Tiešu nolūku tu mērķtiecīgi pipini klāt un tikpat mērķtiecīgi noklusēji pārējos dokumentāli pierādītos faktus - t.i. to, ka "gain of function" ir Fauči mūža apsēstība un "normālie zinātnes granti" caur finansēšanas shēmām atdodot ASV nodokļu maksātāju naudu Ķīnas komunistiskajai partijai uzradās tad, kad ASV viņam aizliedza turpināt šos ārkārtīgi bīstamos pētījumus tieši šādu paredzamo seku dēļ.
Jā, konteksts ir svarīgs. Viņa vakcinācijas bizness ir izgāzies.
Un tava "pierādīšana" ir pilnīgi garām. Jebkuršs vīruss, arī mākslīgi radīts, ir pakļauts tālākai mutācijai atbilstoši dabas likumiem - ko tas arī izdarīja.
"Sazvērestība" jau sen ir dokumentāli pierādīta un atzīta. Pāsreizējā diskusija ir smieklīga - neviens nav tieši pierādījis, ka šis vīruss ir no laboratorijas, tādēļ Fauči ar putām uz lūpām stāsta, ka visiem ir jātic, ka dabīgi ar epicentru pie laboratorijas uzradās tieši tāds pats vīruss, pie kāda izveides viņa laboratorija strādāja un tā ir tikai sakritība.
uupis rakstīja: bradypus kaut ko pīkstēja par to ka Krima ir krievu vēsturiskā teritorija? Nu tad jau šis melis mācēs izskaidrot no kāda krievu vārda ir cēlies pilsētas BAHČISARAI nosaukums un ko tas nozīmē?
Jā un ja jau bradypus kliedz pēc vēsturikās taisnības tad viņš droši ka mācēs pateikt no kāda vārda cēlies maskavas upes Jauza vārds un kādai tautai tad vēsturiski pieder 5 daļa no maskavas?
Ko nu atkal melo. Es teicu, ka Krimas tatāriem ir vienalga, kurš okupants pārvalda viņu zemi - t.i. nosaucu par okupantiem gan krievus, gan ukraiņus. Kā arī minēju, ka Ukrainas PSR sastāvā to iedalīja Maskava - tās arī ir visas Ukrainas pretenzijas uz šo teritoriju - PSRS mantojums.
uupis rakstīja:
Bradypus rakstīja: Nez, kurš ir tas melis:
1945. gadā Potsdamas miera konferencē Kēnigsbergu un Austrumprūsijas ziemeļdaļu piešķīra PSRS pārvaldībā uz 50 gadiem.
Tavā melu pasaulē Potsdama ir Nirnbergā vai Nirnberga ir Potsdamā?
50 gadi ir pagājuši!
Kāpēc Kēnigsberga nav atgriezusies Vācijas paspārnē?
Nu pastāsti gan kāpēc. Nu tā, lai tam būtu jebkāds sakars ar Nirnbergu.
Nu parādi mani, kurš aicināja "uzticēties", melīt!
Nevajag atkal nodarboties ar projekciju.
Jo, jo, jo... Vakcīnas nepalīdz. Omikrons palīdz. Viņš teica tieši tā, kā viņš teica, nevis kaut kā savādak, melīt.
"Žēl gan, ka omikrons rada labu imunitāti." (C) vadošais pasaules vakcinetājs Bils Veitss.
youtu.be/tlygUb9RVgA
Kanibaals rakstīja: Kā tas ir ticēt vai neticēt zinātnei? Kas tur ko īpaši neticēt, zinātne pēc definīcijas nav par ticību.
Ja liec telefonu pie auss tad jau tici zinātnei, ka litija baterija kuru katru brīdi neuzsprāgs un ausi nenoraus.
Tiešām? Ja jau zinātne nav par ticību, tad ko tavējie visu laiku skandina, ka tai jātic?
Nez kādēļ aviokompānijas gan kaut kādas tumsonīgas un neļauj tās baterijas brīvi vadāt... Laikam jau tādēļ, ka netic zinātnei un domā, ka lidmašīnas ir Dieva brīnumi.
Ak tad Janukoviča režīms noziedzīgs, bet Porošenko tīrs un pūkains? Bet atgriežoties pie jautājuma - ASV dienesti drīkstēja rīkot valsts apvērsumu Ukrainā, saskaņā ar Budapeštas memorandu?
Taisnība. Līdz ASV līmenim vēl ir kur augt. Bet tas nenozīmē, ka nav vispār. man pazīstami kvēli vakserēšanas pielūdzēji ar doktora grādiem aicina TICĒT zinātnei. Kā tas nākas, ka zinātni kā ticību sludina tieši cilvēki ar zinātniskajiem grādiem?
Bet aizliedz ASV iejaukšanos Ukrainas politikā. Tavi izmisīgie mēģinājumi noliegt, ka tas tika darīts un Krimas notikumi sekoja kā tieša atbilde tikai pierāda, ka man ir taisnība.
Nu tiešām šausmas. Tā nevar būt, ka kādi ārvalstu spēki iejaucas svešu valstu politkā. Noteikti tie Gobzema atbalstītāji, kas profesionāli neitralizēja mūsu drošības dienestu pārstāvjus, ir tikai un vienīgi parasti antivakseri - no parastās dumjās tautas, kas vienkārši nav apguvuši skolā pamatzinības un pavilkušies uz viena glupa populista retoriku.
