Jā, jā, komunistēn, tu jau gribētu komunisma uzvaras atkārtošanos... Bet nav tāda "vienmēr tikai viens".
Tev jau gribētos aizmirst, ka WW2 zaudēja arī, piemēram Japāna, kas nav piemirsusi uzvarētāju komunistu nodarījumus. Tev jau gribētos aizmirst, ka zaudēja visa Austrumeiropa, kas nokļuva uzvarētāju komunistu pakļautībā. Tev jau gribētos aizmirst, ka 9.maija pie pieminekļa pulcējās nevis krievu tautas, bet gan tavas komunisma ideoloģijas slavinātāji.
Kad runā par NATO neaizmirsti, ka NATO bez Putina pārstās eksistēt - tādēļ nav jābrīnās, ka NATO meklē risinājumus, kā šo vilkt garumā un pēc iespējas pārvērst jaunā ilgstošā aukstajā karā.Tāda ir NATO būtība un ar to jārēķinās.
Tikmēr Polijā: www.apollo.lv/7484308/polijas-seims-pasludina-putinu-par-kara-noziedznieku un pa kluso bez skaļām ziņā militāras jaudas vēl lielāka pastiprināšana pie Kaļiņingradas.
Ir cerība, ka Putins un un viņa no viņa atkarīgie "pretinieki" būs šo karu zaudējuši kopā.
Filma laba. Poļi arī. Pielāgojoties situācijas attīstībai piedāvāšu attiecīgi traku prognozi - lai nepieļautu atkāpšanos un kompromisus, ko gribētu Brisele, Vašingtona un Davosa, Poļi+UK uzbruks Baltijas jūras flotei Kaļiņingradā, Turki - Melnajā jūrā, Japāņi - tālajos austrumos, iznīcinot uzreiz visas trīs Krievijas flotes.
Baltkrievijā tikmēr baķka domā, kā panākt, lai armija nepārvēršas pret pašu.
Konkrēta problēma pētijuma ticamībā ir redzama jau pašā tavā atsaucē - vari pateikt, kāda?
Visvairāk sajūsmina, ka par "vatesmēslu un saskaņas atbalstītāju" var kļut ironizējot par Teslu
Savā ziņā šis dīvainis pārspēj visus citus melošanas apsēstos, kam vismaz tiešā sakarā nepatīk mans viedoklis.
Nu tu esi izcili debils. Jā es teicu un varu atkārtot cik vien vajag - čečeni patiešām nav krievi. Čečeni ir čečeni, nevis vācieši, latvieši vai hotentoti. Toties ļoti daudz krievu neatbalsta tavu "Russkij Mir".
Ko nu atkal melo. Tieši es vienmēr esmu teicis, ka ideoloģijai nav tautības.
Diemžēl kolektīvā nacionālā atbildība ir realitāte ar ko tieši krievu tautai nāksies samierināties, neskatoties uz to, ka noziedzīgais režīms ir internacionāls.
"Normāli domājošajiem", t.i. pūlim, diemžēl WEForums (jeb "Davosas klubiņš") un The Great Reset ir tikai sazvērestības teorijas.
Nez... Es kaut ko citu teicu? Kas tieši bija tas, ko prasīji pastāstīt?
"un ar "ierasto kārtību" soļot uz The Great Reset vairs nesanāks."
Lasi un smejies, ja tevi tajā kaut kas uzjautrina: www.weforum.org/great-reset/
Un ne-aftermarket nerada? Tev šķiet, ka viss, kas tiek darīts "OEMiski" pie dīlera izslēdz jebkādu bojāšanas risku?
Tikko kā reiz Mūsa ielidoja uz ~2K, jo neizdevās iesmērēt atpakaļ auto ar remonta laikā salauztu citu detaļu.
Nu re - pats apstiprini, ka kara noziedznieki nemaz nav krievi... ;)
Nevis "nebūtu nekur iebrucis", bet "būtu izdevies plānotais zibenskarš" - tas, ko visiem minētajiem aizmugures laizītājiem vajadzēja, lai stiprinātu savas "Krievi nāk!" pozīcijas.
Tagad, kad Krieviju rezultātā saraus gabalos, "Krievi nāk!" karalis būs kails un ar "ierasto kārtību" soļot uz The Great Reset vairs nesanāks.
Nevis dīvaini, bet tieši tā.
Nu nez vai apstākļos, kad Krievijas tālo austrumu karaspēka vienības ir jau ceļā uz Ukrainu, bet Japāņu - gatavas uzbrukumam var teikt, ka "Krievija turpina". Ar visai lielu iespējamību prognozēju, ka Japāna varētu negaidīt Hāgas lēmumus.
Es jau varētu... Bet izskatās, ka mana taisnība tiks pierādīta un tava muļķigo iedomu pasaulīte sabruks ļoti smagi. Pēc jaunākās informācijas ir pieķērušies vēl vienam krievu enerģētikas biznesa oligarham - Gerhardam Šrēderam. Ja tas tiešām notiks, tad Vācijai draud vieta Hāgā blaukus Putleram un kopā ar ne vienu vien Briseles eirokumunistu.
WALA rakstīja: Kas tur būtu tāds ko mēs tur nezinātu ?
Un vēlreiz nav nekādas palīdzības Putinam
Kā tad nav? Pats atzini: "nauda prasti uzvarēja, bet tas nebija atbalsts Putinam, tā bija politiska piekāpšanās objektīvai Vācijas ekonomiskajai vajadzībai"
Ja Vācijas "ekonomiskā vajadzība" ir finansēt Putinu un Baidens to politisku motīvu vārdā atbalsta, tad tas ir atbalsts Putinam, lai vai kā tu to gribētu sagrozīt.
Un droši vien nekā jauna nav - tu esi tipisks ASV komunistu propagandas produkts - tāds pats, kā "russkij mir" urrāpatrioti - tikai no citas infotelpas. Atbalsti komunismu un pastarpināti Putinu, Orvela dubutdomas stilā spējot pats sevi iedomāties, kā Putina pretinieku.
1. Braucot ar visai primitīvu gāzes iekārtu, smaku kā īpašu problēmu neizjutu. Bet mazu nobraukumu starp uzpildēm un apgrūtinātu un ilgu uzpildi gan - attiecīgi elektroatkrību vispār negribu redzēt. Vēl jau tas balons, kas mūžīgi vietu aizņem...
2. Vismazāk izmaksu ir nebraucot vispār. Ja saredzi ieguvumu no elektroauto, tad varbūt ir vērts par to maksāt?
3. iauto.lv/zinas/pasaule/40347-elektrificetais-jeep-grand-cherokee-4xe-eiropas-tirgu-foto 
Pasakaidro beidzot, kādēļ atbalsti Baidena palīdzību Putinam, nenovirzies uz Trampu.
Pareizi ir - nekā grūta, tāpēc jāmelo un jāatsakās nosaukt skaitļus un avotus tavai Putinam izdevīgajai propagandas matemātikai. Vai paskaidrot kādēļ tiem 50-60 būs pagrūti, un cik nebūs pagrūti.
Bet to jau nevar - vajag tikai malt savu bez pierādījumiem un uzreiz pieprasīt tos no kāda, kas atļaujas iebilst.
Nu pastāsti - kurš te tā īsti vārdos atbalsta Putina finansēšanu - Tramps vai tomēr Stoltenbergs?
youtu.be/Vpwkdmwui3k
Nu nu... Kam tad vēl? Kāds ir Latvijas dabasgāzes patēriņš gadā? Kāda ir tā termināļa maksimālā kapacitāte? Kādēļ stum šo propagandu?
Nu ok. Sanāk 50-60 kuģi gadā - viens kuģis vidēji nedēļā nešaubīgi radīs sastrēgumu visā Baltijas jūrā un transporta krīzi. Laikam tomēr tas nav reāli, būs vien jāmaksā tavam Putinam.
Nu labi, pierunāji, klibo gan nevis anglene, bet spēja pamanīt, ka kādam liekas loģiski vienā teikumā lietot metriskās un Imperialās mērvienības.