Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Izlasi jau uzrakstīto - Qmax ietilpība ir ~5.5 miljardi kubu gāzveida izteiksmē. Uz Skulti varētu braukt ievērojami mazāki kuģi - bet ar četriem noteikti var nosegt aktīvo tilpumu, kas ir ap 2.5 miljardiem kubu ar potenciālu palielināt līdz 3 ar astīti. Pilnais krātuves tilpums 4.5 miljardi kubu nav izmantojams, vai arī ir izmantojams tikai kritiskā situācijā, jo ir noteikts minimālais spiediens, ko krātuve nepieciešams saglabāt tās "veselībai".

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Palasi augstāk - es minēju četrus kuģus Inčukalnam, kas tā kā norādītu, ka neplānoju Qmax piegādes uz Skulti. Un pastāsti jau nu precīzāk, kas tieši "klibo anglenē".

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Īpaši tev ieteiktu pārstāt nest savu propagandu pret gāzes apgādes neatkarību no Krievijas, mēģinot "parastajiem Džo" iestāstīt, ka LNG tankeru sašķidrinātās gāzes kubi ir tie paši gāzveida formas kubi, par kuriem maksā lietotājs un kuros mērā Inčukalna krātuves tilpums. A Q-Max tanker can carry about 266,000 cubic meters of LNG, equal to roughly 5.5 billion cubic feet of natural gas in the vapor form burned in furnaces, water heaters and kitchen ranges. Viens pats lielākais kuģis ir ietilpīgāks par Inčukalnu. Ej turpat, kur krievu kuģis, Putina propagandēn.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Četri kuģi. Tik vienkārši. Laika periods atkarīgs no savienojošajam trubām un termināļa spējas amortizēt kuģa izkraušanu lokāli. Bet nemaz neizbrīna, ka ar steigu meties apšaubīt projektu, kas ļautu nemaksāt tavam Putinam.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nevis nauda. Bet nauda UN vara. Komunistu nauda un vara - tev mīļo noziedznieku intereses. Jautājums tev, kādēļ aizstāvi Baidena atļauju turpināt celtniecību, nekādi nav "meli par to, ka Tramps būtu rīkojies savādāk". Tev mīļais Putina atbalstītājs rīkojās tieši tā, ka rīkojās - ko pats apstiprināji un acīmredzami atbalsti. Tam nav nekāda sakara ar to, ko kāds cits būtu vai nebūtu darījis savādāk.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un tev ar links apdomāšanai: www.tvnet.lv/7480039/es-valstis-turpinajusas-ierocu-pardosanu-krievijai-pat-pec-2014-gada-embargo

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu uzraksti "Baidens, lai attiecības ar ES un īpaši Vāciju uzlabotu praktiski momentāni konkrēto sankciju daļu atcēla, tā kā Vācijas nostāja visiem bija labi zināma ...", lai argumentētu, ka man nav taisnība par Briseles un Vašingtonas atbalstu Putinam... Un ja "nekas nav jaattaisno" iepriekšminētajā, esi tieši apstiprinājis, ka atbalsti Putina kara finansēšanu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Lūk tev links www.reuters.com/business/energy/us-waive-sanctions-firm-ceo-behind-russias-nord-stream-2-pipeline-source-2021-05-19/ Paskaidro beidzot kādēļ attaisno šo Putina atbalsta soli.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Paskaties spogulī. Psiholoģijā to sauc par projekciju.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Mietpilsoņi, kam 450km ir "dahuja", var ar tām elektrokastēm vizināties un turpināt izteikties sev mīļo okupantu valodā.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Ouch... Tehniski atzīstu savu nezināšanu. Paskatījos, ka tiešām tāds ir un kas tas tāds. Bet nu šī auto eksistence pati par sevi ir apvainojums veselajam saprātam.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

