Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Katra tava gānīšanās par krieviem. Tava necieņa pret tūkstošiem krievu, ko nogalināja gruzinebreja vadīts totalitārais režīms, kuru uzcelt palīdzēja arī latviešu strēlnieki.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Izskatās ka jums patiesība ļoti sāp. Nu kādēļ tik izmisīgi jāmelo par to, ko es nekad neesmu darījis? Nekad neesmu aizstāvējis fašistus - tieši otrādi, atšķirībā no jums vienmēr esmu pret totalitārismu. Bet jamelo, jo izgaismoju jūsu īsto dabu. Nekad neesmu aizstāvējis atļauju ievest karaspēku svešas valsts teritorijā. Tieši otrādi - norādu, kurš to dara un kā jūs to aizstāvat. Jamelo, jo izgaismoju jūsu īsto dabu. Budapeštas memorandā ir rakstīts “The Russian Federation, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland and the United States of America reaffirm their obligation to refrain from the threat or use of force against the territorial integrity or political independence of Ukraine, and that none of their weapons will ever be used against Ukraine except in self-defence or otherwise in accordance with the Charter of the United Nations;" Ka tieši ASV viceprezidenta personīgi klātienē režisēts valsts apvērsums, ieceļot pie varas ASV lojālu marionešu valdību nav šī panta pārkāpums?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tieši to arī daru - nevis klausu propagndai, kā tu, bet meklēju informāciju par to, kam tāds konflikts ir vajadzīgs. Un visvairāk to vajag ASV patreizējai varai, kā arī Briselei tas būtu ļoti noderīgs, lai vismaz iesaldētu strauji brūkošās attiecības ar Višegradas valstīm.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

A kā tad Budapeštas memoranda punkts par to, ka NATO karaspēks netiek pietuvināts Krievijai, un tiek ievērota zināma demilitarizēta "bufera zona"? Vai Baidena aktivitātes, organizējot Maidanu un uzsākot sarunas par Ukrainas virzību uz NATO nav šī memoranda pārkāpums? uupis grib teikt, ka līgumi ar amerikāņiem ir jāievēro tikai pārējiem, nevis amerikāņiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal jau nekas neatliek, kā ķerties pie plikiem meliem. Tā augstākā imunitāte ir tikai pret konkrēto mutāciju. Bet pret omikronu tie "pārcilvēki" ir bezspēcīgi vai pat apdraudētāki par nevakcinētajiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pag, šite esi gatavs tautu dalīt un teikt, ka ir atsevišķi izredzētie un tauta kā kopums nav jāvērtē?! Kuri tad ir tie atsevišķie, kas "izredzējās" un atdalījās no pārējās tautas? Vai beigās nesanāk tā, ka tie bija tādi paši, kā tie tagadējie, kas tiekas Davosā un plāno kā valdīt pār pasauli? Tikai nekrīti panikā, aptverot, ka sanāca uzrakstīt apstiprinājumu manam viedoklis :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šito varētu paturpināt... Ja tikai Krima tad sankcijas. Bet ja paņem klāt Donbasu, tad visa pasaule slavēs un teiks paldies? Sāk jau pavisam interesanti palikt, līdz cik lielam debīlismam var eskalēties bezspēcība pret argumentiem, kurus izmisīgi gribas apstrīdet, bet nav ar ko.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jā, tā ir prāta konstrukcija - nespēt atšķirt tautu no režīma vai ideoloģijas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu vari arī saukt pelmeņus par trusīšiem. Tas tikai norādīs uz tavām prāta spējām. Normāli cilvēki vārdus izmanto, lai patiektu to, ko šie vārdi nozīmē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nosauksi kādu Nirnbergas procesu, kurā atbildētājs ir bijis valsts? Pamuļķis...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nopietni? Tipa NATO ignorētu Krimas aneksiju un robežkonfliktu un tādēļ vajag papildus Donbasu?

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Kad brauksi? Naktī, kad citi guļ? Vai tad pat kad visi un "Jūrmalenes staķikā" pusstundu rindā jāstāv uz benzīna uzpildi? Ir jau cilvēki pacentušies tavu idilli sarēķināt. Lai ar šādu konceptu visi brauktu ar elektroauto un pildītos uz normālas noslodzes ceļa, tam nepietiek pat ar vienu nepārtrauktu uzlādes joslu visā ceļa garumā.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Ļoti iespējams, ka pieredzēsim gan. Bet ne jau šos, politiķu stumtos absurdos risinājumus - ne baterijas ir ilgstpējīgas, ne "zaļie" elektrības ražošanas plāni. Joprojām cerīgākais lēciens savādākā enerģētikā ir kodolsintēze. Diemžēl reāli risinājumi kavējas un starplaikā "zaļajiem" rodas iepēja politisku mērķu vārdā piemēslot pasauli ar bīstamiem atkritumiem. Nu tā, kā iebāžoties ar regulām pa visu starp kvēlspuldzēm un LED, lai paspētu saražot kaudzi bīstamo "ekonomisko" luminiscences spuldžu atkritumiem. Kvēlspuldžu ilgāka izmantošana, sagaidod LED, noteikti būtu dabai nodarījusi mazāku kaitējumu.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Nē, bet tu jau laikam domu nesaprati. Norvēģi nav nekāds piemērs kārtīgai publikai - tieši otrādi, cūku publika, kuras cūcības var sakopt par naftas naudu. Mums šāda situācija "nedraud".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Saki? Tas nekas, ka no sešām melnās jūras flotes ostām divas ir Azovas jūrā (Temrjuka, Taganroga) kurām izeju kontrolē tas, kas pārvalda Kerčas šaurumu, divas pašā Krimā (Sevastopole, Feodosija) t.sk. flotes ģenerālštābs Sevastopolē, un tikai atlikušās (Novorosijska, Tuapse) ir Krievijas Melnās jūras krastā? Nez, tā varas pārņemšana Krimā pavisam nejauši sakrita ar Baidena režisēto Maidanu, kas gāza Krievijai puslīdz lojālo valdību ar kuru ilgus gadus bija spēkā šo bāzu nomas līgums? Vai tomēr reakcija uz flotes apdraudējumu, tai nokļūstot ASV (demokrātiem) lojālas valdības teritorijā?

