Izlasi jau uzrakstīto - Qmax ietilpība ir ~5.5 miljardi kubu gāzveida izteiksmē. Uz Skulti varētu braukt ievērojami mazāki kuģi - bet ar četriem noteikti var nosegt aktīvo tilpumu, kas ir ap 2.5 miljardiem kubu ar potenciālu palielināt līdz 3 ar astīti. Pilnais krātuves tilpums 4.5 miljardi kubu nav izmantojams, vai arī ir izmantojams tikai kritiskā situācijā, jo ir noteikts minimālais spiediens, ko krātuve nepieciešams saglabāt tās "veselībai".
Palasi augstāk - es minēju četrus kuģus Inčukalnam, kas tā kā norādītu, ka neplānoju Qmax piegādes uz Skulti.
Un pastāsti jau nu precīzāk, kas tieši "klibo anglenē".
Īpaši tev ieteiktu pārstāt nest savu propagandu pret gāzes apgādes neatkarību no Krievijas, mēģinot "parastajiem Džo" iestāstīt, ka LNG tankeru sašķidrinātās gāzes kubi ir tie paši gāzveida formas kubi, par kuriem maksā lietotājs un kuros mērā Inčukalna krātuves tilpums.
A Q-Max tanker can carry about 266,000 cubic meters of LNG, equal to roughly 5.5 billion cubic feet of natural gas in the vapor form burned in furnaces, water heaters and kitchen ranges.
Viens pats lielākais kuģis ir ietilpīgāks par Inčukalnu. Ej turpat, kur krievu kuģis, Putina propagandēn.
Četri kuģi. Tik vienkārši. Laika periods atkarīgs no savienojošajam trubām un termināļa spējas amortizēt kuģa izkraušanu lokāli. Bet nemaz neizbrīna, ka ar steigu meties apšaubīt projektu, kas ļautu nemaksāt tavam Putinam.
Nevis nauda. Bet nauda UN vara. Komunistu nauda un vara - tev mīļo noziedznieku intereses.
Jautājums tev, kādēļ aizstāvi Baidena atļauju turpināt celtniecību, nekādi nav "meli par to, ka Tramps būtu rīkojies savādāk". Tev mīļais Putina atbalstītājs rīkojās tieši tā, ka rīkojās - ko pats apstiprināji un acīmredzami atbalsti. Tam nav nekāda sakara ar to, ko kāds cits būtu vai nebūtu darījis savādāk.
Tu uzraksti "Baidens, lai attiecības ar ES un īpaši Vāciju uzlabotu praktiski momentāni konkrēto sankciju daļu atcēla, tā kā Vācijas nostāja visiem bija labi zināma ...", lai argumentētu, ka man nav taisnība par Briseles un Vašingtonas atbalstu Putinam...
Un ja "nekas nav jaattaisno" iepriekšminētajā, esi tieši apstiprinājis, ka atbalsti Putina kara finansēšanu.
Paskaties spogulī. Psiholoģijā to sauc par projekciju.
Mietpilsoņi, kam 450km ir "dahuja", var ar tām elektrokastēm vizināties un turpināt izteikties sev mīļo okupantu valodā.
Ouch... Tehniski atzīstu savu nezināšanu. Paskatījos, ka tiešām tāds ir un kas tas tāds. Bet nu šī auto eksistence pati par sevi ir apvainojums veselajam saprātam.
www.apollo.lv/7479382/rinkevics-sis-ir-izcils-mirklis-lai-samazinatu-latvijas-un-eiropas-atkaribu-no-krievijas-gazes-un-naftas
Tam kretīnam vienkārši trūkst drosmes pateikt, ka šis ir labs brīdis lai atzītu, ka tā atkarības nemazināšana līdz šim brīdim ir Ukrainas kara finansēšana un līdzatbildība par bojāgājušajiem.
Turpini vien... Ar katru savu izmisīgo izvirdumu jau taču pierādi, ka "tikai iesmej"...
"Tomēr Berlīne ir iebildusi pret pilnīgu Krievijas enerģētikas resursu importa aizliegumu, brīdinot, ka tā rezultātā ziemā var trūkt energoresursu un pieaugt inflācija, kas var novest pie Eiropas lielākās ekonomikas nestabilitātes."
