Un kur ir šitie? www.bbc.com/news/av/world-europe-38603234
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un kur ir šitie? www.bbc.com/news/av/world-europe-38603234
Jā, tieši ASV ieved savus tankus citā valstī. Krievi tikai pārvieto pa savējo. Un nē, ved arī citi. Un tas ir vēl interesantāk. Ziņa, ka Polijā ir arī Lielbritānijas tanki, kas NAV(!) NATO, un trīspusēja t.sk. militāra vienošanās starp Lielbritāniju, Poliju un Ukrainu, ziņās paslīdēja garām kā maznozīmīgs sīkums.
Bet ASV tankiem Ukrainas pierobežā ir gan lielākā bāze Eiropā, gan pastāvīga dislokācijas vieta. "The U.S. troops arrived at Rzeszow military base in southeastern Poland, near its border with Ukraine, after U.S. President Joe Biden on Wednesday ordered the deployment of 1,700 soldiers there. About 4,000 U.S. troops have been stationed in Poland on a rotational basis since 2017." 2022. gada 5. februāra informācija.
No tā, ka ignorēsi ASV lomu šajā konfliktā, nekas pasaules kārtībā nemainīsies. Saprotu, ka tava naratīva stumšanai traucē fakts, ka tieši ASV izsaka apgalvojumus par plānoto uzbrukumu un tieši ASV ieved savus tankus Ukrainas pierobežā.
Interesanti. Agrāk zināja precīzu datumu uz kā pamata ieveda savus tankus, bet tagad saka, ka nemaz nav izlēmis. Kur tas datums palika?
Nuja, tad jau ASV ir megagresors. Uzskaitīt tev, cik valstīs ASV to ir darījusi?
Un kā tad, ja tā taisnība kļūs par taisnību tieši to "varbūtību izteicēju" dēļ? Ko tad, ja mērķis ir tieši tāds, kā tu saki - pirmajam kliedzot, radīt iespaidu par pretējo pusi, kā agresoru?
Nespēju? Viens raksta par pagātni, otrs to apstrīd, jo tagadnē ir citādi.
Abi jūs esat neriktīgi. Jā, bija brīdis, kad C19 bija force majeure, jo neviens nesaprata, kas tas vispār ir, un tas ir sen pagājis - tagad ir atsevišķi vai iekļauts, bet standartā jebkuram apdrošinātājam. Pasaule ir mainīga.
To, ka oficiāla izmeklēšana tikko ir secinājusi un publiskojusi informāciju, ka šī brīža kariņa sludinātāji jau iepriekš augstākajā līmenī ir melojuši un viltojuši pierādījumus attiecībā uz apgalvojumiem par Krieviju. ASV vēsturē melošana par ieganstiem, lai uzsāktu kariņu, nav nekas jauns - daudzkārt pierādījusies patiesības. Jauns ir tas, ka šādi fakti nāk gaismā, PIRMS ir paspēts kariņu uzsākt.
Nu jau sekošana pasaules notikumiem ārpus šauras propagandas telpas ir lielummānija? Interests viedoklis.
Jā, un paskaties, ka par uzbrukumu un 3x organizēšanu stāsta cilvēks, kuram tūlīt uzrādīs apsūdzību par spiegošanu un pierādījumu viltošanu pret ASV prezidentu.
Par aktuālajiem "Krievi nāk!" jaunumiem ASV: www.youtube.com/watch?v=llnIJVy0zME
Sakars liels, bet iniciatīva un vajadzība noteikti ne Putina. Putins ar lielāko prieku no tā kariņa "nolektu", ja militāristi un sabiedriskās attiecības ļautu. Iespējams, tieši tas ir Putina mērķis - izspēlēt jauno Baidena iniciatīvu tā, lai beidzot tiktu vaļā no Donbasa, nezaudējot "godu".
Nu jā... Iespējamie nāvessodi par valsts nodevību un noziegumiem pret cilvēci otrā pusē jau tev nenolasās, jo akli seko "Krievi nāk" propagandas naratīvam, kas paliek arvien izmisīgāks. To, ka "otrās šķiras cilvēkus" visā t.s Rietumu pasaulē, kurus tepat iAuto vietējie faučisti ir gatavi nolemt nāvei, ir radījuši tie paši, kas tagad izmisīgi grib spēlēt kariņu, tev arī nenolasās.