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Var parēķināt savādāk - lai tajās 5 stundās uzlādētu vidēja elektroauto 30kWh bateriju vajag apmēram 60 kvadrātmetrus bateriju - t.i. apmēram 10x lielāku platību, nekā aizņem pats auto. Kāds izskatīsies tas tavs uzlādes parks un cik mežus būs jāizcērt, lai uzlādētu vienu daudzstāvu auto stāvvietu? Saules baterijas nekādi nevar izvietot stāvos, vai ne?

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Kad beidzot pateiksi laiku vietu? Interesanti, ka vismaz saulainu laiku esi pieminējis. Bet pieliekot klāt iztrūkstošo obligāto parametru un pieņemot to par Latviju šķērsojošo N57, vidēji gadā "5 stundās tas kvadrātmetrs Saules bateriju" izstrādās 0.458kWh. Mazliet vēl papildinot. Vislabāk tas kvadrātmetrs strādās tad, kad ir gaišs un silts. Un neražos NEKO, kad būs tumšs un auksts. Nez - kad tā elektrība varētu būt vairāk vajadzīga?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krimas tatāri tur sen jau iznīcināti un tas, kuram no okupantiem ir "demokrātiskais" vairākums, atlikušajiem neko daudz nemaina.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Pilnīga aplamība ir salīdzināt tonnas ar vatiem. Un tikpat pilnīga aplamība - noliegt, ka aizņemtā platība ir viens no ierobežotajiem resursiem saules bateriju izmantošanā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Omikrons konkurē ar deltu un viennozīmīgi šajā cīņā uzvar. Piedevām veido spēcīgu dabisko imunitāti ne tikai pret deltu, bet vispusīgu. Tāda ir vīrusa dabiskā evolūcija.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kādu iemeslu dēļ tu tagad stumsi sūdu, ka Putinam Krima bija vajadzīga kaut kādu citu iemeslu dēļ, nekā Melnās jūras flotes izejas nodrošināšanai? Tad, kad skaidri nosauc iemeslu, pārāk labi parādās tas, ka tikai tavā propagandas naratīvā Krima ir jāpin kopā ar Donbasu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši tā - "pārāk specifisks". Tik specifisks, ka ļoti efektīvi specializē imūnsistēmu uz specifikā pīķa proteīna atpazīšanu, ka tā zaudē spēju atpazīt mutācijas, ko nodrošinātu zemāks specifiskuma līmenis - t.i. cilvēka dabiskās imunitātes spēja pielāgoties.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tie, kam "Aizdomas, saprotams, kā vienmēr, krīt uz izredzēto tautu" ir upuri kārtējam apzināti izplatītam "dūmu aizsegam" sazvērestības teorijas izskatā. Davosa ir reāla. BigPharma ir reāla. Bet "izredzētā tauta" nez kādēļ nokļuva gāzes kamerās un tagad dzīvo pusmilitārā rēžīmā nepārtraukta kara apstākļos "apsolītajā zemē". Un C19 projektā kļuva par eksperimenta trusīšiem #1. Ja tāda ir tā "izredzētība", tad nemaz tik vilinoši neizklausās. Ir jāsaprot citi kopsaucēji, kas tos pasaules valdniekus vieno un sapulcina Davosā. Un tā nav ne tautība, ne reliģija, ne slepeni brīvmūrnieku rituāli. Tikai un vienīgi cilvēka daba un psihiloģija, nevis "sazvērestība".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Apmēram tā. Jeb tu esi iedomājies, ka krievijas militāristi pierobežā ir principiāli savas tēvzemes sargātāji un bezierunu paklausībā personīgi Putinam. Tad jau droši vien tam, ka Baidens ir rēalais ASV armijas virspavēlnieks, arī tici. Kam vēl tici? Ka Brežņevs pats sarakstīja savas runas, tāpat, kā Ļeņins savus memuārus?

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

To, ka ar 200 vatiem nobraucamā distance ir 0, pats vispār spēj aprēķināt?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti