Kur tu esi redzējis Plug-in "prīmusu"?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kur tu esi redzējis Plug-in "prīmusu"?
Tik sūdīga dzīve, ka 400km vari atļauties nobraukt tikai ar "kankariņa" atbalstu un vēl tā jāpakārto bomāram ar baltu egolfu?
Varbūt tapēc, ka jau toreiz tajā piemineklī izdevās iekodēt to, ka tā ir piemiņas zīme upuriem, nevis uzvaras simbols? Kur esi vēl redzējis pieminekli, kurā padomju zvaigznes ir ar melnām apmalēm? Bet ar tevi viss skaidrs - tev ir jāiznīcina viss, kas atgādina par to, ko aiz sevis nes komunisma uzvara.
Jā, pilnīgi noteikti visus ļeņinekļus novākt nevajadzēja. Lai bērnam garāmejot ir jautājums, ko uzdot, nevis vienaldzība. Bet tev ir tiesības, tāpat kā BLM, Antifai un Islāma valstij aicināt iznīcināt vēsturi un graut pieminekļus.
Un kādēļ šobrīd tās lidmašīnas tiek aizvāktas drošā attālumā no Ukrainas - uz Francijas pierobežu? Lai no turienes veiktu operācijas Ukrainā? Bet es neteicu, kas tas ir "pareizais" viedoklis, bet gan man ticamākais no tajā brīdī pieejamajām versijām, atsķirībā no tevis, kas pasludināja vienīgo pareizo, nepieminot, ka ir citas versijas.
Nu tu tak esi debils. Tieši uz to, ko mums ir nodarījuši lielā tēvijas kara uzvarētāji, kuru rokās mūs nodeva sabiedrotie, es norādu. Tieši tādēļ lietoju šo uzvarētāju, kuru varā nokļuvām, terminoloģiju, nevis to, kura mums nebija lemta. Jā, tie IR PSRS svētki. Tie ir komunistu svētki. Tie ir svētki tam, kas notiek ja komunisti uzvar nacistus. Nu kā vēl tev pastāstīt, kādēļ es ienīstu komunistus un padomju savienības? Bet pareizi - tieši tas jau tev sāp - ka ienīstu un saucu vārdos tev mīļos komunistus, tādēļ nākas pretīgi melot.
Par to jau runāju - tādi kā tu nezin, ka nacionalizācija bija rīks tiem pašiem, kas šo karu sauc par "Lielo tēvijas karu" un norādu, ka ir jāpadomā pie kā šādu "risinājumu" izmantošana noved. Tieši tādēļ iebilstu arī pret pieminekļa nojaukšanu - lai būtu atgādinājums par to, kas notiek kad komunistiem atļauj uzvarēt "Lielo tēvijas karu" nacisma sagrāves vārdā.
Tēma: nekrievu degviela
Gan jau poļi arī tehnoloģijas pielāgos ;) www.reuters.com/world/middle-east/saudi-polish-deal-dents-russian-oil-dominance-baltic-2022-01-17/ Leiši varētu ilgi turpināt no krieviem pirkt, skraidot ar Ukrainas karodziņiem pie atloka.
Nu tā bija ironija par tavu piedāvājumu LB izmantot, lai nodzirdītu krievus, ja nesaprati. Man dzīvot traucē ne vairāk, kā jebkurš cits krievu kapitāla un izejvielu uzņēmums - un tik, cik alkoholu lietoju, interesē vīnogu, kaktusu un cukurniedru izstrādājumi, kas noteikti nav krievu stiprā puse.
Ar ko beidzās nacionalizācija, Lielajā tēvijas karā cīnoties pret Hitleru, tev ir zināms? Ja nav, aizstagā līdz piemineklim, kuru grib nojaukt, lai vēl mazāk cilvēki atcerētos pie kā noved šāds "risinājums", kuru piedāvā.
Laikam jau atkal nezini, ka LB ir Luksemburgā reģistrēta krievu šnabja tirgotāju SPI Group apakšdivīzijas Amber Beverage Group uzņēmums, kas nodzirda Latvijas tautu ar dzērieniem, kas ražoti no Krievijas spirta. (Bilde no SPI group mājas lapas, nevis kautkāda meme)

Jā, jā... Vienmēr jau ļaunie kapitālisti pie visa vainīgi. Nav jau tā, ka ar "iešņaukšanu" nodarbojas tieši tavi mīļie varneši. Tie ir tie glābēji un par nākotni domātāji. Nez kādēļ tiem Putina finansētājiem "kapitālistiem", vajadzēja vecās STASI aģentes Merkeles un ar komunistisko revolucionāru (Antifa, BLM) palīdzību iekarota Kapitolija atbalstu. Mērglis tu esi, kurš ne vien nav mācījies no vētures kļūdām un miljoniem upuru, bet vēl šodien turpini aizstāvēt šī kara "ilgtermiņā par sabiedrisko labumu domājošos" Ukrainas kara finansētājus.
Nemuldi. Biržas cenu ņēma vērā, nogalināja OIK. Tie "zaļie lohi" to izdarīja ļoti apzināti un no varas pozīcijām, kuras viņiem nodrošinājā tādi kā tu.
Kaut kā piemirsi lielāko šoku - kad ienāksies realitāte par bojāgājušajiem - to nevarēs noslēpt bezgalīgi.
"vecās martena krāsnis izmeta un uzlika elektriskās" Brīvprātīgi un savas muļķibas pēc? Vai tomēr tādēļ, ka pēc Briseles komunistu lēmuma tās vecās ES teritorijā faktiski ir aizliegtas? Nu tā, lai kopā ar ES elektrības ražošanas politiku būtu droši, ka metalurģijas nozare Eiropā tiek likvidēta, padarot to atkarīgu no ārējiem resursiem!
Apbrīnojami, ar kādu centību esi gatavs attaisnot šī kara finansētājus.
"Jeļcina 'klana' naudas interešu aizsargātāju, ar krimināli - politiskās elites atbalstu. " - tie ir tie, kas centīgi maksāja Putinam par energoresursiem, kas ir vienīgais reālais ienākums? Vai tomēr Merkele un Baidens, kas darīja visu iespējamo, lai novērstu iespēju, ka Eiropa un ASV varētu pārstāt finansēt Putinu? Nez, kur Krievijas militārais budžets to finansējumu saņem - no lieliskām tehnoloģijām, patentiem un attīstītas rūpniecības? Vēlreiz - kādēļ Baidens ar tik lielu centību, nokļūstot amatā, atcēla Nordstream 2 sankcijas? Kādēļ pirms Krievijas iebrukuma gandrīz mēnesi kā mantru skaitīja "Krievija iebruks, mēs nepalīdzēsim!" un pēc tam izrādījās "pārsteigts" un sāka lēni filosofēt par sankcijām, nevis rīkoties? Kādēļ Stoltenbergam nebija nekā ko atbildēt, kad Tramps pajautāja, kā tas nākas, ka Vācija negrib NATO neko iemaksāt, bet veltī milzu finansējumu, lai palielinātu ES atkarību no Krievijas gāzes?
Protams, ka nemeklēsi, gānīsies un melosi par "cildinošu izteikšanos", jo savādāk nespēj aizstāvēt savus Putina finansētājus, kurus es atļaujos norādīt.
Kaut vai tagad - cenšoties apmelot mani - cilvēku, kas nosoda Putina slēptos atbalstītājus, nemaz jau nerunājot par pašu Putinu.
"Neviens negrib karu - izņemot pilnīgi neracionālus indivīdus." Interesants apgalvojums - milzīgo militāri industriālo kompleksu veido "pilnīgi neracionāli indivīdi". Vai varbūt tomēr tieši tu esi "pilnīgi neracionāls indivīds", kam ir par grūtu aptvert, ka karš ir "just business", ko tāpat kā jebkuru biznesu politikā lobē varas un naudas kāri indivīdi, kuriem var pārmest daudz ko, bet ne jau racionalitātes trūkumu?
Atkārtošu vēlreiz arī pie tevis - tev nākas melot, jo ļoti sāp patiesība par taviem elkiem, Putina atbalstītājiem, kāds esi arī tu pats. Jūsu pasaule brūk, tādēļ izmisums.
Es atbildēju? Ne jau es te mēģinu attaisnot Putina finansētājus un atbalstītājus.
1984 rakstīja: Principā kādu brīdi kaut kādas materiālas neērtības varētu pieciest, lai tik bumbas nekur nekristu cilvēkiem uz galvas un tos vājprātīgos kara uzsācējus varētu mierā dabūt
Vai "materiālās vērtības" ir apkure un transports? Visas pārējās nozares Krievijai pa tiešo netraucē, bet Putina karu finansē Vācijas u.c. rietumvalstu kritiskās infrastruktūras (nevis vienkārši "materiālo vērtību") atkarība no Krievijas energoresursiem.
"Dialogu" - t.i. to mērķtiecīgo atkarības veidošanu no krievijas naftas un gāzes? Kas liedza tā dialoga vietā domāt, kā pārstāt finansēt Putinu? Kas liedza pat neuzsākt Nordstream2, kur nu vēl atcelt sankcijas?
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6