Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Nešaubīgi, ka notestu. Ukraina jau ar notesīs. Tikai par kādu cenu? Izraisoties "pasaules" konfliktam ar ļoti augstu iespējamību aizies atomieroči. Lielāko daļu no tiem noteikti pārtvers un neitralizēs. Bet tikai lielāko daļu... Bet tev jau viss krāniņu mērīšanās līmenī.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

aigi rakstīja: "Attiecībā uz kara iemeslu - man vēl arvien nav skaidrs kāpēc kampaņa uzsākta.Tur tak bezceris bija skaidrs stingri pirms sākuma. Pat okupācijas nodrošināšanai vien nepieciešams 800 k kareivju. Krieviem tak tikdaudz nav. Tikdaudz var salasīt ar mobilizāciju un noņemšanu no visiem citiem reģioniem. Ķīna to tikai gaida".x Es jau, liekas, rakstīju, ka pirmskara due diligence ir vienkārši izgāzts vai nav veikts vispār. Izskatās, ka kāds vovkam sastāstīja, ka tur būs 1.maija parāde un viss būs pa mierīgo un tas širminiek, skatoties savus tv kanālus, tam arī ir noticējis. Aplauziens maksimālais. Diemžēl tagad, tā vienkārši atkāpties nav iespējams, jo tas nozīmētu atzīt oficiāli un starptautiski sevi par zaudētājiem. Mītiskās Dzeržavas beigas.

Lielos spēlētājus iegāza pārliecība, ka visi viņu sarunātie plāni nostrādās. Aplauziens maksimālais. Sākot ar "vovku", turpinot ar ES un Vāciju un beidzot ar Balto namu. Tur vispār "saimnieks" rezultātā izgājis no rāmjiem un gvelž ko pašam ienāk prātā - kā izskatās, izmisīgi mēģina glābt savu ģimeni, kam nu vairs var palīdz tikai pilna mēroga WW3 izraisīšanās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Visiem ir sarežģīti, īpaši vāciešiem, bet izskatās, ka risinājums būs izdomāts un pat Nordstream 1 klapēs ciet. Aizmirsa piebilst, ka caur Ukrainu tirgo tikai uz Ungāriju - vecais maģistrālais vads uz Vāciju (Jamal) iet caur Poliju un tur nekas vairs cauri neiet.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kā pašam liekas, vai apgalvojums ""nesakārtotā" medicīnas sistēma ir izdevīga gan slimnīcu birokrātijai, gan vadošajiem mediķiem" raksturo kaut ko unikālu mūsu valstī, vai tomēr vispārēju sociālistiskās sistēmas iezīmi jebkurā nozarē - tā ir izdevīga birokrātiem, politiķiem un vadošu amatu ieņēmējiem, nevis tautai, kā to apgalvo elektorātam?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai esi arī lietas kursā par lielisko medicīnas sistēmas modeli, kurā vadošie ārsti darbojas "abās frontes pusēs" un tajā operāciju zālē, kurā "valsts izkonkurē privāto medicīnu" ir iespējams nonākt atbilstoši maksātspējai izvēloties, kur to ārstu apmeklēt? Vai nav tā, ka šāda sistēma ir kroplāka, nekā būtu vienkārši privātā?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu re... Sanāk kaut kā šitā - visi zin, ka kapitālisms ir ļauns, tādēļ no tā jāglābj ar sociālisma ieviešanu, neskatoties uz to, ka sociālisms ir zināmi novedis pie miljoniem upuru, bet kapitālismu nav pat pamēģinājuši. Vai nav interesanti? "praktiski visi minētie gadījumi ir saistīti ar tiešu tautas daļas iesaisti vai atbalstu" - nez, kāds būtu tas sociālisms bez tautas daļas (manipulēta pūļa elektorāta) iesaistīšanas? Te derētu atcerēties tādu "sīkumu", ka ne Staļins, ne Hitlers nav nogalinājuši tieši nevienu cilvēku! Par "noderīgajiem idiotiem" arī droši vien esi dzirdējis. Tiem daudz neko nevar pārmest - tieši tādēļ es pārmetumus izsaku tādiem pārliecinātiem komunistiem, kā Wala - kas nav klasificējami kā idioti, bet aktīvi aizstāv šīs idejas škietami to pašu noderīgo idiotu labā. Un kā tev liekas - kam tas noderīgais idiots beigās tic - pa tiešo varas propagandas mašīnai vai tomer tam "cilvēkam no tautas", kas šo režīmu/propagandu slavē un atbalsta?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai tev ir zināma atbilde, kas notiek, ja vara / sociālisms eskalējas? Un kā (ar konkrētu pasaules piemēru) izskatās tas kapitālisms, kurš ir noēdis pats sevi?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Prefekts propagandas piemērs. Jebkura cenzūra vienmēr pozicionēs marginālus gadījumus kā aizstāvību savai eksistencei. Un tu noticēsi, ka ikdienas varas pielietojums aprobežojas ar margināliem gadījumiem. Un pareizi esi pamanījis, ka nacisms ir tikai viens no sociālisma paveidiem. Asiņains, kā jebkurš no tiem. Bet to, ko nodara sociālisms esi savā apziņā aizstājis ar tā neizbēgamību un samierinājies. Pamēģini saņemties un paskaidrot - kādēļ mūsu sociālistiskās medicīnas valstī, lai saņemtu reālu medicīnisko palīdzību ir jāvēršas pie ļauno kapitālistu privātkantoriem - gan tiešo medicīnas pakalpojumu jomā, gan ziedojumu, gan privātas apdrošināšanas, ja pašam naudiņas nepietiek?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pašam neliekas, ka tieši vecuma cenza pielīdzināšana drošības dienestu kontrolei pēc slepeniem "parametriem" ir demagoģija?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nenovel savas iedomas un melus uz manu pārrakstīšanos. Jebkāda piespiedu vakcinācija ir tikai tavās iedomās vai esošajā čekistiskajā realizācijā, kuru īstenoja tev mīļais varas režīms.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