www.apollo.lv/7479382/rinkevics-sis-ir-izcils-mirklis-lai-samazinatu-latvijas-un-eiropas-atkaribu-no-krievijas-gazes-un-naftas Tam kretīnam vienkārši trūkst drosmes pateikt, ka šis ir labs brīdis lai atzītu, ka tā atkarības nemazināšana līdz šim brīdim ir Ukrainas kara finansēšana un līdzatbildība par bojāgājušajiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Turpini vien... Ar katru savu izmisīgo izvirdumu jau taču pierādi, ka "tikai iesmej"... "Tomēr Berlīne ir iebildusi pret pilnīgu Krievijas enerģētikas resursu importa aizliegumu, brīdinot, ka tā rezultātā ziemā var trūkt energoresursu un pieaugt inflācija, kas var novest pie Eiropas lielākās ekonomikas nestabilitātes." Tādi ir tavi eurokomunisti - nelielas ekonomikas grūtības nav tā vērtas, lai cīnītos par ukraiņu dzīvībām.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ar tevi par ASV politiku diskutēt ir tāpat, kā Putina elektorātam iestāstīt, ka Ukrainā ir karš, nevis banderovci.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

1) tu tupi melo - ja tam nebija jēgas, tad ar kādu mērķi taviem komunistiem to vajadzēja tik ārkārtīgi lielā steigā atcelt. 2) "Mūris" uz robežas eksistē jau sen liela daļa robežas un to ir cēluši pirms Trampa un turpina pēc. Politiskajā narativā es aizstāvu Trampa nostāju par robežkontroles nepieciešamību pretstatā tev mīļajai brīvai cilvēku un narkotiku tirdzniecības plūsmai. 3) nekad neesmu teicis, ka tas ir "zaļās politikas rezultāts" - tieši otrādi "zaļā politika" ir aizsegs īstajiem mērķiem, kuros ietilpst nepieciešamība finansēt Putinu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pats mēģini kaut ko kaut kur aizstiept. Jā, es priecājos par Trampa uzvaru tikai tādēļ, ka viņš novērsa Klintones uzvaru. Un arī pēc tam nekad neesmu slavējis viņu kopumā, bet gan atzinīgi vērtējis atsevišķas konkrētas lietas. Konkrēts piemērs - viņa panāktā Nordstream2 celtniecības apturēšana un Baidena steiga sankcijas atcelt skaidri parāda, kurš atbalsta Eurokomunistu finansējuma nodrošināšanu Putinam. Tava izmisīgā vēlme aizstāvēt Putina atbalstītājus ir nožēlojama.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tikai tavā melnbaltajā iedomu pasaulē jebkurš, kas neklanās taviem komunistu dieviem uzreiz ir Trampa atbalstītājs. Bet aiz restēm, cerams drīz nonāks tavējie - kas nav "prasti šmaukļi", bet starptautiska mēroga noziedznieki.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kāds tam sakars ar mērīšanos? Tu melo. Tādēļ neticu, ka tu tikai iesmej.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pirms iebrukuma visiem tā organizatoriem bija pārliecība par plānotā zibenskara izdošanos un nekāda pārsteiguma no šīs puses nebija. Pārsteigumu sagādāja ukraiņi un viņu atbalstītāji.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atbalsts kam? Kas ir tas, ko esi iedomājies un sauc par absolūtu idiotismu?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tāpēc jau tavi trimdas komunisti ar papildspēkiem cenšas Latvijā ieviest "jaunu" kārtību.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Varētu jau vēl noticēt, ka tikai iesmej un tev nerūp, ja neizdomātu un nekabinātu klāt melus.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā Jau nav jēga, tad ko nervozē, kas saku, ka tev mīļie kūtsmēsli (t.i. komunisms) smird?! Un kādēļ izmisīgi atkal jāmelo? Es neesmu publicējis vispār nevienu "Takera gabalu" - tieši otrādi, esmu teicis, ka neesmu sajūsmā par viņa viedokli un pieeju. Un linku, ko esmu šeit postojis vienmēr ir bijuši ar kāda cita viesa, nevis Takera viedokli - ar piebildi, ka citi vispār šādu viedokli cenzē, tādēļ links no Fox.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pareizi ir... Pūlis ir stulbs elektorāts ar nenobriedušiem prātiem, kam vajadzīgs vadonis un tikai pareizā propaganda. Pats galvenais - ka tas pūlis vienmēr ir absolūti kompetents un nobriedis vēlēšanu dienā - jo viņiem, labi un vispusīgi informētajiem, taču pieder vara, vai ne, parteignosse?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Perfekti pateici. Par vāciešiem. Kas apmaksā patronas, raķetes, lai varētu sēdēt lētā siltumā un pielūgt Grētu. No vietējo nodokļiem tām raķetēm nepietiek.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti