Saki ka tagad plāno no obligātā dienesta atgriezt ar visu bruņojumu un uzlabotā fiziskā formā?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Saki ka tagad plāno no obligātā dienesta atgriezt ar visu bruņojumu un uzlabotā fiziskā formā?
Nez kas ir tā Kremļa politika? Pretēji Briseles norādījumiem neielaist ES migrantus vai faktiski apturēt vienu no Krievijas gāzes vadiem? Vai tomēr Baidena steiga, nākot pie varas, atcelt Nordstream 2 sankcijas vairāk izskatās pēc izmisīgā mēģinājuma glābt Putina-Merkeles ES atkarības no Krievijas gāzes projektu? Cik aklam un propagandas apsēstam ir jābūt, lai Polijā saredzētu draudzību ar Krieviju?
Interesanti, kādēļ nespēj pat noformulēt par ko īsti es meloju.
Ticīgs var būt abstrakti, reliģiozs - ticīgais, kas tic konkrētai reliģijai, ka vērtību kopumam. Ticēt var arī "zinātnei" un marksismam, kas šos ticīgos atšķir no reliģiozajiem. Jā, protams, konkrētā reliģija ir cilvēku izdomāta un bieži tīši vai netīši satur nevēlamas lietas vai interpretācijas.
Garu palagu esi sarakstījis režīma aizstāvībai. Vainīgie pie visa sliktā viennozīmīgi ir antivakseri un principā arī Leons Astra. "Tas būtu apmēram tas pats, kas kāda cilvēka bērēs sarīkot skandālu un sadot bēru apmeklētājam pa muti un izraisīt kautiņu tikai tāpēc, ka kāds uzskata, ka tam cilvēkam bērēs nevajadzētu atrasties. " Vai pēc taviem ieskatiem bērēs, kur radiniekus atstāj aiz žoga, bet atvadu runu teic slepkava arī nekādā gadījumā nedrīkst sarīkot skandālu? Vai tomēr pati absurdā situācija jau ir skandāls? Papildjautājumi - vai Panorāmas propagandas montāža bija pareiza? Vai nav dīvaini, ka Astras brālis netika intervēts pasākuma kontekstā, bet interese par viņu un politiski pareizs viedoklis mēdijiem parādījās tikai tad, kad vajadzēja piesegt iepriekšējo šmuci? Pārmaiņas pēc palasi mazliet savādāku viedokli par sev tik mīļo režīmu, kura aizstāvibas runa tev likās šūi visai garā sacerējuma vērta. neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/370091-jurija-andropova-idejiskais-pectecis-atklaj-pieminekli-vienam-no-upuriem
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
WALA rakstīja: NU laukos tik rupji kaķus dzenāt ar man negribētos, tomēr peles un žurku populāciju diezgan labi regulē. Arī man Mārupē tie kaimiņu kaķi uztur zināmu kārtību ( ir redzētas gan peles, gan pat ūdensžurkas zobos), tādēļ par klātbūtni pārlieku nesūdzamies, bet nu terases mēbelēs gan īpaši redzēt negribam, tad nu tādiem kaķiem kas "aizmirstas" - piedāvājumā "bemaksas duša"... ne terases mēbelēm kāda skāde, ne arī kaķim ...
Nu tā. Ta tava kārtība būs krimināli sodāma. Vot. nra.lv/latvija/370283-veterinararsti-janosaka-kriminalatbildiba-ipasniekiem-kuru-dzivnieks-sakroplo-vai-nogalina-citu-dzivnieku.htm
Tāds ir likums. Tu, kad pārsniedz atļauto ātrumu, arī saki, ka tev kauns brauk lēnāk, tādēļ tev sods nepienākas?
Kas tavuprāt ir destruktīvās idejas Višegradas pusē? Vienīgā destrukcija tiek relaizēta Briselē attiecībā uz klasiskajām t.s. "Rietumu pasaules" vērtībām - ne velti Žaka Deridā radīto ideoloģiju tieši tā arī sauc - dekonstrukcija.
Ā, ja... PSRS jau tos dumpīgos baltiešus drošības pēc nemaz armijā nesauca un neapbruņoja. Vai tā?
Varbūt tieši tu neesi sapratis, kas ir ES. Jā, nestādos priekšā, kā tie tanki varētu tiešā viedā ieviest Višegradā "pareizo" kārtību, tādēļ risinājums pie kura aktīvais konflikts notiek Ukrainā, bet Višegradas attiecības ar Briseli tiek iesaldētas aktīvā blakus notiekošā karadarbībā ir diezgan ticams scenārijs. Nevajag aizmirst, ka Višegradas "eiroseparātisms" vienlaikus ietver vismaz sadarbību, ja ne ieķlaušanu blokā, Ukrainai un Baltkrievijai. Baltkrievijas draudzību ar Poliju ir veiksmīgi izdevies apturēt ar nenoliedzamu Lietuvas ieguldījumu šajā procesā. Un tagad jāstrādā pie Ukrainas.
Jā, šobrīd jau sen uzsākto trešo pasaules karu, kas notiek hibrīdformātā, agresīvu militāristu kompānija ar senilu lelli pie pogām cenšas eskalēt bruņotā konfliktā. Laikam jau tev ir piemirsies, kā tā lelle, kad vēl bija pie pilna saprāta, personīgi klātienē režisēja Ukrainas "revolūciju".
Kapēc nopirktiem diplomiem? Diploms jau kopš padomju laikiem visvieglāk ir iegūstams ar pareizo politisko nostāju un aklu ticību iekaltām zināšanām. Tieši tiem, kas atļaujas apšaubīt pasniedzēju autoritāti ir lielākas problēmas tikt pie diploma. Zinātnes ticības piesaucēji ir tie, kas pie iepriekšējā režīma būtu zinātniskā ateisma sludinātāji - ne velti šāds priekšmets bija obligāts komunisma cēlājiem. Īstie zinātnieki, kā, piemēram, Ņūtons, Faradejs vai Boils bija reliģiozi - jo zinātnei nav nekādu pretrunu ar reliģiju. Pretrunas ir komunistiem, kas nespēj "pārdot" ticīgajiem ideoloģiju, kura ir klajā pretrunā ar ticīgo vērtībām.
Nu nu... parādi, kad esmu bāzies virsū tev personīgi, nevis tevis izteiktajam viedoklim, kuru uzskatu par noziedzīgu.
Putinam labāk Staļina lomu derētu piesaukt, jo tad ir reālāk aizdomāties, kurš šī brīža pasaules pārdalīšanas plānos spēlē Hitlera lomu. Var jau, protams arī ticēt, ka Briselei lojālu tanku ievešana Višegradas valstīs tieši laikā kad Višegradas valstu un Briseles domstarpības strauji eskalējas, ir tikai sakritība.
Reti, bet ir arī tā, ka no vakcīnas mirst... Kādeļ esi aizstājis objektīvus datus par šāda iznākuma risku ar želabainu eseju? Jo dati neatbilst vajadzīgajam naratīvam? Un kā ir vakcinatajiem - zināms, ka vakcīnas nenovērš slimošana, bet tikai nāves risku. Kāda ir to ietekme uz vidusceļu - garo Covid? Kur atsauces uz pētījumiem? Vai vakcinetajiem ir lielāka vai mazāka iespēja tikt pie garā? Par cik procentiem?
Atkal kaut kādi absurdi meli jāizdomā? Kur es kaut ko tādu esi teicis par kādu tādēļ, ka viņš ir vakcinējies?
Tu ieposto bildīti, lai kaut kā varētu mani pieminēt, bet esmu tas apsēstais... :D
imzz rakstīja: Ar saimniekiem tu domā "ASV imperiālistu militāri rūpniecisko kompleksu" ? Ukraina nav diez cik maksātspējīga. Decembrī ASV piešķīra Ukrainai 200 milj.$ ieroču iegādei. Tā, ka nauda ir pašu amerikāņu, bet, saprotams, ieroču firmas to dabūs tā kā tā. www.reuters.com/world/us-approved-200-mln-defense-aid-ukraine-december-state-department-official-2022-01-19/
www.youtube.com/watch?v=xO3hdQjM2PA Gabbard: Washington elites are in the pockets of the military industrial complex
Malacis. Iļjas Kozina cienīgs "nacionālpropagandas" varonis tu esi... :D Sen nebija "Krievi nāk!" sauklis dzirdēts - viss uz ko esat spējīgi. Nez, kā jūs savas idejas bīdītu, ja nebūtu krievu ar ko biedēt?