Vai tu vispār aptver, ka ar savu "ironiju" tu apgalvo, ka Maidana laikā vai nu Ukrainā nebija neviena Krievijas drošības dienestu pārstāvja vai arī "parastā tauta" bija gudrāka un spējīgāka par tiem?
Visaugstākā līmeņa dabas pakārtotāji atsevišāi vajadzībai šobrīd ir tieši faučisma pielūdzēji.
Kā tev liekas, būs uz vēlēšanām kaut viens saraksts, kas nebūs sociālistisks?
Vai tomēr, tāpat kā PSRS vēlēšanās, demokrātija joprojām nozīmēs "tiesības izvēlēties" starp izredzētajiem, kam uzticēt vienīgās pareizās ideoloģijas celtniecību?
Nu kādēl tik klaji jāmelo? Kādēļ ASV viceprezidents Baidens tajā "Ukraiņu tautas izvēlē" tur atradās klātienē? Un vēlreiz - cik naivam ir jābūt, lai iedomātos, ka ASV viceprezidents atradīsies svešā valstī apvērsuma laikā bez "kaujas grupu" klātbūtnes? Kādēļ pēc veiksmīga apvērsuma Baidena dēls narkomāns bez jebkādām zināšanām enerģētikā kļuva par ārkārtīgi augstu un augsti atalgotu amatpersonu jaunās valdības kontrolētajā valsts enerģētikas uzņēmumā?
Vai tad jau aizmirsi, ka Krimas tauta arī "izvēlējās nomest Ukrainas režīmu"? Ar ko tie zaļie cilvēciņi bija sliktāki par tiem, kas organizēja Maidanu?
Sagrozīt patiesību un atteikties atbildēt uz neērtiem jautājumiem ir tieši tas ko no tevis var sagaidīt.
Es esmu "ieņēmis galviņā kā postulātu", ka slikts ir totalitārisms, neatkarīgi no ģeogrāfijas un nacionalitātes. Bet tev izmisīgi vajag novērst uzmanību no šāda skatījuma un atrast kādu tautu, kā grēkāzi, lai novērstu uzmanību no tava atbalsta "pareizajam" totalitārismam.
Baidens tajos notikumos atradās Kijevā. Un ja tev liekas, ka ASV viceprezidents vienpersoniski, bez saviem dienestiem, kuri veic reālo darbu, atrodas svešā valstī, atklāti no tribīnes aicinot uz valsts apvērsumu, būs grūti sagraut tavu pārliecību _brivu valsts gribu".
Pofig. Ja gribi saki, ka meloju. Atzinu.
Tagad atbildi uz uzdoto jautājumu!
Nē, nevis sinonīmi, bet sabiedrotie kopīgā pagrīdes "biznesā". Krievu militāristiem ir tāda īpašība, kas piemīt daudziem sociālistiski domājošiem indivīdiem - spert kaut ko darba vietā un stiept mājās vai pārdot. Kā tev liekas, tie krievu tanki, kas tepat Latvijā deviņdesmitajos tika pārtaisīti par traktoriem un tagad vēlāk par izklaides mašīnām, tika pirkti godīgās, Maskavas vai vietējās vadības sankcionētās izsolēs?
Nez, kurš ir tas melis:
1945. gadā Potsdamas miera konferencē Kēnigsbergu un Austrumprūsijas ziemeļdaļu piešķīra PSRS pārvaldībā uz 50 gadiem.
Tavā melu pasaulē Potsdama ir Nirnbergā vai Nirnberga ir Potsdamā?
Jā, vēl viena kopīga iezīme tev un šiem "krieviem" - vārda lietošana nepareizā nozīmē, lai pēc iespējas noslēptu savu īsto dabu.
Tev ļoti nepatīk mana vēršanās pret totalitārismu, kuru tu aizstāvi, tādēļ tādēļ tev ir nepieciešams, lai internacionāla totalitārā režīma noziegumus "pierakstītu" tautai, kura pati ir no tā cietusi.
Turpini vien melot, ka es kādu aizstāvu. Nocitēsi? Es esmu tikai kritizējis tavus totalitārisma elkus. Bet tev nākas melot pēc klasiskā totalitārisma principā - visi, kas nav ar mums, ir pret mums.
Jā, kļūdījios, man likās, ka memorands ir garāks. Bet atmiņa pievīla - izvērstāks šī punkta skaidrojums bija anotācijā, nevis pašā memorandā.
Bet kā palika ar atbildi uz jautājumu - vai ASV tieša dalība Ukrainas valsts apvērsuma organizēšanā ir vai nav uzskatāma par norādīta punkta pārkāpumu?
Kāpēc bijusī STASI kolēģe izmisīgi centās izbūvēt Nordstream2 kopā ar to čekas darboni un pašreizējais ASV prezidents izmisīgā ātrumā pēc nākšanas pie varas atcēla sankcijas ar kurām iepriekšējais to bija atcēlis. Nu jā - tas pats, kurš tagad visiem stāsta kādas sankcija piemēros, ja tas čekas darbonis iebruks (un pats saka, ka tas notiks) valstī, kurā viņa paša iecelto lojālo marioneti ir aizstājis iepriekšējam ASV prezidentam lojāls prezidents.
Tas jūs kaut kā nemulsina? Kādēļ, kad norādu uz uz acīmredzamiem čekas darboņa sabiedrotajiem, kuru pārstāvji valda arī mūsu valstī un kritizeju viņus, jums nākas izdomāt melus par to, ka es to čekas darboni aizstāvu.