tomayto, tomahto... Plakanā zeme no apaļās zemes atšķiras tikai ar to, kāds modelēšanas režīms ir uzstādīts simulācijā :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu re pats pateici: "ja partijai nav tik dziļi radikālas idejas, ka par tām sāk interesēties drošības dienesti" - t.i. tu labi apzinies, ka vēlēšanas kontrolē drošības dienesti, bet kaut kā pamanies tās uzskatīt par "brīvām". Un par to "raibo kompāniju"... Jā - varavīkšņaina gan - bet ne raiba. Tas, ka viena ideoloģija tagad ir piedāvāta caur vairākām krāsainām partijām, nekādi nemaina faktu, ka cauri visiem pirmsvēlēšanu filtriem nekad nav izlaista kaut viena partija, kas nebūtu sociālistiska - Ždanoka šim noteikti kvalificējas, tā kā nebūs labs piemērs. Šo procesu jau pagājušajā gadsimtā Džordžs Karlins nosauca par "illusion of choice".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nekas vairāk jau par meliem tev nesanāk... Tas, ka iebilstu pret čeksitu metodēm vakcinēšanās tej jāpārsauc par "esi gatavs"... Un pavisam interesanti ir apgalvot, ka man retorika mainās, itkā Putins kaut kad, izņemot tavas iedomas un melus, ir būtu bijis man "draugs".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nenervozē jau nu tik ļoti - ar tik tupu melošanu savus čekistu draugus nenoslēpsi un nepārtaisīsi par manējiem. Brūk tavs komunistu režīms kopā ar Putina fašistiskso, brūk... ;)

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Brīvās? Ko esmu palaidis garām? Man likās, ka var izvēlēties tikai no iepriekš sagatavota kandidātu saraksta. Nu tāpat kā to varēja brīvajās PSRS vēlēšanās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.youtube.com/watch?v=W3_J_yGi0kY

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kurš pie tā ir "vainīgs", ka tu pat netverot, ko ar to pasaki, vari pieminēt "esošos savienojumus"? Vai tas nav tieši tas, par ko runāju? Nez kā bez šādu savienojumu eksistences un citu valstu iesaistes tu piedāvā "slēgties pie kādiem tīkliem vēlas"? Mums... Epopeja ir. Tikai tuvāka un ātrāka, nekā tu domā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Apbrīnoju tavu ticību Krievijas impērijai un tautai.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Par kādu Ziemeļkoreju tu murgo? Attālumus aptver? Kā tavā ieskatā Putins saturēs to visu kopā? Nav iespējams Krievijas plašumos neko tādu ieviest - ne jau tagad no jauna - dzelzs žogu nevar uzcelt vienā dienā - perifērija vienkārši atdalīsies un tas process turpināsies līdz varēs pasludināt bunkura autonomo karaļvalsti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tieši otrādi - apstiprina to, ko es esmu teicis visu laiku.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kam? Varbūt, lai atbrīvotos no Krievijas militāristiem kaimiņos? Tas tev nav ienācis prātā? Doma visi domā tāpat, ka tavi komunisti, kas grib jaunu auksto karu?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.tvnet.lv/7486704/blinkens-asv-merkis-nav-rezima-maina-krievija

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Signāls ir ļoti vienkāršs - atgādinājums ES un Vašingtonas komunistiem, ka Polija netaisās pieļaut konflikta iesaldēšanu un jaunu auksto karu, kas tiem ir vajadzīgs. Vietējie komunistēni jau ar te izmisuši kviec, ka vajag izlīgumu, nevis Putina piebeigšanu. Un jā - Polija ir gatava "atbildēt par bazaru" - daudz gatavāka, nekā tu domā. Jau tas, kas ir nācis gaismā līdz šai dienai, parāda, cik ilgi un mērķtiecīgi poļi ir pildījuši mājasdarbu šim brīdim. Kā tev liekas, cik ilgu laiku aizņem šāda soļa sagatavošana - dienas vai tomēr gadus? www.cbsnews.com/news/ukraine-european-power-grid-russia/ Un vēl padomā, kādēļ mūsu mediju par šo neko nestāsta, lai gan tas patiesībā ir ļoti nozīmīgs fakts.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nemaz jau tik nezināmos - patin atpakaļ, cik sen es jau teicu, ka Polija tēmē uz Kaļiņingradu. Bet nu ko tad es. Es jau tik Putina trollis...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.la.lv/polijas-generalis-pazino-kaliningradas-apgabals-pieder-polijai-tagad-vajadzetu-pieteikt-savas-tiesibas-uz-to

Lasītākie raksti

Jaunie raksti