot Tramps - kādēļ ir nepieciešams NATO, kas pieļauj, ka tā dalībvalstis finansē ienaidnieku dāsnāk, kā pašu NATO. Bet tevi nez kādēļ atkal uzvelk norāde, ka par Ukrainas kara finasēšanu uz apsūdzēto sola var nonākt Krievu energokompoāniju līdzīpašnieks un pie viena eks-kanclers Šrēders vai Putina bijusi STASI kolēģe Merkele.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tikko paklausījos Girkinu ar vēl pāris domubiedriem - pat viņi jau ir aptveruši, ka tikai pilnīga uzvara šajā karā var glābt Krievijas federāciju no sadalīšanas. Tu gan vēl ne...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

1) tu vienkārši melo, jo neko citu nemāki 2) nezināms, bet prognozējams, 3) tev jau gribētos, lai tev mīļie kara noziedznieki paliek nesodīti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kalvītis var būt gatavs nez uz ko, bet kopš 1. aprīļa Latvija vairs nesaņem Krievijas gāzi. Un kad krievi būs pabeiguši specoperāciju, sāksies Krievijas fedrācijas sadalīšana, kur ar ļoti lielu ticamību uz apsūdzēto sola Hāgā būs arī vāciešu un amerikāņi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pamēģini pārlasīt paša rakstīto vairākkārt un varbūt palēm sāks pielekt, ka nevar visā notiekošajā vainot vienu Putinu, bet līdzvainīgi ir arī viņa atbalstītāji un finasētāji - tā pati ES un ASV, kas visu šo laiku ir finasējusi gatavošanos šim karam. Un Baidens, kurš tagad ir apmetis kažoku otrādi, līdz pēdējai dienai pirms uzbrukuma intensīvi skandēja, ka Krievija uzbruks, bet ASV palīgā nenāks.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Tu jau esi tas, kas ir satraucies par NATO galu. Pienāks, nekur neliksies - NATO struktūra nav derīga pret Ķīnu - tā būs jauna spēle ar jauniem spēlētājiem un noteikumiem. NATO šādu transformāciju "nepavilks" - kā jebkura koruptīvi birokrātiskā struktūra.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

"Pieliec kopā"?! Kas tas tāds par zvēru? Vēl neesi sapratis, ka komunistiski uzskati ir cilvēkiem, kas nespēj domāt tālāk par vienu soli? To sadārdzinājumu tak maksās buržuji! Un vēl par maz maksās! Bet rudenī veikalā cenas atkal būs sacēluši buržiji tikai tādēļ, ka apspiež proletariātu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai tik nesākat par agru svinēt? ;) www.delfi.lv/news/national/politics/pieci-scenariji-rudenim-vm-gatavosies-covid-19-nakamajai-sezonai.d?id=54194820

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Visu jau pareizi saki. Tikai neaizmirsti, kā arī tās katras dalībvalsts "nosacīto izdevumu savā aizsardzībā" lauvas tiesu tēriņos sastāda visādi NATO "sertificēti" (lasi - tikai no NATO apstiprinātiem piegādātājiem) izdevumi. Un tās "kaut kādās iemaksas" jau ar nav nemaz tik mazas. Pastāsti, kādēļ gan lai NATO vadoņiem gribētos šo labi organizēto militàrā biznesa mašīnu noraut podā kopā ar Putinu. Doma viņi māk art zemi un ilgojas audzēt tupeņus?

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Tev ir kāda nojausma kāds ir NATO budžets? Tev tiešām liekas ka tie, kas šo naudu saņem arī domā, ka nevienam nekas nenotiktu, ja tā naudas straume apsīktu?

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Tu pats tikko pateici, kas notiktu ar NATO, ja Krieviju atbruņotu. Bet savā trulumā apgalvo, ka esot NATO "komandieris", tu dotu uzdevumu iznīcināt NATO :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti