Piedod, nesanāks. Pajautāju sievai, ka īsti ir ar to veļas mazgāšanu un uzzināju, ka pamatā tiek mazgāta aukstā ūdenī. Pat 30 grādi jau ir tikai izņēmuma kārtā.
"Zeļenskis taču esot ieliktnītis, kāpēc pretojās komandai?"
Tieši otrādi, attaisnoja uz viņu liktās cerības.
Man nav nekāda PVE. Tāds eksistē tavos slapjajos sapnīšos.
Nez vai "nav populāras" pēc būtības nav tas pats, kas "izgāzās"? Nu nevajag saprātīgiem cilvēkiem tādu mēslu. Cipars, ko tādejādi var ietaupīt, neattaisno sarežģījumus un blakus izmaksas ko tas rada.
Nu pastāsti - cik ir starpība vienā mazgāšanas ciklā elektrības izmaksām pa taisno veļenē un cik - sildot ar granulām? Ak jā - neesi jau nemaz rēķinājis. Vai pareizāk sakot - neesi pat iedomājies, ka par to veļenes paņemto silto ūdeni tev vēl granulas vairāk jāpērk.
Piekāšu visus pseidozaļos santīmskaitītājus - man gan veļas gan trauku mašīnas ir ar elektrisko žāvētāju - kas rij daudz vairāk, nekā mazgāšanas cikls. Un tāpat izmaksas ar visām jaunajām cenām ir nebūtiskas.
Nekas nav jāatstāj zemē - zaļā fašima idejas brūk kopā ar Putina fašismu. Visi kopā ir izvilkuši īsus sērkociņus.
Dumjš kā zābaks. Nespēj atšķirt nācijas nacionālismu no etnonacionālisma. Tieši par to runāju - KF pilsoņi islāmisti čečeni var būt Putinam un Krievijas impērijas idejai lojāli nacionālisti, bet tas viņus nepadara par krieviem pēc tautības. Un KF pilsonis krievs Navaļnijs tikmēr sēdēt cietumā par iebilšanu režīmam.
Pat Hitlera ārieši bija multinacionāli - nevis etnonacionāli. Tālāk par derīgo cilvēku loka sašaurināšanu līdz rasei nav ticis pat pasaules vēsturē slavenākais cilvēku sķirotājs pēc izcelsmes.
Dziļi pofig. Varu atkārtot vēlreiz - škirošana pēc etniskās piederības vai rases lai paliet tādiem kā tev - ideoloģijai nav tautības!
Nu un kā piedāvā ar to 35°C grādu ūdeni izpildīt 30°C mazgāšanas ciklu? Konstruēsi tai veļenei kondicionieri? Tu tak esi palicis kaut kādā akmens laikmetā, kur vēlu baļļās vārīja.
Jā, jā... Nav gan. Jo tas 20 grādu aprēķins būtu jāpardod kopā ar Raimonda unikālo istabas ūdenssildītāju, kura izmaksas nešaubīgi būtu mazākas par dažiem procentiem patērētās elektroenerģijas tādēļ, ka Raimondu sponsorētu kvotu tirgoņi. Un Raimonda vīramāte varētu tikmēr tirgot ekoloģisku pretpelējuma līdzekli ar ko iesmērēt zaļās veļasmazgāšanas radītajā mitrumā sapelējušo veļu.
Klau - tev vispār ir kaut mazākā nojausma, cik tā veļasmašīna patērē un kāds ir kaut teorētiskais ieguvums no tava zaķu stopsignāla?
Zibenskarš nogāja greizi jo tā plānotāji par zemu novērtēja Ukrainas spēju un vēlmi pretoties un izšķirošo tūlītējo atbalstu no Polijas un Turcijas. Nu vai arī vienkārši tas jau bija izmisuma solis uz visu banku, jo pretējā gadījumā tāpat visi plāni bruka.
Kas tā par kārtību? Utopiska, kuras ieviešana nepavisam neveicas.
Ždanoka - ebreju-krievu jauktene
Urbanovičs - latvietis (latgalietis)
Roberto Meloni - itālis (sardīnetis)
Šlesers - latvietis (sēlis)
Kapēc kārtējo reizi melo, ka es esmu tas, kam nav konkrētības?
Kāda jēga šim jautājumam, pats vispār saprati?
Kas ir "KF tautu cietums" - ja dzīvo kaut kādās savās iedomu definīcijās, tad jau laikam tās nesakrīt ar visiem un tavā iedomu pasaulē čečeni ir krievi.
Tikmēr normāliem cilvēkiem "tuatība - krievs" ir kaut kas apmēram šāds: lv.wikipedia.org/wiki/Krievi
PN Putina un ĶKP atbalstītāju draudziņ.
Vienīgais, par ko varētu pasmieties, ja patiesībā nebūtu skumji ir tādi apgalvojumi, kā "Kadirovci nav čečeņi, bet krievi" - diemžēl tieši tādi lohi veido elektorātu, kas pat nespēj čečenu no krieva un ideoloģiju no tautības atšķirt.
Un ne uz ko neesmu pavilcies - ne jau es tās vienības nosaucu par "eitārām". Es tikai norādu, ka ir iemesls, kādēļ tās tiek sauktas par "elitārām" un kādēļ tās nav krievu.
Nu bet es tak tev uzdodu konkrētus jautājumus uz kuriem sniegtās atbildes būtu izmantojamas aprēķinos - kādēļ nevēlies savas idejas aprēķināt? Jo pats zini, ka mēģini pārdot zaķim stopsignālu?