Tādi ir tavi eurokomunisti - nelielas ekonomikas grūtības nav tā vērtas, lai cīnītos par ukraiņu dzīvībām.
Ar tevi par ASV politiku diskutēt ir tāpat, kā Putina elektorātam iestāstīt, ka Ukrainā ir karš, nevis banderovci.
1) tu tupi melo - ja tam nebija jēgas, tad ar kādu mērķi taviem komunistiem to vajadzēja tik ārkārtīgi lielā steigā atcelt.
2) "Mūris" uz robežas eksistē jau sen liela daļa robežas un to ir cēluši pirms Trampa un turpina pēc. Politiskajā narativā es aizstāvu Trampa nostāju par robežkontroles nepieciešamību pretstatā tev mīļajai brīvai cilvēku un narkotiku tirdzniecības plūsmai.
3) nekad neesmu teicis, ka tas ir "zaļās politikas rezultāts" - tieši otrādi "zaļā politika" ir aizsegs īstajiem mērķiem, kuros ietilpst nepieciešamība finansēt Putinu.
Pats mēģini kaut ko kaut kur aizstiept. Jā, es priecājos par Trampa uzvaru tikai tādēļ, ka viņš novērsa Klintones uzvaru. Un arī pēc tam nekad neesmu slavējis viņu kopumā, bet gan atzinīgi vērtējis atsevišķas konkrētas lietas. Konkrēts piemērs - viņa panāktā Nordstream2 celtniecības apturēšana un Baidena steiga sankcijas atcelt skaidri parāda, kurš atbalsta Eurokomunistu finansējuma nodrošināšanu Putinam. Tava izmisīgā vēlme aizstāvēt Putina atbalstītājus ir nožēlojama.
Tikai tavā melnbaltajā iedomu pasaulē jebkurš, kas neklanās taviem komunistu dieviem uzreiz ir Trampa atbalstītājs. Bet aiz restēm, cerams drīz nonāks tavējie - kas nav "prasti šmaukļi", bet starptautiska mēroga noziedznieki.
Kāds tam sakars ar mērīšanos? Tu melo. Tādēļ neticu, ka tu tikai iesmej.
Pirms iebrukuma visiem tā organizatoriem bija pārliecība par plānotā zibenskara izdošanos un nekāda pārsteiguma no šīs puses nebija. Pārsteigumu sagādāja ukraiņi un viņu atbalstītāji.
Atbalsts kam? Kas ir tas, ko esi iedomājies un sauc par absolūtu idiotismu?
Tāpēc jau tavi trimdas komunisti ar papildspēkiem cenšas Latvijā ieviest "jaunu" kārtību.
Varētu jau vēl noticēt, ka tikai iesmej un tev nerūp, ja neizdomātu un nekabinātu klāt melus.
Jā Jau nav jēga, tad ko nervozē, kas saku, ka tev mīļie kūtsmēsli (t.i. komunisms) smird?!
Un kādēļ izmisīgi atkal jāmelo? Es neesmu publicējis vispār nevienu "Takera gabalu" - tieši otrādi, esmu teicis, ka neesmu sajūsmā par viņa viedokli un pieeju. Un linku, ko esmu šeit postojis vienmēr ir bijuši ar kāda cita viesa, nevis Takera viedokli - ar piebildi, ka citi vispār šādu viedokli cenzē, tādēļ links no Fox.
Pareizi ir... Pūlis ir stulbs elektorāts ar nenobriedušiem prātiem, kam vajadzīgs vadonis un tikai pareizā propaganda. Pats galvenais - ka tas pūlis vienmēr ir absolūti kompetents un nobriedis vēlēšanu dienā - jo viņiem, labi un vispusīgi informētajiem, taču pieder vara, vai ne, parteignosse?
Perfekti pateici. Par vāciešiem. Kas apmaksā patronas, raķetes, lai varētu sēdēt lētā siltumā un pielūgt Grētu. No vietējo nodokļiem tām raķetēm nepietiek.