Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Nu tak pasaules spēcīgākās armijas virspavēlnieks sen ir sajucis prātā, un neko... Nav tik traki - tas amats nav nemaz tik absolūts. "Vadoņa" naratīvs ir vajadzīgs kulta propagandas materiāliem.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Pie pilna saprāta esošs cilvēks nepielūgtu Putinu kā absolūto Dieva pārstāvi zemes virsū, bet saprastu, ka ne jau viņš, bet militāristi, izlēma, ka karam būs būt. Pat Staļins un Hitlers bija tikai iedvesmotāji režīmiem, kur nu vēl mūsdienu vadoņi.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Smalko Erdogana mājienu, ka Ukrainā varētu būt atomieroči, palaidāt garām? To, ka Kaļiņingrada šobrīd de fakto ir pilnā bezierunu blokādē un pēdējais, ko saņem no ārpasaules, ir Lietuvas dotā elektrība? To, ka sankcijām ir pieslēgusies Japāna, kurai ir pretenzijas uz Kuriļu salām un kura ir vienīgā valsts pasaulē, kas ar Krieviju joprojām nav izbeigusi otro pasaules karu, pamanījāt?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Malacis mēsls, turpini aizstāvēt un attaisnot savus Krievijas ekonomiku atbalstošos komunistus. Ukraiņiem pienākas karš, lai tik amerikā nesadardzinātos produkti... Tikai pat tas nav izdevies - kāda nez ir Baidena ekonomikas radītā inflācija? To arī noliegsi? Un to, ka ES atbalsta Krieviju arī esmu minējis daudzkārt. Tikai nez kādēļ par to eurokomunistu atbalstītāji mani par Putina trolli sauca.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Saņemies un paskaidro beidzot - kādēļ tavs mīļais komunistu režīms ar steigu Baidena personā atcēla Nordstream2 sankcijas un apturēja ASV fosilo enerģētiku - t.i. mērķtiecīgi sagrāva to, ko Tramps bija panācis, lai ierobežotu Putinu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kopumā taisnība, tikai izlīgumu ar vakseriem gan nevajag jaukt iekšā. Tieši otrādi - vajag atcerēties, kuri ir gatavi aizstāvēt varas režīmu, vēršoties pret saviem līdzcilvēkiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Diemžēl dzīvo savā melu telpā un neko nezini par tikko pabeigto izmeklēšanu un to, ka visa šī saistība ar Krieviju ir Klintones kampaņas safabricēti meli. Un kā Tramps nosauca Putinu par ģēniju par to, ka viņš ir spējis izmantot Baidena vājumu, piebilstot, ka neko tādu nebūtu pieļāvis paliekot pie varas. Bet tev nākas melot, ka atbalsta.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kāpēc video nepievienojās? youtu.be/W_9HhBcznPk

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Var jau būt, ka esmu tas, kurš ir saspiedies, nevis Baidens

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Propagandēn, paskaidro, kas ir "Kremļa un Trampa" vīrziens. Paskaidro kādēļ tavi mīļie komunisti lika savai senilajai lellei ar steigu atcelt Trampa uzliktās sankcijas Nordstream 2. Paskaidro kādēļ vajadzēja apturēt ASV Trampa attīstīto fosilo enerģētiku, ļaujot Putinam nopelnīt ar saceltajām gāzes cenām. Paskaidrot kādēļ tavu komunistu apgalvojumi par Trampa sasitibu ar Krieviju ir izrādījušies prasti meli oficiālā izmeklēšanā. Paskaidro kādēļ Fauci joprojām ir augsta amatā tavu komunistu aizsardzībā, neskatoties uz to, ka viņa shēmas ASV nodokļu naudas un bioloģisko ieroču tehnoloģiju nopludināšanai ĶKP ir atzītas. Visā šajā nav nekā, kas būtu Fox atstāsts vai interpretācija - info no ASV kongresa sēžu ierakstiem. Un atgriezeniski - Fox diemžēl ir vienīgais no ASV lielajiem kanāliem, kas par to neklusē, bet tas tāpat nenozīmē, ka es sekoju tikai Fox un ticu kādam no viņiem uz vārda. Un tieši par Takeru - man ļoti nepatīk veids, kā viņš bieži ierobežo savu studijas viesu izteikšanos un runā pa virsu. Diemžēl viņš ir vienīgais, kas ASV lielo mediju telpā vispār atļaujas runāt ar pretrunīgi vērtētiem viedokļu paudējiem. Protams, ziņu pietiekami daudz par ASV informācija kas telpu lai saprastu, kur tajā ir tava vietā - esi gatavs čurat karstu, kad Lenons ar Komo sacenšas stiubumā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Neko labāku nevarēji izdomāt, ka kaut kādus melus par vēsturisku (ko tad vispār nozīmē?) aizraušanos ar Fox. Jā Fox noteikti ir starp avotiem, kam sekoju - tieši tāpat, kā daudziem citiem. Lai lielā melu jūrā censtos salikt patiesības puzli. Tev pilnai laimei - šodien skatījos arī Putina un Lukašenko runas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu bet protams, ka tavā pasaules uzskatā "tuvie austrumi nav salīdzināmi ar Eiropu". Atkārtošos: tās jau nevienu nesatrauca, jo stāsts ir par lokālo egoismu un tuvredzību. Kā pats jūties, noniecinot tuvo austrumu zemcilvēku nāves, ārieti?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Mazliet paturpinot "nezinu ko teikšu pec gada", bet šobrīd izsakot šī konflikta endgame pārdrošās prognozes, varētu būt pārzīmētas Eiropas robežas, kā jau es minēju iepriekš. Krimas tatāru autonomija Turcijas sastāvā, sabrukusi ES, un ar Kēnigsbergu paplašināta Polija jaunas Austrumeiropas savienības vadībā. Un tas noteikti nav kariņa uzsācēju mērķis, bet prognozējamā kārtējā izgāšanās iecerētajiem plāniem, ja Polijai un Turcijai izdosies tas, ko, kā izskatās, tās dara. Diemžēl procesā ļoti cietīs Ukraina, visticamāk arī Baltkrievija un var gadīties arī, ka Baltija. Un jā - šajā procesā jau nu Ķīna nepakautrēsies pievākt tālo austrumu teritorijas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Lielos vilcienos var piekrist. Ar piebildi, ka tas ir tikai viena posma apraksts. Jā - Turcija un Polija pašlaik aktīvi palīgā nenāk - visticamāk tieši tādu iemeslu dēļ, kādi minēti šajā video - risks tādejādi konfliktu eskalēt līdz atomkaram ir reāls. Bet tās arī nefilosofē un nesēž rokas klēpī salikušas, bet aktīvi gatavojas nākamā posma izspēlei. Un kungam, runājot par Eiropas atkarību no Krievijas naftas ir paskrējis garām viens sīkums - Polijā ienākušie gāzes kuģi ar apjomu, kas uz visai ilgu laiku pietiek visai Eiropai. Kur tā gāze ir palikusi, neviens nezin, jo itkā Polijai nav tādu krātuvju. Itkā... Bet kuģi bija reāli. Un viena no pasaules varenākajām flotēm ir turpat blakus Krimai. Mazliet jau "aizvainojusies" par kravas kuģa apbižošanu un slēgusi Krievijas militāristiem gaisa telpu un Bosfora šaurumu. Un ko nez uz Kijevu aizveda tie divi "Antonovi", kas no Incirlikas ielidoja Ukrainā pašā konflikta sākumā?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pirmais - kā sadzīvo ar dubultdomu? Par C19 afēru ir atbildīgi tie paši, kas par provokācijam Ukrainā. Otrais - bija jautājums arī par 2014. apvērsumu Ukrainā. Tur arī nekas uz galvas nekrita. Krievija visai mierīgi nodrošināja savas bāzes Krimā un likās mierā. Un 8 gadus nelikās ne zinis par slimiķu šaudīšanos Donbasā. Tāpat ka visa pārējā pasaule. Un tad pēkšņi... Uzbrukums. Nu tā vienkārši bez iemesla. Bet tieši tad kad Baidens ir parūpējies par gāzes cenu pieaugumu un atjaunojis Nordstream 2 celtniecību. Un tieši brīdī kad brūk C19 afēra, notiek notikumi, kuru rezultātā visas sašķeltā zelta zivtiņu sabiedrība nekavējoties aizmirst iepriekšējās bēdas, jo "tikai vienoti" mēs varēsim turēties pretī Krievijai.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

"man ir principiāli iebildumi pret ietāšanos NATO blokā metožu pielīdzināsanu šāda tipa iestāšanās RU blokā" Musulmaņiem arī ir principiāli iebildumi pret kristiešiem un otrādi. Attiecīgās reliģijas ticīgais ar pārliecību paziņos, ka viņa reliģija ir labākā un pareizā. Es varu uz abām paskatīties kritiski un pateikt, ka neviena no tām nav labāka par otru, bet abu sadursmēs izraisītie slaktiņi ir nepieņememi. Tikmēr tu aizstāvi vienu pusi, akli attaisnojot otru. "Sūtiet sludinātājus, esiet labāki, skaistāki un labāk krieviski runājoši, lai tas notiktu labprātīgi. Tanki nav pieņemams risinājums. " Tanki nav pieņemams risinājums. Bet ASV tas ir standartrisinājums, kad nesanāk savādāk - Irākā un Afganistānā nekādus sludinātājus nemanīja - precīzāk sakot - nemaz nemēģināja savādāk, bet gāja uzreiz ar tankiem. Krievijai, kā redzam, arī nav problēmu ar tādu pat risinājumu. Kliegšana un raudāšana par to, ka tagad karš ir Eiropā, ir stulba. Kliegt vajadzēja tad, kad tie paši karotāji to darīja tālākās zemēs - bet tās jau nevienu nesatrauca, jo stāsts ir par lokālo egoismu un tuvredzību. "valsts ar teritoriāliem strīdiem ar kodollielvalsti nevar kļūt par NATO dalībvalsti" Nevar gan, tapēc jau eksitēja plāns, kā tos strīdus izbeigt. Krievija uz to reaģēja un esam tur, kur esam. Kamēr situācija bija "iesaldēta", nevienu, t.sk. ANO nesatrauca, ka 8 gadu garumā notiek nepārtraukta abpusēja šaudīšanās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Diemžēl ir gan par ko satraukties. ASV tikko palīdzēja ĶKP radīt vīrusu un pandēmiju. Uzdāvināja Afganistānas litiju, nosplaujoties par tiem, kas Afganistānā paļāvās uz ASV aizstāvību.Tas ne tuvu nerada pārliecību, ka ASV (tavējo komunistu daļa) un Ķīna ir ienaidnieki.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Laikam vēl neesi sapratis, ka jebkura propaganda satur pareizo patiesības un melu maisījuma atšķirībā no tev līdzīgajiem, kam liekas ka var vienkārši tupi melot un tam visi ticēs. Līdz ar to jā - Krievijas propagandā kopā ar Krievijai vajadzīgajiem meliem ir iekļauta tā patiesības daļa, kuru mūsu propaganda slēpj - tapēc primitīvi domājot sanāk, ka "stipri līdzinās". "teorija par Baidenu" ir "apskatīta un atzīta par sazvērestību teoriju" propagandas mašīnā, kurā par sazvērestības toerijām pēdējo gadu laikā ir atzīta virkne notikumu un faktu, kas apbrīnojami īsā laikā tomēr ir izrādījusies patiesība. Izmeklēšanas dokumenti un fakti tomēr liecina pretējo. Pamēģini konkrētāk pastāstīt, kas tieši "manā teorijā" neatbilst patiesībai.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nemelo. Iebrukums Irākā notika ar safabricētu paziņojumu, ka tai ir ķīmiskie ieroči, nevis aizstāvot Kuveitu. Un neviens ASV par to nav nosodījis - iebrukt svešā zemē uz melu pamata. Un tieši to es saku - šādai rīcībai NAV attaisnojuma. Tieši tāpat kā selektīvai vienas lielvaras attaisnošanai un tās dalības konfliktā noliegšanai. Tieši tāpat, kā Baidena tukšajai muldēšanai par sankcijām, kuras pats ir mērķtiecīgi atcēlis, dodot Krievijai šīs okupācijas iespēju.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tikai tu pielīdzini. Nekādi lādiņi uz galvas nekrita ne 1991. gadā Latvijas PSR, ne 2014. gadā Ukrainā, kad ASV nolēma mainīt dažu valstu atkarību, atņemot tās Krievijas ietekmes sfērai. Bet tur, kur nesanāk pa mierīgo, ASV nekautrējas lietot militāru spēku. Un tāpat dara Krievija. Bet tev arī izrādās ir zelta zivtiņas atmiņa. Tas, kā pāris dienās esi aizmirsis, cik aktīvs ASV kārtības pretinieks biji C19 jautājumā, tikai apliecina ASV ieinteresētību konfliktā, kurš mirlklīgi ir aizēnojis un licis aizmirst visu kovidafēru, tiklīdz tā sāka brukt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu nē. Bet droši vien esi pamanījis, ka daudzi citi gan.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atkal kaut kādus melus nākas izdomāt :D Nekad neesmu "čīkstējis", ka man kāds nebūtu devis pielaidi - tikai norādījis, ka šāds kontroles mehānisms eksistē un ir vēršams pret tiem, kas nepatīk varai.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tiešām līdz šai dienai neesi pamanījis, ka visos nepārtrauktajos ASV - PSRS/Krievijas karos nepārtraukti mirst lielgabalu gaļa un vietējie iedzīvotāji, kamēr abu pušu militāri rūpnieciskais komplekss plaukst un zeļ? Nez kā ASV militāristi attaisnos savu budžetu nākotnē, ja būs "pārbraukuši ar ceļa rulli pāri". Pamēģini uzskaitīt cik ilgi pēdējā gadsimta laikā kaut kur svešā zemē NAV noticis ASV - PSRS/Krievijas karš.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu un kur ir tavas tiesības uz neatkarību? Izpildot Briseles ediktus un valkājot Fauči maskas? Klausot amerikāni Kariņu un Sorosa pārstāvi Levitu?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu redz... tad, kad es teicu, ka tieši tādi tie "Rietumi" ir, vajadzēja izdomāt melus par to, ka es aizstāvu Krieviju.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti