Vispār jau bija 2 un vēl 2 pacēlās gaisā no kaut kāda lidlauka - līdz ar to varētu būt pat 4, kas ir "publiski" parādījuši savu aktivitāti.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vispār jau bija 2 un vēl 2 pacēlās gaisā no kaut kāda lidlauka - līdz ar to varētu būt pat 4, kas ir "publiski" parādījuši savu aktivitāti.
Protams, ka "feiks" un "netaisās". To otru iespēju, ka Ukraiņi paši ir attikušies dēļ tām bažām, kas jau pastāvēja no paša sākuma, tu pat nepieļausi, jo tas neatbilst pareizajam jūsmiņu atbalsta plānam ar karodziņiem.
Kur lika.... Samazināja ieguvi dēļ "zaļajiem" ediktiem. Par to jau runa - Tramps bija panācis ASV energoneatkarību, ko Baidens ar steigu reversēja, tiklīdz tika pie varas, pie viena atceļot Nordstream2 sankcijas.
Tu jau mani apgaismoji - izrādījās, ka esi ne vien pārliecināts sociķis, bet arī Putina politikas atbalstītājs. PN.
Par apgādi taisnība - tikko ir ziņa par to, ka Bairaktars ir nonesis degvielas vilcienu ceļā pie Kijevas aplencējiem. Būs čigāniem atkal ko darīt. Bet kas tieši ir tas plakanzemiešu murdziņš, kuru piesauc?
Laikam, jo man kautkā likās, ka komentāru rakstīšana iAuto ir mazliet nenozīmīgāka, nekā ASV prezidenta no "lapiņas" lasīta "State of the Union" runa un es to atļaujos darīt kā hobiju, ar novērstu uzmanību, nevis oficiālu darba pienākumu "varenākā pasaules cilvēka" statusā.
Nu re... Ar pirmo :D Tad jau laikam var. Cik vēl ir pasaulē cilvēki, kas joprojām nezin, kas ir Ukraina?
"Putins var aplenkt Kijevu ar tankiem, bet viņš nekad neiekaros Irāņu tautas sirdi un dvēseli!" Uzmini autoru... :D
Nu jā... Kāda tam nozīme, ka sabiedrotie Latviju Staļina tētiņam atdeva. Hitlers taču bija uzvarēts. Kautkātā? Ir kaut kāda nozīme, ko tie "sabiedrotie" plāno darīt ar rezultātu, vai tomēr nē? Gribi Trudo komunismu, jo nespēj iedomāties dzīvi brīvība? Nē, es ASV nedzīvoju, bet visnotaļ cītīgi sekoju turienes norisēm, jo tās vistiešakajā veidā ietekmē mūs. Pavisam cieši un sāpīgi, kad tur pie varas ir mūsu amerikāņu premjera saimnieki, kuri ir ļoti tuvās attiecībās ar mūsu prezidenta saimnieku Sorosu.
Kas ir "otra puse"? Tā, kurā kūdru pamatoti aizliedz kā kurināmu? Tā nav nekāda "otra puse" - tas ir tups birokrātisks aizliegums, kas ir balstīts aklā "Grētismā", pasludināt kūdru par absolūto ļaunumu, jo viens no tās iespējamajiem izmantošanas viediem ir fosilā degviela.
Īpaši tupiem laikam jāpaskaidro katru reizi - ASV demokrātu partijas varas mašīna, kuras prezidenta amata vietu ieņem senils večuks, kas personīgi pat nesaprot, kur atrodas.
Huļi tava Kalifornija šitādu sūda tehnoloģiju piekopa? Vai tomēr vienkārši propagandiski melo, jo ir neērti atklāt patiesību, ka Kalifornijas ūdens problēmam nav nekāda sakara ar naftu. "Jebkuru derīgo izrakteņu iegūšana (no)dara kā minimums to pašu, ko HES un vēl "drusciņ"" - tukša muldēšana. Katrs gadījums ir jāvērtē atsevišķi. Bet tavs apgalvojums skaidri pasaka, ka atbalsti ES komunistu virzīto kūdras ieguves aizliegumu, kas ir smags trieciens mūsu ekonomikai un lauksaimniecībai, noliedzot to ekoloģisko kaitējumu, ko mums ir nodarījuši HES un kādu civilās aizsardzības apdraudējumu radījusi Daugavas kaskāde - mums viena ballistiskā raķete tās augšā nodarīs lielāku kaitējumu, kā atombumba, bet... atomkarš nemaz nebūs uzsākts. Un Kanāda, kuras naftu Baidens ar steigu aizliedza, cik nu man zināms, vispār naftu iegūst attīrot vidi - t.i. skalojot smiltis un pēc tam miruša naftas tuksneša vietā iegūstot mežus.
Tu pat nespēj atvert, kā strādā apgrieztās intereses :D
Kuru Baidens mērķtiecīgi ir pacenties pirkt no Krievijas, nevis Tekasas vai Kanādas...
Kurš ir tas katls? Vai arī Reuters melo? graphics.reuters.com/UKRAINE-CRISIS/zdpxokdxzvx/
P.S. Stulbi sanāca uzrakstīt. Ir, protams, panākams arī caur LV, tomēr ir iemesls, kadēļ tas tiek saukts par Suvalku koridoru.
Stulbs, nevis retorisks, jautājums - koridors uz Kaļiņingradu nekādi nav panākams caur LV. Aizej ģeogrāfiju kaut mazliet pamācies.
www.ft.com/content/5e20cb73-78aa-4f7d-a5e1-c548261af8c8 "It comes just days before Anthony Fauci, the head of the US National Institute of Allergy and Infectious Diseases, testifies to Congress, where he is likely to be grilled on why he approved a $600,000 grant that was used for risky coronavirus research at Wuhan." Diskusija ir tikai par WHY, nevis IF. Ja tu ar savu ASV zināšanu bāzi spēj saprast atšķirību starp šiem vārdiem.
Tikai tu [Bērklijas ideoloģijas] (iekavas, lai tavai šaurajai pierītei pielektu uz ko es attiecinu vietvārdu - ideoloģiju, nevis tavu personu, kas to ir apguvusi citā vietā) indoktrinācijas ietekmē nespēj aptvert ironiju un salīdzinājumu. Jā - ASV "mazo" kompāniju intereses ir mazākas par partijas interesēm. Partija un ideoloģija stāv pāri visam!
Bezjēdzīgi ir tikai tev, jo tikai tā vari attaisnot komunisma sekas - atrodot ārējo ienaidnieku. Par BigTech naudu nekāda ģeoloģija nav jāpēta - ir jāpaņem piemērs no "atpalikušajiem islāmistiem, kas ar tehnoloģijām nedraudzējas" - un jāuzbūvē atsāļošanas rūpnīcas tādā apjomā, lai ne tikai patēriņam pietiktu, bet arī Kolorado deltas atjaunošanai, ko ir safisuši sākot jau ar Hūvera dambja radītajām noteces problēmām - t.i. ar vistiešāko un iespaidīgi lielo "zaļās enerģijas" projektu. Neviena naftas truba nespēj radīt tādus sūdus, ka HES, kas pēc definīcijas izposta dabu, mainot ūdensnoteces sistēmu.
Diezgan skaisti paskaidroji - tieši tā ir - valsts pārvaldes aparāts un partija ir varenāka pat par lielā biznesa interesēm. Un tev vispirms ir jāpaprasa atļauja sponsorēt savas šaurās biznesa intereses partijai.
Aizet, nokriti līdz tupiem prastiem meliem. Fauči jau kongresā ir atzinies par visu Uhaņas laboratorijas darba saturu un tā finansēšanas shēmu no ASV nodokļu maksātāju naudas. Bet tu turpini melot...
Vai tad es noliedzu, ka Kalifornija ir piesārņota? Tieši otrādi - atzīstu un aicinu tevi paskaidrot, kā ir sanācis, ka vispiesārņotākais un nabadzībā nonākušais ir tieši "superduperzaļais" naftas nīdēju štats, kas milzu naudu pelna vistirākaja zināmajā veidā - ar augstajām tehnoloģijām. Vai tas, ka par naftas naudu dāsni laistīts un apzaļumots tuksnesis vietā, kur pēc definīcijas nav ūdens ne par neliek aizdomāties Kalifornijas ūdens trūkuma sakarā? Nez kurš nespēj paskatīties tālāk par savu Bērklijas ideoloģijas indoktrināciju?
Atkal kaut ko melo. Es tikai norādīju uz Baidena izteiktu apgalvojumu, ka Krievija "tā drīkst". Es NEKAD neesmu uzskatījis vai teicis ka Krievija tā drīkst. Bet tev ir nepieciešams mani apmelot, jo es, atšķirībā no jūsmiņiem, norādu uz neērtām patiesībām tavas propagandas pasaulei.
Samērā naivi ir visā piesaukt NATO. Jā - Polija ir ievērojami audzējusi militāro potenciālu sadarbībā ar NATO, tomēr Polijai ar to bija par maz - papildus ārpus NATO ir vēl aizsardzīas līgums ar UK un Ukrainu, kā ietvaros Polijā ir UK spēki, kas nav NATO. Bet tā ir tikai viena sķautne - par pašu svarīgāko esi "aizmirsis" un tevis piesauktais militārais bruņojums neko aktīvi nedara Ukrainas labā. Tas, ko Polija ir izdarījusi bez NATO palīdzības - nodrošinājusies ar gāzes krājumiem tā, lai pietiktu pašiem un Ukrainai, izpildījusi mājasdarbu loģistikā humanitārās palīdzības sniegšanā abos virzienos. Atšķirībā no ES bēgļu krīzēm ar ko nespēja tikt galā visa savienība - Polija ir gatava viena pati nodrošināt atbalstu Ukrainai. Ne velti mūsu brīvprātīgie palīgi ziņo, ka uz robežu viņus nemaz nelaiž - lai neradītu haosu labi organizētā robežas kontrolē un plūsmas organizēšanā - novirza uz koordinācijas centriem tālāk no robežas. Un, protmas, šo daļu jūsmiņi, kas priecājas par Staķa selfiju un lepno atbildi Gobzemam, nav pamanījuši. Jo viņiem liekas, ka ar savu FB bildē pievienoto karodziņu ir izglābuši Ukrainu. Vēl viens punkts pārdomām - par kādām sniegpārsliņām esam kļuvuši, ka šādā brīdī atbalstā Ukrainai nevaram uzrakstīt tekstu bez zvaigznītes? Vārdā, kurš tāpat ir uz visiem sētas stūriem izlasāms un to pašu progresīvo saukts par mākslu, nevis vandālismu. Vai tie, kuriem kaut kas novītīs, izlasot vārdu pilnā rakstībā, ir gatavi kaut ko aizstāvēt?! www.facebook.com/photo/?fbid=4943627292361439
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6