WALA rakstīja: Ir diezgan liela atšķirība veidiem kā tad un tagad pasniedz informāciju, un cik ļoti cilvēki tic muļķībām, jo info apjoms ir tik liels ka kopējā "mēslu" daydzumā "patiesības graudus" grūti atrast, tāpēc efektīvāk šobrīd ir aizliegt, nevis "izvētīt".
Un tici man bez tiem Krievijas mēsliem, pietiekami daudzi meklēs un atradīs daudz objektīvāku info un arī domāt sāks, jo tā pa īstam mūsdienās kaut ko aizliegt nemaz nav iespējams ...
Kāds pārsteigums... Komunists ir arī cenzūras atbalstītājs
Protams, ka viss skaidrs. Esi BLM, Antifas un islāma valsts piekritējs. Tiem ir svarīgi iznīcināt vēsturi - kā jau visiem jaunās paaudzes komunistiem, ir janoslēpj visus atgādinājumus par to, ko pasaulei nodarīja komunisms.
Smieklīgi, ka cilvēks, kas ienīst komunismu, totalitārismu un cer uz Putina režīma pilnīgu iznīcināšanu, nevis "tikai paspaidīšanu", kļuva tavās acīs par "vateni", tiklīdz pateica kaut ko neglaimojošu par tavu elektroķerru.
Pirmkārt, tas nav subsīdijas. Otrkārt tev ir kārtīga proletariāta domāšana - vienalga, cik pašam sūdīgi, galvenais cīnīties ar buržujiem. To, ka tā cenas starpība sāpīgàk sit tieši tam maz tērējošajam, jau iedomāties nevari.
Ko nu muldi. Neko nesubsidē, tikai nodokļi samazināti.
Personīgi ir abi un ir rezerves. Vienmēr ir bijušas, nevis tagad pēkšņi piepirktas. Bāku vienmēr leju pilnu un braucu līdz tukšai.
Bet tas nekādi nemaina, ka tā nav lielākajai tautas daļai - tam pašam komunistu elektorāta pūlim, kas ievēr tev tīkamo valdību.
Degviela nekad nav trūkusi un netrūks. Atšķiras tikai "break-even" cena naftas ieguvei. Tie, kam ir nafta, bet tās ieguve ir virs tirgus cenas, nenodarbojas ar tās pumpēšanu ar zaudējumiem. Visi pīķi ir tikai loģistikā - pārslēgt visu procesu uz citu reģionu nevar vienā dienā, bet sacelt paniku un sākt veidot patērētāju rezerves var gan. Kaut vai sākot ar tādu "sīkumu", kā visiem 5-10Eur pildītājiem aizbraukt un pieliet pilnas bākas. Nemaz nerunājot par tiem, kam mājās ir kannas un mucas.
Šobrīd tas protams ir panikas pīķis, kas var vēl pakāpties, bet tā nav paliekoša cena. Un vēl jau ASV šobrīd aktīvi apsver iespēju "atvērt" Venecuēlu.
Un franču valdību derētu apēst kopā ar visiem viņu revolucionārajiem ideologiem.
Luk ko saka krievs, kamēr vietejie komunisti rusofobi Putinu grib "tikai paspaidīt".
www.facebook.com/watch?v=441973171037823
Pat Kremļa propagandists #1 jau pieļauj Kremļa iznīcināšanu, bet tu vēl neesi attapies :D
www.facebook.com/watch?v=270678268430436
Malacis, iespējams esi vienīgais pasaulē, kas ir nospaņojis tādu mērķi.
Varētu sīkāk par to "uzbrukt valstij ar mērķi pavairot "ienaidnieku" skaitu"?! Kurā prātiņā kaut kas tāds ir radies? Nosapņoji?
Aizsardzība kam un pret ko?
Tu perfekti apraksti to iznākumu, kas tev un taviem elkiem ir vajadzīgs - Putinu tikai "drusku paspaidīt".
Tu izmisīgi mani lamā par to, ka atļaujos ienīst un saukt īstajos vārdos komunismu un totalitārismu.
Tev Kremlis ir mīļš ar to, ka tas ir nepieciešamais ārējais ienaidnieks, ar ko var piesegt un attaisnot visus tev tuvā režīma nodarījumus.
Bet atceries - reizē ar Putinu mirs arī ES un NATO, kuriem Putins ir vienīgā eksistences jēga. Un tieši par to tu esi sabēdājies tik ļoti, ka baideis no Putina pilnīgas iznīcināšanas.
Mans naids pret komunismu un totalitārismu paliks un tev vajadzēs izdomāt jaunus lamuvārdus, kad "Kremļa trollis" vairs nederēs.
Tas brīdis, kad propagandas kanāla žurnālists tiek nosaukts par "Republikāņu pārstāvi" :D Un Tramps pielīdzināts Bušam :D
Interesantais fakts - "faktčekeri" ir pārņemti, lai pierādītu, ka Tramps nav VIENĪGAIS ASV prezidents, kas nav uzsācis NEVIENU karu :D
Nez kā tu mani lamāsi, kad tev tik mīļo Kremli iznīcinās, kopā ar Putinu, ko es pielīdzinu Hitleram.
Bail uzzināt, ka pērc Krievijas elektrību? Kas vēl par sputņiku? Vakcīnas piepīsi klāt savai elektrībai?
Atkal melo! Es tieši un konkrēti salīdzināju Putinu ar Hitleru! Tu pats teici, ka tas ir kā salīdzināt velnu ar dievu - tātad tavā ieskatā viens no šiem ir dievs!
Laikam jau savādāk nespēj attaisnot Trudo komunismu un represijas, kuras izmisīgi mēģini noliegt.
Nē, es norādu uz vēstures atkārtošanos, nevis pārmetu to laiku notikumus. Tas, ka Putinu pelnīti pielīdzina Hitleram, daudziem liek aizmirst faktu, ka eksistē arī viņa pretinieka mūsdienu ekvivalents. Jā, mūsdienu "Staļins" neeksistē vienpersoniski, bet pavisam zīmīgi mūs glābt klātienē vakar ieradās viens no pasaules vadošajiem komunistiem, kas vēl dažas dienas atpakaļ nežēlīgi izrēķinājās ar savas tautas pārstāvjiem, kuri atļāvās iebilst viņa režīmam.
Vispār kaut nojaut, par ko ir runa? Neviens neattaisno Hitleru. Bet "laimi" mums atnesa uzvarētāji - nu tie, kas kopīgiem spēkiem to Hitleru uzvarēja.
Diezgan pretīga nostāja. Šis noteikti ir viens no momentiem, kuru Fox un Takera nīdēji varēs pamatoti likt par ad hominem piemēru.
Neliekas, ka vēsture atkārtojas? Vai ir vērts diskutēt, kurš no sabiedrotajiem pirmais taisījās uzmest otru un kurš reāli uzbruka - Hitlers vai Staļins? To darīt ir vērts tikai vienā gadījumā - ja uzskati, ka Staļina bija laimes un labuma nesējs.
Nepaspēji pat atbildēt uz pirmo jautājumu, kad Baidena politiskais blefs jau ir kritis: "Polijas Ārlietu ministrijas otrdien publiskotais paziņojums par kaujas lidmašīnu MIG-29 nodošanu ASV ir pārsteidzis gan ASV Valsts departamentu, gan Aizsardzības ministriju, kas šādu operāciju neuzskata par iespējamu."
Noskaidro, kas ir BRELL, nepircēj 