Nu tas tev tā liekas, jo neseko ASV notiekošajiem procesiem. Millijam principā draud pants par dzimtenes nodevību, kam neviens nav atcēlis tikai vienu iespējamo sodu. Šodienas aktualitāte - ir nākuši klajā ilgi gaidītie izmeklēšanas dokumenti par to, kā Klintones kampaņa organizēja Trampa izpiegošanu un apmelošanu - vēl būs grūti saprast, kurš un cik ilgi par to sēdēs. Jā, prezidentam personīgi jau var teikt, ka tie draudi mazāki. Bet tas ir arguments tikai tiem, kam šķiet, ka nav jāskatās uz visu varas sistēmu kopumā.
Cik viegli samest vienā katlā Krimu un Donbasu. Jo tad nevajag atzīt, ka Krima bija skaisti un profesionāli (pat ja citādi nepieņemami) nostrādāts varas pārņemšanas manevrs, bet Donbasā urļiku līmeņa destruktīva karadarbība ar civiliedzīvotāju upuriem. Un tās atšķirības izcelsme ir vienkārša - Krimu Putinam patiešām vajadzēja. Bet no tās iedvesmojoties Donbasā kariņu, kas nevienam, tais skaitā Putinam, nebija vajadzīgs, uzsāka vietējie "separātisti - revolucionāri". Vienīgie, kam ir vajadzīgs atbalstīt šīs atšķirības noslēpšanu ir tie, kam jānoslēpj nepieciešamība karot, lai ar to piesegtu kovidafēras un EPSRS projektu izgāšanos.
Nu tā godīgi... Pastāsti visiem, cik gadus ASV savā pastāvēšanas vēsturē ir iztikusi bez karošanas. Un tavs naratīvs par ASV militāro nespēju vien ir ko vērts - nez, kurš te ir trollītis.
Nu jā, tieši tāpat, kā Baidens un Millijs nav visi amerikāņi. Tikai demokrāti un militāristi izmisīgi grib karot.
Kādēļ saki, ka ukraiņi ir nobažījušies? Zelenskis nu jau vairākkārt ir teicis Baidenam, lai beidz celt paniku, jo Ukrainas rīcībā nav tādas informācijas, kādu apgalvo ASV militāristi.
Nokopē, ieliec "Putina" vietā "Baidena" un Krievijas vietā ASV un būsi ļoti tuvu patiesībai. Un ja abiem ir šāda vajadzība, tad labi organizēts kariņš, kura precīzu datumu vislabāk zin ASV militāristi, izklausās diezgan ticama Baidena un Putina privāto sarunu tēma.
Jā, Ķīna neapšaubāmi kopējā bildē ir, bet kautkā neredzu kā tā ir iesaistīta konkrētā kariņa organizēšanā. Vienīgā netiešā saite - caur ĶKP kukuļiem Baidena ģimenei.
Nu nav nekāds absurds. ASV pašreizējai varai šis karš ir vienīgā iespēja noveŗst tautas uzmanību no saviem savārītajiem mēsliem iekš un ārpolitikā. Un Briselei tas dotu iespēju iepauzēt strauji eskalējošos Višegradas "exitu" un kaut ko darīt EPSRS projekta glābšanas labā. Lielākais jautājums ir par Putina lomu tajā un kāda ir viņa interese šajā spēlē piedalīties - ja godīgi, grūti redzēt ieguvumu, ja vien Baidens savās sarunās nav apsolījis kaut kādu interesantu labumu no jauna "aukstā kara", kas faktiski nodrošināja iesaldētu divpolu pasauli ar vienlaicīgu ASV un PSRS varas audzēšanu.
Kanibaals rakstīja: Visu izbojāji, bet sākums labs, atliek tik beigas nogriezt.
Perfekti ilustrēji savu ticības brālu pieeju - paņemt kaut kādu pilnīgu murgu, "nogriezt beigas" un pasludināt par vainīgiem antivakserus.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6