Protams, ka arī palētināšanas, jo tā sildīšana nemaz tik daudz neiztērē, pat tad ja karstais ūdens normāli ir pieejams, lai elektroniskā maisītāja izmantošana atmaksātos.
Tālāk liekam klāt siltā ūdens nepastāvību - droši vien esi ievērojis, ka siltais ūdens nemaz nav silts - lai tiktu pie siltā, ir jānotecina trubās atdzisušais. Veļene pati ūdeni ņem ļoti maz. Visā pilnajā ciklā daudz mazāk, nekā, piemēram nakts laikā daudzstāvenē jānolej, lai tiktu pie siltā. Kā šito algoritmu piedāvā veļenē iebūvēt - bypass uz noteci, kamēr saņem X grādus? Ko darīt, ja šodien vispār nav karstā ūdens? Cik notecināt? Cik izmaksās nolietais ūdens (kurš pie viena griezīs siltā ūdens skaitītāju)? Vai šāds risinājums būs zaļāks par vienkāršu uzsildīšanu?
Tālāk liekam klāt, ka aukstais un siltais ūdens lielajās ūdensapgādes sistēmās nav vienādi tīri - ja netici mājsaimniecei, kas saka, ka zupai jālej auksto un arī tējkannai nevajag liet silto, tad var ticēt filtriem un tam, kas tajos ir atrodams pie nomaiņas. Jo tālāk no krāna tas ūdens tiek sasildīts, jo sliktāk.
Kā tur ir ar to vasaru? Cik tā ir gara? Cik tomēr apkures sezona, kurā TECi ražo siltumu un elektrība ir tikai pārpalikums? Kādēļ tie TECi nemaz neraujas ražot elektrību un neuzskata siltumu par pārpalikumu? Kādu risinājumu, kas lētāks par elektrības ietaupījumu A++++++++++ klases veļasmašīnai piedāvāsi kondensāta kontrolei savā udens priekšsildīšanas procesā, kas neizbēgami būs izaicinājums pavasara/rudens pārejas periodus.
Tevi tik ļoti aizskāra, ka norādīju uz tavu nespēju atšķirt čečenus no krieviem, ka jāmelo kaut ko par to, ka šīs vienības ir manas?
Varbūt stulbu bildīšu vietā palasi arī kaut ko analītiskāku par to, ka čečeniem ir īpaša loma Putina plānos, kaut arī kļūdaina, kā visi plāni kopumā.
www.kavkazr.com/a/straha-pered-kadyrovym-v-ukraine-net-kievskiy-ekspert-o-provaljnom-piare-glavy-chechni/31763329.html
Tikai tad, ja tavā vienkāršotajā pasaulē ir tikai "ASV". Nekas nesabrūk, ja paskatās, ka ASV pati ir uz pilsoņu kara robežas, kas bija Zelenska galvenais sponsors un viena no pirmajām piedāvātajam sarunu vietām bija Jeruzāleme.
Fakti, kas ārkārtīgi nepatīk tavam komunistiskajam draudziņam Wala, kurš cenšas sevi mierināt ar ilūziju, ka ASV absolūti valda viņa demokrāti, kam tikai nedaudz traucē kaut kādi nenopietni republikāņu populisti.
Laikam jau par apkuri nemaksā... Nez no kurienes tev tas siltums istabā rodas? No kaut kāda mūžīgā dzinēja?
Nja... Laikam jau būs jātic, ka visi ražotāji ir lohi, kas to vien dara, kā izdomā, kā ražot neefektīvas veļasmašīnas, jo nav pakonsultējušies ar tevi. Tas, ka energofektivitātes uzlīmes jau nācās pārveidot, jo A+++++++++ kļuva nelasāmi. Ej tak savu 5 vai 10% ideju pārdot jebkuram ražotājam uz varēsi personīgo jahtu nopirkt... Tagad daudzas būs izsolēs. :D Ko niekojies ar iAuto troļļošanu.
Kur bija teikts, ka tu neesi lohs? Kur bija teikts, ka tu zini, ka bija mēģinājumi ienākt tirgū ar veļasmašīnām, kas izmanto gan auksto, gan karsto ūdeni un esi izpētījis un sapratis, kādēļ šis mēģinājums izgāzās.
Ko vēl varētu uzkonstruēt? A tavām spējām - klasisko stopsignālu zaķiem.
Iespēja tieši tāda pati, kā jebkura mūsdienu zaļo ideja. Atgriezties akmens laikmetā.

"Deokupējot Ukrainu kašķis visticamāk arī būs izsmelts, NATO būs sevi nodemonstrējuši, krieviem būs nostiprināts ārējais ienaidnieks"
Precīzs, NATO nepieciešamas situācijas apraksts. Tikai piemirsi, ka tas ārējais ienaidnieks pie šāda scenārija būs abpusējs un būs atvērta jauna bruņošanās sacensība - novirzot tavu nodokļu naudiņu militāristiem.
Tāpēc es principā ceru uz plānu X, kas saraus gabalos un demilitarizēs Krieviju, ar sekojošu NATO un ES iznīkšanu bez ārējā ienaidnieka, kas ir nepieciešams to eksistences pamatošanai. Jā, būs kaut kāda jauna militāra alianse ar potenciāli Ķīnu, kā opozīciju. Un jā - Eiropa nekļūs vienkārši par sadrumstalotu sīkvalstiņu teritoriju, bet gan būs ar pavisam savādāku sadarbības modeli un citiem līderiem.
Sarunāts bija zibenskarš, kam sekotu jauns, visiem izdevīgs aukstais karš. Tas nogāja greizi un šobrīd notiekošais visiem sarunātājiem maksās dārgi.