Kā tieši norādīšana uz tavu apsēstību ar manu personību kļuva par apvanošanos? Jeb tavā nepārtraukto melu pasaulē tas tā pienākas? Turpināsi stumt ideju, ka nosaukt kādu atbilstoši viedoklim ir tas pats kā kritizēt viedokli "pamatojot" to kritiku ar ad hominem? Parādi kaut vienu vietu, kur es esmu mēģinājis iebilst tavām idejām, pamatojot iebildumus tavā personībā :D Otrādi jā, nenoliegšu.
Nu re - pats saki "nav sliktāk, kā otrā", bet tieši tāpat ar otro cilvēki gulēja mājās ar temperatūru - tātad atzīsti, ka tās potes nemaz tā pa vieglo nepaiet. Daži (piedevām vakcinācijas piermrindnieki, kā Andris Rubīns, publiski FB lielījās, ka jau no pirmās ir nolikušies uz piecām dienām). Es šobrīd ceru uz nebūsterēšanos - bērns oficāli pozitīvs, ceru, ka pats arī dabūšu izslimošanu, ja tas vīruss ir tik lipīgs kā stāsta. Bet jebkurā gadījumā vēl ir laiks padomāt pirms sertifikāta atcelšanas. Un viss iet uz to, ka tā sertifikātu sistēma visai drīz sabruks.
Nez, ko vēl darīt cilvēkam, kam pēc vakcīnas ir vairākas dienas augsta temperatūra u.c. simptomi, kas neļauj veikt darba pienākumus, kā ņemt slimības lapu.
1. Nē, ar vairāk ir domāts, ka pat HR cilvēki jau rēķinās ar slimības lapu cielvēkiem, kas dodas pēc "'būsterīša". Pēc tā nedēļa ar temperatūru un darbnespēju ir ārkārtīgi bieža - šajā gadījumā runāju par tūlītējām sekām "izslimojot būsterīti". 2. Neesmu gluži riska grupā, bet ne gluzi arī bērns - iebildumi man ir pret bērnu un jauniešu masveida vakcināciju. Ir iemesls, kādēļ veselībai kaitīgam vielām ir īpaši ierobežojumi augošiem organismiem, kas netiek piemēroti pieaugušajiem. Tāda mārrutka pēc esmu vakcinājies, izvērtējot, ka sertifikāts + potenciālā aizsardzība kopā atsver negatīvo pusi. Un "ar kaitīgo MRS" tikai tavās iedomās. Nē - es izvairos no gēnu terapijas - gan pārtikā, gan medicīnā. Ne tādēļ, ka "neticu zinātnei", bet toieši otrādi - tādēļ ka zinātne ir vairākkārt pierādījusi, ka aizraušanās ar jaunām tehnoloģijām vienmēr ir beigušās bēdīgi, tikai vēlāk iemācoties tās pareizi lietot. Medicīnā konkrēts piemērs ir pagājušā gadsimta beigu antibiotiku aiztraušanās - un tas kaitējums, kas tika nodarīts ar nepareizu (pārmērīgu) lietošanu, nekādi neatceļ faktu, ka antibiotikas pašas par sevi ir būtiska mūsdienu medicīnas kvalitātes komponente, ja tiek lietotas pareizi un pēc vajadzības.
Tu esi tik tups, ka vēl neesi pamanījis, ka nekādi nekvalificējos "antivaksera" statusam? Bet jā - es esmu "tautas ienaidnieks" - uzskatu, ka pastāvošais varas režīms ir noziedzīgs.
Tipa iepostot bildīti, lai tik varētu piesaukt manu personību, ir "dabūsi preti"?! :D Nu jā - tu apgalvo, ka esmu tev "piesējies", lai gan tikai komentēju konkrētas, manuprāt noziedzīgas, idejas, kuras šeit bīdi un nemēģinu tās sasiet ar tavu personību ārpus šīs diskusijas. Bet tev par katru cenu ir jāapspriež mana persona pat tad, kad dēļ tā nākas vienkārši kaut kādu spamu ievietot, lai tik mani pieminētu.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6