Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tev ir tik grūti aptvert, ko pats pateici ar savām Bērklijas izskalotajām smadzenēm? Tieši pie tā jau strādāja - izstrādāt vīrusu un vakcīnu armijām, laboratorijām u.c. aizsargājamiem pārcilvēkiem. Problēma jau radās tajā, ka ASV šādu virzienu atzina par pārāk bīstamu un aizliedza. Rezultātā tie pētījumi tika slepeni pārcelti uz Ķīnu, kur notika likumsakarīgais - Ķīniešu laboratorijas drošība ir ar zemākiem standartiem, nekā ASV (kur, īpaši nettapīgiem atkārtošu - šāda veida pētījumus atzina par pārāk bīstamiem) un notika noplūde - pirms tika izveidots bioloģiskā ieroča komplekts - vīruss + vakcīna.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Laikam jau jārunā bildītēs, bērnudārza līmenī. Viena - no tuksneša, kur nekā izņemot naftu un kapitālismu nav - saldūdens ir dabūjams tikai no jūras, un to mierīgi tuksneša apstākļos var izmantot zālītes laistīšanai. Bildīte no parasta pilsētas parka, speciāli nepaņēmu neko no individuālajiem Kataras dārziem - lai nekliedz, ka tas jau proletariātam nav pieejams. Otra - no Oklendas (pavisam blakus tava komunisma dzimtenei Bērklijai). No ASV kādreiz bagātākā štata, kur ienīst naftu, dzīvo zaļāko dzīvesveidu pasaulē un naudu pelna ar "BigTech" - tīrākajā veidā, ko jebkurš "zaļais" var iedomāties. Un tu pats apgalvo, ka tur problēma ir cilvēku veselība, ne tas pats tīrākais gaiss, ūdens pieejamība. "+ vēl finansu problēmas" - šis vispār nogalina. Nu kā ir iespējams, ka par finansu problēmām sūdzas Silīcija ieleja un Bigtech? Patiešām nevar izkūkot to, kā vienkārši nav... Normāli nav iespējams aptvert, kā var neredzēt, ko spēj nodarīt komunisma ideoloģija. Bet to varētu piedot. Attaisnojumus Putina atbalstīšanai, lai tik nesadarbotos ar lielāko iedomāto ļaunumu pasaulē - Teksasas naftas kapitālistiem, nevar ne saprast, ne piedot.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nez, ko lai dara nabaga Kalifornija. Ar BigTech laikam pietiekami nopelnīt nevar. Tu esi galīgi prātu izkūkojis? Kā tas ir arguments atbalstīt Putinu?!

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Vienīgais, par ko varu nokauneties - par to, ka kādu laiku uzskatīju tevi par savādāk domājošu, bet tomēr cilvēku. Izrādās COVID nebija pietiekams katalizators. Ja spēj attaisnot atbalstu Putinam... Nav komentāru. Tas ir ļaunāk par tiem, kas to vienkārši neaptver.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tieši tā, viedokļi ir radikāli pretēji un ilūziju, kurš ir Putina slepenais draudziņš.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Klau, komunistu propagandēn - vai tiešām ir pareizi nepirkt naftu no Teksasas, lai ieriebtu Ted Cruz sponsoriem un to naudu atdotu Putinam? Pats iegāzi sevi, mēsl! Jā, tavs Baidens ir tik traks Putina atbalstītājs, ka rīkojas tieši tā kā apraksti. Tieši to arī saku.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tagad jau melosi, ka čečenu un dagestāņu kaujas vienības nav ar īpašu statusu? Kas par belorusfīliju? Un kādēļ melo par "visi latvieši ir par to atbildīgi"? Vēlreiz tev kā Putina kulta pielūdzējams - totalitārisms in internacionāls, tam nav tautības. Un jebkura tautība var to atbalstīt - Ļeņina sargus tieši minēju kā piemēru, ka tautas daļas rīcība nav nekāds pamats izteikt apgalvojumus par visu tautu vai vainot visu tautu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu pat savu viedokli nespēj izteikt bez "russkojazičniju" urlu leksikas. Un kādēļ? Lai pateiktu "Ne jau Putins ar automātiem skraida." kā iebildumu uz to, ka tev uzskaita kādas tautas viņa vārdā karo. Paskaidro, kādēļ tieši Putina labākās kaujas vienības NAV krievi, bet gan islāmisti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jā, esmu rusofīls un ar to lepojos. Atšķirībā no tevis, uzskatu par noziegumu kā tuvana Šoigu vadībā čečenu un dagestāņu kaujas vienības ar baltkrieva Lukašenko palīdzību slepkavo krievus Ukrainā, kamēr vācieši un amerikāņi mierīgi dzer rīta kafiju. Tikai tava sātanisma kulta, kas pielūdz Putinu, režīma propaganda par noziedzniekiem vēlas padarīt krievu tautu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kādēļ melo, ka es citēju Fox? Parādi kaut vienu reizi, kad esmu atsaucies uz Fox žurnālista viedokli. Bet tev jau nekas cits neatliek, kā "netškirt" ASV kongresmenis no žurnālista, jo citādi nāktos atzīt, ka tavi žurnālistikas pīlāri cenzē visu pēc kārtas un

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un kā ir tik klaji melot? Tu komentē visu, kas atbilst tavai propagandas telpai. Objektīvs ir viss, ko saka Psaki? Antifa? Kas no ASV kongresmeņa teiktā nav patiesība? Vai arī apgalvo, ka Fox viņu ir kaut kā piespiedusi melot kanāla interesēs?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kāds pārsteigums... Atkal ad hominem, nevis saturīgs komentārs par saturu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

ASV kongresa tiešraide. Pēc Psaki atzītā, ka Baidens ir mēģinājis pierunāt Ķīnu vērsties pret Krieviju, atklājot kaut kādas ASV izlūkošanas detaļas, kongresa izmeklēšanas komisija ir pieprasījusi iesniegt dokumentus par to, kāda informācija ir nodota - dokumenti ir iesniegti un tiek vērtēti pēc satura nozīmīguma, neapšaubot faktu, ka Baidens ir atklājis Ķīnai to, ko nedrīkstēja.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pagaidām ASV kongresmeņu rīcībā pēc man zināmā. Paseko kādreiz tam, kas reāli notiek pasaulē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jau pašlaik ir dokumenti, kas apliecina, ka Baidens ir padalījies ar izlūkošanas irnformāciju ar Ķīnu (kas to tālāk nodeva Putinam), vienlaikus turot to noslēpumā no Ukrainas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kādus tik melus nesadomāsi, lai noslēptu savu atbalstu karam. Jo to, ka es nosodu amerikāņus par palīdzēšanu noziedzīgam režīmam, jau nebūsi pamanījis. Tā vietā jāmelo par "advokatējot Krieviju".

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

www.youtube.com/watch?v=qA9D9SE0Rag

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai arī... Cenzūra ir uzvarējusi - tie kolonnu veidotāji nemaz nezin, kas notiek citur - joprojām domā, ka ir mācībās. Vēl vakar bija video no Šeremetjevas, kur cilvēki ar atvaļinājuma čemodāniem lidostā brīnās, kādēļ reisi uz Turciju ir "Delayed".

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā, jāslēdz topiku, kurā var norādīt uz tādiem liekuļiem, kā tu, kas vēlas noslēpt savu atbalstu Krievijas sabiedrotajiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kaut nedaudz, bet jā. Ikdienā, kā jebkurš, dzīvoju diezgan lielā infoburbulī starp līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Turpini vien attaisnot atbalstu Krievijas agresijai. Turpini apgalvot, ka ASV vilcināšanās rīkoties pēc pašu kliegšanas par Krievijas agresiju, ir pamatota. Turpini aizstāvēt varu, kas atcēla Nordstream2 sankcijas un sacēla pasaules energoresursu cenas, ļaujot Putinam nopelnīt. Galu galā - "kas tur tāds", vai ne?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

PN. Tu esi ļoti daudz palaidis garām. Varenā ASV armija piekāpās Talibiem. Šeit ir veci tanki ar jauniesauktiem zēniem, kas nesaprot ko dara, un pret kuriem notiek partizānu karš, kur mežabrāļiem ir Javelin un naktīs pa debesīm siro Bairaktari.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es kaut kad jau rakstīju, kāds ir mans mērķis "diršoties ar neko nesaprotošiem plebejiem". Nav ne misijas, ne peļņas mērķa. Tikai "reality check".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu tu tak esi deģenerāts. ASV prezidenta īpašais padomnieks cer, ka glābt pasauli no sasilšanas palīdzēs Putins, kurš tajā pašā laikā draud pasaulei ar kodolieročiem, bet tev liekas aktuāli sacerēt kaut kādas glupības par mani, jo es atļaujos uz to norādīt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Globālā sasilšana. PN.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti